Foci VB - 2010 Dél-Afrika (Jún.11. - Júl.11.)

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Sztem jó meccs volt.... az meg, hogy milyen körülmények között lettek a gólok az a bírók hibája! A 4. egy hibátlan gól volt, de sztem am a másodikba is kicsit több volt mint mák!
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Ja mielõtt még beszólnál nem azért mert a nigériának szúrkoltam hanem azért mert ha nincs a kiállítás akkor ugyanat a szar nyomnák mint az elõzõ meccsen.:)
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Most nagy tévedésben vagy!
Nem szurkoltam a koreai csapatnak.
A nigériai elleni góljuk viszont (már argentínának) szabálytalan körülmények között született amit a FIFA is elismert.
Most az elsõ góljuk öngól volt, (ha az nem születik akkor lehet még most is azon görcsölnek) a második góljuk az egy mázli volt, a harmadik amit csak utólag mutattak meg egy les gól, a negyedikre már nem emlékszem ,de a benyomásom attól sem változott. Remélem kiszórják õket.
Ja és remélem a görögöket ezt a meccset látva.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: :)

Hozzászólás Szerző: grabanc »

master yoda írtaCOLONHát nekem ez az argentin meccs nem tetszett. Na meg ezek a gólok.
Nekem sem tetszett volna ha a koreaiaknak szurkolok.
yoda! Nézz már körül milyen meccsek voltak eddig... Most akkor ez a sz@r?! :shock: :roll:
VIVA ARGENTINA!!!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Hát nekem ez az argentin meccs nem tetszett. Na meg ezek a gólok.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Platini-nek:

"Soha nem voltunk közeli kapcsolatban, csak köszöntünk egymásnak. Tudjuk, milyenek a franciák, márpedig Platini francia és úgy gondol magára, mint aki több, mint bárki más a világon. Platini sosem érdekelt és ez most sincs másként" - olvasható a spanyol AS honlapján Maradona nyilatkozata.

(no comment...)

Ma remélem nyernek. Viva Argentina!
A görög meccs megjósolhatatlan, mert Nigéria elég gyengécske, tőlük viszont a görögök még gyengébbek. Ettől még hajrá hellének!
Este kiülök valami kivetítő elé és remélem nem kell sokat anyáznom a frencsek bénázása miatt! Mert ugyan szimpik a mehikák, de a francia focit (már ha kijön belőlük :wink: ) jobban szeretem és talán elindulnak felfelé...
Go FOCI! :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Forlan idén a mennybe megy...

én örülök a dél afrikaiak elpi.csázásának, márcsak a vuvuzuela miatt is :-)

remélem a csoportkör után izgalmasabb és hajtósabb meccsek lesznek.

a "titkos" favorit spanyolok veresége engem is meglepett, de azzal a teljesítménnyel nem is érdemeltek mást.

eszembe jutott, hogy fikázok itt sok csapatot, miközben mi magyarok milyen fényévekre vagyunk még ettől is.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

A Chile - Honduras meccsbe kicsit tudtam belenézni, de általános vélemény, hogy a chileiek erősebb alakulat és megérdemelt a győzelmük, még ha talált góllal is. (én látatlanban elhiszem :wink: )

A délutáni spanyol meccset a 2. félidőtől néztem. Csak vergődtek a nagyok. Igazi helyzetük alig akadt, azokkal pedig nem voltak képesek élni. Bezzeg a svájciak... hősiesen védekeztek és ha módjuk nyílt, veszélyesebben támadtak, mint a spanyolok. A játék képe alapján a remi igazságosabb lett volna, de (a spanyoloknak célozva) talán teccettek vóna gólt rúgni!

Az esti derbin a minden elképzelés nélkül játszó hazaiak, nem túlzott arányú seggberúgást kaptak az uruktól. Ezen kicsit meglepődtem :roll:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Tegnapi brazil meccs nem volt rosz szerintem. Ezek az észak koreai srácok meg tuti tenyésztettek! A gollövőt amikor mutatták a mezcsere után... hát dagadtak az izmai elég rendesen a fiúnak, sztem olyan nagyközépsúlyba beférhetett volna JI Yun Nam. Nem olyan eszméletlen hatalmas de ezzel az izomzattal, hogy lehet lefutni 9-12 Km-ert!? De azért szimpatikusak, hogy így harcoltak a selecao ellen!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Kösz Black-i! Késöbb én is találtam hírt róla. Bár engem előtte sem nagyon zavart...
---------------------------------------------------------------------------------------
A szlovák meccset nem láttam, de talán Nyú Zélandot illett volna verni...
A délutánit már figyeltem (Elefántcsontpart - Portugália) az meg kiegyenlített erők küzdelme volt, ez a két csapat is inkább kioltotta a másik lángját. Azért az afrikaiakat láttam jobbnak, de biztos mert nekik szurkoltam :) C. Ronaldo-t a kapufás lövése után levették a pályáról.
Este a selecao az időnkénti megvillanások ellenére elég sokat nyűglődött, nem ízlett nekik a népi Korea állhatatossága. A gólok mindenesetre egész klasszak voltak.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

grabanc írtaCOLONMost vagy én állítottam el a tv-n valamit vagy az M1 közvetítése szűrtebb (vagy az esőtől beázott a sok tülök :D ), de nem tűnt olyan tolakodónak a sok zümmögi az esti meccsen...
http://hvg.hu/sport/20100615_vb_vuvuzela_mtv#rss

http://hvg.hu/sport/20100615_nemet_tala ... gszuri#rss
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

alain írtaCOLONa meccsek sem igazán jók, ráadásul az a vuvuzela monoton hangja az agyamra megy. nincs felhördülése a közönségnek, nem hallani szurkolást, gólörömöt, füttyszót, stb.

tönkretesz mindent.
Most vagy én állítottam el a tv-n valamit vagy az M1 közvetítése szűrtebb (vagy az esőtől beázott a sok tülök :D ), de nem tűnt olyan tolakodónak a sok zümmögi az esti meccsen...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

a meccsek sem igazán jók, ráadásul az a vuvuzela monoton hangja az agyamra megy. nincs felhördülése a közönségnek, nem hallani szurkolást, gólörömöt, füttyszót, stb.

tönkretesz mindent.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Egy kis sportgézás esszencia :lol: :

"Ghána szép, összevissza és gyors volt, a szerbek csapatban és mentálisan gyengék, Ausztráliáról nem beszélünk. A nap nyertese Szlovénia."

----------------------------------------------------------------------------------------
A holland -dán meccstől túl sokat vártam és túl keveset kaptam. Ráadásul nagyon bírom a vikingeket és csapatukat. De pl. Groenkjar-t már nem erőltetném, helyette Tomasson jobb választás lett volna. Az meg hogy vesztésre állva milyen bénák voltak???? brrrrrr... sajnos hiányzik még egy jó befejező csatár és egy-két irányító... mint anno
A hollandok is nagyon kevesek voltak. A két gólos győzelem túlzó. A francia bíróról meg inkább semmit :evil: Persze ahogy elnéztem a következő meccset, hát sem a kék szamurájok sem afrika oroszlánjai nem fognak meglepetést okozni ellenük... no meg az is egy pocsék meccs volt. Azért lassan már jó lenne FOCI-t is látni :? :(
Már csak Paraguay-ban bízom, hátha jól elverik a digókat :lol:
------------------------------------------------------------------------------------

Szerintem egész jó kis küzdelmes derbi volt az olasz meccs. Azért szakadó esőben még egy csapat sem birkózott rajtuk kívül. A körülményekhez képest is az egyik legjobb meccs volt az eddig látottak közül. Paraguay szerencséje az volt, hogy ők szereztek vezetést. Fordított esetben lehet, hogy nem tudnak egyenlíteni. De hogy ez lenne a legjobb olasz összeállítás?! Kötve hiszem. De nem is én állítom össze őket :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

alain írtaCOLONfüstöljék már ki ezt a méhkast... q.ára idegesítő...

nem hallani a meccs atmoszférájából semmit, a szurkolásról nem is beszélve ](*,)
Nekem szerencsére nem jön le a méhkas... vagy nem figyelek oda eléggé magára a meccsre vagy éppen maga a meccs köt le jobban. De országos cimbim a falnak megy tőle... :P
------------------------------------------------------------------------------------
A németek jó meccset csináltak, remélhetőleg a komolyabb ellenfelek ellen is tart majd az elánjuk. Meccs közben arra gondoltam, hogy kevés lehet az a kettő (persze 2:0-nál), mert a szerbeket és a ghana-iakat is tartom elég erősnek ahhoz, hogy "megtömjék" az auszikat. Erre bepakoltak még kettőt és ez megnyugtató lehet a részükről... szép volt! =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nekem nincs ilyen bajom egyik tv-n sem eddig, a vuvuzelát viszont lehet h betiltják \:D/ Eszméletlen nyomasztó ha odafigyel rá egy kicsit is az ember, és tényleg elnyom minden nemű szurkolást....
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

még egy kérdés:

csak az én tv-m sz.r? gyakran gyatra a felbontása a VB-s közvetítésnek, azaz a pixelek nagy kockának tűnnek hosszú másodpercekig, mintha a kódolás/dekódolás lenne rossz.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

füstöljék már ki ezt a méhkast... q.ára idegesítő...

nem hallani a meccs atmoszférájából semmit, a szurkolásról nem is beszélve ](*,)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

gallien írtaCOLON
grabanc írtaCOLONAz angol meccs összefoglalóját láttam... Csóri Green :?
Szerintem az amcsik megérdemelték a döntetlent, az angolok pedig titkos favoritok? Én eddig sem hittem, ezután még kevésbé...

--------------------------------------------------------------------------------------

A szlovénok egyáltalán nem érdemeltek győzelmet. Ugyanolyan impotens módon múlatták a 90 percet mint a algírok. A meccs felejtős, két "kicsi" csapat kicsi focit alkotott :?
az angolok sosem favoritok. emberanyagban igen, de vb-n általában szarul megy a kényes helyzetekben. kapusuk meg vagy 20 éve nem volt rendes.
Nem tagadom. Viszont mivel magyarázod, hogy az esély latolgatások javában csak a brazilok és a spanyolok kapnak több szavazatot? :roll:
Jut eszembe: nekem azért sem Shilton-nal, sem Seaman-nel nem volt különösebb bajom. Inkább előttük a nagydarab, nehézkes védelem volt gond... azért én szorítok nekik, remélem csak megrázza magát pár ember a csapatból :wink:
Go England! (is)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

grabanc írtaCOLONAz angol meccs összefoglalóját láttam... Csóri Green :?
Szerintem az amcsik megérdemelték a döntetlent, az angolok pedig titkos favoritok? Én eddig sem hittem, ezután még kevésbé...

--------------------------------------------------------------------------------------

A szlovénok egyáltalán nem érdemeltek győzelmet. Ugyanolyan impotens módon múlatták a 90 percet mint a algírok. A meccs felejtős, két "kicsi" csapat kicsi focit alkotott :?
az angolok sosem favoritok. emberanyagban igen, de vb-n általában szarul megy a kényes helyzetekben. kapusuk meg vagy 20 éve nem volt rendes.
BUTTON_POST_REPLY