ringside kesztyű

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Hozzászólás Szerző: Suni »

Szia !
A ringside biztos jól fog szolgálni,nekem már több mint 10 éve meg van, igaz csak kesztyűzésekhez használtam.
BemApo
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2010-04-02 20:06:35
Tartózkodási helyCOLON Budapest

ringside kesztyű

Hozzászólás Szerző: BemApo »

Sziasztok,
Ma érkezett meg tengerentúlról egy várva várt csomagom két pár hibátlan Ringside kesztyűvel, a webshop -ot (cagecombatsports.com) csak ajánlani tudom. Cirka 2 hét alatt jött meg a csomag, a tulaj nagyon rugalmas és készséges, (eléggé sokat tököltem paypal al mert először használtam) a két pár kesztyű (imf bag glove 14oz, prof. fight glove 10oz) szállítással együtt 27 pénz volt, most így remélhetőleg egy jó két - három évre letudtam a költekezést. a szétzsákolt superpro kesztyűm után tuti felüdülés lesz,, pláne hogy 3-4 hónapja már szinte állandósult a bal kezemben a csuklófájdalom a zsákolástól, és hiába próbáltam kipihenni mindig újra kezdődik, tudom hogy a kesztyű miatt van, sose szabadott volna benne zsákolnom, nem hogy 3 évig csak ezt használni,
picit a szerzeményről :
A imf zsákoló kesztyű egyáltalán nem olyan bumfordi mint ahogy vártam egy 14 estöl, már elsőre borzasztóan jól tart és kemény mint a beton, egy darabig tuti eltart mire bejáratom, a tépőzár egy gyűrűn fut át ami zseniális mert iszonyatosan jól meg lehet húzni anélkül hogy közben kacskán szétcsúszna a nyitott rész ahogy az ugye lenni szokott fél kézzel történő felvételnél, ezen felül nagyon kényelmes és mindenhol nagyon jól tart, egyáltalán nem lötyög benne a kezem. Mindkét kesztyű nagyszerű minőségnek tűnik erős bör és tutti dupla varratok mindenhol, na meg persze állatira teszik hogy fekete/fehér, semmi csicsamicsa. A pro fight kesztyű persze azért kisebb, és sokkal puhább is, ebben tuti soha nem fogok zsákolni, nem is arra vettem. Ma este meg is járatom a zsákolót amennyire csak bírom, az tuti.

szép napot,
Bem
BUTTON_POST_REPLY