Foci EB - 2012 Lengyelország - Ukrajna (Jún.8. - Júl.1.)

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

BlaZe írtaCOLON
rocchia írtaCOLONKár volt belenyúlnia a meccsbe Kassai vonalbírójának, ez könnyen lehet, hogy a döntőbe került... :(
Ha a 63.percben 1:1 lett volna, még akármi is lehetett volna...
A döntés jó volt, hogy nem gól, csak az ok nem :) Ha megadják, lesgól. Sajnos ez így 2 nagy hibát jelent. Pedig szerintem alapvetően Kassai jó volt. Csak a segédei néztek be ezt-azt...
Élőben nem tudom hány embernek tűnt ez fel, meccs után sem írta itt senki, de most megnézve a lassítást, egyértelmű a les, és így jó, hogy nem fújta be gólnak, csakhát nem ezért nem fújta be, ami viszont dupla hiba, ahogy mondod... :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

rocchia írtaCOLONKár volt belenyúlnia a meccsbe Kassai vonalbírójának, ez könnyen lehet, hogy a döntőbe került... :(
Ha a 63.percben 1:1 lett volna, még akármi is lehetett volna...
A döntés jó volt, hogy nem gól, csak az ok nem :) Ha megadják, lesgól. Sajnos ez így 2 nagy hibát jelent. Pedig szerintem alapvetően Kassai jó volt. Csak a segédei néztek be ezt-azt...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Június 21. 20:45 A1 - B2 Csehország - Portugália

Június 22. 20:45 B1 - A2 Németország - Görögország

Június 23. 20:45 C1 - D2 Spanyolország - Franciaország

Június 24. 20:45 D1 - C2 Anglia - Olaszország


Június 27. 20:45 A1/B2 - C1/D2

Június 28. 20:45 B1/A2 - D1/C2

Július 01. 20:45 Döntő
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Kár volt belenyúlnia a meccsbe Kassai vonalbírójának, ez könnyen lehet, hogy a döntőbe került... :(
Ha a 63.percben 1:1 lett volna, még akármi is lehetett volna...

Amúgy meg őszintén remélem, hogy a B- és a C-csoport csapatai játsszák majd az elődöntőket, mert az angolok játéka Tesco gazdaságos, a franciák meg komolytalanok...
A hozzászólást 2012 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Roy Jones Jr.-kor.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Nézem a frencs - szwiden derbit és... semmiről nem vok meggyőződve. Talán ott indult a dolog, hogy mit keres Petúr Bandi az EB-n? Tán nincs más? Mert jobb van a SPORT TV garnitúrájában. No mind1. A meccs elég gyér, a svédeknek ez kevés a szép búcsúhoz, a franciák pedig nem működnek mint csapat. Már pedig minden náluk jobb teammunkával megáldott válogatott pont ezzel verheti meg őket... :roll: :?
A másik meccset nemtom és ez jó részt pont Petúr dicsérete, mert már 2x is előre jelezte, hogy informál. Kérdem én, ez a szegényes királyi prominensektől akkora színvonal esést okozott volna?!

A második félidő ugyanolyan kínszenvedés, csak Zlatan nyomott egy nem is kis gólt... már nincs is kedvem az egészhez brrr... :evil:

Nobazzzmeg... kettő ](*,) és ezért egyáltalán nem szégyellik a pofájukat???!!!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

D Franciaország - Anglia 1:1 (1:1) (Nasri 39' --- Lescott 30')
D Ukrajna - Svédország 2:1 (0:0) (Shevchenko 55' 61' --- Ibrahimovic 52')

D Ukrajna - Franciaország 0:2 (0:0) (Menez 53', Cabaye 58')
D Svédország - Anglia 2:3 (0:1) (Johnson 49' (og), Mellberg 59' --- Carroll 23', Walcott 64', Welbeck 78')

D Anglia - Ukrajna (M1, 20.45)
D Svédország - Franciaország (Sport1, 20.45)


D-csoport állása:
1. Franciaország 2 1 1 0 3:1 4 pont
2. Anglia--------- 2 1 1 0 4:3 4 pont
----------------------------------------
3. Ukrajna------- 2 1 0 1 2:3 3 pont
4. Svédország--- 2 0 0 2 3:5 0 pont
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Na gyorsan..

Spanyolország - Horvátország 1:0

Tegnap e mellett a meccs mellett döntöttem, hogy ezt fogom nézni. A túloldali meccs eredménye nem volt kétséges számomra, minek nézzem? :P
Lényeg, a spanyolok komoly erőkkel és intenzitással rendelkezhetnek, mert sorra lazulják a meccseiket. Persze ezzel a hozzáállással is verniük kellett volna mindhárom ellenfelüket. Talán csak bosszantó, hogy akkor miért nem teszik? :roll: (most nem térek ki arra, hogy mennyire is vannak kizsigerelve év közben és hogy tartalékolnak) A horvátok nem tudtak mit kezdeni velük az első félidőben, de amikor lehetőségük nyílt, akkor azért komolyan vették a szerepüket és akár nyerhettek is volna... erre még a végén a spanyolok "találtak" egy gólt, ami az első félidő alapján jogos, a második alapján nem győzelemhez segítette őket. A fakó Navas betalált, betojás. Sajnáltam a horvátokat, persze ez az eredmény is jót tett az olaszoknak :wink:

Olaszország - Írország 2:0

No ez a meccs már csak dafke érdekelt, de hamar lejött számomra, hogy nem fogom felvételről látni a már sokx "elátkozott" Balotelli gólját :wink:
A meccs eredményét tudtam (elveim ellenére) és így már éjszaka nem teszem oda magam hogy lássam a papírformát. Gratula a digóknak, az elődöntőben nálam elméletileg a franciákat kaphatják. Az pedig mindig különleges derbi :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Kép

Asszem, nem nagyon kell ide kommentár... :cool:
(Origo Foci-EB szépségverseny, 11.nap)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLONAzért az az idióta rendesen beszívatta O'Shea-t... :D
Nem múlt rajta semmi, mert már nem volt tétje a góljának, de látványra szép volt abszolút. Persze Balotellivel sosem ez volt a baj, hogy nem elég tehetséges vagy nem elég technikás, hanem hogy fejben harmatgyenge...

Ja, O'Shea is vajon hogy fejezhette be 2. sárga nélkül a meccset, nem tudja senki... :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLONAz olaszok továbbmennek, mert ez az idióta Balotelli végre nincs a kezdőben...
Tehát nem győzőm halkítani Méhes Gabit, h ne tudjam meg... grrr
Grab, ott legalább egy normális kommentátor közvetít, nem úgy, mint az olasz meccsen...
Azért az az idióta rendesen beszívatta O'Shea-t... :D

Szurkoltam a spanyol 0:0-nak de a jó Isten is spanyol - német döntőt akar [-o< :P
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Az olaszok továbbmennek, mert ez az idióta Balotelli végre nincs a kezdőben...
Tehát nem győzőm halkítani Méhes Gabit, h ne tudjam meg... grrr
Grab, ott legalább egy normális kommentátor közvetít, nem úgy, mint az olasz meccsen...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Még jövök ezzel 8)

Németország - Dánia 2:1

Már igen fáradt voltam a "második " meccs megnézésére, de olyan jól tartották magukat a vikingek (és cseppet sem voltak megilletődve), hogy fészkelődve, de fenn maradtam (igaz, csak beájultam a végére :oops: )
Szal jó kis meccs volt, a dánok úgy vonultak hosszabb pihenőre, h nem vallottak szégyent az ún. "halálcsoportban" =D>
A németek pedig egyenlőre tényleg "linekeresedtek". Mindig hozzák amit kell (és persze időnként még többet). Most már egyértelmű számomra, hogy aki vagy a spanyolokat vagy őket eltakarítja az útból, az akár EB is lehet.

-------------------------------------------------------------------------------------
Körkérdés: Ti örültök, ha meccs közben folyamatosan bemondja a másik ugyanakkor zajló meccs részeredményét a szpíker?
Bevallom én nem!
Talán szeretném megnézni akkor is a másik meccset, annak eredményének tudata nélkül... :(
Most tették fel a SPORT1-en és elsöprő igen volt a válasz :( :( :(
Tehát nem győzőm halkítani Méhes Gabit, h ne tudjam meg... grrr :twisted:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

C Spanyolország - Olaszország 1:1 (0:0) (Fabregas 64' --- Di Natale 61')
C Írország - Horvátország 1:3 (1:2) (St. Ledger 19' --- Mandzukic 3' 48', Jelavic 43')

C Olaszország - Horvátország 1:1 (1:0) (Pirlo 39' --- Mandzukic 72')
C Spanyolország - Írország 4:0 (1:0) (Torres 4' 70', Silva 49', Fabregas 83')

C Horvátország - Spanyolország (Sport1, 20.45)
C Olaszország - Írország (M1, 20.45)

