Minden sport, kivéve a küzdőket

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

tényleg. kösz edgegod  ;)<br><br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Minden sport, kivéve a küzdõket

Hozzászólás Szerző: edge »

Ádám<br><br>Németországban volt nemrégen, hogy interneten megismerkedõ homoszexuális "fiatalok" megölték, majd megették egymást. Te ilyen országban élsz? Mi vonz közéjük?  ;) Sose laknék ilyen helyen. Fujj!  ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

pár hónapja voltam angliában, minden nap olvastam ott is újságot, és az egy hét alatt kétszer olvastam ilyesmit.<br><br>ennek semmi köze az országhoz. <br><br>ádám, ne legyél már ennyire dölyfös. nem mindenki tök hülye itt.<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

ennek semmi köze az országhoz
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: admin »

...na azért ott sem panaszkodhatsz a skinhead-ek miatt...
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

Nagyon durva... szegény pont egy olimpiai kiutazást jelentő versenyről marad le... >:(
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: admin »

gratulálok... http://index.hu/sport/kerekparpofo/<br>ezeket ki tenyészti? >:(
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nah, a lengyelektől is sikerült kikapnunk. Pont amire számítottam... Ilyen csapatnak nincs helye az A csoportban...<br><br>Kukorica:<br><br>A kazahok nagyon pengék. Szerintem velük 3 éven belül csak az A csoportban találkozhatnánk, de nem fogunk... Hiába van egy szuper Szuperünk, ha nincs csapatjáték, és gólhiányban szenvedünk. Ennek mindig az a vége, mint amit tegnap is láthattunk. Én a lengyeleket és a kazahokat tartottam nagy favoritnak. Be is jött. Teljesen mindegy már, hogy 2.-ak vagy 3.-ak lettünk. Úgyis csak az első jut fel, kieső helyre pedig már nem kerülhettünk. Ez sajnos csak erről szólt.  :-[
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

Igaz!
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Szerintem megérdemlik a többesszámot! Amit Ralfnak ma ki kellett állnia, azt kevesen bírják ki anélkül, h ne csapódnának a gumifalba. Főleg ilyen lelkiállapotban. Michael meg csak visszatért a megszokott ritmusába.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

Szeretem, nem szeretem, Schumacher előtt le a kalappal!<br>
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Santos!<br>A nyitott kérdésekre választ kaptunk tegnap!  :(<br>Meglehetősen elkeserítő volt, hogy Levi eszméletlen formában van, nagyokat véd (90% fölött), elől meg semmi nem sikerült. Az a szörnyű, hogy ha a kazah kapus egy kicsit is rosszabb napot fog ki tegnap, akkor simán x-elünk, sőt. De ugyebár ez csak amolyan "ha... volna" szerkezetű mondat volt, sportérték nélkül. <br>Azért tényleg távol áll még tőlünk az A csoport. Ha csak a jövő évben ott szereplő kazahokat nézzük, akkor is.  :(<br>Nem baj, ha megverjük vasárnap a litvánokat, hétfőn meg a lengyeleket, akkor 2.-ok vagyunk. Aztán majd jövőre újra próbálkozhatunk.  ;)<br>HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nekem speciel ez a Buday gyerek annyira nem tetszett. Remélem Levi majd nagyot alakít ma. Az a gond, hogy a csoport jelenleg legerősebb csapatával szállunk ma harcba. A kazahok eszméletlenül gólerősek, mi meg ebben vagyunk egyelőre gyengék. Ha Levi jól véd még akkor is nyitott a kérdés, hogy tudunk-e egy ilyen csapat ellen 3-nál több gólt ütni. ??? <br><br>Nagyon kíváncsi leszek rá. Szerintem nem sok sanszunk van, de nagyon szurkolok a fiuknak!  ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Santos!<br>Azért én reménykedem. Már a mai, kazahok elleni meccs szerintem akár el is döntheti a feljutás kérdését. Szerintem ha ma kikapunk, akkor max. 3.-ok leszünk, ha nyerünk, akkor nagy sanszunk van a feljutásra. Jó ez a Buday gyerek, de nem bánnám ha azért ma már Szuper védene.<br>Hajrá Magyarország!!! ;D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Santos »

Szerintetek mennyi esélye van, hogy akár az első három hely közül egyikre befutó lehet a magyar jégkorongválogatott? <br><br>Az eddig látott produkció alapján szerintem nem sok...  :-[
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hein »

Krisztián, Krisztián.<br><br>Még emlékszem rá, amikor Békásmegyeren focizott a grundon. Jól csinálta.<br><br>Sok sikert!<br><br>Hoki VB:<br>Ez most meglehet.
Hein
BUTTON_POST_REPLY