PÓKER - a nagybetűs játék

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: PÓKER - a nagybetűs játék

Hozzászólás Szerző: menyus »

Én rendszeresen játszom a texasi kétlapos verziót a haverjaimmal, csak nálunk "van felső határ", legalábbis a river-ig, utána viszont már mehet az "all in"... egyszóval közös megegyezésen alapulnak a szabályaink, hogy a már enyhén ittas játékosok ne bukják el az aznap besöpört fizetéseiknek a nagyobb százalékát :)<br>Épp tegnap akasztottam egy kisebb összeget  ;D<br><br>Én a partiban mindenképp benne lennék...<br><br>Amúgy tényleg könnyűnek látszik, de baromi nagy önfegyelem és rafinéria kell hozzá, meg persze egynagyobb adag szerencse.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: PÓKER - a nagybetűs játék

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Legjobb.<br>Én a Pókerarcok című film hatására kezdtem bele úgy 1 éve, de mostanában nincs rá időm.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

PÓKER - a nagybetűs játék

Hozzászólás Szerző: PTM »

Sziasztok!<br><br>Pár éve már a póker megszállottja vagyok. Imádom ezt a mély, könnyűnek látszó, mégis baromi nehéz játékot. Ebbe a topikba várom azokat, akik ugyanúgy imádják a pókert, mint én.<br><br>Akár partit is szervezhetnénk.<br><br><br><br>[table][tr][td]Más: ma este 20:15-kor a SPORT1 műsorán Poker Million-The Masters 2005, 16/1. rész.[/td][/tr][/table]
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY