Mozi, mozi, mozi ...

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: supras »

Mindenkinek csak ajánlani tudom a Chopper a kegyetlen című filmet.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én meg tegnap a 3 Vissza a jövőbe részt.<br>Élmény volt az is :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Most neztem meg ismet a 3 keresztapa reszt. Elmeny volt :)
bandi
-----------------
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: supras »

Nemrég adták ki DVD-n mind a 2 részét
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Levente »

Most, hogy szó esett volna, ismét megnéztem az első részét(Torrente). Zseniális.  ;D Malachita és a demóbunyó.  ;D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: edge »

Megvan a második rész is. Ugyanolyan jó. ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Santos »

Azóta a spanyolok elkészítették a második részét is! ;D Még nem láttam, de ha olyan, mint az első, akkor mindenkinek kötelező!:)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: edge »

Most vettem csak észre:<br><br>00:50, Péntek (május 21.), TV2 <br>Torrente, a törvény két balkeze<br><br>Kép<br><br>Nézzétek meg, mert nagyon jó :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Megnéztem A minden végzet nehéz című filmet.<br><br>Szerintem nagyon jó. Kellemes kikapcsolódás, és persze röhejes.<br>Azt azért hozzá teszem, hogy nem szeretnek velem mozibajárni, mert annyira röhögök, hogy általában engem néznek. Na de aki nem érti a poénokat az ne nézze nem igaz?
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: berti »

Megnéztem tegnap a Passio-t!<br><br>Egy dolgot megfogadtam. Sosem nézem meg újból. Ha valaki nem bírja a véres kegyetlenkedést, az ne nézze meg. Ultrabrutál! Elég sokan otthagyták a felénél, nekem sem kellett sok hozzá!<br><br>A film maga tökéletes. A szereplő választás, a színészi alakítás, a látvány (a legnagyobb ötlet, hogy nem angolul, hanem eredeti nyelven beszélnek).<br><br>Ami viszont nagyon igaz a filmre: 80 % Hollywood és lehet hogy bennem van a hiba, de nem fedeztem fel túl sok mondanivalót. Ha  a film célja a  megbotránkoztatás, az hogy az emberek mikre képesek, akkor nagyon hatásos.<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Santos »

Spielberg forgatja a Világok háborúját, Cruise-vel!<br><br>http://index.hu/kultur/khirek/?main:2004.03.17.&170201
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Nekem is tetszett a film. Nagyon életszerűen vannak ábrázolva benne a dolgok. A történet is elfogadható. <br>A Shogun (könyv) mellett tényleg nem akkora durranás, de szerintem nézhető film.
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Hein »

Bakács Tibor Settenkedő nem a szívem csücske az biztos, de amit az És-ben publikált kritika gyanánt az "Az utolsó szamuráj" c. filmről, nos az maga a szegénységi bizonyítvány...<br><br>Így kezdi:<br>"Misima elfelejtve. Az utolsó szamuráj fehér bőrű amerikai sztár, a gázsija is sokkal magasabb, mint amit egy ilyen "utolsónak" remélnénk. Tom Cruise bevállalta a renegátot, ahogyan Forest Whitaker sem törődött fekete bőrével, amikor Jarmusch Szellemkutyájában szamurájként viselkedett. Mégis, ég és föld a különbség a két utolsó szamuráj között, de így van ez, ha az ember a moziját hozott anyagból nézi meg."<br><br>Hogy merészel kritikát írni egy filmről, aminek a 2 és fél órája alatt nem jött rá, hogy az utolsó szamuráj nem tomkrúz, hanem a zseniális Ken Watanabe által életre hívott Katsumoto?!<br><br>Tényleg ilyen alacsony a színvonal...?<br><br>Egy ilyen cikkezdés után, már nem is feltétlenül érdekes az, hogy egyéb esetben igaza van-e vagy sem a kritikusnak.<br><br>Egyébként a film egész jó, de James Clavell Shogunja után frissiben nem ajánlom. ;)<br><br>Teljes cikk itt:<br>http://www.es.hu/pd/display.asp?channel ... 019-56NIIO
Hein
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Hein »

Igazi beteg film:<br><br>Hüvelyk Matyi kalandjai<br><br>Gyurmafilm és rendes film keveréke.<br>Francia. (Ez kb. olyan, mint: "a Nagy Levin vagyok. És mostmár mindent tudnak..."<br>Igazi agyhalál....<br>Ha érdekel valakit, utánanézek az eredeti címnek és rendezőnek.
Hein
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: chubba »

Most néztem meg a MAgyar Vándort, és teljesen pozitívak a benyomásaim :)<br>Pisti a LEGJOBB benne! :) Bírta a pofonokat, meg se kottyant neki! :) ;D And The Oscar goes to... Istvan KOKO Kovacs. De komolyan nagyon bejött, Pisti is, és az egész film is!
Főtápász
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Hein »

WNB<br><br>Oké, rámegyek.
Hein
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: WNB »

Hein,<br><br>Bár elméletileg film is készült belőle (ahogy látom, már elég régen), de inkább könyv alakban ajánlanék figyelmedbe valamit (a Zongorista után)...nem hiszem, hogy filmen (2-3 órába sűrítve) teljes hitellel visszaadható lenne...<br><br>Martin Gray életrajz...<br><br>Martin Gray - Max Gallo: Szeretteim nevében (Au nom de tous les miens)<br><br>2000-ben a Magyar Könyvklubnál jelent meg a fordítása...ISBN: 963-547-223-4
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: gallien »

A Rocky 5-nél kevés szarabb film van. Akkor inkább a Rendőrakadémia. De méginkább egyik sem. Leginkább...<br>
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: Hein »

Tegnap láttam ismét a Zongorista című filmet.<br><br>A vége felé egészen fantasztikus arcmimikát láttam: amikor Adrien Brody a német tiszttől kap egy kis lekvárt és belekóstol.... szinte átérezhető az elmúlt évek borzalma. Fantasztikus.<br><br>Sokat gondolkodom a film óta, hogy egy olyan fiatal színész, mint Brody, hogyan tudta ilyen hitelesen megmutatni azt, amit Szpilman átélhetett.<br><br>Csak ajánlani tudom mindenkinek, mert nem egy szimpla emléket állító holokauszt-film, hanem egy igazi túlélés története, de nem amolyan Bruce Willis véres atléta, hanem olyan kiszenvedős, rengeteg szerencsés átvészelés.
Hein
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Mozi, mozi, mozi ...

Hozzászólás Szerző: WNB »

Santos,<br><br>3 - egymást nem kizáró - lehetőség van:<br><br>(1) Szíved legmélyéből igaz szeretettel szereted a Rocky I-V-öt, és ezért nehezen viseled, ha valaki ezzel felelőtlennek látszó módon élcelődik... :)<br><br>(2) Túl kevés szmájlit alkalmaztam...esetleg rosszkor, rossz helyen? :)<br><br>(3) Erős hidegfronti hatás volt tegnap?<br><br>"Jómagam" a Rocky I-V-ből (meglepetés?, "akkor még nem sejtettem...") az első részt kedvelem a legjobban - de minden relatív, ez sem teljesen necc-mentes azért. :) (A Rendőrakadémiából - amit természetesen  [ hogy is van ez? ??? ] feltétlenül jobbnak tartok mint a Rocky I-V-öt :) - az egyenletesen magas színvonal miatt nem tudnék konkrétan kiemelni egyetlen részt sem... ;))<br><br>Az, hogy én valamilyen okból nem nagyon szeretek valamit (és ennek - a magam módján - hangot is adok) még nem jelenti azt (semmiképpen sem), hogy te ne szerethetnéd...szívből, igazán.<br><br>Ha valaki azzal jönne, hogy a Manócska-Mazsola összes, az "Moha és Páfrány" retrospektív (eredeti hanggal) vagy a "Keménykalap és krumpliorr" (és ráadásul még mondjuk a "Spongya Bob, kockanadrág" is) egy sz@r, és kultuszfilmnek inkább ott a Rendőrakadémia I-V...hát én is be akarnám verni az orrát...szívből, igazán. ;)<br><br>Tisztelettel,<br>Steinmetz kapitány - a város pereméről
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY