Minden sport, kivéve a küzdőket

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Én kint leszek a meccsen, majd tájékoztatlak a végkifejletről egy kis élménybeszámoló formájában. Persze, csak, ha érdekel!
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

[quote author=adambalogh link=board=offtopic;num=1041594844;start=0#0 date=03/09/03 ť 13:22:45]Nem vagyok biztos benne de, azt hiszem a Pissilipo Napoli csapatát edzi.<br><br>Akkor jön Magyarországra 15.-én. Azért, hogy csapatával (benne Kásással + Steinmetzzel) megfossza a Vasast a KEK-trófeától... Majd meglátjuk, mi lesz! <br><br><br>
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

<br>Petöváry Zsolt most Nápolyban él, jól megy sora, edzöként is lelkiismeretes, kitartó és sikeres (az ö ereiben is "Balogh"-vér csordogál).<br><br>Azt nem tudod véletlenül, hogy melyik csapatot trenírozza? A Canottierit vagy a Possillipot? Csak azért kérdem, mert utóbbival játssza a KEK-döntőt a Vasas!
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Ennek itt is szerepelnie kell! Ma a 2, európai kupában szereplő vízilabdacsapatunk is döntőbe verekedte magát. <br>A Honvéd 11-10-re győzött Zágrábban a Mladost ellen, így már biztos résztvevője a május 17-18-ai genovai FinalFournak. Ha ott az élen végeznek, történelmi tettet hajtanak végre, mivel a sorozat jövőre átalakul, s Euroliga néven fut majd, így az uccsó férfi vízilabda BL trófeát nyerné meg a Domino.<br>Sabadellben viszont a Vasas 6-4-es vereséget szenvedett a Kiss Csabát is soraiban tudó spanyoloktól a KEK-elődöntő visszavágóján. De mivel az 1. meccset a magyar csapat nyerte 9-6-ra, így bejutott a Vasas-Plaket a KEK-döntőbe. Itt mi vagyunk a címvédők, és mivel a KEK-sorozat is megszűnik jövőre, itt is történelmi lenne a siker.<br>Ha mindkét csapatunk megnyerné a maga trófeáját, akkor decemberben ők ketten mérkőznének az Európai Szuperkupáért, ami valljuk be, nem lenne akármi.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: WNB »

(OFF?<br><br>Gondolkodtam egy darabig, hogy vajon az újszülött [febr. 3.] ('kleine WNB', ahogy Vito fogalmazott ;) - und schöne...de minden relatív ;D) és nagyobbacska fiúgyermek (akit mozgásban látva Heisenberg mindenfajta hosszas gondolkodás nélkül döbbent volna rá híres határozatlansági elvének drámai igazságára) nevelése ill. a családi influenzajárványból való felépülés sport-e és ha igen, küzdősport-e egyben? - sajnos nem tudtam egyértelmű döntést hozni.<br><br>T. Érdeklődők, Hölgyem és Uraim, igazolatlan hiányzásomra mentségül mindenesetre csak a fentieket tudnám felhozni - marad még a bűntudatos főhajtás, a körömágy tisztaságának tüzetes és kényszeres vizsgálatával egybekötve...mivel nincs garancia, hogy a dolgok rövid távon újra úgy lesznek, mint régen...<br><br>ON?)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Kedves Ádám!<br>Az biztos, hogy a csapat szereplése gyenge, de szerintem csak az összeszokottság hiánya és a rutintalanság a hunyó. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy 3 meccsen is 1 góllal kaptunk ki. Szerintem ez a probléma. De én nem várom el a srácoktól a 4-be kerülést (ez már lehetetlen), de ha már bekerülnénk a 8-ba, akkor egy min. 7. hellyel elégedett lennék. Ha a 8-ban a 8. helyet tudnánk csak megszerezni, az pontos képet adna az egész vb-szereplésünkről.<br>A németek viszont szépen menetelnek, még a dobogó is összejöhet nekik! Ha bekerülnek a 4-be, biztos nekik szurkolok majd!<br>Addig is hajrá Magyarország!!!!!
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Mindenki!<br>Senki nem nézi a ffi kézilabda vb-t? Ha igen, akkor szívesen hallgatnék véleményeket (pl.: a magyar csapatról)<br>1 héten belül kikapni egy góllal az olimpiai, a világ- és az Európabajnokoktól említésre méltó. Nemde? ???
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

