Legjobb film az ökölvívásról

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: edge »

A Filmmúzeumban mostanában kerül vetítésre a "Az oroszlán ugrani készül" címû 1969-es magyar film. Kis hazánk James Bondját Bujtor István személyesíti meg, aki akkor még sokkal inkább Sean Conneryre, mint Bud Spencerre hasonlított.. Amiért mindezt leírtam : a filmben szerepelõ egyik maffiózót Papp Laci alakítja.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: WNB »

Nem inkább Cuba Gooding Jr. - a Dawning streetről?... ;)<br><br>[Tényleg, nem jártál végül sikerrel az "Egy római nyár, 1936" felkutatásában?!]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: berti »

Kb. tíz éve láttam Klaus Maria Blandauer - aszem valami pereputtya magyar - főszereplésével, Streets of Gold című filmet (1986). Na (igaz én akkor a Rocky filmek, minden részletét ittam) az nekem tetszett. Mester meg két rivalizáló tanítvány, ha jól emlékszem.<br>A másik a Gladiátor, főszerepben a nevét nem tudom, a Twin Peaks-ben volt a motoros srác, és Guba Dawning Jr., a másik főhős.<br>És természetesen már a fórumon korábban említett filmsorozat a nyolcvanas évek elejéről, melynek teljes magyar címe: Egyrómai nyár, 1936
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: kozi »

Remélem Mike Bonislawski lesz a következö aki feltünik.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: edge »

A Rém rendes családban Roy Jones után most Sugar Ray Leonard tûnt fel... és kiütõtte Al Bundy-t  egy cipõreklámban  :D
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: leibigab »

PTB!<br><br>Ez látod, tetszett! ;D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: WNB »

Apollo...Creed?<br><br>Ha a Mrs. Rocky 3-ról lenne szó, akkor a közvetlenül a meccs előtti aktus a ring közepén igenis teljesítményfokozó lehetne...azt mondják ;D...ezért is csodálatos a nő.<br><br>És milyen zenére vonult be Rocky 3?<br>ABBA - Dancing Queen?!<br><br>És a lerakódott vízkőtől folyt még egyáltalán a víz azokban a csövekben? (Már ha az az edzőterem mondjuk egy kórház alagsorában volt...) ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: kozi »

Pisti!<br><br>Hol a VAS? (Te meg tudod mondani, hogy mi is volt az a vas?) :D<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Pisti »

És az Üvegtigris? ;D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: WNB »

Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Hein »

Az Éjféli Bunyó Louis Gossett Jr.-al?<br><br>Sok köze nincs a realitáshoz, de szerintem elég élvezhető.<br><br>(Azért ne menjetek az Odeon Tékába kikölcsönözni :P)<br>Tényleg, működik még az Odeon? régebben több, mint 5000 filmritkaság volt ott - a régi Duna mozinál.
Hein
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Laja »

Akkor ne feledjuk el a Rocco fivereit se (alapmu szerintem)  Alain Delon-al. Amellett, hogy a bokszrol (is) szol nagyon jo kis film.<br>Kép<br><br>Pruit a kozlegeny ? (Nekem az is nagyon bejott)<br><br>Az Ali film szerintem is nagyon jo lett, aki teheti mindenkeppen nezze meg.<br><br>Nekem a Hurricane film is tetszett.<br><br>Es van egy uj gyongyszem : Undisputed . Wesley Snipes es Ving Rhames-el a foszerepben. Ebben a filmben a bunyok nagyon jol ki lettek dolgozva. Nem az a Rocky fele logatom a kezem es csapkodok ossze-vissza.(Rhames-nek nagyon Tysonos a feelingje :)<br><br>Allitolag Wesley Snipes a felkeszules alatt Emanuel Stewart-al edzett es ugy keszult a bokszjelenetekre.<br>Ezt a filmet erdemes megnezni, mert a bokszrol szol, es sok jelenet van benne, asszem osszesen kb 15 perc tiszta kuzdoido a 90 percbol. Es egesz jol ki lettek dolgozva.<br><br>Kép
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: WNB »

Két film, ami csak érintőleg szól a bokszról, viszont nem rosszak - igaz mindkettő másként:<br><br>The Boxer, R:Jim Sheridan (1997) - Észak-Írországról, az IRÁ-ról és egy kicsit a bokszról is. A végén a stáblista alatt van egy nagyon jó zene (vagy U2, vagy nem) - de ez már az ikertopik témája.<br><br>Snatch (Blöff), R:Madonna jelenlegi férje - ha még az... (2000) -  a női magazinok Brad Pitt karakteralakítását emelnék ki, mint pusztakezes kisebbségi brit "bajnok", de vannak egyebek is azért...elég jó. ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: kozi »

Az új Ali film nagyon jó lett. Sok a bunyós jelenet benne és W.S.  is jól játsza Alit.<br><br>A Bombajó Bokszoló senkinek sem jut eszébe? ;D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: edge »

Nem hinném, hogy filmtörténeti jelentõséggel bír, de valamikor nemrégen a "Rém rendes család"-ban egy rész erejéig felbukkant Roy Jones jr., önmagát alakítva  :)<br><br>+ Ilyen a boksz (Play It To The Bone)<br>Woody Harrelsonnal és Antonio Banderassal. Sajnos nem láttam csak hallottam róla.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY