Minden sport, kivéve a küzdőket

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

A Posillipoé az utolsó KEK-trófea <br><br>10-10-es első meccs után érkezett a Vasas a nápolyi uszodába. X-ről ott szinte lehetetlen nyernie a vendégcsapatnak, főleg, ha megtelik az uszoda 7-8000 fanatikus szurkolóval. Tegnap pedig megtelt. Az ok egyszerű: a szervezők amolyan "non plus ultra" alapon ingyenessé tették a belépést + a szurkolókat a lelátóra készített pólók, sálak, zászlók várták a hangszórókból bömbölő slágerek mellett. Tehát a hangulat mindenképp adott volt a dél-olasz fiesztához. Egy nagy autóbusszal és néhány személygépkocsival Vasas-drukkerek is kiutaztak a meccsre, de számuk nyomába sem ért a tavaly Zágrábba utazókénak. A két gárda száma közti különbségnek csak egyik oka, hogy Zágráb közelebb van, mint Nápoly. A másik ok annál súlyosabb. A március 15.-ei, 10-10-zel végződött 1. meccs után a Vasas vezetőedzője, Somossy József benyújtotta lemondását. (Azaz néhány játékos benyújtatta vele.) Így a másodedző vette át a karmesteri pálcát, de nem sikerült diadalra juttatnia a címvédőt. A végeredmény 4-3 lett. A Posillipo már 4-1-re is vezetett, de a magyar csapat felkapaszkodott 1 gólra. Az utolsó játékrészben a bírókra sem panaszkodhattunk, utolsó sanszként kaptunk 1 emberelőnyt, ekkor Földi László időt kért, de ebből az előnyből sem született gól. Ami ezen a meccsen 1 cseppet sem volt meglepő. Míg az olaszok 8 fórból 4-et lőttek be (azaz minden góljuknál 1-gyel kevesebb magyar volt a vízben), addig a Vasas 6/1-es előnykihasználási mutatóval zárta a mérkőzést. Szomorú, hogy 4 kapott góllal is képesek voltunk elveszteni ezt a meccset, ezáltal a kupát is. Ez akkor fáj a legjobban, ha visszaidézzük, hogy 2 hete Bp.-en már vezettünk 8-4-re is....<br><br>Legalább a Honvéd-Domino nyert tegnap, ők a vízilabda BL utolsó csoportkörében 8-5-re verték a Nizzát úgy, hogy még a kapus, Kovács Zoltán is lőtt 1 gólt.<br><br>Egyébként mi a véleményetek a lengyel-magyar 0-0-ról?
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Számomra a rádiós meccsközvetítések mindig több ősz hajszálat produkálnak, mint a tévé, mert nem látod, mi történik, csak 1 ember érzelmektől fűtött mondataiból következtethetsz, mit produkál a csapatod (akár a világ másik végén, élőben). Molnár Dániel az egyik legjobb volt a szakmában, fantasztikusan kommentált, mert azon felül, hogy elmondta, mit lát, a saját véleményét is hozzáfűzte, mindig olyan hangnemben, és hangsúlyozással, hogy tökéletesen visszaadta a meccs hangulatát. Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani a közvetítéseikor átélt érzésem, mintha a nézőtér keménymagjában ülnék, egy szemfödéllel a szememen. <br>Remélem, ezt az érzést soha nem feledem. Molnár Dániellel együtt! :'( :'( :'(
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Engem is mélyen megdöbbentett Molnár Dániel halála. Nagyon sajnálom.
"Mindenki a napra tör..."
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

RIP
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: WNB »

In memoriam - ha már máshogy nem:<br><br>Kép
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Imre
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Lisztes mint sportember leginkább Erdeihez hasonlítható. Kétségtelenül nagyon tehetséges, de egy kicsit éretlen még. Ha erősebb és karakánabb egyéniségek lennének akkor sokkal, de sokkal eredményesebb sportpályafutást tudhatnának maguk mögött. Hozzátartozik, hogy személyesen egyiküket sem ismerem, de nekem ez jött le róluk. Lisztes és Erdei pályáját is fiatal koruk óta figyelem.
"Mindenki a napra tör..."
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Oké Ádám! <br>Én benne vagyok! ;D
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Kedves Ádám!<br>Csak az a baj, hogy egy csomó esetben botcsinálta az a magyarázat. Pl.: Szintén vízilabda: Tegnap a (már a meccs előtt csoport1.) Honvéd a 2. félidőben dobott gól nélkül nyert a címvédő ellen 6-4-re. Mert, hogy "a taktika azt kívánta", hogy fagyasszuk be az előnyt. Egy számunkra tét nélküli meccsen. Én sokkal dühösebb voltam ezután a meccs után, mint a Vasas x-e után. A magyarázat egyszerű: a Vasas a belét is kihajtotta szombaton, ennyire futotta. (Más kérdés, hogy szerintem mindig nemvan a magyarázat a rossz teljesítményre. Ezesetben betegség + bírók. Néha a magyarázat=kifogás, na akkor van az szeritntem, amit Te említettél a magyar sportról.) Ám a Honvéd akkor, mikor végre 1 meccsen nem kell hajtani, hanem lehetne örömpólózni + közönséget szórakoztatni, akkor visszakapcsol 1-es fokozatra. Szerintem ezen kéne változtatni! <br>Én a fenti sorokat úgy írtam, hogy teljesen elkötelezett híve vagyok a jó magyar sport(olók)nak, és sem Honvéd-, sem pedig Vasas-fan nem vagyok! Mindenkinek szurkolok, aki magyar, bárhol is játsszon a Földön. Így pl. a Bundes-ligában a kedvenc csapataim: Bréma, Berlin, Cottbus. <br>További jó szurkolást: Kukorica
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Ádám!<br>Pedig én eddig úgy tudtam, h Lisztes nem tartozik (Bundesliga-viszonylatban) a legkeményebb játékosok közé. Tévedtem... :(<br>Bár (WBN-nek köszönhetően) már tudjuk, h nincs rokoni kötődésed a Posillipohoz, de azért felírom: Vasas-P.N.:10-10, visszavágó márc. 29.-én, Nápolyban. Ha ott is megkapják a hazai pályát az olaszok(mint tegnap a Komjádiban), akkor övék a KEK-trófea. Persze ettől függetlenül megnyerhettük volna a meccset, mert a csodás 7-2-es 2. negyednek köszönhetően 8-4-re vezettünk. Az egy varázslat volt, de sajna a végére teljesen elfáradtunk, köszönhetően az influenzának, ami 4 kulcsjátékosunkat "semlegesítette"!
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

1000 köszi WNB, hogy nem hagytad, hogy ma este tévhitben hajtsam álomra fejem!  :)<br>Én is néztem a waterpolonline-t, de nem találtam semmit + hazánk egyik legnagyobb vízilabda fórumán (a korridoron) is kérdezősködtem a P.N. edzőjének kilétéről, s ott sem került szóba Ádám rokona. Még egyszer köszi!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: WNB »

Ádám!<br><br>Van remény az unokatesód számára, hogy elkerülje a lelki nehézségeket (mármint, hogy a volt honi klubja ellen játsszon) - és Kukoricának sem kell tépelődni, hogy vajon mi sül ki ebből a meccsen...<br><br>A recept egyszerű (bárcsak mindig ilyen egyszerű volna ;)) - nem fog játszani a Vasas ellen, mivel az unokatesód (valamely nápolyi csapat helyett) az Arenzano játékosa a 2002/2003-as idényben (olasz Seria A2, Girone Nord) [hajlott korára tekintettel levezet, de ennek ellenére házi gólkirályként tartja nyilván a statisztika]...korábban hosszabb ideig a Serie A-s Bogliasco játékosa volt. <br><br>>> http://www.waterpolonline.com/WPOnline. ... enDocument <<<br><br>Remélem, ez mindenkiben még időben leereszti a gőzt... ;) ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

[quote author=adambalogh 18:48:54]<br><br><br><br>........hej, ha én is köztetek lehetnék.....<br><br>adam[/quote]<br>Majd lélekben!  ;D <br>Ami persze nem kell, hogy feltétlenül azt jelentse, hogy lélekben az unokatesódéknak szurkolsz! >:(<br><br>
BUTTON_POST_REPLY