Legjobb film az ökölvívásról

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: edge »

Ezt a filmet látta vki?:<br><br>http://www.imdb.com/title/tt0281938/
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Santos »

BOXING: Kronk Gym inspires HBO series<br><br>October 22, 2003<br><br>BY MIKE BRUDENELL <br>FREE PRESS COLUMNIST<br><br>Detroit's Kronk Gym, home of many of the world's best boxers over the past 25 years, is the inspiration behind a new HBO weekly TV series to be produced by actor/comedian Billy Crystal. <br><br>The yet-to-be-named show will be part "Sopranos," part documentary, said Kronk boss Emanuel Steward, who'll consult and work with Crystal on the set. <br><br>"I think it will be blue-collar," Steward said. "Some names will be changed but the Kronk will be called that in the series." <br><br>Steward said he'd talk with Crystal again after the conclusion of the World Series between the New York Yankees and the Florida Marlins. <br><br>"Billy's a big Yankees fan," explained Steward. "He gets so excited about them. I expect to see him in Detroit after the series is over." <br><br>The HBO series, Steward said, would be based on an inner-city boxing gymnasium and its cast of characters. "There will be plenty of drama," Steward said. "I believe it will be a mix of fact and fiction." <br><br>Steward, who guided the likes of Thomas Hearns, Hilmer Kenty, Milton McCrory, Duane Thomas, Dennis Andries and Jimmy Paul to world titles from the Kronk, met Crystal in the late '70s, when the entertainer was appearing in Dearborn. He remembers Crystal as a big fight fan. <br><br>"He started coming to Thursday night fights in Detroit and watched Hearns train at the Kronk," Steward recalled. "After baseball, his next love is boxing." <br><br>Crystal has been a regular visitor to Detroit. He produced and directed the 2001 TV movie "61*," which recounted the story of the major league home run chase between Mickey Mantle and Roger Maris in 1961. Much of the film's footage was shot at Tiger Stadium, which was dressed up to look like Yankee Stadium of its day. <br><br>"Crystal enjoys relating to a hard, cool city like Detroit," Steward said. "He appreciates a hardworking town."<br><br>Forrás: http://www.freep.com/sports/othersports ... 031022.htm
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Sziasztok!<br><br>Én is megnéztem a Vitathatatlant! Nekem tetszett! Főleg a régi box jelenetek bevágása volt stilszerű, és a végén a címmeccs is tetszett Joe Cortezzel!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Csá!<br>Tegnap megnéztem dvd-n a Vitathatatlant. Szerintem úgy nagyjából rendben vannak a boxjelenetek, végén a címmeccs az eléggé élethűen jön le szerencsére.<br>Nemtom, lehet hogy nehézsúlyú meccsen nem perfekt ez a 2-2 padlózás, legalábbis ilyen komoly leütéseknek, meg egy betonállú csávót nem úgy képzelnék el kinézetre mint Wesley Snipes.<br><br>kis beszólás :D : Kokó szakértő elbeszélgetésében a dvd-n elég érdekes amikor egykori legyőzőjét "Juan Pablo Chacón"-nak nevezi :D :D :D illett volna megjegyezni.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: edge »

Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ja, szerintem is az a legjobb film eddig, csak nem emlékeztem a címére. kb 1 éve leadta az rtl.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Levente »

[quote author=Edgegod link=board=offtopic;num=1037265535;start=40#56 date=11/15/02 ť 15:32:37]<br><br>+ Ilyen a boksz (Play It To The Bone)<br>Woody Harrelsonnal és Antonio Banderassal. Sajnos nem láttam csak hallottam róla.[/quote]<br><br>Edgegod és mindenki más akit érdekel!<br><br>E fent említett film méltatlanul kevés helyet kapott e rovat keretein belül, pedig ebben a mufajban szerintem egyike  a legkiválóbbaknak.<br><br>Most vettem meg DVD-n, egy újság mellékleteként. Akit érdekel, az keresse a T3 magazin szeptemberi számát. Az ára 1890 Ft, ami abszolút kellemesnek mondható.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Santos »

Guesswho:<br><br>Olvastam én is, de ez a lényegen szerintem már semmit sem változtat. Majd a jogászok eldöntik, de addig is még egy hír:<br><br><br>A Gladiátor, mint volt nehézsúlyú bokszbajnok?<br><br>Bugner trains actor Russell Crowe!<br><br>Former heavyweight contender Joe Bugner is putting his boxing knowledge to good use by tutoring actor Russell Crowe in the finer points of the sweet science. Crowe will portray former heavyweight champion James J. Braddock in an upcoming motion picture entitled "Cinderella Man." Bugner never reached the world championship level that Braddock briefly enjoyed, but he is more than qualified to instruct Crowe. Bugner lasted 27 rounds with Muhammad Ali and 12 with Joe Frazier in decision losses, and he defeated Jimmy Ellis, Greg Page, Henry Cooper and Chuck Wepner en route to a 69-13-1 career mark. Braddock was an early-day Buster Douglas type who gave hope to down-and-out Americans during the Great Depression. On paper, the former welfare recipient did not deserve to fight for the heavyweight title but he shocked the boxing world in 1935 by upsetting reigning world champ Max Baer. He waited two years before attempting his only a defense, a knockout loss to Joe Louis. Braddock passed away in 1974. The movie is due out in 2004.<br>Sunday, August 17 2003<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: guesswho »

[quote author=Santos link=board=offtopic;num=1037265535;start=0#1 date=08/06/03 ť 11:04:22]Gyors, közcélú fordítás (áttettem ide, mert igazából itt a helye):<br><br>Micky Ward filmen?......<br>[/quote]<br><br><br>Santos, itt van egy kis adalék a híredhez. Úgy tűnik belőle, hogy szegény Ward elég nagy balek lehet. :(<br>--------------------------------------------------------------------------------<br>Ward claims he was duped<br>Life story sold for just $1,000<br>By Ron Borges, Globe Staff, 8/7/2003<br><br>Micky Ward learned recently that boxing isn't the only dirty game in the world.<br><br><br>Ward filed suit yesterday in Lowell Superior Court to try to void a contract he claims he was duped into signing that gave away the rights to his life story for a mere $1,000. Attorney Harry Mannion, who is representing Ward against Scout Productions of Braintree, Fourth Wall Entertainment of Los Angeles, and Edgartown Ventures, called the situation "a classic bait and switch" scam in which Ward was told the companies were planning a movie about the life of his trainer and half-brother, Dicky Eklund, and needed his signature on a contract so he could play a small role in the film.<br><br>At the time, Ward was in training for his third and final fight with Arturo Gatti but at the insistence of Eklund met with Dorothy Aufiero, a principal of Scout Productions, at her office. According to the suit, Ward was again told the company wanted to produce a film documenting Eklund's comeback from drug problems to train Ward to be the fighter Eklund never became himself, a story Edgartown Ventures had already produced a documentary about.<br><br>According to the suit, "Eklund, acting on behalf of defendants Scout Productions and Edgartown Ventures, badgered Ward to sign some paperwork to enable the Eklund film project to proceed using Ward's name and likeness." Without benefit of legal counsel or allowing Ward to consult with his manager or promoter, a five-page legal agreement was presented to Ward that day. At the insistence of Eklund, he signed it and accepted a check for $1,000, believing he had been paid only to play a small role in a film about his half-brother's life. But when several Hollywood producers and actor Mark Wahlberg began negotiating with Ward's representatives to make a film based on his rise from the streets of Lowell to working-class hero, they received letters ordering them to cease and desist.<br><br>Wahlberg had already agreed to be trained by Eklund to prepare for the role and HBO Sports president Ross Greenburg was among those interested in producing the film on Ward's life. Only then did Ward's manager, Sal LoNano, and promoter, former HBO Sports executive Lou DiBella, learn Ward had been duped into signing away the rights to his own story even though, the suit contends, LoNano had met Aufiero and Keith Dorrington of Edgartown Ventures in Atlantic City prior to Ward-Gatti III and been told by them they were producing a movie based on Eklund's life. At that time, LoNano informed them Ward would not be involved.<br><br>Later, LoNano told Ward of the encounter and learned his fighter had agreed to make a brief appearance in the film and had signed a document and accepted a check to do it. Then LoNano and DiBella also received cease and desist letters from the defendants' attorneys, ordering them to stop negotiating with Wahlberg and those interested in making the film on Ward's life, claiming Ward had sold them the rights to his story.<br><br>"It was unconscionable," Mannion said of the defendants' actions. "We have investigated this thoroughly. Micky had no idea what he was signing. There was no way he could have understood the legal language in that contract. He was purposely misled to believe he was only agreeing to be in a film about his brother.<br><br>"We will pursue this case the same way Micky fought during his career. These people defrauded Micky Ward. They knew exactly what they were doing and they used his own brother to perpetrate that fraud.<br><br>"They told him that contract did not involve the rights to his life story. But the agreement they had him sign gives them the exclusive option to acquire exclusive rights to Micky's life story and the unlimited right to exploit it for $1,000. Now they are claiming they own those rights."<br><br>Mannion, who recently won a similar case based on fraudulently obtained life rights, insisted yesterday "there is no way we will not win this case. What was done to Micky Ward by these people is worse than anything that was done to him in the ring." <br><br> <br> <br> <br><br><br>
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Gallien<br><br>"Most megy egy film a mozikban, aminek a "Vitathatatlan" (Undisputed) címet adták! Látta valaki? "<br><br>Épp az imént.<br>Nem túl bonyolult film, épp csak annyira, amennyire egy börtön-boksz filmnek lennie kell. <br>A főszereplők (Wesley Snipes és Ving Rhames) a gyengéim, de a mellékszereplők is jók. A bokszjelenetek rendben vannak (bár én a főcsatában nehézsúlyhoz képest kicsit soknak éreztem a leütéseket).<br>Egyszóval nekem bejött, csak ajánlani tudom.<br><br>Egyetlen szívfájdalmam, hogy nem kerítettek olyan fordítót, aki konyít a bokszhoz.  A vége felé pl az undisputed-et többször is legyőzhetetlennek mondja. Látszólag ugyanígy nem tudja, mi az a jab.<br>Na mindegy, nem akarok sírós kislány lenni. Csak annyit még, hogy ha szinkronizálják, Öcsi bácsit akarom Peter Falk magyarhangjának. ;D<br><br>Nagypapi<br>
Öregember nem gyorsvonat.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Santos »

