DigiSport bokszközvetítések - Vélemények, észrevételek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Kicsit későn vettem észre, és csak tegnap este jött az infó az illetékestől, hogy a Digisport élőben adja a Lebedev vs. Jones meccset szombaton este.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Sama »

Szinten :)
Sok volt a szam es az "offline" beszelgetes, jo lenne a meccsrol tobbet beszelni, ez mellesleg a sport1/2-re is igaz.

Sama
If you don´t want pain
You don´t understand
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

alain írtaCOLONHa Peter unott lesz, nem lesz feltüzelve vagy könnyelműsködik, esetleg súlya sem lesz rendben, Helenius még meg is lepheti... sokat gondolkodtam, hogy erre mit tegyek a tippjátékban, de végül Peterre tettem...
na a tippet jól el is rontottam, de Helenius szépen padlóztatta Petert...

(kicsit szubjektív vélemény, de nekem egy kicsit sok volt a statisztika a közvetítés alatt, több infó vagy 3-4-szer is elhangzott)
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Ha Peter unott lesz, nem lesz feltüzelve vagy könnyelműsködik, esetleg súlya sem lesz rendben, Helenius még meg is lepheti... sokat gondolkodtam, hogy erre mit tegyek a tippjátékban, de végül Peterre tettem...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

VRRRT írtaCOLONEste Huck meccsén kívül le fogják adni a Helenius-Petert és Matolcsi meccsét?
A Helenius vs. Petert úgy tudom leadják, a Matolcsi meccsről nincsen infóm.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Este Huck meccsén kívül le fogják adni a Helenius-Petert és Matolcsi meccsét?
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Én T-s vagyok, úgyhogy nem tudom nézni a DigiSportot, ha néha fenn lesz valami online stream, akkor szívesen elmondom a véleményemet.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Rendben, majd figyelemmel követem, hogy melyik meccseket adja a Digisport, és előtte pár nappal írok mindig 1-2 érdekességet az adott bokszolókról, vagy amiket érdemes megemlíteni a meccsel kapcsolatban, remélem hasznát veszik majd... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

DigiSport bokszközvetítések - Vélemények, észrevételek

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ahogy azt láthattátok, olvashattátok, tegnap a pksz partit megtisztelte jelenlétével a DigiSport illetékes szerkesztője Bencsik Róbert, és az egyik bokszkommentátor, Dr. Borbély Zoltán.

Zoli a bulin élőszóban is hangot adott azon kérésének, hogy építő jellegű kritikákkal, jó tanácsokkal segítsünk neki abban, hogy színvonalasabbak legyenek a közvetítések. Ezzel kapcsolatban akár ide is jöhetnek célzottan az észrevételek, vélemények a jövőben.
BUTTON_POST_REPLY