Tagok csak úgy egymás közt!

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Miskolci írtaCOLONAki még nem próbálta ki a boxot élesbe feltétlen tegye meg naon fata!:D
Mi zu, verekedtél? :lol:
Bosco
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Aki még nem próbálta ki a boxot élesbe feltétlen tegye meg naon fata!:D
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

admin írtaCOLONSupertech?

Nem, FFI.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

Supertech?
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Sziasztok!

Egyik egyetemi csoporttársammal benzinkapszulákkal foglalkozunk, próbáljuk felmérni a piacot, és minnél több embert elérni, hogy kipróbálják a cuccot. Elég olcsó, csökkenti a fogyasztást kb 10%-al, illetve a káros környezeti kibocsátásokat 15%-al. A motor kopásait is nagyrészt leszedi.

Ha érdekel vkit bővebben a dolog, illetve szeretne részt venni egy reprezentatív felmérésben, az nyomjon nekem 1 privit, és küldök neki egy rövid tájékoztatót.


Üdv.


VMVKWA
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Toti írtaCOLON Érdekes, hogy mind az öt lengyel televízióadón, kivétel nélkül, a filmek "rá - vagy alá"mondással mentek. Halkan lehetett hallani a szereplõket angolul, és mindegyik csatornán, mindegyik film, mindegyik szereplõ alatt ugyanaz a monoton férfi hang karattyolt (biztos piszkosul gazdag lehet már). Ilyet utoljára még a nyolcvanas években a "Nico" alatt hallottam :shock:
Ez nem csak a lengyeleknél van hanem ukránoknál, beloruszoknál és oroszoknál is. Nagyon szar, utálom. 5 filmbõl ha egy le van normálisan szinkronizálva az már jó. És moziban is így megy ám. Szerbeknél meg mindent feliratoznak, ami sokkal jobb. Tévében is, ami mondjuk elég sok magyarnak már gondot jelentene.
A polákoknak vannak az eu-ban a legótvarabb útjaik (még 3 hétig mert utána a románok beelõzik õket), ami ekkora országnál gáz. És lassabban is vezetnek mint otthon, viszont általában hajlandók lehúzódni. Rzsesovnál (vagy hogy kell írni) van egy magyar étterem és panzió (zájazd Magyar), a tulaj polák pesten tanult szakácskodni, egészen fantasztikusan csinálja a legjobb magyar kajákat.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

:)

",,a hat emberből melyik lehet az igazi"...


Nagyon jó!

Ui. Ezt a mondást egyébként Darius Tigristől is lehetett sokszor hallani, mikor még a magyar tévéken is közvetítették a meccsit, és készítették a bevezető szpotokat róla...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Hozzászólás Szerző: Toti »

[quote="miszter"]

(Ráadásul a lengyelek Magyarországot a második világháborútól számolva szinte testvérországnak tekintik, hiszen többszázezer lengyel menekültet fogadott be akkor a kormány. Itt nálunk Bogláron volt akkor a világon az egyetlen lengyel gimnázium, és az akkor itt élők a mai napig lengyel-magyarnak tartják magukat, vagyis "boglárcsiknak".)

[/quote]

Ez annyira igaz, hogy most hétvégén voltunk asszonnyal Lengyelországban, Zakopane-ban kerestünk szállást, egy 50-60-as házaspártól (valamennyit beszéltek magyarul) kértünk útbaigazítást. Egy panzióba küldtek, ahol miután elgagyogtam a recepciósnőnek, hogy szállást keresünk, azt mondta, hogy tudja, és már adta is a szobakulcsot. A házaspár volt a tulajdonos és már odatelefonáltak, egy fillért sem fogadtak el az ott töltött éjszakáért! ( - persze másnap reggel vettünk nekik egy ajándékcsomagot - többe került, mint 2 éjszaka :D )

Ja, egy jótanács: egy magyar - lengyel társalgási szótárból tanultam ezt az idézetet: " Polak - Wegier dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki " (lehet nem így írják, de vhogy így ejtik), ez köbö annyit tesz " lengyel - magyar két jó barát, együtt harcol, s issza borát". Na ezt nem szabad mondani ha az ember másnap túrázni szeretne menni. Ahogy kimondtam jó barátok lettünk, végigkostoltuk az összes lengyel vodka-pálinka specialitást ( terpesztettem mint disznó a jégen), utána együtt harcoltunk. Ő az apukája történeteivel (innentől már csak lengyelül beszélt, hiába mondtam, hogy nem értem, elmondta lassabban és hangosabban - mondom nem hülye vagyok, csak nem beszélni idegen! ), én meg a székkel, hogy le ne essek, meg ,hogy a 6 hozzám beszélő ember közül, melyik lehet az igazi.

Na a másnapi romantikus túrázásból is Auschwitzi Lager-látogatás lett :roll:

Érdekes, hogy mind az öt lengyel televízióadón, kivétel nélkül, a filmek "rá - vagy alá"mondással mentek. Halkan lehetett hallani a szereplőket angolul, és mindegyik csatornán, mindegyik film, mindegyik szereplő alatt ugyanaz a monoton férfi hang karattyolt (biztos piszkosul gazdag lehet már). Ilyet utoljára még a nyolcvanas években a "Nico" alatt hallottam :shock:
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

admin írtaCOLONKép
Namost ez azért már skandallum nem? :)
ÁÁÁÁÁáááááá!!!!!!! :D

Mik ki nem derülnek?!
Lehet, hogy jövő héten egy "Kozi night klub" vagy egy "Kozi Maffia Clubb" -os kép fog felkerülni?! 8)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

Kép
Namost ez azért már skandallum nem? :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

leone510 írtaCOLONDe azért a bemutakozásba mehetne egy kis szöveg
Pótolva :wink:. Tegnap este már sajnos nem volt energiám megfogalmazni.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Erwin írtaCOLONJöhetnek a jelölések nyugodtan :).
Szólok a kutyámnak :D

De azért a bemutakozásba mehetne egy kis szöveg, ja és van Boxvilág Magazin is az iwiwen kozi jovóltából, aki még nem tudná, terjed az is :D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Romsy írtaCOLONÚgy látom erwin csinált az iwiwre "Profiboksz. hu" felhasználót, jelöljétek ezerrel, adjatok munkát a kis túlbuzgónak :D
Igen, én voltam a galád elkövető :wink:. Jöhetnek a jelölések nyugodtan :).
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Úgy látom erwin csinált az iwiwre "Profiboksz. hu" felhasználót, jelöljétek ezerrel, adjatok munkát a kis túlbuzgónak :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Justin írtaCOLONVan valakinek IWIW-je vagy MyVIP-ja?? :)
Nekem IWIW van, a kód (VMVKWA) megfejtése: Bauer Péter. Nem tudom, hány van még, 24 éves vagyok, és bp-i.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Justin írtaCOLON
miszter írtaCOLONÉn Tyll Vietta néven elvileg mindkettőn vagyok. Egyikőtöket meg is találtam már... :)
IWIW-en bejelöltelek , de MyVIP-en nincs Tyll Vietta , az igazi neveddel meg van 20 oldal :D
Majd bejelölsz te jó? :roll:
Ennek utána nézek... :wink:
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

miszter írtaCOLONÉn Tyll Vietta néven elvileg mindkettőn vagyok. Egyikőtöket meg is találtam már... :)
IWIW-en bejelöltelek , de MyVIP-en nincs Tyll Vietta , az igazi neveddel meg van 20 oldal :D
Majd bejelölsz te jó? :roll:
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Én Tyll Vietta néven elvileg mindkettőn vagyok. Egyikőtöket meg is találtam már... :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Látom!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Miskolci írtaCOLONPorteleki Balázs. Ilyen nevű nem sok lesz sztem! :lol:
Egy az van :wink: Bejelöltelek.
BUTTON_POST_REPLY