C-csoport állása:
1. Spanyolország 2 1 1 0 5:1 4 pont
2. Horvátország- 2 1 1 0 4:2 4 pont
----------------------------------------
3. Olaszország--- 2 0 2 0 2:2 2 pont
4. Írország------- 2 0 0 2 1:7 0 pont
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nah jó rég írtam ide, de megpróbálok felzárkózni. Érdemben nagyon nem tudok úgyse hozzászólni az előttem szólókhoz.
Az olasz horvát x-nek nem örülök, mert az a győzelem zsebben volt. A gólig eszméletlen fölényben fociztak az olaszok, ahogy a bekapott gól után is. Akkor minek kellett bealudni egy 35 percet azt nem tudom!?
Meleg lesz a pite ma este az biztos, horvátokat soha semmilyen csapatsportban nem lehet leírni, nagyon erősek fejben és hatalmas harcosok.
Spanyol Ír meccsben egyedül az ír szurkolókat emelném ki, akik nagyon szépen búcsúztatták a csapatukat. Így is lehet szurkolni.
A D csoportban jött a papírforma. Az unalmas meccs után a két "nagy" hozta a kötelezőt és szerintem hozni is fogja a záró fordulóban is.
Az A csoportban az EB előtt görög továbbjutásra is tippeltem, de azért a 3. forduló napján nem hittem volna, hogy képesek lesznek kiharcolni a legjobb nyolc közé jutást. Azt az első forduló után főleg nem, hogy az oroszok kiesnek és Csehország lesz a csoport első. A sok ki nem használt orosz helyzet megbosszulta magát. A csehek pedig képesek voltak újítani és felállni a padlóról, miképp a görögök is. Örülök a továbbjutásuknak.
Karagúnisz hatalmas volt ahogy esküdözött a címerre! :lol: Kár, hogy Knézi nem tudja, hogy Görögországban a görög-ortodox a fő vallás és nem Zeuszra esküdöznek keresztvetések közepette.
A Holland együttesre, ahogy grabanc írta nem lehetett csapatként tekinteni, meg is lett a böjtje, de nem is sajnálom őket. A dánokat viszont igen, mert igazi meglepetés lett volna ha a az északiak továbbjutnak a "halálcsoportból" . Németek kényelmesen és magabiztosan jutottak tovább, a játékuk nem látványos, de el kell ismerni, hogy nagyon eredményes.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Portugália - Hollandia 2:1

Monnyuk ez sem volt egy gólzáporos meccs, de kezdhetünk hozzászokni. Emellett a hollandok meghúzták, h támadó jelleggel egymásra halmoztak játékosokat, akiknek eddig sem ment. Ja hogy most? ... na most sem :?
Ez a csapat egyszerűen nem működött mint csapat és a kiemelt figurák is inkább világot láttak ezzel az EB-vel, mint sem hogy fociztak volna :( Simán lefocizták őket a portugálok (ők is). Azért elég gas, h 0 pontosan lépnek le... (valami tényleg lehet a háttérben vagy mittomén)
A portugáloknál a csapat működött, időnként tetszetősen adták-vették a lasztit, ráadásul a lábmutogatós :wink: Ronaldo is megtalálta a gólvágó cipőjét.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

B Hollandia - Dánia 0:1 (0:1) (Krohn-Dehli 24')
B Németország - Portugália 1:0 (0:0) (Gomez 72')

B Dánia - Portugália 2:3 (1:2) (Bendtner 41' 80' --- Pepe 24', Postiga 36', Varela 87')
B Hollandia - Németország 1:2 (0:2) (Van Persie 73' --- Gomez 24' 38')

B Portugália - Hollandia (M1, 20.45)
B Dánia - Németország (Sport1, 20.45)

B-csoport állása:
1. Németország- 2 2 0 0 3:1 6 pont
2. Portugália----- 2 1 0 1 3:3 3 pont
----------------------------------------
3. Dánia---------- 2 1 0 1 3:3 3 pont
4. Hollandia------ 2 0 0 2 1:3 0 pont
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Görögország - Oroszország 1:0

Hoppácska! :) azért ez meglepetés a javából. Főleg, mert Szásáék utazhatnak haza (a rosszalkodó szurkolóival együtt) Pontszám azonos, de így az egymás ellen elért eredmény (a fenti) miatt kiszálltak a további küzdelmekből... ki hitte volna, hogy a cseheket 4:1-re lemosó oroszok nem élik túl a csoportmeccseket??? Szerintem amelyik csapat ennyire elszórja a helyzeteit, azokat folyamatosan kihagyja, az nincs rendben fejben és megérdemli a bűnhődését. Pedig jó kis csapat, de defektes... nem tudja hozni folyamatosan a jó eredményeket.
A görögök már az első meccsen is villantottak (ha ott nincs bírói részrehajlás és nagyobb szerencséjük van, meg persze 11-est értékesíteni kell), szerintem a lengyelek ellen is hozhatták volna a meccset. Tudnak focizni ha akarnak, kérdés akarnak-e? Mert fejben - mint a déliek - igen érzékenyek. Én szurkolok is nekik, ha defenzíven is állnak sokszor a meccs történéseihez.

