Foci VB - 2010 Dél-Afrika (Jún.11. - Júl.11.)

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
master yoda

Hozzászólás Szerző: master yoda »

:cry: VIDEOBÍRÓT!!!!!!!!!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Két nyolcaddöntő tegnapról:

Uruguay - Dél-Korea 2:1
(nem tudtam végignézni, de amit láttam az 1:0-ig volt és egy szerencsés gólra kissé ráültek az uruk, a koreaiak pedig nyomtak ahogy tellett tőlük. Csak olvastam, hogy aztán sikerült egyenlíteniük, de az ki is vette az erőt és az összpontosítást a csapatukból. No ekkor meg is kapták a másodikat amire már nem volt válaszuk. Szerintem Uruguay jobb csapat, megérdemelten vannak a negyeddöntőben. A koreaiak egész jó kis csapat, de nem rendelkeznek olyan focistákkal, akik esetleg egyedül is eldöntenek meccseket. Ez meghatározó volt.

Ghána - Egyesült Államok 2:1 hosszabbítással!
(Jó kis küzdelmes meccs volt, az amcsik az utolsó pillanatig nem adták fel és ezért nagy gratula nekik. Afrika utolsó képviselője túlélte ezt is, elég hullámzó teljesítményt nyújtottak, nem csak rajtuk múlott, hogy továbbmennek-e a negyeddöntőbe. Nem biztos, hogy ez a játék elég lesz Uruguay ellen... )
-----------------------------------------------------------------------------------
No kérem, most lett vége... az angolok "menetelésének" is... :?

Németország - Anglia 4:1
Hoppácska! Mondaná Paliklaci. No de mi lett volna ha a második angol gólt meg is látja a partjelző??? Szerintem semmi. A németek akár ennyivel is jobbak jelenleg a briteknél... gratula nekik! =D> Talán jobb lett volna ha az angolok mennek szépen haza a franciákkal és az olaszokkal.
Csak játék a betűkkel: Mekkora derbi lesz, ha este a gaucho-k nyernek a mehikák ellen?! :roll: :wink: Mert azokra pont a németek várnak... :P
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

"Nagy" mérkőzések :

