Juan Manuel Marquez

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Megneztem vegre normalis korulmenyek kozt a Marquez vs Chris John meccset. Nalam sima Marquez gyozelem jott ki. Az elso kettot nalam Marquez vitte szepen megszorta Johnt a komboival pedig eleg gyenge kezdonek tartom kicsit meglepett.A harmadikat szuken Johnak adtam a negyediket kicsit egyertelmubben pedig Marquez itt is szepeket kontraz de John kicsivel tobbet talalt. Marqueztol sajnos mar itt is becsuszott pr melyutes. 5 az nalam vastagon Marquez menet kemeny kombokat tesz ra John fejere jol kontrazik o is kap par kemenyet de sokkal meggyozobb eddig legjobb menet. A 6-ban figyelmeztetik Marquezt melyutesert de szerintem az nem volt mely koldok kornyeke volt de lathatoan nem tetszenek Johhnak a menetet Marquez vitte nalam. A 7ik egy egal szagu nem sok akcioval de kicsit talan Marquez fele hajlok. a 8ban is figyelmeztetik Marquezt egy nemletezo melyutesert, de ezzel csak azt ertek el,hoyg nagyon elverte ebben amenetben Johnt akit lathatoan lelassitottak a testutesek. a 9ben kiosztotta testen Johnt de kozben megint becsuszott par melyutes Marquez vitte a menetet. Volt melyutes es pontlevonas a 10ben aztan meg egy melyutes becsuszott A masodiknal semmit nem csinalt a biro erdekes modon. ezt en dontetlenre adtam mert amig boszoltak a menetben Marquez volt ajobb. a 11ik 10-8ra Johnnak adtam Marqueztol megint pontot vontak melyutesert, utana mar nem votl olyan meggyozo a menetben nem is tamad mar has tajekra inkabb sokat fejre a testuteseit is inkabb mell kornyekere uti. a 12et nalam elvitte Marquez.
Nalam igy osszegezve 115-112 Marquez gyozelem jott ki. Sajnos rontottak a meccskepet azok a melyutesek es azon sem lepodtem volna meg ha leleptetik, de Johnnak is csusztak be hasonlok no meg par tarkos csak Marquez ezzel nem foglalkozott a biro meg foleg nem. Johnnak is ketszer eladta azt az altatasbol robbano jobbost mint amivel Pacet hetvegen lekuldte a 3ban. Eleg unalmas inkabb taktikus meccs volt keves akcioval egyket latvanyosabb menettel(5-8-11) amikor nagyobb fordulatra kapcsoltak.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Par napja kezdtem ujranezni a meccsiet,kozben lett sok olyan is amit meg nagyon rossz minosegben tudtam megszerezni anno. En azt meg akkor lattam mikor nem nagyon voltak jo minosegu videok es nagyon nehez volt hozzajutni ezert ugy terveztem,hogy azt holnap ujranezem,de en is ugy emlekszem,hogy ott a biro is Johnnal volt es az is eleg velemenyes volt. Amugy kb Marquez a Jandaeng meccsig bokszolt abban a stilusban amiben a 3ik Pac meccsen is lathattuk aztan valtott arra az izgalmas kozonsegbarat stilusara Jo azert kozben behanytatta Pedent :) de volt par nezhetetlen meccse is mint pl a Ganier. Hat igen nagyon gaz szerintem is,hogy egy ilyen elcsalt meccs utan meg 5evet kellett varnia az ujabb vb lehetosegre kozben meg mindeki kerulte mint egy leprast. Nekem is az egyik kedvenc bunyosom nagyon szimpatikus ringen belul kivul minden hogyan. Holnap ha nem leszek nagyon masnapos visszaterunk a John meccsre :)
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Szerintem is simán nyerte Juan Manuel azt a meccset. A vicc, hogy ezt követően még egy tucat mérkőzést kellett vívnia, mire ismét világbajnoki címmeccset kapott, mert pl Hamed évekig kerülte, de nem ő volt az egyetlen. A mexikói babérokat aratta Barrera meg Morales, Marqueznek meg maradtak a kis gálák, pedig már akkor is masszívan bajnoki anyag volt.
Te a Chris John elleni meccsét hogyan láttad?
Mert szerintem ott is haza ment a pontozás. Az intések is viccesek voltak.
Én amúgy kifejezetten élveztem a korai Marquez-stílust is. Tavaly a Pacquiao elleni harmadik meccsére melegítettem azzal, hogy az első mexikói meccsek kivételével - amikről elég valószínű, hogy nem is készült felvétel - az összes meccsét megnéztem. Eszméletlen, hogy a húsz éves pályafautása során soha nem hagyott ki pár hónapnál többet két meccs között, és mondjuk '97 óta potenciális világbajnok volt, vagyis 15 éve folyamatosan ott van a toppon, és még mindig van motiváció, még mindig van elég erő benne negyven árnyékában is. Fantasztikus bunyós, nekem a legnagyobb kedvencem. :)
ringcsoda.blog.hu
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Juan Manuel Marquez

Hozzászólás Szerző: Chico »

Ketszer is vegigneztem, mert eleg hihetetlen volt,hogy nincs Marquez topic.

Most neztem meg a Norwood elleni meccset es hat ilyen pofatlan csalast ami ez volt ritkan latni es ehhez Joe Cortez is segedkezett. Marquez mar a masodik menetben lecsucsult egy hasonlo balostol mint amilyennel Pac kuldte le a masodik meccsukon(Norwood is balkezes) De aztan szepen osszekapta magat es az akkori kontrazo nem tul latvanyos stilusaval szepen felzarkozott es nyerte a meneteket. A 8ban szerintem szamolni kellett volna Norwoodra de Cortez csuszasnak minositette. A 9ben is volt egy erdekes szituacio amit esesnek itelt meg Cortez, de aztan a menet vegen ket kontraval egy pillanatra leultette Marquez ekkor mar szamolt is JOe bacsi. Nalam siman nyerte ezt a merkozest Marquez 3-4 pontal, de az utesstaisztika is Marquez folenyt muatott es Lederman is neki adta. Erdekes... :roll:
BUTTON_POST_REPLY