Erdei Zsolt 6.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: atya »

Senki nem tud semmi konkrétumot? Akkora csend van :(
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Márton Sándor
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2009-11-22 18:10:02

Hozzászólás Szerző: Márton Sándor »

Az egész uni egy nagy rakás kaki semibe nézték Madárt éveken keresztül.Zsoltra is lehet haragudni mert nem verte ki a balhét soha hogy,szeretne boxolni vagy ha igen nem volt elég erőszakos.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Sauerland mostanában elég jó kis gálákat szervez, ott kellene próbálkozni. Zsolti a németeknél nem rossz név, még ha nem is versenyezhet népszerűségben Abrahammal, vagy Klicsekékkel, azért azon a piacon még lehet keresnivalója.

Ráadásul Sauéknak nincs komoly bunyósa félnehézben (max Karo Murat)
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Az az igazság hogy mindig is az volt.Nevetséges az egész klub.....
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Mostanában már csak egy kalap sz@r az Universum. Ezt jól érzékelteti, hogy milyen pitiáner módon próbál fent maradni... szerintem esélytelenek. Hogy egy ilyen bajnokukkal, mint Madár hogy bánnak, egyszerűen minősíthetetlen... már évek óta. Remélem Zsoltinak lesz még hiteles kérője, az UBP-nak pedig ennyi: Dögölj bögöly! :evil:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

Sajnos a Németek így gondolkodnak. Az Universum pontosan azért jutott idáig mert így gondolkodik. Zsoltit nagyon sajnálom!
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: atya »

Én is olvastam. Szóhoz sem jutok. Szégyen. Menedzsert már korábban is alkalmaznia kellett volna, a nevét pedig nem értem, miért titkolja.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Sport Géza

Erdeit el sem búcsúztatja az Universum
* Ághassi Attila - dejan@mail.index.hu
| 2010. március 24., szerda 15:10

Erdei Zsolt klubja, a hamburgi Universum júniusig négy gálát szervez, egyiken sem számít a magyarra. Szerződése június végén lejár, tíz napon belül el kellene kezdenie a felkészülést, de főnökei két hónapja nem keresik.

A félnehézsúlyban és a cirkálóban is világbajnok [1] Erdei Zsolt tavaly november óta nem kapott meccset klubjától, a hamburgi Universumtól, szerződése június végéig szól, valószínűleg addig sem fog.

„Ha nem csipkedi magát az Universum, akkor biztosan vége lesz az együttműködésünknek. Egy májusi időpontot is bebuktunk már, arra már nincs idő, a felkészülés azért optimális esetben 12 hét, különösen, hogy most felszedtem magamra pár kilót. A következő tíz napban ellenfelet kellene keríteniük nekem, de ez nem valószínű, mert február óta nem is beszéltem senkivel. Azt kizártnak tartom, hogy június utánra szervezzenek nekem meccset.”

Ha április elején, tehát tíz napon belül munkába állna, akkor még június utolsó hétvégéjén bokszolhatna, akkor kijönne a 12 hetes felkészülés.

„Nem hiszem, hogy kapok tőlük ajánlatot, meglepne, meg is mondom, miért. Az Universum ZDF-fel kötött szerződése még négy vagy öt gálára, nyár elejéig szól, bokszol még Stieglitz és Brähmer is áprilisban. A gáláknak meg is van az anyagi hátterük, engem pedig nem számoltak azok közé, akiknek fizetniük kellene. Spórolnak, minél kisebb büdzsével ússzák meg a most következő hónapokat” – vélte.
erdei

„Lapokból, cikkekből úgy tudom, hogy terveznek, terveztek egy búcsúgálát nekem, de senki sem keresett eddig, pedig már a június végi határidő is necces. Hosszabbításra nem készülök. Ez van, nem vagyok kétségbeesve, ne sajnáljon senki, ilyen múlttal a hátam mögött nem is lehetek elkeseredett, nem idegesít a bizonytalanság, most így jött ki.”