A férfi kézilabda világbajnokságon két 1 gólos vereség, 2 kötelező győzelem, és egy 5 gólos vereség (a címvédőktől) volt a mérlege a magyar válogatottnak. Mindenki azt hitte, ennyi volt. Skaliczky László szövetségi kapitány is azt nyilatkozta (a mai, 29-30-as horvátok elleni meccs után), hogy nagy valószínűséggel vége számunkra a vb-nek. Rosszul gondolta, pedig ő csak reálisan mérlegelt: Az Argentina-Szaúd-Arábia meccstől függött a továbbjutásunk. A dél- amerikaiak ezen a héten legyőzték a címvédő franciákat, és pontot csentek az olimpiai bajnok oroszoktól is.Míg a szaúdiak 0 ponttal álltak utolsó csoportmeccsük előtt. Minimum döntetlenért, vagy esetleg szaúdi győzelemért kellett tehát imádkoznia a magyar kézi-faneknek. Az imában foglaltak beteljesülése -túlzások nélkül- csodaszámba ment.  De hát ezzől szép a sport. Ugyanis csoda történt: Az eleddig 0 pontos Szaúd-Arábia legyőzte az eleddig remeklő Argentinát , így Szaúd-Arábia egy győzelemmel búcsúzott a vb-től, na meg azzal, amit ma a magyar kézisek nem tudtak megcsinálni, de ők igen: mérhetetlenül boldoggá tették a magyar kézilabda-barátokat. <br>Köszönjük Szaúd-Arábia! És Hajrá Fiúk!! Most, hogy a sors ilyen kegyes volt hozzátok, éljetek a bizalmával!
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Mi van má' na?<br>Eltűnök pár napra, aztán már csak a politika meg a box érdekel titeket?<br> És mi van azzal, hogy új üdvöskéje lesz jövőre a magyar motorsportnak a nemzetközi elitben? <br>Vagy hogy az eddig vezető páros a Dakar-ralin már lemondhat az elsőségről, de Kisék és Palikék még szépen versenyeznek? <br>Na és mi van azzal, hogy mindkét vízilabdacsapatunk győzelemmel kezdte az évet a nemzetközi kupákban?<br> Vagy azt hallottátok, hogy Gera valószínűleg Fro.-ba, vagy Németo.-ba szerződik?<br>Gyerünk, fejezzétek ki olthatatlan szenvedélyeteket a sport iránt!
Nagymamma kedvence

Minden sport, kivéve a küzdõket

Hozzászólás Szerző: Nagymamma kedvence »

Szerintem a kozep europai bajnoksagbol nem lesz semmi..foleg ha ilyen anyagi gondokkal kuzd mar Europa majdnem osszes klub csapata..  ???
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Edgegod!<br>Jó ötletnek tartom, bár nem bántam volna, ha néhány, a fociban erősebb nemzet (Lengyelo., Oroszo.) csapata is képviseltetné magát. De így is jó lesz, bár én az FTC és az MTK mellett a ZTE meghívásának örülnék. (Pillanatnyilag szerintem ez a 3 legjobb klubcsapat hazánkban.)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Minden sport, kivéve a küzdõket

Hozzászólás Szerző: edge »