Németország – Anglia
Argentína – Mexikó
Spanyolország – Portugália
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No a Vikingjeim alul alkottak... :( Sőt, a japcsik simán megérdemelték a továbbjutást. Egy illúzióval kevesebb.
A két párhuzamos meccset nem láttam, illetve belenéztem az estibe... a hollandok még mindig nem győztek meg, pedig 100%-osan teljesítettek. Kamerun utoljára azért összeszedte magát, de szumma gyöngék voltak. Sajnos. Paraguay csak a semmire vigyázott és az sikerült is nekik... :?
-------------------------------------------------------------------------------------
Ma a délutáni meccseket csak az összefoglalóban láttam, asszem ennyi elég is volt. Pedig azért Európa braziljait megnéztem volna a dél-amerikai "rokonság" ellen :P Viszont az Elefántok nyertek, de ez azért papírforma eredmény volt. Szerintem ők ott rontottak, hogy az első meccsen beérték Portugáliával szemben döntetlennel. Győzelemmel térhetnek haza, de ettől még a "halálcsoport"-ban is többet vártam tőlük... :?
-------------------------------------------------------------------------------------
Svájc-nak volt egy szerencsés fellángolása... és ennyi. Hogy mégis az utolsó pillanatig esélyesek voltak a továbbjutásra?! :shock: Röhej...
Ahogy Hevesi Tamás is mondta, h örül Spanyolország és Chile továbbjutásának - mert a játék, a játékos/latinos foci ment tovább velük - csatlakozom hozzá =D> . Az már egy másik kérdés, hogy ki is vár rájuk a nyolcadban? ahhha... lesz egy európai csúcsderbi és egy dél-amerikai (majdnem) csúcsderbi :roll: \:D/
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Apáááás... elment a másik négy évvel ezelőtti döntős is. A világbajnok.
Tulajdonképpen az angoloknak sincs itt a helyük ezzel a játékkal, pedig én jellemzően szurkolok nekik. Ők szerencsésebbek voltak, ennyi.
Paraguay csinált egy semmi különöset a N.Z.-iakkal. Ez bőven elég is volt nekik.
Az olaszok teljesítménye a franciákéhoz mérhető... egy az egyben a béka segge alatt. Ugyan szlovákiának valamiért nem drukkolok :? , de a digók nem érdemeltek volna továbbjutást ellenük.
-----------------------------------------------------------------------------------
Tegnapról: A németek már megint egy "jót" kínlódtak, de csak megtörték a ghánaiak varázsát. Ezáltal megnyerték az angolokat... :D Ahogy hullanak az európaiak, egyre kevésbé sanszos, hogy egyáltalán döntős lesz valamelyik...
Jugoszlávia "koronája" meg jót betlizett - mint titkos esélyes - így a szlovénokkal együtt húznak haza. Most sajnálom Horvátországot, hogy nem lehetett ott.
--------------------------------------------------------------------------------
A mai hátralévő: Go Vikingek!!! Lesz egy ki-ki meccs, ahol remélem legyűrik a japcsikat. A másik meccs szinte semmiről sem szól, de bírnám ha Kamerun megcsípné a nem különösebben meggyőző hollandusokat :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Csira csapat volt ez! Lippi csak a Juventusból képes válogatni!? Vagy 4-5 posztra lehetett volna sokkal jobb játékost beválogatni, mint akit vittek! Igaz ez a franciákra is megérdemelte mind a két csapat és szövettségi kapitány, remélem Gattuso jól megrángatta az öltözőben!:D Legalább a Gauchok tudnak focizni, bár a mexikó meccs nagyon para lesz!
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Hát most volt 20-25 perc foci. Szólni kéne az olaszoknak, hogy 90+X perc egy focimeccs. Megérdemelték, idióták.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Tegnap eldőlt kik mennek és kik maradnak... és ki kivel folytatja.
Csak az argentínosz derbit láttam élőben, a többit összefoglaló és/vagy ismétlés formájában.
Mexico - Uruguay 0:1 (nem gondoltam volna, hogy az uruk hozzák Mexico-t, igaz ahogy elnéztem a mehikáknak semmi sem jött be) Nekem Uruguay kellemes meglepetés eddig és esélyesek továbblépni Dél-Korea ellen is a nyolcadban.
Franciaország - Dél-Afrika 1:2 (a frencsek már olyan szinten kipukkadtak, hogy kifejezett csoda lett volna ha nagy gólarányú győzelemmel tovább mentek volna... de még egy közepeske házigazdát sem tudtak megszorítani? :? Sz@rügy... mondják felénk)
Görögország - Argentína 0:2 (azért nem baj, ha majd az első csapat játszik Mexico ellen :P ) Sajnos sem Milito sem Agüero nem volt valami veszélyes. Veron-t már nem is várom vissza az egybe, remélem Isteni is látta a sok elszórt labdáját. Akkor már inkább Maxi Rodriguez. Viszont az "újak" közül nagyon bejött C. Rodriguez és J. Pastore. Ez a két gól különbség meg volt a csapatok között. A görögök nem szerettek volna nagyon kikapni (ahelyett hogy azon törpöltek volna, hogy lehet továbbjutni???), ez meg is látszott a deffenzív taktikájukon. Szamarasz kivételével majdnem bealudtak a pályán... időnként én is 8)
Nigéria - Dél-Korea 2:2 (hát ami az összefoglalóból lejött - és cimbimtől - az az, hogy az afrikaiak hozhatták volna a meccset. Így viszont megágyaztak a koreaiaknak a nyolcadba... a kutyaütők :?
------------------------------------------------------------------------------------
A mai meccsek közül kiemelkedik a Ghána - Németország és a Szlovénia - Anglia. De hogy mi lesz? Remélem:
FOCI!!!
------------------------------------------------------------------------------------
Ehhh bakker! Még ez is:
http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201006 ... cs-is.html
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

rocchia írtaCOLON
Bosco írtaCOLONAmi mit is jelent Roy? :roll:
Mivel nem tudok franciául, így benyomtam a fordítóba.

Angolul valahogy úgy hangzik, hogy: "I will make you fuck up the ass, dirty son-of-a-bitch!"

Remélem tudsz angolul, mert nem szívesen tenném át magyarra... :)
Fair enough, thanks! ;)
Bosco
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLONSzerintem pont Anelka köszönhet sokat ennek a Domenech nevű hernyónak, hogy egyáltalán kezdő csatárként játszatja őt :evil:
Trezeghe meg otthon rohad... :?
Ennyit a kispados Henry is tesz mint ez a golyófejű. Kíváncsi leszek az uccsó csoportmeccsen milyen összeállítás lesz és be meri-e tenni Henry-t?
Tudod grab, úgy nem lehet elvárni senkitől semmit, hogy az edző poszton kívül játszatja, meg hogy a játékosok nem tudják, hogy tkp mit akar tőlük, mi lenne a feladatuk a pályán.
Vagy nem tudom, hogy lehet megmagyarázni azt, hogy Olaszországban játszó franciát (Frey, Trezeguet, Mexés) nem hívok be, mert 2006 óta utálom az olaszokat. Vagy hogy lehet azt megmagyarázni, hogy Nasri, Benzema, Ben Arfa, Lassana Diarra nem voltak elég jók ahhoz, hogy bekerüljenek legalább a keretbe. Nyugodtan végig lehet nézni, hogy kik "szorították ki" őket... Pff...

Cissét minek vitte ki, ha nem állítja be egy percre sem? Henry miért nem kezd?
Abidal, mint belső védő? Azzal a Gallas-szal, aki fel sem épült rendesen?! Govou mit keres a válogatottban?!

Az elmebeteg formációról nem is beszélve, amihez eleve nincsenek is meg a megfelelő emberei...

Miért nem lehet egy ilyen kezdőcsapat 4-4-2-ben vagy 4-1-3-2-ben, ahogy tetszik:

Lloris - Sagna, Clichy, Gallas (Mexés), Evra - Toulalan - Gourcuff, Nasri, Ribéry - Cissé, Henry (Benzema)


Ennyi varációs lehetőség is lehetne egy ilyen kerettel:

Lloris (Frey) - Sagna (Revelliére), Clichy (Squillaci), Gallas (Mexés), Evra (Abidal) - Toulalan (L.Diarra) - Ribéry (A.Diaby), Nasri (Ben Arfa), Malouda (Henry) - Cissé (Trezeguet), Benzema (Gignac)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Szerintem pont Anelka köszönhet sokat ennek a Domenech nevű hernyónak, hogy egyáltalán kezdő csatárként játszatja őt :evil:
Trezeghe meg otthon rohad... :?
Ennyit a kispados Henry is tesz mint ez a golyófejű. Kíváncsi leszek az uccsó csoportmeccsen milyen összeállítás lesz és be meri-e tenni Henry-t?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Bosco írtaCOLONAmi mit is jelent Roy? :roll:
Mivel nem tudok franciául, így benyomtam a fordítóba.

Angolul valahogy úgy hangzik, hogy: "I will make you fuck up the ass, dirty son-of-a-bitch!"

Remélem tudsz angolul, mert nem szívesen tenném át magyarra... :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

rocchia írtaCOLON Ha minden igaz, Anelka ezt mondta pontosan: "Va te faire enculer, sale fils de pute!
Ami mit is jelent Roy? :roll:
Bosco
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Óriási királyság megy a franciáknál!!! :DDD

http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201006 ... tanyt.html

http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201006 ... elkat.html

http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201006 ... sarol.html

http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201006 ... nciak.html

http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201006 ... rulot.html

http://www.origo.hu/foci-vb-2010/201006 ... ttnal.html


Ha minden igaz, Anelka ezt mondta pontosan: "Va te faire enculer, sale fils de pute!

Így jár az, aki ragaszkodik egy vadbaromhoz az óriási EB-égés után...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Kösz a bókokat. Tán meg sem érdemlem. :P Akkor talán vissza lényeghez:

Sorrendben...
Szlovénia :Egyesült Államok 2:2, ezzel a meccsel nem tudok mit kezdeni, de szerintem a csapatoknak sem. Főleg a szlovénok, akik két gólos előnyt puskáztak el. Szerintem ezek a csapatok nem tudják hová tenni magukat. Olyan... lesz ami lesz taktikások. A szlovénoknak volt egy szerencsés győzelmük és most képtelenek voltak hozni egy nyert meccset. gondolják sebaj? Hát ahhoz kell hozniuk egy döntetlent a britekkel szemben. Az amcsik pedig kissé öngyilkos taktikával kapaszkodnak az eredmény után. Asszem nagyon ki - ki meccset fognak játszani az algírokkal és nem biztos, hogy nyernek. A harmadik döntetlennel pedig könnyen pakolhatnak is.
Anglia - Algéria, khm... no ez nem az az angol csapat amelyiknek szoktam nagy tornákon szorítani. Keményen impotens a játékuk, zavarja őket a labda és hiába vannak tele jó játékosokkal, gyakorlatilag egy sem húzza magával a csapatot. A PL-ben a csapatukban meghatározó emberek itt nagyon gyérek. Ráadásul mint csapat sem muzsikálnak jól. Sőt. :? Algériáról pedig szinte semmi nem derült ki számomra. Eredménytelen, seszínű játékot látok kb. mint a szerbek vagy a görögök... csak ezeknek drukkolok. Én a részrehajló... :wink:
------------------------------------------------------------------------------------
A tegnapi meccseket csak felvételről, összefoglalókban láttam, az uccsó meccset pedig már nem néztem f2 után. Pedig aszongyák a legjobb derbi volt a tornán eddig :roll:
Hollandia - Japán 1:0 Holland mezőnyfölény, halom kihagyott helyzet. Késői japán erőlködés... a hollanderek 6 pontosak.
Ghana - Ausztrália 1:1 Csalódás számomra az afrikaiak. Hát mikor kellett volna megmutatni mire képesek?! :evil: Ezt a gyér játékot hogy gondolták? Ha jobban koncentrálnak az auszik, hozhatták volna a meccset. Ja, hogy a németeket akarják megverni? Vagy ott elég lesz egy döntetlen? Remélem a dajcsok összeszedik magukat (vagy Löw) és elpicsázzák őket.
Kamerun : Dánia 1:2 Jesssssssz! Hajrá Vikingia!!! Jó kis ki-ki meccs volt!:wink: Remélem Japán ellen nem botlanak és tovább mennek. =D>
------------------------------------------------------------------------------------
Ma remélem Paraguay elkapja a szlovákokat, Itália szerez három pontot és a Dél-Amerika - Afrika földrész csúcsrangadón Drogba eredményesebb lesz a braziloknál :P :D Meglássuk, ugyi?

Go FOCI!

