Lewis vs Klicsko

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ritkán értünk egyet, de most mindenképpen egy véleményen vagyunk. :)

Sztrego írtaCOLONElöször is tisztázzuk, hogy mi a tételesen nem igaz, mert nem egyértelmű.

Másodszor Nem ismered a sztorit, ugyanis Lewis valóban azt mondta, hogy mehet a visszavágó, és később privát megbeszélést is tartott ez ügyben Vitalival. Az ukrán szerint Lewis anyja mondta azt a fiának, hogy fejezze be.

Harmadszor Lennox már több évvel a meccs előtt vissza akar vonulni, csak halogatta, de a végtelenségig nem halogathatta.

„Már előtte (Tyson) is a visszavonulás gondolata foglalkoztatott! De megszédített az a tudat, hogy mennyit kereshetek ellene, valamint ha nem bokszolok vele, soha nem lett volna teljes a karrierem. "

"Ha nem tudsz 110 százalékot nyújtani, nincs meg az az éhséged, mint amivel elkezdted, komolyan el kell gondolkodni a folytatáson. Bennem már nem volt meg az alázat, az eltökéltség, és végül nemet tudtam mondani a pénz csábításának” – fogalmazott. Klicsko meccs után.

Inkább örüljetek annak, hogy elmaradt a visszavágó és Klicsko ebből építkezhetett, mert egy esetleges visszavágó után ma egy hamis legendával kevesebb.
bandi
-----------------
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Elöször is tisztázzuk, hogy mi a tételesen nem igaz, mert nem egyértelmű.

Másodszor Nem ismered a sztorit, ugyanis Lewis valóban azt mondta, hogy mehet a visszavágó, és később privát megbeszélést is tartott ez ügyben Vitalival. Az ukrán szerint Lewis anyja mondta azt a fiának, hogy fejezze be.

Harmadszor Lennox már több évvel a meccs előtt vissza akar vonulni, csak halogatta, de a végtelenségig nem halogathatta.

„Már előtte (Tyson) is a visszavonulás gondolata foglalkoztatott! De megszédített az a tudat, hogy mennyit kereshetek ellene, valamint ha nem bokszolok vele, soha nem lett volna teljes a karrierem. "

"Ha nem tudsz 110 százalékot nyújtani, nincs meg az az éhséged, mint amivel elkezdted, komolyan el kell gondolkodni a folytatáson. Bennem már nem volt meg az alázat, az eltökéltség, és végül nemet tudtam mondani a pénz csábításának” – fogalmazott. Klicsko meccs után.

Inkább örüljetek annak, hogy elmaradt a visszavágó és Klicsko ebből építkezhetett, mert egy esetleges visszavágó után ma egy hamis legendával kevesebb.
brando

Jaj Istenem, ez a magabiztosság, ezt irigylem tõled:-)

Hozzászólás Szerző: brando »

Sztrego írtaCOLON
Nah és itt a lényeg. Ha újra kiáll Vitali ellen, akkor kõkemény verésben lett volna része, mert õ lefele szálló ágban volt, míg az ukrán karrierje felfele ívelt.
Ha újra kiállt volna vele, akkor még egyértelmûbb gyõzelmet arat. Elmondom, miért.

Egyrészt a következõ meccsre rendesen felkészült volna, s nem élete legnagyobb súlyával mérlegel, másrészt ha csapnivaló formával is TKO-val verte meg Klicskót, akkor jobb formával már nem is lehet kérdés, hogy mi az eredmény.
Ez tételesen nem igaz! De nem írom le a tutit, azt rendszeresen megteszed Te helyettünk:-) Persze mindig csak elõre, utólag meg magyarázod a bizonyítványod, mert rendszeresen melléfogsz!
Ez a mondat pl. másnak eszébe sem jutna: "Elmondom, miért"
Mintha Frabato mágust hallanám:-)
Vajon mi lehetett az oka, hogy Lewisnak esze ágában sem volt visszavágót adnia, amikor ott a ringben még azonnal igent mondott!! Mi lenne, ha kivételesen elgondolkodnál valamin? Csak kérdem:-)
Ma Chisora, a legújabb megmentõ is kapitulált - a magabiztosságodnál jobban csak azért a 15 éves pezsgõdért irigyellek :-)
zappa
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2002-12-13 02:17:55

Hozzászólás Szerző: zappa »

Sztem egyébként mindkettőtöknek igaza van. Mert én is úgy gondolom, hogy ha lett volna visszavágó, azt nagy eséllyel Lewis nyeri. Mert egyszerűen okos volt annyira, hogy fel tudja mérni, mire képes, és csak akkor ment volna bele visszavágóba, ha úgy érezte volna, képes olyan formába hozni magát ami elég. És akkro sztem győzött volna.
Viszont valószínűleg Lewis érezte, hogy már nem tud biztosra menni, már nem tudja kellő formába hozni magát. Ha viszont így is bele ment volna visszavágóba - mert mondjuk Morales lelkülete van - akkor jobban benne lett volna a vereség lehetősége.

