Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Minden, ami profiboksz!
Felix
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: A promóter válaszol - Információk első kézből Rácz Félix

Hozzászólás Szerző: Felix »

Sziasztok!


Először is köszönöm a pksz-nek a lehetőséget! :D
Szeretném már rögtön az elején leszögezni, h nem tudok majd, mindig minden kérdésre válaszolni, időben sem,
de a lehetőségeimhez mérten megpróbálok eleget tenni.

Igen úgy néz ki, Bacskai nagyváltóban folytatja és már most a Prada meccset is abban boxolja.

Őszinte leszek az amatőr ökölvívást nem annyira figyelem. Láttam, h lett egy, két eredmény, pl. aranyérem
ifjúsági EB-n, Bernáth által, stb... De ez nem hiszem, h az új elnöknek köszönhető, hisz a srác nem tavaly
kezdett el boxolni, hanem mostanra érett be...

Igen tervezem a csapat bővítését és az események helyszíneit is, ezért is boxol Juratoni, Biea és Aradoaie,
Várpalotán és szerveztünk gálát Nagyváradon, ill. év végén közös eseményt Svájcba. Vác még nem került szóba...

Harcsa - Kramerre olyanra vagyok/vagyunk nyitottak, h ápr. 23 óta nem kaptam választ Kramer menedzserétől
a MB címre, h továbbléphessünk esetleg az anyagi részére... Kispál váltósúlyú, Hegyi max naygváltó lesz, de inkább
közép. Tóth - Darmos II-re én nyitott lennék akár őszre, már beszéltünk is róla a srácokkal.
bandi1115
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2008-05-26 15:36:57
Tartózkodási helyCOLON Mohács

Re: A promóter válaszol - Információk első kézből Rácz Félix

Hozzászólás Szerző: bandi1115 »

Sziasztok!

Kovban: Köszönöm!
Rako17
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2016-12-30 23:03:21

Re: A promóter válaszol - Információk első kézből Rácz Félix

Hozzászólás Szerző: Rako17 »

Sziasztok!

Remek ötletnek tartom, hogy létrejött ez a topic, köszönet érte Rácz Félixnek és Profiboksz.hu Csapatának! ;)
Remélem ide kevesebb "savazós" fórumtárs téved és tényleg hozzájuthatunk olyan információkhoz, amelyekhez normál esetben nem tudnánk. Én a magánéletben és a munkában is fontosnak tartom a pozitív visszajelzést és ezt itt meg is szeretném tenni. A visszatérés óta követem a gálákat és látható, hogy nem egyszerű a helyzet. Cserélődik a csapat, kicsi a merítési lehetőség, de remélem, hogy az alapok lerakása után ez jobb lesz és a jövőben sok ilyen és ettől jobb gálákat láthatunk majd. Csak így tovább! Szerintem a mostaniak is szórakoztatóak, a lehetőségekből szinte a maximum van kihozva, egy pártatlan bokszrajongóként gondolom így. Persze akadnak olyan meccsek amik neccesek, nyilván ilyenkor Rácz Félix sem maradéktalanul elégedett, de ez benne van.

Én is nagyon örülök, hogy az éves rendezvények száma megugrott és 6 helyett már 8 gála kerül megrendezésre. A egyik kérdésem az lenne, hogy esetleg Vác került-e már szóba mint potenciális helyszín?

A második, hogy tervez-e a Félix Promotion további bővülést, lesznek-e új igazolások az ősszel? (Akár hazai, akár külföldi.) Ha igen, akkor gondolom a nevek nem hozhatóak még nyilvánosságra...

A harmadik és egyben utolsó: én is nagyon kedvelem a hazai derbiket, van realitása ezeknek a párosításoknak?: Tóth vs Darmos II, Hegyi vs Kispál, Harcsa vs Kramer vagy Egedi.

A válaszokat előre is köszönöm!
kovban
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2005-10-20 08:25:47

Re: A promóter válaszol - Információk első kézből Rácz Félix

Hozzászólás Szerző: kovban »

Bandi 1115: Én úgy tudom Bacskai nagyváltóban folytatja.
dondannyboy
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2015-10-06 10:40:24

Re: A promóter válaszol - Információk első kézből Rácz Félix

Hozzászólás Szerző: dondannyboy »

Szia Félix!

A véleményed érdekelne hogy szerinted a magyar amatőr ökölvívásban amióta erdei ez elnők történt -e valami pozitiv intézkedés vagy reform?
bandi1115
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2008-05-26 15:36:57
Tartózkodási helyCOLON Mohács

Re: A promóter válaszol - Információk első kézből Rácz Félix

Hozzászólás Szerző: bandi1115 »

Köszönöm, akkor élek a lehetőséggel!

Úgy látom, Bacskai Balázs építkezése meglehetősen jó úton halad, karrierje jelenlegi szakaszában azokat az ellenfeleket kapja, akiket nagyjából kell. Ha a következő akadályt is sikerrel veszi, milyen irányban indultok el vele (európai vagy interkontinentális címmeccsre gondolok)? Roppant sűrű a középsúly, nem lenne reálisabb nagyváltósúlyban próbálkoznia?
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Sziasztok!

Félix ma privátban feldobott nekem egy érdekesnek tűnő ötletet, amiben én is látok fantáziát. Ahogy az a Berki-cikknél is látható volt, sokan vannak, akik szívesen kérdeznének közvetlenül Félixtől, ő pedig nagyon szívesen válaszolna (amikor van rá ideje a sok egyéb dolga mellett), nyilván olyan témákban, amelyek őt, a bunyósait érintik és publikusak, illetve normális, konstruktív formában vannak megfogalmazva. Ez a topik ezt a célt szolgálná, szóval jöhetnek a kérdések bátran :)
BUTTON_POST_REPLY