----------------------------------------------------------------------------------
No már csak a vége van hátra, de biztos a legizgalmasabb lesz a délutáni meccsekhez képest. Paraguay taktikusan, jól játszott, míg az olaszok egyszerűen kevesek, nem is értem miben bíznak? :roll:
A Selecao meg f@szán leiskolázta az Elefántokat... bakker, pedig bíztam az afrikaiakban :(
A hozzászólást 2010 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 grabanc-kor.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Sejtettem, hogy megjegyzed, hogy ki ellen. Nem is te lennél :) Elég szelektíven olvasol (kiemeltem hogy nem a gólokról beszélek de minegy)(kákán csomó) (ehhez még érteni se kell hogy az ember megállapítsa hogy szép játék volt.) Teljesen mindegy ki ellen. A szép összeszedett játék értékébõl semmit nem von le, mert ezt is meg kell tudni csinálni valakinek. Ma kikaptak ,de ma is jól játszottak. A bírói döntéteskõl meg no comment. Sõt ma mindkét meccs küzdelmes jó meccs volt. A mai nappal eddig meg vagyok elégedve.
Ghana-ra én is kiváncsi leszek fõleg most hogy a Szerbiának is 3 pontja van. Kezd minden bonyolódni a második körben. Ez jót tesz a meccseknek. :D
A videobíró néha nem lenne rossz ötlet. Nagyon különbözõen értelmezik és "jutalmazzák" a bírók a szabálytalanságokat.
Mondjuk nem mindig a bírók tehetnek róla, mert egyes focisták olyan alakítást nyomnak mintha amputálták volna a lábukat. Angol kutatók megvizsgálhatnák az ilyenfokú regenerálódás csodáját. Egyik pillanatban arcába temetkezve ordít a fájdalomtól aztán felállítják vagy kiviszik hordágyon majd szökdécsel kettõt és utána fut mintha mi se történt volna (tisztelet a kivételnek).

(Ja egyébként meg ha kukacoskodni akartam volna veled hogy akkor megjegyzhettem volna hogy az általad is nagyra tartott argentina megverte azt a nigériát 1:0 ra akiket a görögök 2:1 vertek. Ugye mennyire lényegtelen? :D )
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: :)

Hozzászólás Szerző: grabanc »

master yoda írtaCOLONPl. tetszett a németek játéka. Nem a sok gól, hanem a játéka. Ráadásul a németeknek soha nem drukkoltam. Volt még néhány meccs ami tetszett, de legnagyobb benyomást ez ett rám. (Észak-Korea küzdőszelleme is szimpatikus volt)
Tetszenek a küzdelmes, játékos meccsek. A könnyed ötletes foci aaaaz tetszik.
Nem bírom a kiállításokkal tarkított, rosszul megítélt tizenegyesekkel megspékelt, bírói baklövések miatt eldölt meccseket. A görcsös ötlettelen meccseket sem szeretem egyébként ha azt akarnám nézni akkor egész évben megtehetném a magyar pancserek focinak nevezett akármilyét nézve. Egyébként volt itt is olyan színvonalú.
Azért az eddigi "alacsony" színvonalat be lehetett tulajdonítani annak hogy még az első kör volt. Szerintem a második körben az emelkedő tétek miatt pezsgősebb meccsek lesznek.
Mexicó zseniális volt. Ez a játék tetszett.
(Most általánosságban: Jellemző magatartás itt és lehet sok embernél a világban, a profi bokszolók megítélésében is, ha nem velem akkor ellenem típusú magatartás. Szóval ha én Haye-t nem nevezem gyávának akkor az nem azt jelenti hogy neki szúrkolok és utálom Klicskóékat, hanem azt hogy nem érdekel ez a maszlag, amik a meccsek előtt zajlanak. )
Egyébként az sem érdekel hogy ki nyeri meg a vb-t. Nincs olyan pillanatnyilag akire azt mondanám, hogy de jó lenne ha ők nyernének. Jó meccseket szeretnék nézni. Ennyi. Ha meg valamelyik csapat a focihoz való hozzáállása nyomán szimpatikussá válik (függetlenül hogy nyer vagy veszít) akkor annak fogok szurkolni. :D
Jó szurkolást! :wink: :D
Nagy valószínűséggel (nagyon naggyal) gondoltam, hogy a németeket mondod, mert tényleg jól és eredményesen fociztak... csak... ki ellen is? Hát ez az. Most az hogy az auszikat elküldték egy négyessel, egyszerűen nem mérvadó. Nálam. A szerbek és a ghánaiak is komolyabb játékerőt képviselnek. Ghana-t az Elefántosok mellett a legjobb afrikai csapatnak tartom.
De persze én is várom a jó folytatást. Mindegyik csetlő-botló csapattól! :wink:
Go FOCI!