Közép-Európai bajnokság alakul :<br>http://index.hu/sport/foci/uefa0110/<br>Így elsõre nekem nagyon jó ötletnek tûnik ... vélemények?<br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Sajnos a Szalay-Laklóth duó kiesett a Dakarról. Pont a legrutinosabb magyar versenyző, aki egész évben erre a pár hétre készült... Hát ennyit a Dakar kegyetlenségéről, meg a technika ördögéről. De legalább van még bőven magyar a versenyben, akiknek szurkolni lehet.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hollywood!<br><br>Igan Lucky Strike Suzuki volt. Van róla egy nagyon dögös poszterem. Emlékszem kérdeztem is a bratyómat, hogy mi az a Lucky Strike ;D<br><br>Ha már motor, volt még egy-két kedvencem. Eddie Lawsonra emlékszel? Már a karrierje vége fele ugy 10 évvel ezelött a hungaroringen egy szakadt Cagivával nyert esöben. Ez legalább akkora tett mint amikor Hill az Arrowssal parádézott.<br>Akik még nyomot hagytak bennem: Freddie Spencer, Randy Mamola és a Venezuelai Carlos Lavado. Utobbi 85-86 körül volt 250-es bajnok és iszonyú jó fej volt! 86-ban a BS-ben a versenyautó kiállitáson sikerült elkapnom egy fotóra és egy jattolásra  :D. Ez a kép a mai napig féltve örzött kincsem. Már csak Tysonnal kellene egyet csinálni valahol.... ;D<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Igen igen. Kevin Schwantz tényleg nagy fazon volt. Amolyan közönségkedvenc. Régebben azt tartották róla, hogy vagy első lett vagy bukott. Lucky Strike Suzukival ment ha jól emlékszem. Haj a régi szép idők, de jó ezeket néha felemlegetni.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: kozi »

<br>Mansell és Senna között nem volt olyan vészes az utálat mint Mansell és Piquet vagy Senna és Prost között. Ők csapattársként rühelték egymást. A Mansell vs Senna pofonra nem emlékszem.<br><br>Mansell egyébként nekem is a kedvencem volt. Szerintem ha nincs az állandó balszerencséje akkor ma 3x-os világbajnok lenne.
<br><br>Hollywood!<br><br>Pedig volt pofon. Már nem emlékszem, hogy mikor de megpróbálok elökeriteni valami infót.<br><br>Igen sokszoros bajnok lehetne. Volt azt hiszem 87-ben az az iszonyú defekt Suzukában vagy Adelaideben, meg még rengeteg balszerencse. Prost is elbukott vagy 3-4 VB-t de igy is nyert 4-et. 84-ben fél ponttal kapott ki:)<br><br>
<br>Talmácsin már 8 éves korában látszott, hogy tehetséges mikor Romettel nyomta a Hungaroringen. Én is kiváncsian várom mire lesz képes az idén. Tavaly is eredetileg jó motorja lett volna (Italjet), de mégsem jött össze valahogy a dolog.
<br><br>Talmán már kb 4 éves korában látszott, hogy nagy tehetség:) A müegyetem elötti parkolóban az ö Romet mociján ültem életemben elöször motoron (ö meg beleült az én gokartomba:)).<br>Az Italjettöl én is sokat vártam, de két futam után látszott, hogy nagyon gyenge. A privát Honda ezerszer jobb volt, ami elég szégyen az Italjetre nézve.<br><br><br>
<br>Én egyébként egy fénykorában lévő Mick Doohan, Valentino Rossi, Wayne Rainey motoros triót néztem meg volna ugyanazon a motoron.:-)
<br><br>Igen. Ez a 3 figura elképesztö lehetne egymás ellen. 10-15 éve az eurosporton láttam egy filmet Raineyröl. Azt mutatták, hogy hogyan edz a versenyekre. Fantasztikus volt a pali. Krosszozott, gokartozott, súlyzózott és mindegyiket nagyon komolyan adta elö! Azután jött az a borzasztó baleset.<br>Doohan a másik zseni. Emlékszem egy Rothmans-Honda(?) motorral tök esélytelenként a hungaroringen nyerte élete elsö futamát. Azután neki is az a szörnyü bukás. Remélem Rossi megússza....<br><br>Én még hozzácsapnám a hármashoz Kevin Swanczot(elnézést, tuti, hogy rosszul irtam a nevét). Ö is hatalmas kedvenc volt. Mindent bevállalt!<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY