Legjobb film az ökölvívásról

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: prof »

Ma este 21-kor kezdődik az m1-en Daniel Day-Lewis főszereplésével A bunyós c. film. <br><br>Belfast, IRA, lepusztult tornaterem, londoni bokszbajnokság: érdekes hangulatok.<br><br>Természetesen, miközben megy a film, az RTL-en Misi meccsét adják csúsztatva!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: berti »

Nem igazán szokásom, de tegnap vettem egy filmet, műsoros videokazettán. A címe Al Capone bandája.<br>1926, Chicago, angol fiatalok élükön egy csupaszöklű bunyóssal odacsapódik Al Caponéhoz.<br>Aki szereti azt a kort és a füstös kocsmákban felállított ring-hangulatot – bevallom, én imádom – annak ajánlanám. Koránt sem egy Volt egyszer egy Amerika, vagy Keresztapa, - amit jellemez, hogy egy színészt sem ismertem - de egyszer meg lehet nézni.<br>
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: menyus »

Ezt látta már valaki?<br><br>http://www.mozinet.hu/display.php?table ... br><br>bár itt eléggé le van húzva...
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: berti »

Há' a nővérem felvette, megköszöntem, kértem vegye fel az Ottke meccset, felvette- mivel nem találván más kazettát ugyanarra, mivel ideje nem lévén, tekerés kazetta eléje azt mehet, mivel jóminőségű kazettának ez már sok volt, 7. menettől nem látni semmit - szóval jó volt a film?  :-/ :P ;)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=berti link=board=offtopic;num=1037265535;start=0#18 date=01/14/03 ť 13:59:28]Kb. tíz éve láttam Klaus Maria Blandauer - aszem valami pereputtya magyar - főszereplésével, Streets of Gold című filmet (1986). Na (igaz én akkor a Rocky filmek, minden részletét ittam) az nekem tetszett. Mester meg két rivalizáló tanítvány, ha jól emlékszem.[/quote]<br><br>Tegnap este adta a Viasat3, tényleg érdekes keveréke a szakmai hitelességre való törekvésnek és a hollywoodi giccsnek (a forgatókönyvre célzok ez utóbbival).<br>A fiatal Wesley Snipes volt az egyik tanítvány.<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: gallien »

...az új james bond filmnél a futrinka utca is sokkal jobb, pedig az bábfilm...<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ádám<br><br>Tényleg nem rossz film. Vannak benne jó poénok és Budapestet is elég jól bemutatja. Nem azt mondom, hogy mélyenszántó gondoltaok vannak benne, de én jól elvoltam vele. Az új James Bond filmnél véleményem szerintem 100x jobb.
"Mindenki a napra tör..."
ticcsike

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: ticcsike »

Az Ali c. filmben lévõ bokszjeleneteknél hitelesebbet még én ilyen témájú filmben nem láttam.És ennyire zseniális szinészi alakítást.Egyszóval aki teheti minél elõbb nézze meg<br><br>Üdv:ticcsike
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ádám<br><br>Én láttam az Én a kém című filmet. Szerintem nem rossz. A bokszjelentek elég hitelesek mondjuk a Rockyhoz képest. A HBO kommentátora Larry Merchant is benne vana  filmben és ők mondják, hogy Eddie Murphy Budapesten védi meg a középsúlyú világbajnoki címét. A gála neve Slugfest in Budapest ugyanaz mint ami Koko budapesti gáláinak nemzetközi reklámja is. A világbajnok kihívója valami Miles nevű cigánygyerek, akit ha jól emlékszem Molnár Gyulaként is neveznek a filmben:-)<br><br>Szóval szerintem nem rossz film és Budapestet is szépen megmutatják benne, de a fő témának nem sok köze van az ökölvíváshoz azért.<br><br>Hollywood
"Mindenki a napra tör..."
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: berti »

És én ökör...<br><br>Nem kihagytam egy alap filmet? Egy Zeffirelli film. A Bajnok. A film sem rossz, de amit a végén a kiscsákó – Ricky Scroder - játszik az nálam helyből Oscar-díj. Mellette a Faye Dunaway egy kezdő.<br>
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: prof »

Ma olvastam egy beharangozót Eddy Murphy tavaly/előtt?/ nálunk is forgatott filmjéről, az Én, a kémről. <br>Murphy egy nagyszájú bokszbajnokot alakít benne, és a promo szerint  ő maga javasolta az eredeti teniszező figura helyett a bokszoló alakját. Hihető meccsrészletekkel csábítják az erre fogékony nézőket.<br>Idézem:<br><br>A sorozatban Bill Cosby profi teniszezőt alakított. A játékfilmnél Murphy javasolta, hogy Robinson bokszbajnokként jelenjen meg a filmben. <br><br>„Apám bokszoló volt, én magam is öklöztem; a véremben van a boksz” - mondja Murphy, aki a forgatás megkezdése előtt több hónapig keményen edzett a produkcióra. Kiválóan koordinált mozgása a film ökölvívó-jeleneteinek koreografálását is megkönnyítette."<br><br>Hm.<br><br>Ja, ez talán segít a kételkedők meggyőzésében, vagy mégsem? :D<br><br>Kép
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: WNB »

Jolly - csak szeretek rácsodálkozni (mint a gyerek) olyan történetekre, amikben van váratlanság, furcsaság meg szépség. Nem tudnám (meg nem is érdemes) most ezt jobban részletezni. (Semmi offenzíva nem volt bennem - ennyi a gyakorlatias lényeg...;))
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=berti link=board=offtopic;num=1037265535;start=0#1 date=01/20/03 ť 15:32:06](Anyám magyar tanár, apám négyszer nyert országos szavalóversenyt, mellesleg a tatabányai Bányász színpad egyik alapítója anyámmal együtt). És én még is...  :-/[/quote]<br>Maradjunk annyiban, hogy "mégis"... ;) <br><br>A tömör családi tabló ma már a második dolog, amitől elérzékenyülök (az első Jolly, mint az italo-diszkó és a funky hazai lemezlovas-pápája) - köszönet érte, ez überel minden nyelvtani szabálytalanságot... ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: berti »

Bocs Brandauer nevéért! Rosszul emlékeztem. :-[     Sajna tőlem lassan megszokott lesz - amit nagyon szégyellek -  a rossz helyesírás. ( Anyám magyar tanár, apám négyszer nyert országos szavalóversenyt, mellesleg a tatabányai Bányász színpad egyik alapítója anyámmal együtt). És én még is...  :-/<br><br>WNB - Sajna nem találtam meg a keresett sorozatot, pedig sikerült elérnem az általad megküldött címek alapján a hölgyeket.<br><br>Most egy időre fel is adtam. Majd 1x biztos megint rám jön.
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Legjobb film az ökölvívásról

Hozzászólás Szerző: prof »

Kicsit félve írom le, a meghatottságtól: ::)<br> <br>jan. 19. RTL Klub esti főműsor<br><br>Bombajó bokszoló  <br>főszereplő: Bud Spencer
BUTTON_POST_REPLY