Erdei Zsolt 6.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

nem lepne meg.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Öregember nem gyorsvonat.
Gabe.
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2009-12-24 16:39:58

Hozzászólás Szerző: Gabe. »

dp írtaCOLONKicsit Zsolti jövőjéről.
Szerintem nem az ő felségterülete a cirkálósúly.
Okés, h kipontozta Fragomenit de azért vannak az olasznál erősebbek is a súlycsoportban akik adott esetben kihasználnák a holtpontokat - én pedig nem akarom látni a padlón Zsoltit és évekkel később parkinson kórosan sem.

Szóval vissza félnehézbe!
Más kérdés, h ki ellen...

Edzőkérdés:
Sdunek Mestert nagyon kedvelem de tényleg van vmi hiány az edzésmódszereiben mert 6 menet után több tanítványa is elfárad.
Balzsay vereségeit és Zsolti holtpontjait látva vmint az E.Steward interjút olvasva azért látszik, h van ott gond bőven.
Nem kellene mindig abban bízni, h Madárnak nagy szíve van és úgyis kihozza.
Jólenne már megint lazán nyerni ismert ellenfél ellen a'lá Gomez meccs...
Mármint Gonzalez-t akartál írni!
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Nyilatkozta, hogy esze ágában sincs cirkálóban maradni, tudja, hogy a többi szóbajöhető ellenfél még keményebb.

Ilyen korban ennyi közös munka után már maradnia kell Sduneknél, hamár egyszer azt mondta az öreg, hogy Vitya mellett még a Madár-Balzsay-Zbik-Boytsov négyest továbbra is felkészíti.

Furcsamód így öv nélkül talán több lesz a lehetőség, mert az elrendelt küzdelem elől csak az öv feladásával lehet kitérni. Lényegében bármelyik övért mehet, ha az uni úgy akarja.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Kicsit Zsolti jövőjéről.
Szerintem nem az ő felségterülete a cirkálósúly.
Okés, h kipontozta Fragomenit de azért vannak az olasznál erősebbek is a súlycsoportban akik adott esetben kihasználnák a holtpontokat - én pedig nem akarom látni a padlón Zsoltit és évekkel később parkinson kórosan sem.

Szóval vissza félnehézbe!
Más kérdés, h ki ellen...

Edzőkérdés:
Sdunek Mestert nagyon kedvelem de tényleg van vmi hiány az edzésmódszereiben mert 6 menet után több tanítványa is elfárad.
Balzsay vereségeit és Zsolti holtpontjait látva vmint az E.Steward interjút olvasva azért látszik, h van ott gond bőven.
Nem kellene mindig abban bízni, h Madárnak nagy szíve van és úgyis kihozza.
Jólenne már megint lazán nyerni ismert ellenfél ellen a'lá Gomez meccs...
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Erdei Zsolt az M1 - Szólás szabadsága műsorban.
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

A Fightnews oldalán már Zsolt szerepel, mint WBC bajnok, és 4-dik helyen az összesített ranglistán.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Chris Byrd.

Volt nehézsúlyú világbajnok, ismert nevű ellenfelek ellen is harcolt már, így jó névnek számít a mai napig, hiteles kihívó lehetne.

Félnehézbe is befogyasztott, igaz, ott már erőtlenné vált, de a köztes cirkálósúlyban még lehet számára ráció egy wbc címmérkőzésre.

Zsolt helyében vagy egy visszavágót választanék Fraggomeni elen, vagy Byrd-öt.

Két "madár" lenne a ringben... :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

dinamit írtaCOLONKöszi Erwin ilyesmi válaszokra vártam. Van még valakinek egyéb indoklása?
csak hogy az indulatokat fűtsem: én az összképet nézve tényleg egy a kimerültségtől összeesni készülő magyar fiút láttam, akit kétségtelenül nem tudott az ellenfél padlóra küldeni. ez mindenképpen mutatja Fragomeni "gyengeségét" és madár mázliját.
Az első négy menet magasan Zsolti-é, utána elkezdett fáradni ezt nem is lehet sokáig bírni. Nem tudom mennyit bunyóztál eddig, de egy teknikailag képzett fizikálisan felkészített ellenfelet aki közel tíz kilóval nehezebb mint te nagyon nehéz feltartóztatni. Egyszerüen fizikálisan tol ahogy jön előre és ez zabálja az energiádat.Mellesleg ez az olasz gyerek még ekkor is akkora luftokat ütött(Zsolt dukkingjának köszönhetően), hogy az összes szöget beverte a környéken.
N_Ricsi
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2009-01-16 16:49:19

Hozzászólás Szerző: N_Ricsi »

Zsolti a 3. legjobb cirkálósúlyú a Ring ranglistáján!!!!!!!!!!
http://www.ringtv.com/ratings/cruiserweight/
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

dinamit írtaCOLONKöszi Erwin ilyesmi válaszokra vártam. Van még valakinek egyéb indoklása?
csak hogy az indulatokat fűtsem: én az összképet nézve tényleg egy a kimerültségtől összeesni készülő magyar fiút láttam, akit kétségtelenül nem tudott az ellenfél padlóra küldeni. ez mindenképpen mutatja Fragomeni "gyengeségét" és madár mázliját.
Én még az ütések mellett hozzátenném, hogy Zsolti taktikában múlta felül Fragomenit. Az első 4 menetben tök egyértelműen jobb volt, és 36:40-ről fordítani már elég nehéz ilyen szintű bunyós ellen. Ezt követően hiába volt fáradt Madár, Fragomeni többnyire akkor ütött, amikor ő engedte. Odaállt elé fedezékben és ezt a fedezéket üttette Fragomenivel, aki csinálta, mert tudta, hogy más esélye nincs, mint így megtörni Madárt fizikálisan. Az összes többi esélye egy szerencsés ütés volt. És ez bejött Madárnak, mert Fragomeni kiütötte magát 3 menet alatt a fedezékén, közben kapott jó megelőző, meg kontra kombókat, és így Madár asszem a 8. menetre már minimum Fragóéval egálban lévő kondival tudott kijönni. Szerintem egyébként itt egy ideig valamivel jobb állapotban is volt, mint az olasz. Ilyen állapotban meg kellett nyerjen még 3 menetet a győzelemhez, és pontosan ennyit is nyert.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nagyali írtaCOLONUtólag belegondolva Mehdi Sahnoune az első pillanatban jobb testhorgokkal ütötte a sérült részt vajon honnan tudta ja akkor Thomas Ulricht őrület volt az universumnál. Na mindegy....
Azért ne kombináljuk túl a dolgokat. Ulrichot az Erdei vs Sahnoune meccs előtt egy héttel ütötte ki Adamek, és lehet én vagyok már fáradt, de abban aztán nem lett volna sok ráció, hogy ezek után hirtelen és gyorsan Erdeit is elmeszeljék. Vagy egy olyan súlyos KO után Ulrichot küldték volna, hogy szerezze vissza a WBO címet Sahnoune-tól? Elég vad elképzelés...
Nagyali
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2009-11-23 20:20:19

Hozzászólás Szerző: Nagyali »

Erdei egy jó és nagy bokszoló Ő az olimpiai aranyon kívül mindent megnyert a sportágában ez tény s ezt a legelszántabb bírálóinak is be kell látniuk előbb vagy utóbb. A meccsei lehet hogy nem (annyira) látványosak egy átlagember számára ,de egy bokszhoz értő szempár számára maga a gyönyörűség hiszen a mi Zsoltink bokszol előre hátra egyenesen fordítottan jabel kontrázik megelőz kihajol elhajol fog szóval mindet tud ahhoz hogy a saját képességeiből kihozza a maximumot...mert a boksz erről szól.
Megfigyeltem hogy azok a bírálói akik különféle nevekkel dobálóznak hogy ezt se verte meg meg azt sem verte meg , meg hogy ez is meg az is így úgy össze vissza verné meg ilyenek...azok egy ellenfelét sosem említik pedig az illető egykoron WBA világbajnok volt név szerint Mehdi Sahnoune szóval törött bordával 12 menetet végig szenvedni az nem semmi meg a finis is jó. Utólag belegondolva Mehdi Sahnoune az első pillanatban jobb testhorgokkal ütötte a sérült részt vajon honnan tudta ja akkor Thomas Ulricht őrület volt az universumnál. Na mindegy....
vagy igen vagy nem de a vagy az biztos
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Az összkép ezt is mutathatta, viszont egy meccset sosem az alapján pontoznak. 12 db különálló menetet kell nézni (ezért adják le a sporik a pontozólapot minden egyes menet után), és teljesen lényegtelen a pontozás szempontjából, hogy előtte mi történt. Voltak olyan menetek, amiket Fragomeni nagyon elvitt, de nem ütötte le Erdeit, így ugyan úgy 10:9-et kapott, mint Madár azokban a 3 percekben, amikor épp csak jobb volt egy hajszállal. Nagy ritkán akkor is adnak 10:8-ra menetet, ha nincs padlózás, de az elég ritka, és nagyon nagy verést kell hozzá kiosztani, vagy jól meg kell kenni a pontozót :). Azon lehet vitázni, hogy ez jó szisztéma, vagy sem, de a lényegen sokat nem változtat, a szabályok szerint Zsolt több etapot nyert, mint Frago.
dinamit
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2009-11-22 22:24:35
Tartózkodási helyCOLON Hungary

Hozzászólás Szerző: dinamit »

Köszi Erwin ilyesmi válaszokra vártam. Van még valakinek egyéb indoklása?
csak hogy az indulatokat fűtsem: én az összképet nézve tényleg egy a kimerültségtől összeesni készülő magyar fiút láttam, akit kétségtelenül nem tudott az ellenfél padlóra küldeni. ez mindenképpen mutatja Fragomeni "gyengeségét" és madár mázliját.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Tényekkel nehéz alátámasztani bármit is egy ennyire szubjektív mércével mért sportágban, mint a bunyó. Viszont a szabályok szerint az nyeri a menetet, aki többet talál, jobban védekezik stb. Madár 7, de lehet 8 menetben is szemmel láthatóan pontosabb volt, többet talált, jobban védekezett, mint Fragomeni, és - nagyon leegyszerűsítve - ez elég is volt a győzelemhez. Szerintem. Az egy dolog, hogy Fragomeni ment előre, de a kritikus meneteket leszámítva Erdei rendre megelőzte, vagy levédte a támadásokat és megkontrázta. Ha a folyamatos pressziót megspékelte volna az olasz több, pontosabb ütéssel és jobb védekezéssel, akkor valószínűleg megnyeri a meccset, de olyan hogy "ha" nincs. Az hogy Zsolt dülöngélt és rossz volt ilyenkor nézni a mozgását? Ez nem táncverseny, és ez a széteső mozgás is elég volt arra, hogy elkerülje a kiütést, Fragomeni meg egyszerűen képtelen volt kompenzálni azokat a meneteket, amiket elveszített.
dinamit
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2009-11-22 22:24:35
Tartózkodási helyCOLON Hungary

Hozzászólás Szerző: dinamit »

na most utálni fogtok: valaki magyarázza meg, hogy lógó karokkal, folyamatos hátrálással hogyan lehet győzni. Nagy bravúr, hogy nem sikerült az ellenfélnek ebben a helyzetben egy végzeteset bevinni. Madár ahogy őszintén nyilatkozta - és ezért is különben nagyon szimpatikus srác - a 6. menetben agyban feladta. Valóban látni lehetett, hogy csak kóvályog és szegény folyamatosan úgy görnyedezik, mint aki keresi a kontaktlencséjét.

tessék nekem megmagyarázni, de tényleg tényekkel(!), miért volt jobb Zsolt?
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Nekem anno egy 10 unciás fekete színű paffen sport bokszkesztyűm volt, amivel a Gonzalez ellen világbajnok lett, személyesen a Zsoltitól kaptam megőrzésre... 1 évig volt nálam, utána pedig egy jótékonysági rendezvényen elárverezték, 150.000 Ft-ért kelt el... De nem volt az olyan pici kesztyű... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

nahtuk írtaCOLONSziasztok. Nem tugyátok mennyit ér 1 kis Boxkesztyű 1 Erdei Zsolt aláirással? :D :?:
Kedves Bori...
Szerintem itt nagyon keveseknek van WBC cirkálósúlyú világbajnoktól...kis boxkesztyűjük. Tehát sokat ér! :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BUTTON_POST_REPLY