Jegyvasarlas

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Tony Montana
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2009-01-31 12:51:46

Hozzászólás Szerző: Tony Montana »

Udv IMikeT,

koszonom a valaszt, sokat segitettel. A leirasod alapjan eleg korrekt a rendszer, ez megnyugtato. A fizetessel nem lesz szerintem gond, inkabb amiatt izgultam, hogy program es/vagy idopontvaltozas lesz, ami azert nem akkora ritkasag, es akkor rajtam marad egy jegy, ami vagy nem olyan erdekes, vagy rossz idopontban van. Oruok, hogy Neked jo tapasztalataid voltak a visszavaltassal kapcsolatban, ezek szerint ez bevett dolog.

Viszont akkor meg varok egy kicsit, mert legjobban az undercardban levo emberke erdekel. Adok meg neki par napot, hogy eldontse, leserul-e vagy sem. :)

Kosz megegyszer!
Tony

ps: jo ez a kep Guzmanrol... :D
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Re: Jegyvasarlas

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Tony Montana írtaCOLONUdv tapasztalt gala-latogatok,

mikor erdemes jegyet venni egy bokszgalara? Szoktak valtozni az arak kozvetlenul a hetvege elott? Ha igen, milyen iranyba? Serules, programvaltozas eseten visszakapod az arat, vagy ervenyes a jegyed az uj idopontra, vagy egyszeruen igy jartal? Vagy ez mind-mind az adott galatol fugg?

Elore is koszonom,
Tony

ps: nem, sajnos nem a Pac-Marquez galarol van szo...
Szia Tony,

Ha hivatalos helyen veszed a jegyedet, akkor biztosan nem fog emelkedni vagy esni az ára. Legjobb azoknál az online értékesítőknél megváltani a jegyet, akiket megjelölnek hivatalos jegyárusítónak a jegyeladás bejelentésekor. Azt is érdemes időben ellenőrizni, ha külföldi gáláról van szó, hogy tudsz-e a bankkártyáddal fizetni. Előnyös a MasterCard, mert én például már jártam úgy, hogy a jegyemet a helyszíni jegyirodában tudtam volna átvenni, de csak annak a bankkártyának a bemutatásával, amivel megvásároltam, és ami a saját nevemmel ellátott kártya. Én ezt nem tudtam, és ezért nem bírtam megvenni a jegyet. Egyből elmentem csináltatni egy MasterCard kártyát. :)
Ha nem a főmérkőzés résztvevői közül sérül valaki, az nem érinti a jegyeladást. Ha a főmérkőzés bunyósai közül sérül valaki, akkor vagy lefújják az egész programot, vagy beugrik egy ellenfél. Beugrás esetén általában felajánlják a jegyvásárlónak, hogy visszaigényelje a pénzét, ha a megváltozott feltételekkel már nem érdekli a program. Ha pedig a komplett gála csúszik, akkor az új időpontra érvényes az eredeti jegyed, de ha az az időpont már nem megfelelő, akkor jelzed, és visszakapod a pénzt. Ez utóbbi szerencsétlenségbe is belefutottam már, és minden gond nélkül visszakaptam a pénzemet. :)
Ez a folyamat általában, de természetesen az a legbiztosabb, ha jegyeladás előtt átfutod az apróbetűs részt is.

Remélem sikerült segítenem, és eljutsz a gálára, amire vágysz!

Üdv,
IMiKeT
ringcsoda.blog.hu
Tony Montana
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2009-01-31 12:51:46

Jegyvasarlas

Hozzászólás Szerző: Tony Montana »

Udv tapasztalt gala-latogatok,

mikor erdemes jegyet venni egy bokszgalara? Szoktak valtozni az arak kozvetlenul a hetvege elott? Ha igen, milyen iranyba? Serules, programvaltozas eseten visszakapod az arat, vagy ervenyes a jegyed az uj idopontra, vagy egyszeruen igy jartal? Vagy ez mind-mind az adott galatol fugg?

Elore is koszonom,
Tony

ps: nem, sajnos nem a Pac-Marquez galarol van szo...
BUTTON_POST_REPLY