Gyors, közcélú fordítás (áttettem ide, mert igazából itt a helye):<br><br>Micky Ward filmen?<br><br>A Scout Productions és a Edgartown Ventures elővételi jogot szereztek Mickey Ward és testvére Dicky Eklund életének megfilmesítéséhez. Ward bokszkarriere mellett a film Eklund drogüzelmeiről, valamint arról fog szólni, hogy hogyan, milyen megpróbáltatások közepette nőttek fel a Massachusetts-i Lowell-ben. <br><br>A pletykák szerint Mark Wahlberg játszhatja majd Micky, míg Donnie Wahlbert Dicky szerepét. Paul és Eric Tamasy lesznek a szövegírók. Az Edgartown Ventures  Keith Dorringon-t és Leslie Varrelman-t nevezné meg mint executive producer-eket, a Scout Productions pedig Dorothy Aufiero-t, mint producert. A Scout Productions-ról annyit érdemes tudni, hogy ők állnak a nagysikerű "Queer Eye for the Straight Guy" című tévésorozat hátterében.<br><br>"Óriási izgalommal tölt el, hogy sikerült megszerezni a Micky Ward figyelemreméltó életének megfilmesítési jogát." mondta Aufiero. "Micky Ward hihetetlen küzdelmeket vészelt át, és akadályokat küzdött le." <br><br>http://www.boxing-central.com/modules.p ... br><br>Nah, erre inkább kíváncsi lennék!  ::)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Santos »

Hevenyészett fordítás a köz javára:<br><br>Mariah Carey vs. Laila Ali? <br><br>Mariah Carey, énekesnő, bokszolásra adta a fejét. Természetesen nem a szó szoros értelmében. Készülő filmjében, a "The Sweet Science"-ben, egy bokszolót alakít, aki Laila Ali-val száll ringbe. A film egy bokszmenedzserről szól, aki abban a reményben edzi tanítványát, hogy az egyszer majd mindkettőjüket híressé teszi.<br><br>"Mariah nagyon szeretné eljátszani ezt a szerepet" - mondja a film producere, Anthony Esposito. "Először úgy volt, hogy Gloria, a bokszmenedzser szerepét játsza, de ragaszkodott ahhoz, hogy övé legyen a bokszoló szerepe."<br><br>Carey szinészi karrierjét beárnyékolja az "Ami fénylik" (Glitter) című film, mely csupán négy millió dollárt jövedelmezett. Esposito már dolgozott Carey-vel korábban: "Olyan jó tapasztalataim voltak Mariah-val a 'Wisegirls' (nem találtam magyar címet - a szerk.) forgatásán, hogy egy másik filmet is szerettem volna vele forgatni. Úgy gondolom, hogy a számára megfelelőbb szerepben, mindenki megbizonyosodhat Mariah csodálatos színészi képességeiről."<br><br>Forrás: http://www.boxing-central.com/modules.p ... r><br>Pfff.... ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Romsy »

jó, csak azért mert amikor bekapcsoltam az rtl-t ilyen gagyi rajzfilm ment, gondoltam hogy nem arra céloztál :D<br>de megnéztem a teletexten és kicsivel később beláttam mi a mondanivalód
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: admin »

Az UNDISPUTED werkfimjét. jó rövid volt :(<br>de a film fincsi lesz :)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Romsy »

hogy micsodát? :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: admin »

Most nyomják a WERKFILMJÉT az RTL Klubon!!!!!!!!!!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: gallien »

Most megy egy film a mozikban, aminek a "Vitathatatlan" (Undisputed) címet adták! Látta valaki?<br>
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: admin »

Jó volt ez A Bunyós.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Hein »

Day-Lewis a Bunyós-ban is megmutatja hogy istenáldotta tehetség.<br><br>Korunk egyik legnagyszerűbb színésze. Szvsz.
Hein
BUTTON_POST_REPLY