Minden sport, kivéve a küzdőket

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Üdv köztünk bicska!<br>Említetted, hogy más sportágakat is szeretsz. Na ezt a topicot pont azért nyitottam, mert sokat vagyunk így ezzel ezen a honlapon belül is. Tehát itt kifejtheted a véleményedet a többi sportágban is. De ha ragaszkodsz a bunyóhoz,  akkor Neked a "profiboksz fórumok" gyűjtőnév alatt futó témaköröket ajánlom.<br>Hollywood!<br>Mi nagyon sokban hasonlítunk ám, de ezt eddig a boksszal kapcsolatos hozzászólásaidnál nem akartam megírni, mert nem találtam fontosnak. Na de azt, hogy calgarys, meg liverpoolos vagy  már nem hagyhattam szó nélkül. ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

PTB<br><br>Hát igen a régi szép időkbe. Az akkori játékban beállítottál egy 3-3-1-3-as taktikát és agyonvertél mindenkit. A mostani részek azért már elég valósághűek és nagyon komplettek. Érdemes kipróbálnod az újabb részeket is. A CM 4 február végén jön ki.:-)
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Kozi<br><br>Mansell és Senna között nem volt olyan vészes az utálat mint Mansell és Piquet vagy Senna és Prost között. Ők csapattársként rühelték egymást. A Mansell vs Senna pofonra nem emlékszem.<br><br>Mansell egyébként nekem is a kedvencem volt. Szerintem ha nincs az állandó balszerencséje akkor ma 3x-os világbajnok lenne. <br><br>Talmácsin már 8 éves korában látszott, hogy tehetséges mikor Romettel nyomta a Hungaroringen. Én is kiváncsian várom mire lesz képes az idén. Tavaly is eredetileg jó motorja let volna (Italjet), de mégsem jött össze valahogy a dolog.<br><br>Rossi szerintem sokkal jobb motoros mint Biaggi. Mad Max a királykategóriába nagyon gyengén muzsikál. Néhány futamgyőzelemnél többet vártam tőle. Ő persze mindig a motorra fogja.<br><br>Én egyébként egy fénykorában lévő Mick Doohan, Valentino Rossi, Wayne Rainey motoros triót néztem meg volna ugyanazon a motoron.:-)
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hollywood!<br><br>Valóban Shumi nyerte az elsö néhány futamot, de Senna mindegyiken a poleból indult és kiesett. Sajnos soha nem tudjuk meg, hogy melyikük volt a nagyobb pilóta. Ez olyan mint a Robinson vagy Amstrong a nagyobb? Kinek melyik.<br><br>Senna és Schumacher között szerintem sem volt akkoriban ellenségeskedés. Arra emlékszem, hogy még a 80-as években Mansell (öt nagyon birtam) lecsavart egyett Sennának, amit Ayrton Irvinenak adott tovább évekkel késöbb:).<br>Sennárol van egy 1órás dokumentumfilmem és igaz, hogy elég magának való figura volt, de nekem szimpatikus.<br><br>Rossi vs. Biaggi. Nagyon komoly utálat van közöttük. Az emlitett lökdösödös eset mellett volt egy másik nagyon érdekes az idén: Rossi megnyerte a futamot Biaggi jóval lemaradva követte. Amikor Rossi áthajtott a célvonalon lassitott és elkezdett örömködni. Biaggi semmit nem vett vissza a gázból és szinte felöklelte a Doktort:). Néhány milliméterre ment el mellette.<br>Rossi azért nyert 4 kategóriában VB cimet mert megnyerte 97-ben a 125-öt, 99-ben a 250-et 2001-ben az 500-at és 2002-ben az új négyütemü kategóriát a MotoGP-t.<br>Van a GP-n a 125-ben két hazai fiu is: Toth Imre és Talmácsi Gábor. Talma az idén(most már tavaly) egy ronccsal vezetett is Rióban két körön keresztül. Ez olyan mintha az F1-ben egy Minardi vezetne. Az idei szezonban megkapja a tavalyi világbajnok Aprillát! Érdemes lesz szurkolni neki!!