Minden sport, kivéve a küzdőket

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

A Sport1 műsora a Hoki VB-re:<br>Ápr. 15. (kedd) : Mo.-Hollandia 19.45 ÉLŐ<br>Ápr. 16. (szerda) : Mo.-Románia  23.00<br>Ápr. 18. (péntek) : Mo.-Kazahsztán 19.45 ÉLŐ  (egyik legnehezebb meccs)<br>Ápr. 20. (vasárnap) : Mo.-Litvánia 19.45 ÉLŐ<br>Ápr. 21. (hétfő) : Mo.-Lengyelország 23.00 (másik legnehezebb meccs)<br><br>A helyszínen (Bp. Sportaréna) a mérkőzések minden nap 20.00-kor kezdődnek.<br>Mindenkinek jó szurkolást a VB-re! :D
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hein »

A Sport1 közvetíti majd a hokimeccseket, ugye?<br><br>Nagyon drukkolok a fiainknak, nagy esély ez a magyar hokisportnak.<br><br>Hokisport... Hö-hö... ;)
Hein
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

A Levi nyilatkozott ma. Fel van vértezve és harcra kész. Engem az sem érdeklelne, ha nem lenne az, csak ne engedjen be egy fia korongot sem a hálóba. (Vagy csak minimális mennyiségűt! ;D)
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ja, térdig érő vízben sz@rul megy a korong. Nem baj, majd a magas játékot eröltetjük...  ;D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Santos »

Lassan itt a Div 1-es jégkorong VB! Be is raktam egy sört a fagyasztóba, legalább az fagyjon meg, ha már a pálya nem akar...  ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

Amekkorát ez az Alonso gyerek esett... csak a látványától majdnem eltört a lábam...
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: berti »

berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: berti »

Valóban jó kis futam volt ez a brazil nagydíj. A német Rtl-re kapcsoltam, kb 22.00-kor, akkor lett vége az élő -  >:(, most az RtlKlub, meg mé nem - közvetítésnek, és csak annyit látok, hogy 2 ember a dobogón a harmadik meg hiányzik, azt a kettőt sem ismerem. Kicsit izgultam a többiekért, de látva a Jordan örömét - későbbi mérséklettel - gondoltam, annak örülnek, hogy egyáltalán célba értek. Ha ez így megy eztán nézni fogom, rendszeresen a futamokat.<br>Apám, az a sok kerék, meg gumi az úton...  :o  :-/  :P
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=kozi link=board=offtopic;num=1041594844;start=0#1 date=04/06/03 ť 20:55:09]Ez volt talán minden idők legizgalmasabb Forma-1-es versenye (de az elmúlt tízé biztos)!<br><br>Az rtlklub elmehet valahova, hogy nem élöben adja!<br><br>Aki teheti nézze meg este![/quote]<br><br>Igaz, hogy Rubens kifogyott a benzinből? :o
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=kozi link=board=offtopic;num=1041594844;start=0#1 date=04/06/03 ť 11:32:35]Sajnos Dajiro Kato életveszélyes állapotban fekszik a Suzukai korházban.<br><br>Aki látta hajnalban a MotoGP nyitófutamát az láthatta azt, hogy mi maradt a motorjából. Remélem túléli.<br>[/quote]<br><br>Szorítok Kato-nak. :'(<br>Mindig meglepődök, hogy az emberi test mennyire strapabíró!<br><br>Igazából nem láttam, hogy pontosan mi történhetett (feltételezem műszaki probléma – fék vagy váltó), mert a sikán előtt fékezés nélkül (200-250km/h?) vágódni neki a falnak már nem is az extrém sportok kategória, lényegében egyszerűen nem egészséges. Valami olyasfélét is mondtak, hogy ott helyben kellett visszahozniuk a klinikai halálból, így az a tény, hogy még él már önmagában CSODA. <br>Jól láttam, hogy a sisakja eltört?<br>Suzuka: itt lenne az ideje, hogy a pályán módosítsanak. Ez már embertelen, hogy ilyen sokan sérüljenek meg egy ilyen helyen, egy ilyen versenyen. <br><br>A motor: erre szokták az autós/motoros hirdetésekben írni, hogy „hölgy tulajdonostól”! :-X<br><br>vito<br><br>u.i. Én azért Capirosiban reménykedek, de csak azért mert Ducatiban ül.  ;)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ez volt talán minden idők legizgalmasabb Forma-1-es versenye (de az elmúlt tízé biztos)!<br><br>Az rtlklub elmehet valahova, hogy nem élöben adja!<br><br>Aki teheti nézze meg este!
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sajnos Dajiro Kato életveszélyes állapotban fekszik a Suzukai korházban.<br><br>Aki látta hajnalban a MotoGP nyitófutamát az láthatta azt, hogy mi maradt a motorjából. Remélem túléli.<br><br>Valentino Rossi ismét bizonyitott(ha egyáltalán kell neki még bizonyitani)! Ha nem kapják össze magukat a többiek akkor lassan olyan unalmassá teszi a MotoGP-t mint tette Shumacher a Forma-1-et.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Tököliben csak azt nem értem, hogy a Fradiban azért elég rendesen tüzel, legalábbis egy csomószor próbálkozik. Akkor a válogatottban miért nem?????<br>Lisztes gólja viszont csodaszámba ment. Annál is inkább, hogy a góljáig eltelt kb. egy órában kb. 2-szer hallottam a nevét. Ebből egyszer a kezdő 11 ismertetésekor. :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

Berti!<br><br>Tényleg nagyon jól játszottak magukhoz képest, de Tököli nem tud gólt lőni(nem mer?, nem akar?). Őt el kellene felejteni.<br><br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: berti »

Kedves Gallien!<br><br>Nem értelek! A magyar válogatott az elmúlt x év legjobbját nyújtotta.<br>"egyáltalán miért nem fut ez a társaság?"<br>Ha összeadnánk a kilométereket, ami a magyar lábakat illeti, akkor szerintem megdöbbentő adatot kapnánk, a csapat eddigi teljesítményéhez képest. Örültem, hogy meccs megy, gondoltam így majd most olvashatok egy jót közben, de nem sikerült. Izgalmas és jó meccset láttam. Lehet, hogy kintről nem ez jött le. Éjszaka még megnéztem az Eurosporton is. Ott másik kameraállásból, csak a helyzeteket mutatva, nem volt olyan élvezhető.<br>A srácok futottak és labdát kezeltek. Ebben a kettőben rengeteget fejlődtek. Én csak gratulálni tudok nekik, megérdemeltek volna legalább egy X-et.<br>
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: guesswho »

[quote author=kozi link=board=offtopic;num=1041594844;start=0#2 date=04/02/03 ť 20:58:36]Tököli miért nem meri legalább egyszer rálőni a labdát a kapura?  >:( >:( >:(<br><br>Kozi[/quote]<br><br>Mert a név kötelez. :)<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=kozi link=board=offtopic;num=1041594844;start=0#1 date=04/02/03 ť 20:58:36]Tököli miért nem meri legalább egyszer rálőni a labdát a kapura?  >:( >:( >:(<br><br>Kozi[/quote]<br><br>tököli hogy mer 60 percig alibizni a pályán? lisztes hogy mer 45 percen keresztül úgy játszani, mint aki még nem volt pályán? dárdai miért felejti otthon a bundesliga cipőjét? gellie miért cserél be két 140 centis gyereket, hogy azok a két méteres svéd védők között fejesgólt próbáljanak elérni? egyáltalán miért nem fut ez a társaság?<br><br>és végül: miért mentem ki erre meccsre?
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

Tököli miért nem meri legalább egyszer rálőni a labdát a kapura?  >:( >:( >:(<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY