Legjobb film az ökölvívásról

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: menyus »

Az új Ali filmet látta valaki? Nekem eddig még nem sikerült elcsípnem, de azt mondják elég jó lett, pedig nem kapott túl nagy reklámot...<br><br>más:<br>Egyszer véletlenül láttam egy filmet amiben Max Bear játszott. Az volt a címe: A díjbokszoló és a Lady (nem biztos hogy jól emlékszem)<br>Hát ha valaki meg tudja nézni, az NE tegye!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: WNB »

Hátha valaki nem ismeri...<br><br>Reel Life: 'Raging Bull'<br>By Jeff Merron<br>Special to Page 2<br>http://espn.go.com/page2/s/closer/02070 ... r><br>Reel Life: 'Rocky'<br>By Jeff Merron<br>Special to Page 2<br>http://espn.go.com/page2/s/closer/020529.html
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Edgegod!<br><br>Olvastam. Nagyon találó. Úgy tudom maga London is foglalkozott ökölvívással, hát biztosan tudta miről beszél.<br>Csak azt sajnálom, hogy elég rövid lélegzetvételű kis regény...<br><br>Legjobbakat!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: edge »

Hurricane ?<br>Bár az nem kifejezetten magáról az ökölvívásról szól.<br><br><br>Jack London-tól olvasta vki az<br>"A mexikói" címû regényt ?<br>Gyermekkorom egyik kedvence volt.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Vito!<br><br>Nem szeretnék rangsorolni, -talán 10 jó bokszos filmet nem is ismerek- de toronymagasan a legjobb -azok közül amit én láttam- a Raging Bull, De Niro-val.<br>Nemrégiben valamilyen komoly filmszakmai elismerést is kapott. (talán a 10 legjobb filmbe is befért kategóriák nélkül???  ??? Sajna ezt nem tudom pontosan, de biztosra veszem, hogy majd PTB kisegít!  ;D Legalábbis remélem.....)<br><br>Szerintem a Tyson film is elég jól sikerült darab. No meg ahogyan említetted, az Amikor királyok voltunk is.... bár az dokumentum jellegűbb.<br><br>A legjobbakat!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: donvito »

Talán meg lehetne venni a jogokat sé a PBksz.hu ajánlásával lehetne reklámozni és árulni „Minden bokszbarát kötelező példányai!” mottóval! :D<br><br>Induljon a verseny: az első számú film 10 pontot kap, a második 9-et, stb. stb.<br><br>Az én listám (bocs, de egyes filmeknek nem ismerem a magyar címét - segíthetnétek):<br><br>1. Dühöngő Bika (Raging Bull). Martin Scorsese. 1980. (ábszolúte kötelező példány, mondjuk boksz memoriter)<br>2. Amikor királyok voltunk. (When We Were Kings). Leon Gast. 1975. (Ali fénykorában, Foreman kevés hájjal és sok hajjal)<br>3. Bokszolók. (Fat City). 1972. John Huston. (Box, pia és rock ’n roll.).<br>4. Rocky. 1976. John Avidsen. (Hamupipőke szerepében Sly Stalone.)<br>5. Requiem For A Heavyweight. 1962. Ralph Nelson. (Feledhető film, jó színészi alakítások, zseniális ringjelenetek Cassius Clay-el.)<br>6. Jefferson utolsó menete. (Great White Hope). Martin Ritt. (Főszerepben Darth Vader hangja – kevesebb boksz, jó színészi játék)<br><br>Tisztelettel<br><br>vito<br>
BUTTON_POST_REPLY