Csehország - Lengyelország 1:0

A rendezők... már csak rendeznek. Úgy gondolom, az ő szereplésükkel szemben támasztott elvárások nem feleltek meg a valóságnak. A lufi, lufi maradt :? A szakma azért tudta, de legalább is valószínűsítette a végkifejletet, míg a nagyon lelkes amatőr közönség igyekezett a mennybe emelni csapatukat. Nos a dortmundi különítmény nem volt képes csodákra, mindenki marad a realitás talaján.
Bezzeg a csehek... :lol: hát ez berosa... :lol:
Az első körben annyi gólt kaptak (és persze kikaptak) ami már gombócból is kezd elég lenni - innentől az oroszok feljutók, a csehek kiesők - az fix! Gondolta az emberfia. Naaaaagy tévedéééééés! :wink:
Gondolom némi agykontroll után - aztán a későn észbekapó, lusta helléneket megverik és tegnap ömlő esőben "kicsúszkálják" a túlértékelt polákokat is. 6 ponttal csoportelsők?! Az őket verő oroszok meg 4 ponttal "igyot dámoj"?!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Anglia - Svédország 3:2

A svédek távozóban... pedig voltak jó periódusaik az eddigi két meccsükön. De a szerencsével hadilábon álltak és hiába a góljaik, egyik meccsükön sem merítettek erőt, önbizalmat belőlük, Olyan érzésem volt, hogy mentálisan nem állt össze a csapatuk. Amúgy Mellberg jutalomjátéka a három gólt beszedett védelem ellenére. Ember nagyon vérprofi =D> Csak pl. nem volt csatárjátékuk. Ibra meg nem tud és fog mindent megoldani :?
Az angolok feljövőben szerintem jobban teljesítettek mint az előző meccsükön és az egyéni teljesítmények is többük esetében javulóban... Carroll és Walcott egyéni teljesítménye fölé nőtt az ellenfelénél. Terry és Gerard is jobban fogta össze a csapatot. Hogy megérdemelték-e a győzelmet? A támadóbb focijuknak és az egyéni jobb teljesítményüknek köszönhetően - igen.

Franciaország - Ukrajna 2:0

Borzalmas körülmények között született meg a franciák győzelme. Ítéletidő&vízilabda körülmények... nagyon nem zavarta a franciákat, hogy az ukránok otthonában kell alkotniuk (persze hagytak ki rendesen helyzetet az ukránok is). Fontos volt az első gól, hogy ki lövi, mert a másik kerül kényszerpályára. Hát most nem sikerült a hazaiaknak ami a svédek ellen Sevcsenko-nak igen. Persze ez is csak papírforma, de az nem mindig igazolódik :wink:
Néztem a jó öreg Oleg-et a kispadon, nagyon unott, beletörődött képpel nézte, hogy mossa le az időjárás és a franciák a csapatát.
A franciák játékának jót tett (biztos súgtak Blanc mesternek) hogy Nasri és Malouda nem egymást taposta kis területen :P
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

A Lengyelország - Görögország 1:1 (1:0) (Lewandowski 17' --- Salpingidis 51')
A Oroszország - Csehország 4:1 (2:0) (Dzagoev 15' 79', Shirokov 24', Pavlyuchenko 82' --- Pilar 52')

A Görögország - Csehország 1:2 (0:2) (Gekas 53' --- Jiracek 3', Pilar 6')
A Lengyelország - Oroszország 1:1 (0:1) (Blaszczykowski 57' --- Dzagoev 37')

A Csehország - Lengyelország (Sport1, 20.45)
A Görögország - Oroszország (M1, 20.45)


A-csoport állása:
1. Oroszország--- 2 1 1 0 5:2 4 pont
2. Csehország---- 2 1 0 1 3:5 3 pont
----------------------------------------
3. Lengyelország- 2 0 2 0 2:2 2 pont
4. Görögország--- 2 0 1 1 2:3 1 pont
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Olaszország - Horvátország 1:1

Izgalmas, de kiszámítható (?) döntetlen született. Hogy ez a digóknak mennyire lesz jó? Kiderül az írek elleni derbiből... az olaszok az első félidőt vitték, a másodikban inkább a horvátok nyomultak persze amikor hol egyik, hol a másik kapu előtt adódott helyzet...hááát ember nem tudta mi lesz??? :shock: :roll:
Azért négy horvát pont többet ér mint kettő olasz. Szerintem ezt a meccset behúzhatta volna az olasz különítmény.

Spanyolország - Írország 4:0

A játék képe sem utalt másra mint a fenti eredmény... sőt, igyekezett Torres renoméját helyreállítani :wink: . Gyakorlatilag unalmas egy kapuzás és megalázó labdabirtoklás zajlott. A kérdés a gólarány volt és ebbe a szigetországiak vajmi keveset tudtak hozzátenni. Pontosan a papírformának megfelelő eredmény született.
A spanyoloknak a horvátok kacérabb kérői lesznek... :P
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BUTTON_POST_REPLY