Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Minden, ami profiboksz!
csupasziv
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2018-05-30 15:45:28

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: csupasziv »

Kedves Félix!

Szomorúan olvastam az interjúdat, hogy újból kiszállsz a magyar profi bokszból. Szomorú mikulási ajándék ez. Én nem vagyok jártas a MÖSZ dolgaiban, de bevallom őszintén, már vártam,, mikor következik be ez. Teljesen megértem, hogy ezt (kell) tenned. Nagyon sajnálom a bokszolóidat is, biztos nagyon nehéz volt ezt bejelenteni nekik. Bacskai Benjire nagyon kíváncsi lettem volna, hogy mit sikerül elérnie a profi bokszban. Sok sikert kívánok Neked életed más területén. Áldott ünnepeket, s reméljük boldogabb új éved lesz.
csupaszív
Iron Cat
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2007-11-29 21:03:27
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Iron Cat »

Szia Félix!
Megkérdezhetem, hogy mi az oka annak, hogy a legutóbbi gála meccsei nincsenek fent még a Boxrec-en? Korábbi tapasztalataim szerint egy-két héttel korábban mindig fent voltak a készülő meccsek, a gála másnapján a végeredmények, most meg mintha meg sem történt volna a rendezvény :(
Üdvözlettel: István
IC
Rako17
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2016-12-30 23:03:21

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Rako17 »

Szia Félix,

először is remélem, hogy jól haladnak az előkészületek a következő gálára, már várom. :) Ismét szeretnék néhányat kérdezni.

- Kovács Zoltán Namíbiában lép kötelek közé egy ki-ki meccsnek tűnő párosításban. Lesz TV-s közvetítés itthon? A meccs háttere is érdekelne. Nem lett volna lehetőség itthon megvívni ezt az ütközetet? Hogyan alakult ki a párosítás? Az utóbbi meccsei nem sikerültek valami jól, de bízom benne, hogy itt villantani fog.

- A következő gála felvezetőjében látható, hogy ismét lesznek debütáló bunyósok. Ők új igazolások vagy most kapnak lehetőség, hogy bizonyítsanak és a csapat tagjai lehessenek? Olvastam, hogy a hétvégén visszatért Klasz Árpád is aki korábban többször megfordult a gáláitokon. Pintye Szabolcs, ex-félixes bunyós az edzője. Nincs arról szó, hogy Klasz is csatlakozna hozzátok? Nagyon látványos a stílusa, egyik legnagyobb kedvencem itthonról.

- Bacskai Balázs anglial fellépése csúszik az Isufi meccsel együtt?

Én személy szerint nagyon örülök, hogy visszatértetek a Sport TV-hez. Sokkal több meccset láthatunk, akik nem tudnak eljutni a helyszínre és a közvetítés is jobb.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv.
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Titok »

Köszönöm a választ. Igen, én is úgy gondolom, hogy a fiatalabb edzők azért nyitottabbak, illetve nem tudom mi a te véleményed erről, de szerintem a bokszolóból edzősködésbe váltó srácoknak 90% büntetni kéne, nem hogy fizetni nekik azért, amit tanítanak.

Ha már itt tartunk, mindig is érdekelt hogy te mi alapján döntesz arról hogy leszerződtess egy bunyóst? Mi kell hozzá? Mennyire nehéz ezt kiharcolni? Illetve kiket kedvelsz jobban, akik rendelkeznek sportmúlttal, de amatőr ökölvívók nem voltak, vagy akik voltak amatőr ökölvívók?
Felix
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Felix »

Kedves Titok

Nagyon szépen köszönöm/köszönjük.

A fejlődés egy edzőnél leginkább a tanítványa teljesítményén mutatkozik meg, az pedig időigényes. Viszont határozottan állíthatom, h látok fejlődést Szellő, Kis, Kovács teljesítményékben
Bacskai átállásában. Úgy gondolom, h az új generáció edzői, akik folyamatosan képezik magukat és nem gondolják azt, h azért mert ők egyszer űzték ezt a sportágat minden tudnak róla,
azok kiemelkednek a mezőnyből... Bertók, Nagy, Gál, Marsi, Flóris...