A 35 éves, veretlen bajnok hozzátette, nem vette fel a kapcsolatot egyetlen más klubbal sem, a lehetőségeiről még nem érdeklődött. Úgy gondolja, jót tesz a pihenő, nem lesz gyengébb, bár forr a vére, menne már nagyon az edzőtermekbe gürcölni, mert a bokszhoz ért igazán.

„Amikor már biztosan vége lesz az Universummal a szerződésemnek, akkor ráérek gondolkodni a jövőn, a korábbi universumos Sturm és Dzinziruk Amerikába ment, de Németországban is vannak klubok. Van már menedzserem, aki majd segíteni fog, de a nevét még nem szeretném elárulni” – összegzett.
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

Hajrá Zsolti! Egy nagy meccset még mindenképpen megérdemelne!!!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Ami jó: a WBC ranglistáján Zsolt a 2.

Ami szánalmas: a FN ranglistáján Zsolt a 4. A 3. Brahmer...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

hírként itt is megjelent, de belinkelem ide is:

http://www.origo.hu/sport/boksz/2010021 ... latai.html

bárcsak nem tárgyalási blöff lenne az egyéb ajánlat... Zsolt helyében csak "nagy" meccset vállalnék be, és kerülném a feltörekvő nevenincs titánokat.

BÍZUNK BENNED ZSOLTI!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

laju

Alapvetoen szkeptikus vagyok ezzel a hirrel kapcsolatban, bár nagyon szeretnem hogy igaznak bizonyuljon.. tudnál egyeb infokat irni esetleg magadrol vagy a kapcsolatodrol.. hogy o honnan informálodott errol?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Mike_Rame
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2005-12-18 00:46:11

Hozzászólás Szerző: Mike_Rame »

Kicsoda Marco Zeininger? :)
Az Uni/Erdei nyilatkozatokat olvasva-hallgatva egy nívós meccsnek semmi realitása. Kezdve a Cloud ellenivel.
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

laju írtaCOLONÜdv először írok ide. Azt hiszem, jó hírekkel szolgálhatok Marco Zeininger barátom azt írta Németországból, hogy Zsoltinak összejöhet valami Amerikába. Májusba szerveződik egy gála az amerikai Jacksonville-be. Antonio Tarver bokszolja a főmérkőzést és ehhez kerestek ellenfelet, és ugy tünik Zsoltira esett a választás. Még nincs aláírva a dolog, de úgy néz, ki mindenbe meg tudnak egyezni. Az universum nem ad ki semmi konkrétumot a sajtónak az aláírásig (ez a bevett metódus).. De azt mondták csepegtetni lehet. Tehát még nem 100% de 70. Amúgy arról is szó van állítólag hogy az IBO övéért küzdenének meg mert van rá esély hogy Dawson lemond róla.
az ESPN televizión lesz látható amerikában a meccs ha megvalósul.
De szép is lenne! Zsolti megérdemelne egy nagy nívós meccset, de nem sok esélyt látok a realizálódásra.
laju
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2010-02-05 16:13:00

Hozzászólás Szerző: laju »

Nem tudom hogy lehet ezt a részt szerkeszteni bocsáánat.. a nevet kiszedném csak annyi..
A hozzászólást 2010 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 laju-kor.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Hm. Boxrec szerint Cloud március végén bunyózik, ellenfél:TBA.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Az orrbetörős dologról bővebben:
http://sportgeza.hu/boksz/2010/01/26/ne ... ra_megyek/
Öregember nem gyorsvonat.
Cyroo
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2003-02-01 21:48:48
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Cyroo »

Erdei szerint riválisa megússza a börtönt, ő pedig klubot vált

"...Ha körbenézek a világban - és már körül is néztem - akkor lenne lehetőségem más klubnál folytatni a pályafutásomat..."

Érdekes...
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Még ha ő is, akkoris mindenkinek lehet szar napja, nem tudni azt se hogy ha mondot ilyet, hogy mondta mien komolysággal stb stb, tettlegesség nem volt a többi urban legend!
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Romsy írtaCOLONnem lepne meg.
engem meg meglep, mert nagyon nem "zsoltis" tett lenne...

ettől persze még lehet, hogy így volt, senki sem tökéletes.
BUTTON_POST_REPLY