Foci EB - 2012 Lengyelország - Ukrajna (Jún.8. - Júl.1.)

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Dánia - Hollandia 1:0

Laudrupék a szívem csücske volt, főleg hogy megmajmolták Európát anno... most is szeretem az országukat, de a focistáik már nem sokat jelentenek nekem... (csak Nic Bendtner az Ágyúsok miatt). Továbbra is szimpatikusok, de azért az Oranje-nek szurkoltam. Ők a végén is számíthatnak...
...vagy nem.

Kényszerpályára kerültek a hollandok, mert papíron a leggyengébb ellen buktak 3 pontot. Ha verik is a németeket vagy a portugálokat, még mindig csak 3 pontjuk lesz... ha beszalad valamelyik csapat ellen egy döntetlen, nem biztos, hogy itt 4 ponttal tovább lehet menni...

De főleg a játékuk... brrr... rém gyenge. De nem csak a védelmük. Egymás hegyén-hátán tolonganak és nincs két esetleg három normális passzuk... (csóri Robben tényleg elátkozott! :( )

Most viszont kívánom, h a vikingek még egy csapatot tréfáljanak meg és... :lol: :lol: :lol:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Bazira meglepett volna ha elhülyéskedik 2:0-ról a meccset. Egyszerűen nem játszottak egy osztályban. Az nem vitás, hogy ennyi helyzetet legfeljebb itt a "keleti blokkban" (a görögöket egyszerűbb idevenni) hagyhatnak ki. Persze ez sem biztos, mindenesetre ha nincsenek ilyen dekoncentrált időszakaik, akkor innen simán az első helyről zúznak tovább. De utána?

A B csoportból a németek, a hollandok esetleg a portugálok elleni meccs már nem ilyen piskóta kategória lesz...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

A végére azért nagyon elrendezték a cseheket. Nem volt kecmec. Ami még félelmetes szerintem, hogy több nagyon jó befejezőemberük is van és ezek a gyors, pontos passzos kontrajáték, amivel sec-perc alatt átjátszották a cseheket az 1. félidőben, ez még gondot fog okozni komolyabb csapatoknak is...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Most már nagyon idegesíti őket is a sok kihagyott helyzet. Mások ellen nem lesz ennyi lehetősége az oroszoknak. Amúgy a csapat legnagyobb előnye szerintem, hogy sok a zenit játékos és látszik rajtuk, hogy nagyon összeszokottak, mindenki tudja ki hol mozog a pályán, viszont a kapu előtt nekem egyre bizonytalanabbnak tűnnek, ebben javulniuk kéne, ha megint szeretnének egy érmet szerezni.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLONViszont hogy elaludtak a szépítőnél... :P

Azért még így is több góllal jobbak a ruszkik. Kérdés összeszedik-e magukat?
Hát, én is legalább 2 gólos győzelmet vártam a ruszkiktól a meccs előtt. Azt gondolom, kicsit elaludtak 2:0-ás előnynél...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Viszont hogy elaludtak a szépítőnél... :P

Azért még így is több góllal jobbak a ruszkik. Kérdés összeszedik-e magukat?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

De szép támadásból született ez a gól az Orosz-Cseh meccsen!
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

A lengyelek az 1.félidőben eldönthették volna a meccset, de nem tették meg, a 2.félidőben meg gyakorlatilag nem csináltak semmit, szóval nem érdemeltek győzelmet abszolút. Remélem ezt a bírót se látjuk már csak max. 1 meccsen a továbbiakban két ilyen nevetséges sárga lap után, amit Papastathopoulos-nak kiosztott a semmiért, meg a másik oldalon a 11-est nem fújja be a kezezésért. Lesz még szar bírói döntés elég, de rögtön már ilyenekkel nyitni nyilvánvaló szituációkban, ez elképesztő...

A görögök a 2.félidőben tényleg úgy jöttek ki, hogy megcsinálják 10 emberrel is és tudtak is szinte rögtön tudtak is egyenlíteni. Utána kiharcolták a 11-est, ami teljesen jogos volt, a piros lap szintén. A későbbi görög gólt szintén jogosan nem adták meg, hiszen lesen kapta a gólpasszt adó játékos ott a bal szélen.

Szóval összességében talán korrekt eredmény született, de nagyon kevés lesz ez a lengyel válogatott bárki ellen, aki valamilyen szinten képes védekezni...
ogreface írtaCOLONEnnyire hitvány, felkészületlen és béna kommentátort még nem hallottam! Én nem értek hozzá, de amikor azt mondta egy szöglet előtt, hogy a "görögöknek még van egy tizenegyesük", akkor kifordultam a fotelból...
Az M1-en már csak olyan kommentátorok maradtak, akik nem kellettek sehová...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Miskolci írtaCOLONA második félidő kárpótolta a görögöket az elsőért.
Lehet, de azt nem a bíró sporinak köszönhetik... remélem ezt a rigót keveset látom ezentúl :twisted:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

ogreface írtaCOLONNa, megnéztem a második félidőt és egy dolog maradt meg bennem az egészből. Ennyire hitvány, felkészületlen és béna kommentátort még nem hallottam! Én nem értek hozzá, de amikor azt mondta egy szöglet előtt, hogy a "görögöknek még van egy tizenegyesük", akkor kifordultam a fotelból...
Már többen előre hörögtek, h az if. Knézy itt is mikrofonhoz jutott. Jogosan. Buktázott össze-vissza. Igaz ö legalább látta (a stúdióban lévőkkel ellentétben) a kamu kiállítást és a büntető meg nem adását.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