-------------------------------------------------------------------------------------

Nos a válasz gyorsan jött: Szerbia egy góllal kibekkelte a meccset, amelyen a németek csak árnyai voltak önmaguknak. Gond nincs, izgalom az uccsó körre egyre több :)
A hozzászólást 2010 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 grabanc-kor.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Pl. tetszett a németek játéka. Nem a sok gól, hanem a játéka. Ráadásul a németeknek soha nem drukkoltam. Volt még néhány meccs ami tetszett, de legnagyobb benyomást ez ett rám. (Észak-Korea küzdõszelleme is szimpatikus volt)
Tetszenek a küzdelmes, játékos meccsek. A könnyed ötletes foci aaaaz tetszik.
Nem bírom a kiállításokkal tarkított, rosszul megítélt tizenegyesekkel megspékelt, bírói baklövések miatt eldölt meccseket. A görcsös ötlettelen meccseket sem szeretem egyébként ha azt akarnám nézni akkor egész évben megtehetném a magyar pancserek focinak nevezett akármilyét nézve. Egyébként volt itt is olyan színvonalú.
Azért az eddigi "alacsony" színvonalat be lehetett tulajdonítani annak hogy még az elsõ kör volt. Szerintem a második körben az emelkedõ tétek miatt pezsgõsebb meccsek lesznek.
Mexicó zseniális volt. Ez a játék tetszett.
(Most általánosságban: Jellemzõ magatartás itt és lehet sok embernél a világban, a profi bokszolók megítélésében is, ha nem velem akkor ellenem típusú magatartás. Szóval ha én Haye-t nem nevezem gyávának akkor az nem azt jelenti hogy neki szúrkolok és utálom Klicskóékat, hanem azt hogy nem érdekel ez a maszlag, amik a meccsek elõtt zajlanak. )
Egyébként az sem érdekel hogy ki nyeri meg a vb-t. Nincs olyan pillanatnyilag akire azt mondanám, hogy de jó lenne ha õk nyernének. Jó meccseket szeretnék nézni. Ennyi. Ha meg valamelyik csapat a focihoz való hozzáállása nyomán szimpatikussá válik (függetlenül hogy nyer vagy veszít) akkor annak fogok szurkolni. :D
Jó szurkolást! :wink: :D
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Még1x yoda...
Neked melyik meccs jött be és miért? Miért baj neked, h ki hogy győz vagy jut tovább? Lámpással fogsz "rendes" meccset keresni... :P
A remélt végső győztesek közül melyik alkotott? Ha felsorolnád.
Mellesleg erősen sejtettem, hogy NEM a koreáknak fogsz szurkolni, de ezt sem vetted le... talán javíthatatlan vagy? :D

-------------------------------------------------------------------------------------

Az esti meccs naccerű volt... :? A francia csapat jó nagy gáz, pont annyit tett le a képzeletbeli asztalra, mint amilyen módon kikerültek ide... :evil: Persze ezek az igazság pillanatai, de én botor azt gondoltam, hogy megbecsülik magukat és a tornán helytállnak. LÓFILÉT!!! Nem is szeretném, ha valahogy tovább mennének. Ugye ezt egy könnyed döntetlennel hozhatják a mehikák és az uruk. De akkor Mexico szépen megkapja (na kicsodát?) Argentínát... 8) Tehát? No ekkor kerülhet még képbe valamelyik 1 pontos.
Ja Domenec pedig dögöljön meg! Minden csak nem sikeredző! Egy káosz a pali... De hogy még a kénye-kedve miatt egy jó képességű francia focinak megalázva kelljen távoznia???!!! Írtam már hogy dögöljön meg? :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Valóban néhány meccsnél nagyon idegesítõ bírói döntések születtek.

Ez a francia mexikó meccs eddig nagyon jó.(félidõig) Várom a folytatást.
BUTTON_POST_REPLY