Foci VB - 2010 Dél-Afrika (Jún.11. - Júl.11.)

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

4 gól és mind a 4 Javier Zanetti helyéről. Dehát ő nem volt "elég meggyőző"... Bezzeg Otamendi...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Ha tegnap azt mondtam, Hollandia világbajnok lehet, akkor a németek is... Persze még mindig versenyben van 2 csapatom, azok közül, akik szerintem megnyerhetik a VB-t.
A hozzászólást 2010 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Roy Jones Jr.-kor.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Bakker NÉGY?! Kopaszon?! Gas...
Átjáróház... a semmire építve.
:evil:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Én a tegnapi brazil-holland után - először a VB folyamán -, azt éreztem, hogy a hollandok megnyerhetik az egészet!

Mintha még nem fociznának a képességeik határán, mintha csak olyan 80%-on játszanának. Most nem érzem azt, mint az EB-n, hogy tutira ki fognak égni az egyenes kieséses szakaszra, mert annyira brillíroztak az elején.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

grabanc írtaCOLONA mai napi kisebb durranás, ami viszont jó hosszan szólt :wink: .
Suarez bekezezte az elődöntőbe Uruguay-t, úgy hogy sem gólt nem lőtt, sem a végén 11-est. Az uruknak szorítottam és igazságtalannak tartottam volna, ha Ghána a hosszabbítás legvégén behúzza az elődöntőt. Szerintem két azonos képességű csapat, baromira nem bírt egymással. Akkor pedig legyen végjáték, még ha a 11-es párbaj sem feltétlen igazságos rendezése egy ilyen küzdelmes meccsnek.
Akkor most az egyik ágon lesz Hollandia - Uruguay... és már mindenki döntősnek látja a "sajtfejűeket"... :) Mindenki?
Szerintem eleve esélyesebb az oranje, és nagyon szét is van már esve az uru csapat. Hosszabbítás után, Suarez nélkül, a védőknél is gond van... Hát szerintem túl sok esélyük nincs. De azért remélem Forlánék nekik is bevarrnak legalább 1 gólt :) Viszont én már nekik drukkolok, csakazértis :) A hollandok most valahogy kockafocit játszanak, nem ezt szokták. Bár tény, hogy ezzel nagyon eredményesek eddig. Na jó, a brazilok önverése is segített :)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

A mai napi kisebb durranás, ami viszont jó hosszan szólt :wink: .
Suarez bekezezte az elődöntőbe Uruguay-t, úgy hogy sem gólt nem lőtt, sem a végén 11-est. Az uruknak szorítottam és igazságtalannak tartottam volna, ha Ghána a hosszabbítás legvégén behúzza az elődöntőt. Szerintem két azonos képességű csapat, baromira nem bírt egymással. Akkor pedig legyen végjáték, még ha a 11-es párbaj sem feltétlen igazságos rendezése egy ilyen küzdelmes meccsnek.
Akkor most az egyik ágon lesz Hollandia - Uruguay... és már mindenki döntősnek látja a "sajtfejűeket"... :) Mindenki?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Ez az Uru-Ghána hihetetlen volt. Rohadtnagy mázlija van az uruknak, szegény Gyant összenyomta a teher. Összességében viszont ez az uru csapat nekem nagyon szimpatikus lett. Korábban Forlánról kb tudtam, hogy létezik és hogy jó focista, most meg a vb legnagyobb és legszimpatikusabb egyéniségének tartom. Csöndben, őszintén, alázattal bevitte a csapatát a hátán az elődöntőbe, még ha mázlival is (nem mellesleg Suarez se semmit tett le a kezezéssel együtt is). Bizonyos sokcsilliós játékosoknak lenne mit tanuljanak tőle. Nem köpködni kell, hanem küzdeni. Nedved volt az utolsó focista, akit ennyire kedveltem, és akiben ugyanezeket az erényeket láttam. Hajrá Uruk :)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hollandia - Brazília 2:1

Hát nem semmi volt! Egy olyan gólnál, mint amit Rubinho "összehozott" Melo-val és utána amit kihagyott a selecao??? :shock: Egy fitying nem sok annyit sem adtam volna a hollandok továbbjutásáért. Erre tessék... jött két gól elég gyorsan (szerintem nem voltak találtak) és a brazilok "szépen" szétestek. Tényleg nehezen bírták mentálisan, hogy nekik kellett az eredmény után futniuk.
Az utolsó percekben pedig a hollandok ha nem vesznek el az "el a kaputól" jelszóban, bizony több góllal is nyerhettek volna.
Örülök az eredménynek, de nekem valahogy még mindig kérdéses a tulipánosok játéka? :roll:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Kíváncsi leszek mennyire feszgetik majd, hogy les gól volt-e a spanyoloké vagy sem, vagy már úgy vannak vele, hogy elég volt hibából a vb-én?