A második félidő kárpótolta a görögöket az elsőért. A bíró szerintem vastagon benne volt az eredményben, bár a hellének is kihagyták a nagy lehetőségüket, szóval szerintem a döntetlen tisztességes eredmény.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Na, megnéztem a második félidőt és egy dolog maradt meg bennem az egészből. Ennyire hitvány, felkészületlen és béna kommentátort még nem hallottam! Én nem értek hozzá, de amikor azt mondta egy szöglet előtt, hogy a "görögöknek még van egy tizenegyesük", akkor kifordultam a fotelból...
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Nem bízza a lengyelekre a győzelmet a kopasz spanyol... bravó! :( Remélem kiírja magát az ilyen f@sz, aki linkre kiállít és utána nem lát kezezést...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Kevés gólt és döntetlent várok a nyitómeccsen.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLON
grabanc írtaCOLONSzép volt Roy!
Igényes bevezetés, de azért nem bújtál ki a bőrödből... már az elején esélylatolgatásba botlik az ember :) Persze van benne valami... Asszem ez megfelel a papírformának. Ha lesznek meglepetések (nagyon remélem) , akkor f@szán ugrik a sorozat második fele :wink:
Hát, asszem kitettem magamért! :D Próbáltam minden lényeges és hasznos dolgot iderakni, ami az EB előtt érdekes lehet.

A Castrol predikcióját azért raktam ide, mert érdekes lehet, hogy ilyen statisztikai számítgatásokból végül kisülhet-e valami helytálló, bár én sok helyen nem azt várom, amit jósolnak.

Az A-csoportban én az oroszokat várom az 1.helyre, nemhogy tovább se jutnak...
A B-csoport továbbjutóival egyet tudok érteni, a C-ben szerintem a horvátok mennek tovább nem az olaszok (akik harmatgyengének tűnnek, sajnos) és a D-ben is én a franciák továbbjutását várom csak vajon ki helyett? :)
grabanc írtaCOLONKi kinek drukkol? Szerintem dobjunk fejenként három csapatot... de ne objektíve, hanem kit szeretne?
Én azt gondolom, hogy a spanyol-holland-német hármasból kijön a győztes, persze azt szeretném, ha az olaszok nyernének, csak nem nagyon látok rá esélyt.
Én akiket szeretnék sikere juttatni... hollandok, franciák, angolok.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLONSzép volt Roy!
Igényes bevezetés, de azért nem bújtál ki a bőrödből... már az elején esélylatolgatásba botlik az ember :) Persze van benne valami... Asszem ez megfelel a papírformának. Ha lesznek meglepetések (nagyon remélem) , akkor f@szán ugrik a sorozat második fele :wink:
Hát, asszem kitettem magamért! :D Próbáltam minden lényeges és hasznos dolgot iderakni, ami az EB előtt érdekes lehet.

A Castrol predikcióját azért raktam ide, mert érdekes lehet, hogy ilyen statisztikai számítgatásokból végül kisülhet-e valami helytálló, bár én sok helyen nem azt várom, amit jósolnak.

Az A-csoportban én az oroszokat várom az 1.helyre, nemhogy tovább se jutnak...
A B-csoport továbbjutóival egyet tudok érteni, a C-ben szerintem a horvátok mennek tovább nem az olaszok (akik harmatgyengének tűnnek, sajnos) és a D-ben is én a franciák továbbjutását várom csak vajon ki helyett? :)
grabanc írtaCOLONKi kinek drukkol? Szerintem dobjunk fejenként három csapatot... de ne objektíve, hanem kit szeretne?
Én azt gondolom, hogy a spanyol-holland-német hármasból kijön a győztes, persze azt szeretném, ha az olaszok nyernének, csak nem nagyon látok rá esélyt.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Akutyafaszátvalakimegelőzöttatopiknyitásban ](*,) :D



Szép volt Roy!
Igényes bevezetés, de azért nem bújtál ki a bőrödből... már az elején esélylatolgatásba botlik az ember :) Persze van benne valami... Asszem ez megfelel a papírformának. Ha lesznek meglepetések (nagyon remélem) , akkor f@szán ugrik a sorozat második fele :wink:

Még három nap és kezdődik a derbi... és a 7végén minnyá egy német - portugál és egy spanyol - olasz meccs! Csak reménykedem, h nem ülnek rá a csapatok az első két fordulóra, h aztán a végén (a harmadikban) egymás vérét vegyék a továbbjutásért... :roll:

------------------------------------------------------------------------------------

Ki kinek drukkol? Szerintem dobjunk fejenként három csapatot... de ne objektíve, hanem kit szeretne?