Tehát sztem az egy rossz kérdés, hogy mi lett volna egy visszavágón, az attól függött volna, Lewis mit tudott volna kicsavarni mégegyszer magából. És gyanítom, hogy ha biztosan érezte volna, hogy képes mégegyszer olyan formában visszatérni, hogy tuti ő győz, akkor belevágott volna.
Viszont 5 évvel korábban sztem tuti elverte volna Vitalit.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Beast_Pete írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONHa újra kiállt volna vele, akkor

Szerintem pont ezaz. Lewis már nem volt olyan motivált, mint korábban. Egy Vitali elleni mérkőzéshez meg mint láttuk, sokkal nagyobb motiváltságra lett volna szüksége. Nem mondom, hogy 100%, hogy Klitschko győzelem lett volna, de én nagyobb esélyt adtam volna neki, mert míg a britt pályája lefele, addig az ukráné felfele ívelt. Vitya sem a Lewis elleni mérkőzésen volt top formában, hanem csak az utána lévő mérkőzéseken vált igazán brutálissá. Sokat számított neki ea vereség, rengeteget tanult belőle. Úgyhogy én 60-40 -nel adtam volna az esélyeket az ukrán javára.
Lewisról tudjuk, hogy a visszavágókon mindig csúcsformát hozott, tehát a felkészüléssel normál körülmények között nem lehetett volna gond. Azt viszont nem tudom, miből szűrted le, hogy Klicsko lett volna a visszavágó esélyese? Egyrészt Klicsko a hányaveti, túlsúlyos, motiválatlan, pályafutása végén járó Lewist sem tudta megoldani, és összeségében csak 1-2 szoros menetre volt jó. Másrészt Lewis verhető formában volt, ezt Rahman ki tudta használni, Klicsko nem. Amit láttunk, hogy a csúcsformában lévő iparos nem tudta megverni a pocsék formát mutató klasszist. A visszavágó pont azért nem jött létre, mert Lewis már ezt a meccset sem akarta(az eredeti ellenfél ellen). Az egyértelmű, hogy klicsko sokkal jobban járt így, mintha lett volna egy visszavágó.
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Sztrego írtaCOLONHa újra kiállt volna vele, akkor még egyértelműbb győzelmet arat. Elmondom, miért.

Egyrészt a következő meccsre rendesen felkészült volna, s nem élete legnagyobb súlyával mérlegel, másrészt ha csapnivaló formával is TKO-val verte meg Klicskót, akkor jobb formával már nem is lehet kérdés, hogy mi az eredmény.
Szerintem pont ezaz. Lewis már nem volt olyan motivált, mint korábban. Egy Vitali elleni mérkőzéshez meg mint láttuk, sokkal nagyobb motiváltságra lett volna szüksége. Nem mondom, hogy 100%, hogy Klitschko győzelem lett volna, de én nagyobb esélyt adtam volna neki, mert míg a britt pályája lefele, addig az ukráné felfele ívelt. Vitya sem a Lewis elleni mérkőzésen volt top formában, hanem csak az utána lévő mérkőzéseken vált igazán brutálissá. Sokat számított neki ea vereség, rengeteget tanult belőle. Úgyhogy én 60-40 -nel adtam volna az esélyeket az ukrán javára.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Nah és itt a lényeg. Ha újra kiáll Vitali ellen, akkor kőkemény verésben lett volna része, mert ő lefele szálló ágban volt, míg az ukrán karrierje felfele ívelt.
Ha újra kiállt volna vele, akkor még egyértelműbb győzelmet arat. Elmondom, miért.

Egyrészt a következő meccsre rendesen felkészült volna, s nem élete legnagyobb súlyával mérlegel, másrészt ha csapnivaló formával is TKO-val verte meg Klicskót, akkor jobb formával már nem is lehet kérdés, hogy mi az eredmény.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Lewis vs Klicsko

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Itt megbeszélhetjük!
BUTTON_POST_REPLY