Ha már vannak szabályok akkor törekedni kellene a betartására is. Erre fejlesztették ki a technikai megoldásokat. Az emberi szubjektivitás kizárása nem szégyen, de a sport tisztaságának be nem tartása annál inkább. Ráférne néha a bokszra is némi objektivitás. :)

Egy kis érdekesség:
http://inforadio.hu/hir/vb2010/hir-363290
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

alain...
Kívánni és követelni lehet, de ettől még nem lesz. Hogy itt üzemeljen (a vb-n), ahhoz már rég elő kellett volna rukkolni vele.
Tegnapelőtt még az öreg Sepp azt nyilatkozta, h amíg ő itt a chef, addig nem lesz videóbíró. Erre másnap elnézést kér mindenkitől és megígéri, h rajta lesznek a projecten, mert kell(ene).
Most akkor mi a seggem van? :?
----------------------------------------------------------------------------------

Paraguay - Japán 5:3 (11-esekkel)
Nekem már ez a párosítás is szúrta a szemem, de a játékuk még inkább :(
Bár inkább a dél-amerikaiaknak drukkoltam, de amit előadtak az olyan gáz volt, mint az ellenfél Japán-é. Nem is csodálom, h a végsőkig vitték. A szerencsésebb csapat nyert, de minek? Ja, előrébb kerül a listán :P
------------------------------------------------------------------------------------

Spanyolország - Portugália 1:0

Ibériai rangadó... vb.-én! Tudtuk, de legalább is sejtettük, h nehezen fognak bírni egymással. Így is lett. Nálam az első félidő inkább a portugálok felé billent, de a második (persze a góllal együtt) simán a spanyoloké volt. Mikor a luszitánoknak támadniuk kellett volna, akkor gyakorlatilag az eszpannyák eltüntették a lasztit. Összességében megérdemelt spanyol győzelem született és várhatják a nem túl sanszos paraguay-i csapat "ellenállását"...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

a kritikus esetekre igenis kell videóbíró és kész.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.hir24.hu/foci/91115/ujra-tar ... rorol.html

Persze, majd egyszer. Addig marad a bocsánatkérés, ha jön a következő baki. Azért az EB-ig még van egy kis idő.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
master yoda

grabanc:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Megtisztelsz, hogy olvasol... majd szólok ha neked írok :P
:D Megnevettetsz!
1. Nem volt odaírva , hogy kinek írod!
2. Én nem szelektálok, elovasom mindenki hozzászólását, mivel nincsenek elõítéleteim másokkal szemben.
3. Ha nem akarod, hogy mindenki olvassa az írásaidat, írd privátba és küldd el akinek szántad.
4. Viseld a kritikát, ha már mindenkinek írsz, mert nem vagyunk egyformák.
:D
master yoda

