MotoGP

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=gallien link=board=offtopic;num=1061197925;start=45#57 date=10/03/05 ť 17:17:20]Ebben szerintem tévedsz. Egy csapatban csapatjátékosra van szükség. Gyári csapat tuti, hogy nem fogadná be, tekintettel arra, hogy nem egy Rossi féle tehetség...<br>[/quote]<br><br>Na, erre azért ne igyál mérget!:) Fogadunk? :)
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=gallien link=board=offtopic;num=1061197925;start=45#55 date=10/03/05 ť 16:32:36]<br><br>Majd veregesd meg Talma hátát, amikor a Mekiben süti a hamburgert...<br><br>[/quote]<br>Na, arra befizetek! Lehet, hogy kidobják a csapatból, de az biztos, hogy lesz helye a moto gp-ben. Egy 3X-os győztes minden csapatnak jól jön. És az is biztos, hogy van olyan csapat, amelyiknek tetszett ez a manőver, mert tudják, hogy az az igazi, ha mindenáron győzni akar.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ebben szerintem tévedsz. Egy csapatban csapatjátékosra van szükség. Gyári csapat tuti, hogy nem fogadná be, tekintettel arra, hogy nem egy Rossi féle tehetség...<br>
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nem kell Talmát annyira félteni, persze ezzel az előzéssel kihúzta a gyufát a KTM vezetőségnél de van annyira jó versenyző ,hogy ha elküldenék találna más helyet.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=Sztrego link=board=offtopic;num=1061197925;start=45#53 date=10/03/05 ť 14:35:20]A múltkor felhoztam, hogy a forma 1-ben is megtörtént már ilyen, és Ron Dennis nem szólta le Coulthardot, csak jót mosolygott az egészen. Pedig a tét akkor még nagyobb volt, hiszen Hakkinen nem vezette a vébét. És aztán ott enyhén szólva is több pénzről van szó, mint a 125 köbcentiseknél! Én túlzottnak találom ezt az egész cirkuszt, főleg úgy, hogy Kallio vezet a pontversenyben, és hátra van még néhány futam. Nekünk meg örülni kéne, hogy nyert egy magyar versenyző, és le kéne ka..lni, hogy mit kíván a ktm csapat! Mi közünk nekünk a kátémhez????[/quote]<br><br>Majd veregesd meg Talma hátát, amikor a Mekiben süti a hamburgert...<br><br>
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Ha a finnek nem tetszik, hogy megverték legközelebb hajtson gyorsabban. Nem Talmát kell b*szogatni. 8)
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

A múltkor felhoztam, hogy a forma 1-ben is megtörtént már ilyen, és Ron Dennis nem szólta le Coulthardot, csak jót mosolygott az egészen. Pedig a tét akkor még nagyobb volt, hiszen Hakkinen nem vezette a vébét. És aztán ott enyhén szólva is több pénzről van szó, mint a 125 köbcentiseknél! Én túlzottnak találom ezt az egész cirkuszt, főleg úgy, hogy Kallio vezet a pontversenyben, és hátra van még néhány futam. Nekünk meg örülni kéne, hogy nyert egy magyar versenyző, és le kéne ka..lni, hogy mit kíván a ktm csapat! Mi közünk nekünk a kátémhez????
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: gallien »

"Nem akartam a végén kockáztatni, ezért lassítottam a célegyenesben, biztos voltam a győzelmemben", mondta a finn. "Álmomban sem hittem volna, hogy a saját csapattársam fog megelőzni. Gábor nagy butaságot csinált, miatta 7 pont helyett csak 2 az előnyöm a svájci Lüthi előtt. Nagyon mérges vagyok."<br><br>A magyar motoros 45 ponttal van lemaradva az első helyen álló finn versenyzőtől. "Talmácsi megajándékozott öt ponttal, amit ezúton is szeretnék megköszönni neki", mondta a világbajnoki pontverseny második helyezettje, a svájci Thomas Lüthi.<br><br>"muhahaha", elemezte a helyzetet gallien.
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Levente »

Nem értem Talmát! Azt nyilatkozta, hogy arra kérték a futam előtt, hogy ezentúl segítse Kalliot Luthi-vel szemben. Ő ezt úgy értelmezte, hogy mindez csak arra vonatkozik, ha azok egymással csatáznak.  ??? Ti értitek ezt? Pont az ilyen csatáknál nem tudna sok mindent tenni, elvégre ez nem a Forma1, hogy fel tudod tartani az esetleg gyorsabb versenyzőt. Az egész idényben nem volt még ilyen sima versenye a KTM-nek, így itt lett volna a legegyszerűb lehetőség arra hogy segítsen a csapatnak. Nem tette. Ezek után meglepődnék, ha jövőre szerződést kapna.<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: PTM »

Csatlakozom Don Vitohoz, nálam is lebőgött Talma...<br><br>Szerintem nagy butaság volt részéről, hogy "elvett" 5 pontot a csapattársától, miközben annak sokkal nagyobb esélye van a VB-címre. Kíváncsi lennék, vajon belegondolt-e, hogy nem szoktak szerződést hosszabbítani olyan versenyzőkkel, akik nem jó csapatjátékosok??? Ez egy sokmilliós játék és Talma - látszólag - értelmetlenül tette, amit tett... A KTM helyében kétszer is meggondolnám, hogy hosszabbítsak-e Talmával.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: gallien »

Nem indokolta semmivel, örült, hogy nyert. Mondom, hogy idióta szegény! <br><br>Nagyon dühös vagyok rá!  >:( >:( >:(
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: donvito »

Háááát!<br>Nálam Talma nagyon lebőgött!!!<br>Mi értelme volt ennek az egésznek? ??? (szvsz, már nem szólhat bele a vb elsőség kérdésébe és most már abszolút nem lepődnék meg, ha nem adnának neki motort a segge alá!)<br>Egyáltalán mivel indokolta a tettét?
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: gallien »

Bocs, de ez hülyeség! Rossi egészen más kalap. Lássuk mi is történ pontosan. Talma valahogy a ranglista első helyére került. Akkor megmutathatta volna ki a király. Ehelyett betlizett egy párat, és akkor, amikor a csapatérdek mást kívánt volna, nyert.<br><br>Ismétlem, milliókról van szó, nem Kalio érzelmeiről!<br>
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Pedig pont az ilyen"anticsapatjátékos" a legjobb arra, hogy világbajnok legyen. Te eltudnád képzelni, hogy egy Rossi segítsen valakinek megnyerni a vébét, miközben ő is azért küzd? Szerintem sokan így tettek volna. Aki meg nem, az örökös 2. számú versenyzővé válna.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ha valaki több millió dollárt pakol egy technikai sportba, akkor nem hiszem, hogy egy ilyenen jót nevet.<br><br>Talma a KTM-től kapja a pénzét, azt teszi, amit mondanak neki. Ha ő ezt érezte helyesnek, viselnie kell a következményeit. Mindenesetre nem hiszem, hogy bármelyik csapat szívesen foglalkoztatna egy ilyen versenyzőt (anticsapatjátékost).
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szerintem jól tette, annak ellenére, hogy csapatutasítás volt. Csak nem kéne a táblákra fogni, hanem nyíltan meg kellene mondani a frankót. Nem hiszem, hogy azon az 5 ponton múlna a bajnoki cím. Persze, ha mégis így lesz, akkor Talma megérdemli a következményeket. De egy ilyen dologért nem lehet csak úgy kirúgni. A Forma-1 -ben is volt már erre példa: Coulthard '99-ben megelőzte Hakkinent Spában, pedig az utasításd más volt. A csapatfőnök, Ron Dennis meg jót mosolygott ezen. Így kéne hozzáálni a KTM-nél is. Csakhogy a KTM nem ismeri a viccet.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: gallien »

Remélem nem fordítja le senki a KTM-nek Talma mai nyilatkozatát, ami a NS-ben olvasható.<br><br>Talma egy komplett idióta, nem jósolok nagy jövőt neki a MotoGp-ben. Asszem sehol sem.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: gallien »

Képzeljétek magatokat Kalio helyébe. Szerintem végig úgy gondolta, hogy: - itt van Talma, itt van, de nem előzhet meg... <br><br>Az is lehet, hogy a végén a célegyenesben, picit visszavett, nemtom. Nagy baromság volt!<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: kozi »

Harald Bartol - Technical and Managing Director <br><br>“I am not happy at all. This was not a very clever move by Gabor, this could cost us dearly in the championship at the end of the season. Before the race I spoke to Gabor and Julián and made it clear that if they were in front with Mika, then they had to race to support Mika in the championship, but this did not happen from Gabor.” <br><br><br>Nembaj én örülök, hogy megelőzte így sokkal tisztább a verseny (emlékszem, hogy szídtam az egész Ferrari csapatot amikor Barichello félreállt Ausztriában), meg ezt a győzelmet már amugy sem veheti el senki tőle.  Azonban lehet, hogy a KTM-nél való jövője szempontjából nem volt egy okos húzás.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Sama link=board=offtopic;num=1061197925;start=30#39 date=10/01/05 ť 14:34:14]Ha kirakjak Talmat a csapatbol, sosem veszek KTM-et  ;D[/quote]<br><br>Én sem!  ;D<br>
BUTTON_POST_REPLY