Ez most olyan mintha fikáznám a többiek bunyósait, de nem... Sajnos nem látok olyat, aki képes lenne, akár külföldön akár itthon a 4 nagy szervezet egyikének a regionális övét begyűjtenie.
Persze, az ökölvívásban tudjuk, h sok minden megtörténhet, de ha esélyekről beszélünk, akkor kevés esélyt látok.

Köszönjük! :)
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Titok »

Szia
Elosszor is gratulalnek a munkadhoz.

Nekem olyan kerdesem lenne hogy szerinted itthon fejlodott a bokszedzok szinvonala? Mert bokszolnak nalad ugyes sracok, de szerintem sok mulik az edzes minosegen, es regebben szo volt hogy az nem fejlodik. Velemenyed szerint kik a legjobb edzok akik a profikkal foglalkoznak?

Illetve a sajat bunyosaidon kivul kik azok a magyar sracok, akik szerinted ugyesen, lenne eselyuk akar egy europa bajnoki ovet elnyerni vagy mas hasonlo kaliberu ovet?

Koszonom elore is a valaszt, es hajra, csak igy tovabb!:)
Felix
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Felix »

Szia!


TE tényleg csupa szív vagy ami az ökölvívást illeti! :)

Köszönöm, köszönjük! :) Sajnos ezt itthon nem nagyon értékelik, sem a TV, sem a sajtó. Nemzetközileg számunkra (a sportolóim és számomra) fontos,
mivel kicsit más rangsorba helyez a honi és egyéb menedzsmentekkel szemben. Ez a későbbiekben lehet pozitív hatással, akár már a Szellővel kapcsolatos
versenytárgyalásra vagy a Kovács Zoliéra. A versenytárgyalást amúgy, elég komoly összeggel nyertük Musa Ramadanival közösen és itt egyes hozzászólókkal
ellentétben, akik nem ismerik a purse bid folyamatát és menetét, nem csak arról szól, h ki ajánl többet. Ez egy kb. 30 napos taktikai játék, ami a végén a
purse biddel csúcsosodik, elég kockázatos "játék", főleg, h mint ahogy most (hétfőn) is, két körös volt...


Sajnos az, h a profira milyen hatással lesz, azt most még nem tudnám megírni... DE könnyen előfordulhat, h igazából semmilyen hatással sem lesz!
A profi ökölvívás a világon szinte mindenhol népszerű , úgyhogy igazából az UFC, MMA és egyéb sportokhoz hasonlóan simán fenn tudja majd tartani
a nézők érdeklődését.
Az utóbbi idők olimpia bajnokai és érmesei közül, eltekintve pl. Lomachenko, Usyk és Joshuától, kevés "zajt" csapott az átigazolásuk...
Ha most akár a P4P listát nézem a TOP 10ből "csak" 4 ex olimpikon van benne. Az előbb felsorolt tríó + GGG. A többieknek Crawford, Canelo, Ioka, stb...
kiemelkedő amatőr eredmények nélkül is sikerült a csúcsra jutniuk! Persze azért az amatőr ökölvívás egy jó alapot nyújt(hat)!

Köszönöm, köszönjük és kellemes ünnepeket mindenkinek! :)
csupasziv
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2018-05-30 15:45:28

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: csupasziv »

Szia Felix!

Gratulálok a sikeres versenytárgyaláshoz. Remélem ez egy kicsit előtérbe helyezi a boksz gáláidat, mert sokan szívesen nézzük. Lehet e ez a dolog előrelépés abban, hogy a magyar tv-k komolyan versenyezzenek egy-egy általad szervezet gálád közvetítéséért?

Még egy kérdésem lenne: Mennyire fog rövid és hosszú távon hatni a magyar és nemzetközi bokszéletre. hogy (reméljük csak rövid időre) lekerült az olimpia programjáról a boksz?

Áldott, kegyelmekben gazdag karácsonyt kívánok Neked szeretteidnek, sportolóidnak, segítőiknek, s sikerekben, szeretetben gazdag új évet !
Mi veletek vagyunk, s mindig szurkolunk
csupaszív
Felix
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Felix »

Jó reggelt,


A közvetítés időpontjaira és hosszára sajnos nincs hatásom... Sajnos ezeket én is észleltem, de ez abszolút TV (programing) kompetencia.

Nekem/nekünk kicsit sok volt a 8 esemény, nem beszélve arról, h idén sajnos a srácokat nem kerülték el a sérülések. Kovács Z., Egedi R.,
Bacskai B., Hegyi B., Törteli B., Márton B., mind, mind kiestek egy időre. Utóbbi 3 pl. még most sem épült fel...

Örülök/örülünk, h figyelemmel kíséri és köszönjük! Ha mostanában nem chatelnénk, kellemes ünnepeket minden pksz olvasónak! :)
Rako17
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2016-12-30 23:03:21

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Rako17 »

Szia Félix!

Ismét szeretnék feltenni néhány kérdést, remélem ezek publikus témák. :) A hírek alatti kommentjeimben többször is írtam ezeket korábban.

Az első a közvetítés témakörében lenne. A box mellett focirajongó is vagyok, de az utóbbi időkben egyre inkább az éreztem, hogy a Magyar Ring közvetítések csak "össze lettek csapva". Tudom, hogy a foci most miyen szerepet tölt be, ebbe nem is mennék bele... Konkrétan arra gondolok, hogy a közvetítések túl későn vannak, ezzel nehezítve a népszerűsítést. (Bízom benne, hogy a számok azért így sem rosszak). Emellett az utolsó alkalommal már magazin műsor sem volt és több meccs is úgy lett megmutatva, hogy menetek lettek kihagyva. A kérdésem az lenne, hogy várható ezen a területen változás? Illetve az sem lenne rossz a műsör végén az összes meccsről lenne egy kis összefoglaló, hogy mi történt. (azokra gondolok, amelyek nem fértek bele a közvetítésbe)

A második kérdés már a bokszolókkal kapcsolatos. :) Örülök, hogy a rendezvények száma 6-ról 8-ra emelkedett, remélem jövőre is marad a 8. Éppen emiatt érdekelne, hogy várható-e további bővülés a csapaton belül. Van esetleg olyan hazai tehetség, aki a látókörötökbe került? Sajnos az amatőrökből nem vagyok túlságosan naprakész. Vagy esetleg olyan profi, aki csatlakozik hozzátok? Szerintem a külföldi promóciókkal való együttműködés is jó ötlet, ahogy teszitek most a román partnerrel is.

Így két gálával az év vége előtt köszönet az idei évért is. :) Szurkolói szemmel: Ahogy lentebb is írták, nálam is Bacskai az év embere, öröm nézni a bunyóját. Emellett Harcsa Norbert visszatérése is örömteli, remélem sokáig jut ő is. Kovács Zoltánnál remélem visszajön a korábbi forma, mert legutóbb elég görcsösnek tűnt. Szellő Imre konstans hozza amit kell, várom a nagyobb kihívást. Kis Máté következő meccsét kíváncsian várom, érdekel, hogy mire megy a nemzetközi mezőnyben. Egedi Renátó nem győzött még meg, Darmos József pedig kicsit csalódás, azt hittem rátért a helyes útra.

Előre is köszönöm a válaszokat és további sok siker! :)
Felix
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Felix »

Kedves Csupaszív!


Igen, Balázs abszolut képes vb színtre! Azért van még mit finomítani, de örülök/örülünk, h látottak elyerték a tetszését! :D
csupasziv
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2018-05-30 15:45:28

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: csupasziv »

Szia Félix!

Bacskai Balázs bokszát nézve elolvadtam a karosszékben. Én csak egy székben, sok meccset látott "szakértő" vagyok. Kérdésem az lenne: Bacskai Balázsnak van -e reális esélye olyan karriert befutni, mint az univerzumos világbajnokainknak (Koko, Erdei, Balzsay Karcsi)?

Jó munkát, és eredményes őszi szezont kívánva:
csupasziv
Joe Calzaghe5
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2017-03-03 14:29:36

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Joe Calzaghe5 »

Ha Szellőnek mégsem kell beugrania Usyk helyett, akkor is kap meccs lehetőséget az undercardban?
LennoxLewis
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2016-06-20 14:08:48

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: LennoxLewis »

Ertem, koszi szepen! :)
Joe Calzaghe5
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2017-03-03 14:29:36

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Joe Calzaghe5 »

Köszi szépen a választ!
Felix
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Felix »

Mondanám, h ismerjük egymást, de még nem találkoztunk/üzleteltünk. Soha nem találkoztunk személyesen, bár közvetve többször álltunk kapcsolatba egymással.
De ez az üzletág ilyen. A matchmakeremmel 4 év együttműködés után, Szentesen (2 hónapja) találkoztunk először. Holott napi kapcsolatban állunk, telefon, Messengeren,
email, Skype. :) Itt nincs feltétlen szükség a személyes találkozókra. Itt a mezőny ismerete és az adott, (kiszemelt) emberhez vezető utat (képviselőt), sokkal fontosabb
szerepet játszik!
Felix
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Felix »

Joe Calzache5

Baranyi - Kis visszavágó tervben van őszre. Mindketten (felváltva) kisebb sérülésekkel bajlódtak, de
úgy néz ki most már mindketten egészségesek és várják a meccset!

Lennox Lewis

Eddie Hearn kapott egy birodalmat az apjától (Barry) és nemhogy nem herdálta el, de úgy néz ki, h még
nagyobbat épít belőle. Talpraesett, felkészült, "jó orrú" és ami pozitív még, h remek tanácsadókkal vette
körbe magát, olyanokkal lojális emberekkel, akik már az édesapja idején is ott voltak a Matchroomnál!
LennoxLewis
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2016-06-20 14:08:48

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: LennoxLewis »

Szia Felix, van meg egy kerdesem!
Eddie Hearnrol mi a velemenyed? Vagy vele valamilyen munkakapcsolatban?
Joe Calzaghe5
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2017-03-03 14:29:36

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Joe Calzaghe5 »

Baranyi Ricsivel mi van, azt mondta nemoly rég hogy visszatér tavasszal, de nincs hír róla.
Amúgy azt mit szólsz a Yarde elleni meccsére, erre kíváncsi lennék?
Az új félnehézsúlyú mb,Kis Máté viszont nagyon ígéretesnek tűnik, vele mik a hosszútávú terveid?
Felix
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix válaszol - Információk első kézből

Hozzászólás Szerző: Felix »

A Seferi testvérek kicsit kiszámíthatatlanok. Felismerték a szakmai korlátaikat és csak amikor kapnak egy nagyon jó ajánlat (lásd Fury) azt lépik meg.
Amúgy sztem sok olyan meccset is visszautasítottak, ahol lett volna győzelmi esélyük és a felajánlott összeg sem volt kevés... Igazából nem tudom az okát.
Lehet, h mást is csinálnak közben (dolgoznak) és csak akkor vállalnak meccset, amikor feltudnak rá rendesen készülni...

Is, is. Figyelem a mezőnyt. Ki, kivel boxol, ezáltal én is feljegyzek neveket, a matchmakerünk is dolgozik rajta, amikor megvan az időpont, plusz ajánlanak is.
Abból a "kalapból" kerül ki az, az egy, akivel majd boxol Imi.
BUTTON_POST_REPLY