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Miskolci írtaCOLONAz angol német meccsen nem vagyok biztos, hogy a nem megadott gól nem változtatott volna a meccs kimenetelén, mert azért 2 perc alatt 2 gólt kapni nem lehet jó érzés, és mind a németek, mind az angolok másképp jöttek volna ki a második félidõre, bár azért az is tény, hogy a németek ezen a vb-n sokkal jobban játszottak az angoloknál, és valószínûleg akkor is nyertek volna, csak izzadtságszagúbb lett volna a mérkõzés.
Az argentin mexikói párharcban elfogult vagyok, de ott ha nem adják meg a gólt akkor is nyertek volna a gauchok, az elsõ 60 percbe a mexikóiaknak szinte momentumuk sem volt, amíg az argentinok akartak focizni, addig jól is játszottak a harmadik gól az ékes példája ennek. Ha nem állnak le lehett volna 4-0 is az eredmény, nyilván ott is stresszesebben ment volna a játék, de azért az argentinok sokkal jobbak voltak azon a gólon kívül is.
Leginkább mostanában a bírókat sajnálom, fõleg ha visszajátszák a stadionba a hibás döntésüket. Mert szerencsétlennek ügye megvan határozva, hogy nem hozhat visszajátszás alapján döntéseket, és akkor szembesítik a hibájával, hogy: Hülye gyerek ezt elb@sztad. Mondja ez aki a tv mögül látja a dolgokat, hatszor, meg hat szemszögbõl megnéz egy szitut. Pedig hidjük el, hogy a bírók az esetek zömében tényleg a legjobbat akarják a csapatok számára, de õk is emberek, õk is hibáznak. Régen könnyû volt nem tudtak semmit érdemben visszajátszani abba a pillanatban, szal lehetett nyafogni akkoris az volt a helyes amit a bíró hozott. Én szorgalmazom a videóbíró használatát, de beszélgettük errõl is a haverokkal tegnap, azért rengeteg gondot is felvetne. NFL-be, NHL-be ügye áll az óra amikor a videót nézik vissza, a rugby-be van talán egyedül úgy ah tudom, hogy nem áll a játék a videóbíró alatt, de azért aki néz Rugby közvetítéseket láthatja, hogy ott a bíró ítélete szinte megkérdõjelezhetetlen. Nem vetítik ki a kivetítõre mit hozott, vki bemondja mi a szitu és akkor az van és kész, ott nem lehet menni reklamálni a bírónak fél órát h ez meg az, ráadásul az elõbb említett sportokban nem szoktak mû esések, és nagyon fölösleges reklamálások sem elõfordulni. Sajnos a labdarúgásban azért lenne ilyen is szép számmal. Gondoljunk bele, hogy ha minden kérdéses szituációban videóbírót kérnének a focisták, és az eredmény után még nyafognának pár szót (ahogy szoktak) akkor kéne ilyen 10-15 perc hosszabbítást kiadni egy meccsen, ami teljesen megváltoztatná a focit mert sokat állna a játék addig lehetne fújni egyet és esetleg taktika miatt is videóbírózhatnának a csapatok. Ezt úgy lehetne megvalósítani, ahogy a rugbybe van, de ahoz a bírók tekintélyének kéne nõni, illetve meg kellenne tiltani a pár szónál hosszabb reklamálást. Meg van egy másik probléma amire hivatkoznak, hogy akkor megye 3-ba is kéne videóbíró... Ezt teljesen hülyeségnek tartom, elég lenne csak rangos eseményekre pl.: Bl, Eb, Vb, Olimpia.... Hisz teniszbe sincs egy átlag meccsen sasszem, meg nem hiszem, hogy a területi amerikaifoci ligában lenne videóbíró, a jégkorongról nem is beszélve, szal az erre való hivatkozás véleményem szerint baromság a FIFA-tól.
Egyetértek csak néhány hozzáfûzni való jutott eszembe. Én sem értem miért jutott ez eszükbe , hogy a videobírót minden szinten be kellene vezetni. Ezt más sportágaknál sem szokás. Nekem pl eszembe sem jutott.
A videóbíró használatát szerintem le lehetne korlátozni a gólok vagy gól gyanúk egyértelmû eldöntéséhez. Ez nem venne el sok idõt egyáltalán , mert szinte a mai tecnikákkal azonnal vissza tudják már nézni és a segédbírõknak is lenne így valami haszna a pályán kívûl. Sajnos ez a sérülésre való rájátszás, ahogy el is mondák, a fociban majdnem egyedülálló jelenség. Azért az is érdekes, hogy ez a rájátszás is ember meg ország függõ. Az emberi tényezõ kizárása (már bíró szinten) egyetlen sportágnak sem árt.
A mexicóiakhoz visszatérve. Ez egy fiatal csapat még, a játékosok is nehezebben kezelik még az ilyen helyzeteket mentálisan. Ahogy elmondták a teljesítményük is elég hullámzó. Ez már a csoportmérkõzések alkalmával is kiderült. Mindannyian tudjuk hogy hogyan támad egy csapat fölényes vezetés mellett , mint ahogy azt is hogy az ellenfél hogyan védekezik. Azt nem mondom hogy az argentínokat megverték volna, de más lett volna a meccs képe és azért a mexicóiaknak sem mindegy milyen szájízzel mennek haza mint ahogy az angoloknak sem.
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Re: :)

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

grabanc írtaCOLONEléggé Vb anyag a selecao... de ne legyen igazam :wink:
De legyen igazad, hajrá Selecao!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: :)

Hozzászólás Szerző: grabanc »

master yoda írtaCOLONAz egész hozzászólásodból annyi az érdemi, hogy a végére odaírtad hogy "Szerintem...". Lehet hogy a focihoz értessz egy keveset, de a sport pszichológiájához még kevesebbet. :lol: A meccs összesítő jelentéseid is elfogultságról tanúskodnak , nem beszélve arról, hogy nem is láttad mindegyiket teljes egészében. Sokszor azt hiszem , hogy csak azért írosgatsz ilyen szorgalommal ide a fórum oldalra mert unatkozol. :D
Megtisztelsz, hogy olvasol... majd szólok ha neked írok :P

------------------------------------------------------------------------------

Blaze...
Épp ma olvastam, hogy a jó öreg Sepp nyilatkozta hogy amíg ő lesz a chef, addig nem lesz videóbíró. Úgy el van mint Bernie az F1-ben... :?

-------------------------------------------------------------------------------
Hollandia - Szlovákia 2:1
A hollandok még mindig talány a számomra. Már pedig a selecao ellen már ki kell rukkolni a legtöbbel amire képesek. Mert ma is elég takarékos focit játszottak a szlovákok ellen. Igaz a szlovákok minden helyzetüket képesek voltak kihagyni, ezzel gyakorlatilag az egész meccsen helyzeti előnyben tartva a tulipánosokat.

Brazília - Chile 3:0
Vajon Chile nem játszott úgy ahogy eddig vagy egyszerűen nem tudta játszani amit eddig? :roll: Mert azt a félórát leszámítva már csak futottak az eredmény után... mindhiába. Pedig de szép lett volna ha meglepetést okoznak :) Brazília csapatnak nagyon jó és mindig van valaki közülük, aki kirántja őket, ha akadozik a mutatvány... és elbírják pl. Kaka "reálos" formáját is. Eléggé Vb anyag a selecao... de ne legyen igazam :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Az angol német meccsen nem vagyok biztos, hogy a nem megadott gól nem változtatott volna a meccs kimenetelén, mert azért 2 perc alatt 2 gólt kapni nem lehet jó érzés, és mind a németek, mind az angolok másképp jöttek volna ki a második félidőre, bár azért az is tény, hogy a németek ezen a vb-n sokkal jobban játszottak az angoloknál, és valószínűleg akkor is nyertek volna, csak izzadtságszagúbb lett volna a mérkőzés.
Az argentin mexikói párharcban elfogult vagyok, de ott ha nem adják meg a gólt akkor is nyertek volna a gauchok, az első 60 percbe a mexikóiaknak szinte momentumuk sem volt, amíg az argentinok akartak focizni, addig jól is játszottak a harmadik gól az ékes példája ennek. Ha nem állnak le lehett volna 4-0 is az eredmény, nyilván ott is stresszesebben ment volna a játék, de azért az argentinok sokkal jobbak voltak azon a gólon kívül is.
Leginkább mostanában a bírókat sajnálom, főleg ha visszajátszák a stadionba a hibás döntésüket. Mert szerencsétlennek ügye megvan határozva, hogy nem hozhat visszajátszás alapján döntéseket, és akkor szembesítik a hibájával, hogy: Hülye gyerek ezt elb@sztad. Mondja ez aki a tv mögül látja a dolgokat, hatszor, meg hat szemszögből megnéz egy szitut. Pedig hidjük el, hogy a bírók az esetek zömében tényleg a legjobbat akarják a csapatok számára, de ők is emberek, ők is hibáznak. Régen könnyű volt nem tudtak semmit érdemben visszajátszani abba a pillanatban, szal lehetett nyafogni akkoris az volt a helyes amit a bíró hozott. Én szorgalmazom a videóbíró használatát, de beszélgettük erről is a haverokkal tegnap, azért rengeteg gondot is felvetne. NFL-be, NHL-be ügye áll az óra amikor a videót nézik vissza, a rugby-be van talán egyedül úgy ah tudom, hogy nem áll a játék a videóbíró alatt, de azért aki néz Rugby közvetítéseket láthatja, hogy ott a bíró ítélete szinte megkérdőjelezhetetlen. Nem vetítik ki a kivetítőre mit hozott, vki bemondja mi a szitu és akkor az van és kész, ott nem lehet menni reklamálni a bírónak fél órát h ez meg az, ráadásul az előbb említett sportokban nem szoktak mű esések, és nagyon fölösleges reklamálások sem előfordulni. Sajnos a labdarúgásban azért lenne ilyen is szép számmal. Gondoljunk bele, hogy ha minden kérdéses szituációban videóbírót kérnének a focisták, és az eredmény után még nyafognának pár szót (ahogy szoktak) akkor kéne ilyen 10-15 perc hosszabbítást kiadni egy meccsen, ami teljesen megváltoztatná a focit mert sokat állna a játék addig lehetne fújni egyet és esetleg taktika miatt is videóbírózhatnának a csapatok. Ezt úgy lehetne megvalósítani, ahogy a rugbybe van, de ahoz a bírók tekintélyének kéne nőni, illetve meg kellenne tiltani a pár szónál hosszabb reklamálást. Meg van egy másik probléma amire hivatkoznak, hogy akkor megye 3-ba is kéne videóbíró... Ezt teljesen hülyeségnek tartom, elég lenne csak rangos eseményekre pl.: Bl, Eb, Vb, Olimpia.... Hisz teniszbe sincs egy átlag meccsen sasszem, meg nem hiszem, hogy a területi amerikaifoci ligában lenne videóbíró, a jégkorongról nem is beszélve, szal az erre való hivatkozás véleményem szerint baromság a FIFA-tól.
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

grabanc írtaCOLONKicsit bővebben:
A németek ebben a hónapban bármikor jobbak két góllal az angoloknál. Az argentinok is a mexikóiaknál. Azaz nem bizonyít semmit a két műgól. Csak akik az ellenkezőjét szerették volna látni, gondolják.
Persze minden tamáskodónak üzenem, hogy a német - argentin negyeddöntő igazságot fog tenni, mert az egyik bukni (és bűnhődni) fog. Ilyen és hasonló esetek dögivel vannak a fociban, csak most ezek az esetek felértékelődnek, mert a vb-n "készültek", sok-sok laikus/alkalmi néző előtt. Ha a FIFA a tradicionális vonalat helyezi előtérbe, akkor ettől a két esettől sokkal több példa kell az áhított videóbíró megszületéséig!
Szerintem...
--------------------------------------------------------------------------------------
Majd elfelejtettem :wink: :

Argentína - Mexico 3:1 (melezsleg... :P )
Milyen műgólról beszélsz? Nézzük az angolok meg nem adott gólját. Feljöttek volna vele 2:2-re egy olyan periódusban, amikor jobban játszottak a németeknél. Előtte nem sokkal szépítettek, és egállal fordulhattak volna a második félidőre. Ez állati sokat számít.

A mehikáknál meg még durvább. Mert ők nem 1, hanem 2 gólos hátrányba kerültek gyakorlatilag amiatt a hiba miatt. Teljesen megzavarodtak, idegbajos volt mindegyik, azért volt a második gólnál az a hiba.

Szóval mindkét gól állatira befolyásolta a végeredményt azzal, hogy erősen negatívan hatott pszichológiailag a döntést elszenvedő csapatokra. És mondom ezt úgy, hogy a németekre és argentínokra tettem és nekik is drukkoltam. Baromira felháborított mindkét eset, és reméltem, hogy sikerül egyenlíteni, és nulláról kezdődhet újra a meccs. Ja és az is igaz, hogy mindkét győztes csapat jobb jelenleg a legyőzöttnél. De akkor is. Ilyen áron nem akarom egyik kedvencem győzelmét sem. Ezen az alapon jól le lehet rugdosni a második félidőre az ellenfél pár meghatározó játékosát, mert az úgysem befolyásolja a győzelmet, amúgy is jobbak vagyunk :evil:

És ha ezek után nem lesz videobíró, akkor elmehetnek a 'csába Blatterék...
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Az egész hozzászólásodból annyi az érdemi, hogy a végére odaírtad hogy "Szerintem...". Lehet hogy a focihoz értessz egy keveset, de a sport pszichológiájához még kevesebbet. :lol: A meccs összesítõ jelentéseid is elfogultságról tanúskodnak , nem beszélve arról, hogy nem is láttad mindegyiket teljes egészében. Sokszor azt hiszem , hogy csak azért írosgatsz ilyen szorgalommal ide a fórum oldalra mert unatkozol. :D
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Kicsit bővebben:
A németek ebben a hónapban bármikor jobbak két góllal az angoloknál. Az argentinok is a mexikóiaknál. Azaz nem bizonyít semmit a két műgól. Csak akik az ellenkezőjét szerették volna látni, gondolják.
Persze minden tamáskodónak üzenem, hogy a német - argentin negyeddöntő igazságot fog tenni, mert az egyik bukni (és bűnhődni) fog. Ilyen és hasonló esetek dögivel vannak a fociban, csak most ezek az esetek felértékelődnek, mert a vb-n "készültek", sok-sok laikus/alkalmi néző előtt. Ha a FIFA a tradicionális vonalat helyezi előtérbe, akkor ettől a két esettől sokkal több példa kell az áhított videóbíró megszületéséig!
Szerintem...
--------------------------------------------------------------------------------------
Majd elfelejtettem :wink: :

Argentína - Mexico 3:1 (melezsleg... :P )
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BUTTON_POST_REPLY