-------------------------------------------------------------------------------------

Kis érdekesség...

http://www.hir24.hu/gazdasag/2012/06/05 ... foci-eb-t/
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Jún.08. 18:00 A Lengyelország - Görögország 1:1 (1:0) (Lewandowski 17' --- Salpingidis 51')
Jún.08. 20:45 A Oroszország - Csehország 4:1 (2:0) (Dzagoev 15' 79', Shirokov 24', Pavlyuchenko 82' --- Pilar 52')

Jún.09. 18:00 B Hollandia - Dánia 0:1 (0:1) (Krohn-Dehli 24')
Jún.09. 20:45 B Németország - Portugália 1:0 (0:0) (Gomez 72')

Jún.10. 18:00 C Spanyolország - Olaszország 1:1 (0:0) (Fabregas 64' --- Di Natale 61')
Jún.10. 20:45 C Írország - Horvátország 1:3 (1:2) (St. Ledger 19' --- Mandzukic 3' 48', Jelavic 43')

Jún.11. 18:00 D Franciaország - Anglia 1:1 (1:1) (Nasri 39' --- Lescott 30')
Jún.11. 20:45 D Ukrajna - Svédország 2:1 (0:0) (Shevchenko 55' 61' --- Ibrahimovic 52')


Jún.12. 18:00 A Görögország - Csehország 1:2 (0:2) (Gekas 53' --- Jiracek 3', Pilar 6')
Jún.12. 20:45 A Lengyelország - Oroszország 1:1 (0:1) (Blaszczykowski 57' --- Dzagoev 37')

Jún.13. 18:00 B Dánia - Portugália 2:3 (1:2) (Bendtner 41' 80' --- Pepe 24', Postiga 36', Varela 87')
Jún.13. 20:45 B Hollandia - Németország 1:2 (0:2) (Van Persie 73' --- Gomez 24' 38')

Jún.14. 18:00 C Olaszország - Horvátország 1:1 (1:0) (Pirlo 39' --- Mandzukic 72')
Jún.14. 20:45 C Spanyolország - Írország 4:0 (1:0) (Torres 4' 70', Silva 49', Fabregas 83')

Jún.15. 18:00 D Ukrajna - Franciaország 0:2 (0:0) (Menez 53', Cabaye 58')
Jún.15. 20:45 D Svédország - Anglia 2:3 (0:1) (Johnson 49' (og), Mellberg 59' --- Carroll 23', Walcott 64', Welbeck 78')


Jún.16. 20:45 A Csehország - Lengyelország 1:0 (0:0) (Jiracek 72')
Jún.16. 20:45 A Görögország - Oroszország 1:0 (1:0) (Karagounis 45+2')

Jún.17. 20:45 B Portugália - Hollandia 2:1 (1:1) (C.Ronaldo 28' 74' --- van der Vaart 11')
Jún.17. 20:45 B Dánia - Németország 1:2 (1:1) (Krohn-Dehli 24' --- Podolski 19', Bender 80')

Jún.18. 20:45 C Horvátország - Spanyolország 0:1 (0:0) (Navas 88')
Jún.18. 20:45 C Olaszország - Írország 2:0 (1:0) (Cassano 35', Balotelli 90')

Jún.19. 20:45 D Anglia - Ukrajna 1:0 (0:0) (Rooney 48')
Jún.19. 20:45 D Svédország - Franciaország 2:0 (0:0) (Ibrahimovic 54', S.Larsson 90')


Jún.21. 20:45 A1 - B2 Csehország - Portugália 0:1 (0:0) (C.Ronaldo 79')

Jún.22. 20:45 B1 - A2 Németország - Görögország 4:2 (1:0) (Lahm 39', Khedira 61', Klose 68', Reus 74' --- Samaras 55', Salpingidis 89' (p))

Jún.23. 20:45 C1 - D2 Spanyolország - Franciaország 2:0 (1:0) (X.Alonso 19' 90+1' (p))

Jún.24. 20:45 D1 - C2 Anglia - Olaszország 0:0 (0:0) (h.u.) (11-esekkel: 2-4)


Jún.27. 20:45 A1/B2 - C1/D2 Portugália - Spanyolország 0:0 (0:0) (h.u.) (11-esekkel: 2-4)

Jún.28. 20:45 B1/A2 - D1/C2 Németország - Olaszország 1:2 (0:2) (Özil 90' (p) --- Balotelli 20' 36')

Júl.01. 20:45 Döntő Spanyolország - Olaszország 4:0 (2:0) (D.Silva 14', J.Alba 41', Torres 84', Mata 88')
A hozzászólást 2014 alkalommal szerkesztették, utoljára 25 Roy Jones Jr.-kor.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Foci EB - 2012 Lengyelország - Ukrajna (Jún.8. - Júl.1.)

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
Kép
A hozzászólást 2012 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Roy Jones Jr.-kor.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
BUTTON_POST_REPLY