Boxterem Budapesten

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
JustForFun
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2023-05-21 19:26:56

Re: Boxterem Budapesten

Hozzászólás Szerző: JustForFun »

Sziasztok

Látom nem túl aktív ez a téma, de szeretném a segítségeteket kérni. Én Budapesten keresek, ott is a legjobb az volna ha inkább délpest (soroksár, csepel, erzsébet) környékén egy jó edzőtermet, normális edzővel. Nyilván ha kicsit messzebb van belefér, minden budapesti jó edzőt szívesen meghallgatok.
Néztem a google keresőbe ott talán a legközelebbi akit találtam az a Grád Attila nevű bokszedző, de nem igazán tudok semmit sem róla.
Azért is itt kérdezem, mert a google elég sok edzést/edzőt nem dob fel. Például tudom hogy pesten tart edzést a Bacskai Balázs, a Berki Ferenc, vagy a Bogdán Zsolt, és őket sem találtam meg ha csak a bokszedzést kerestem.
Bármilyen ilyen jellegű segítséget köszönök.
rosta.roland
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2014-11-09 11:29:51

Re: Boxterem Budapesten

Hozzászólás Szerző: rosta.roland »

Titok írtaCOLON 2019-02-05 10:29:19 Egyik barátom szeretne kicsit komolyabban foglalkozni a bokszal, de nem amatör bunyósként. Én nem tudtam segiteni neki, hátha itt valaki. Kik azok az edzők akik felkészitenek profi meccsekre srácokat? Nem kezdő a srác, bár volt kis kihagyása. Leginkább Pesten érdekelné, de Budapesten belül bárit meghallgat. Esetleg ha valaki edzés időpontokat is tud, illetve árat, az még fantasztikusabb lenne, de egyenlőre az is jó, ha valaki ismer ilyen edzőket.
Előre is köszönöm.
Melyik városban?

Budapesten tudom ajánlani a Budapest Honvéd SE Ökölvívó Szakosztályát, ott elég jó szakmai munkát folytatnak. Budán még a Budafoki Küzdősport Egyesületet tudom ajánlani, ahol Dobos Ádám az edző. Vagy az V. kerületben a MAFC Ökölvívó Szakosztálya, ott én vagyok az edző és versenyzőkkel is foglalkozunk :D
kovacsszandra
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2019-08-08 14:56:47

Re: Boxterem Budapesten

Hozzászólás Szerző: kovacsszandra »

Titok írtaCOLON 2019-02-05 10:29:19 Egyikhttps://hu.flatfy.com/barátom szeretne kicsit komolyabban foglalkozni a bokszal, de nem amatör bunyósként. Én nem tudtam segiteni neki, hátha itt valaki. Kik azok az edzők akik felkészitenek profi meccsekre srácokat? Nem kezdő a srác, bár volt kis kihagyása. Leginkább Pesten érdekelné, de Budapesten belül bárit meghallgat. Esetleg ha valaki edzés időpontokat is tud, illetve árat, az még fantasztikusabb lenne, de egyenlőre az is jó, ha valaki ismer ilyen edzőket.
Előre is köszönöm.
Ilyesmi engem is érdekelne, de abból a szempontból is, mert nem egy túlzottan gyakori a női boksz, pedig engem eléggé érdekelne. :) A legtöbb helyen sajnos csak férfibox órák vannak Pesten, és nem tudom, hogy melyik boksziskolák v. edzők a legjobbak, ahova érdemes járni.
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Re: Boxterem Budapesten

Hozzászólás Szerző: Titok »

Egyik barátom szeretne kicsit komolyabban foglalkozni a bokszal, de nem amatör bunyósként. Én nem tudtam segiteni neki, hátha itt valaki. Kik azok az edzők akik felkészitenek profi meccsekre srácokat? Nem kezdő a srác, bár volt kis kihagyása. Leginkább Pesten érdekelné, de Budapesten belül bárit meghallgat. Esetleg ha valaki edzés időpontokat is tud, illetve árat, az még fantasztikusabb lenne, de egyenlőre az is jó, ha valaki ismer ilyen edzőket.
Előre is köszönöm.
HunFighter
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2016-04-17 15:22:46

Re: Boxterem Budapesten

Hozzászólás Szerző: HunFighter »

Nem rossz, de ha hobbiboksz, akkor tudom ajánlani a Kathi Attila BoxAkadémiát! Színvonalas edzéseket tartanak ott, jó a társaság, kulturált és kifejezetten hobbistákra specializálódtak.
dondannyboy
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2015-10-06 10:40:24

Re: Boxterem Budapesten

Hozzászólás Szerző: dondannyboy »

Hello a bozai boksz club mennyire jó ?
Titok
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2012-07-09 18:34:08

Re: Boxterem Budapesten

Hozzászólás Szerző: Titok »

Lehet hogy rossz helyre irom a kérdéseket, de talán ez a legjobb topic ahol feltehetem.
Budapesten vannak jó boksz edzők? És ha igen, kik? Olyanra gondolnék ahova az egyszerű ember is lemehet, nem kell hozzá válogatotnak lenni vagy ilyesmi.
Berkiről és Kathi Attiláról hallottam azt hogy ők jó edzők, de nem tudom hogy tényleg azok-e, illetve van e más rajtuk kivül? Azért is kérdezem mert volt hogy befürödtem vele, és lementem egy edzésre a Keletitől nem messze, és annyira szinvonaltalan volt az edzés hogy hiába vettem havi bérletet, első nap után nem mentem többet.
Esetleg ha valaki tudna segiteni, azt megköszönném.:)
wazza
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2014-04-14 21:04:10

Boxterem Budapesten

Hozzászólás Szerző: wazza »

Sziasztok!

El szeretnék kezdeni boxolni, de nem találok jó boxtermet.
Biztos vannak itt olyanok, akik ismernek termeket, vagy netán járnak is oda.

Tudnátok segíteni?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)
BUTTON_POST_REPLY