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Sziasztok<br><br><br>Jó ez a topic. Szerintem Schumacher nagyobb pilóta volt mint Senna. Emlékzettek csak. Mikor Senna meghalt Imolában a Forma 1 legjobb autójában ült (Williams) mégis Schumacher nyerte az első néhány futamot. <br>A Forma 1-ben tényleg sok ellenségeskedé volt. Senna vs Prost, Schumi vs Villeneuve, Schumi vs Coulthard, Senna vs Irvine, de tudomásom szerint Schumi és Senna nem utálták egymást. Egyébként Sennát sokan nem szerették a pilótatársai közül mert elég arrogáns és különc fickó volt. Én se szerettem amig élt, de a halála után megkedveltem.<br>Egyébként híres ellentétek minden sportban vannak. Biaggi és Rossi esete külön érdekes, mert ők utálják egymást a legjobban talán a mai sportok abszolút mezőnyében. Egyszer volt olyan eset, hogy Biaggi aki 4x-es 250-es világbajnok nem akarta elengedni Rossit (aki mindhárom kategóriában világbajnok lett majdnem egymás után), aki nagy nehezen megelőzte majd visszfordult és beintett neki. Utána  az eredményhirdetés előtt össze is verekedtek. Rossit el is akarták tiltani ezért a cselekedetéért. Az egymást pocskondiázó nyilatkozatokról már nem is érdemes beszélni.<br><br>Nekem egyébként kedvencem az NBA (Boston Celtics), az NHL (Calgary Flames) és a foci (Liverpool, Milan). Ezeknek a csapatoknak kb 1986 óta drukkolok, úgyhogy elég sok mindennt tudok róluk. <br><br>Még egy kérdés szokott valaki játszani a Championship Manager nevű játékkal?
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=JollyDee link=board=offtopic;num=1041594844;start=0#1 date=01/03/03 ť 22:22:08]ha már a F-1 nél tartunk Shumaher lehet akár 15-szörös világbajnok, akkor sem fogja Senna és Lauda zsenialitását még csak megközelíteni sem.[/quote]<br><br>Jolly!<br><br>Én is Sennát tartom a legnagyobb pályaautósnak(kb. a halála óta nem is nagyon érdekel az F1), de azért el kell ismernem Shumacher tudását is. Kimagaslik a mezönyböl(tulajdonképpen ő teszi unalmassá), de én azért az valaha élt 5 legnagyobb pályaautó versenyző közé sorolom Senna, Prost, Fangio és Clark mellé.<br><br>Számomra a legnagyobb technikai sportot üzö versenyzö az olasz Alessandro Piccini. 85 és 95 között elképesztö, hogy hányszor nyert világbajnokságot. Soha nem felejtem el: 89-ben Olomoucban volt a vébé ahol hála az égnek személyesen is jelen voltam. A hivatalos körrekord kb 45 másodperc körül volt. A mezöny legjobbjai, természetesen ezt azért jó néhány tizteddel megdöntögették az idömérésen. A vége-fele jött Piccini aki 42.5 mp-et futott. 2 mp-et vert a mezönyre! Ez 45 mp-nél valami egészen elképesztö teljesitmény. Ja elfelejtettem mondani, hogy gokartról van szó. Piccini már akkor is közel volt a 40-hez. Ugy vezetett, hogy a gép ugy siklott a pályán mintha egy csikon húzták volna.  Ha nincs a stopper azt mondom ez a fickó 10 másodpercel lassabb a többieknél mert észrevehetlenül volt annyira gyors. A versenyen kb. fél kör elönnyel vezetett már(ha jól emlékszem szakadt az eső de ebben már nem vagyok biztos), amikor defekt miatt kiesett. <br>Akkor ott csodát láttam. Nem is tudom, hogy felejthettem ki ezt a mágust az előző felsorolából. Egy örök élmény volt látni ezt az embert(?) élöben vezetni(szerencsémre 88-ban kecskeméten volt a vb és ott is láthattam).<br><br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Juj, Forma-1. Még jó, hogy szóba hoztad helyettem, JollyDee! (Kicsit úgy érzem magam e topicban, mint a gyerek az édességboltban. Mindent egyszerre akarok.  :D)<br>Szóval, Forma-1. Abszolút kedvencem Ralf Schumacher. Na nem versenyzői kvaliásai, vagy szimpatikus nyilatkozatai miatt, hanem azért, mert el sem tudom képzelni, hogy hogy tud immáron 20-22 éve úgy felpörögni minden egyes kategóriában, minden versenyre, hogy tudja:még ha meg is nyeri, akkor sem tesz semmi különöset, csupán a bátyát "utánozza", mert az alapanyag + a kitaposott ösvény már úgyis megvan. Annak ellenére, hogy sokan a fent említetteket szajkózzák, szerintem Michael (+eredményei) akkor is teher Ralf számára. De ő ennek ellenére is csinálja. Na ezt szeretem benne, és megint sikerült egyszerűen, tömören kifejtenem.  ;D
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Ha már Kozi előhozta a "sportemberséget", én e kategória egyik legnagyobbikának tartom Oliver Kahn-t, még akkor is, ha: "A mérkőzés azon a játékoson ment el, aki az első perctől az utolsóig a legtöbbet tette a csapatért." (Szalay Péter: Kahn-kár, Sport 2002 Évkönyv) A szerző a 2002-es foci vb döntőjére utalt, amikor is 2 gólt is kapott Kahn.<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sziasztok,<br><br>Ez is jó Topic:)<br><br>Én rettenetesen sportmániás vagyok. Toronymagasan a bunyó a kedvenc (ez az amit fanatizmus szinten "üzök":)).<br>Majdnem minden szivesen megnézek(kivétel talán a foci,kézi,kosár,hoki,sakk:))<br><br>Más nagyon nagy kedvencek:<br><br>Jan-Owe Waldner - minden idök legjobb asztaliteniszezöje, szerintem pontosan akkora zseni a sportágában mint "nálunk" Jones Jr.. Ugyanolyan valószinütlen dolgokra képes.<br><br>Valentino Rossi - 23 éves korára mind a négy létező Grand Prix kategóriában volt már világbajnok. Páratlan teljesitmény és mellette még nagyon szimpatikus is. Örök ellensége-ellenfele Max Biaggi amugy ugyanakkora kedvenc(szerintem nem sokan vannak ezen a bolygón akik mindkettöt birják:))<br><br>Andre Agassi (Ágosi András:)) - imádom nézni a játékát. Idióta hasonlat, de ugy teniszezik mint ahogyan Leonard bokszolt és nem elhanyagolható, hogy számomra a legrokonszenvesebb sportoló.<br><br>Még rettentö sok kedvenc sportom és sportolóm van, de ök a legeslegesleges.....persze Duran, Tyson, Oscar és Roy után :D<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Imadom a SKI JUMPING-ot es nagyon szurkolok Sven Hannawald-nak
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Azért indítom ezt a topicot, hogy legyen hova beírnia Ádámnak a Werder-meccseken megesett sztorikat. Meg persze minden mást, legyen az foci, vízilabda, sí, ... Kinek-kinek ízlése szerint. Itt mindenki elsírhatja,hogy:<br>  -a csapata épp mélyponton van ( a Liverpool az előző fordulóban épp 7. meccsén nem tudott nyerni, ezúttal a Newcastletől kapott ki, ráadásul kedvencem, Owen sérülése miatt nem is játszott)<br>  -miként látja a magyar foci jövőjét (ezt valaki másra bízom, ha lesz egyáltalán ilyen bátor, vállalkozó szellemű)<br>  -vagy épp a most aktuális Dakar-rali érdekes eseményeit is leírhatjátok( Állás a 2. szakasz után magyar szempontból: Autósok<br>                                  1. Stéphane Peterhansel, Cottrét <br>                                  2. De Villiers, Maimon<br>                                  3. Maszuoka, Schulz<br>                                          .<br>                                          .<br>                                          .<br>                                  31. Kis, Czeglédi <br>                                  50. Liszi, Rack<br>                                  89. Jakab, Fenesi<br>                                 101. Palik, Darázsi<br>                                 104. Szalay, Laklóth<br>Szóval, Minden, ami sport ide jöhet!!!!!!!  ::)<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>
BUTTON_POST_REPLY