Erdei Zsolt 6.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

N_Ricsi írtaCOLONa cikk szerint Zsolt január 31-én ESPN-FNF főmérkőzést vív Muriqivel...

http://nyelitemagazine.com/boxing-champ ... y-31-2014/

Kép
Köszi!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

N_Ricsi írtaCOLONa cikk szerint Zsolt január 31-én ESPN-FNF főmérkőzést vív Muriqivel...
Jéééééééé... na erre kíváncsi vagyok mennyire komoly és magvalósul-e? :roll:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
N_Ricsi
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2009-01-16 16:49:19

Hozzászólás Szerző: N_Ricsi »

a cikk szerint Zsolt január 31-én ESPN-FNF főmérkőzést vív Muriqivel...

http://nyelitemagazine.com/boxing-champ ... y-31-2014/

Kép
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Hozzászólás Szerző: pepeq »

N_Ricsi
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2009-01-16 16:49:19

Hozzászólás Szerző: N_Ricsi »

Friss képek:



Kép

Kép
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

zolimt
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2010-06-13 13:21:02
Tartózkodási helyCOLON Norwich, UK / Komló

Hozzászólás Szerző: zolimt »

Tud valaki valami infot Zsoltirol?

a serulese ota semmi hir rola ( kiveve a maganeleti gondokat es az Uni pert...) ! sem a hivatalos oldalon, sem a facebookon, sehol semmi ! a Tisztelt management nem erzi fontosnak a tajekoztatast?
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

N_Ricsi írtaCOLONÉrdekes és meglepő infó Corey Erdmantól: Néhány napon belül hivatalos bejelentik a Pascal-Erdei mérkőzést!
Nagy valószínűséggel a Showtime csatorna közvetíti majd, ők vívják a főmérkőzést, előttük pedig Jermain Taylor és Joachim Alcine meccsel, amit szintén közvetít a csatorna. A két párosítás miatt egyértelműnek tűnik a kanadai rendezés!
Ha ez tényleg igaz, nem semmit hozott össze DiBella szépen, csendben a háttérben...
szépen, csendben nem történik semmi... semmi konkrét név... ott van Shumenov, övvel... csak ne felhozó meccs legyen belőle vagy egy ifjú titán, aki sikerre éhes... jöjjön Shumenov, és aztán vonuljon vissza Zsolt... max meggondolja magát egy pénzes meccsért...

csak lenne már valami érdemi hír...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

N_Ricsi írtaCOLONÉrdekes és meglepő infó Corey Erdmantól: Néhány napon belül hivatalos bejelentik a Pascal-Erdei mérkőzést!
Nagy valószínűséggel a Showtime csatorna közvetíti majd, ők vívják a főmérkőzést, előttük pedig Jermain Taylor és Joachim Alcine meccsel, amit szintén közvetít a csatorna. A két párosítás miatt egyértelműnek tűnik a kanadai rendezés!
Ha ez tényleg igaz, nem semmit hozott össze DiBella szépen, csendben a háttérben...
Köszi az infót!
N_Ricsi
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2009-01-16 16:49:19

Hozzászólás Szerző: N_Ricsi »

Érdekes és meglepő infó Corey Erdmantól: Néhány napon belül hivatalos bejelentik a Pascal-Erdei mérkőzést!
Nagy valószínűséggel a Showtime csatorna közvetíti majd, ők vívják a főmérkőzést, előttük pedig Jermain Taylor és Joachim Alcine meccsel, amit szintén közvetít a csatorna. A két párosítás miatt egyértelműnek tűnik a kanadai rendezés!
Ha ez tényleg igaz, nem semmit hozott össze DiBella szépen, csendben a háttérben...
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Hozzászólás Szerző: pepeq »

alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Hozzászólás Szerző: pepeq »

http://sportgeza.hu/boksz/2011/06/13/er ... et_kaptam/
Legutóbb arra panaszkodott, azért maradt el a KO, mert nem tudott úgy belemarkolni egy jobbkezesbe. Most kétszer is megrendítette ellenfelét.

„Úgy látszik, ez a belemarkolás most rendben volt. Mindig a kiütésre megyek, de ez mindig nem jöhet össze. Most végre, Santiago kiütése után újra sikerült, ez nagy öröm. Úgy mentem be a szorítóba, hogy ha kell, végigbokszolom a tíz menetet, viszont keresem folyamatosan a lehetőséget, hogy előbb befejezzem. Fantasztikus érzés, és a sportág csúcsa egy KO-győzelem, hiszen ez egyfajta elégtétel a befektetett munkáért, a hosszú és megfeszített felkészülésért. Egy ilyen győzelem hatalmas megkönnyebbülés. Már a második rászámoláskor reméltem, hogy a bíró itt véget vet az összecsapásnak, de ha tovább engedte volna, ugyanez lett volna a végeredmény, és újra a padlón végezte volna Mitchell.”
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

greg írtaCOLONEgy cikk az origo-ról:

http://www.origo.hu/sport/boksz/2011060 ... ernek.html

Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de Csötönyi úgy tudja, hogy Hopkins bokszolt Ottke ellen?? Mert nekem az jön le a szavaiból. Vagy az Ottke vs. Mitchellre gondol?
Szerintem csak rosszul van megszerkesztve a mondat, mert amúgy Byron Mitchellről beszél, ha az utána lévő mondatot is megnézed. Bár azért vicces, hogy Mitchell stílusát Hopkins-éhoz hasonlította (bár ilyen egyszerű lenne), meg mintha nem lenne tisztában azzal, hogy Ottkének már volt egy öve amúgy...

Én azt nem értem, hogy id. Balzsay Károly milyen alapon nevezi DiBellát a legnagyobb promóternek Amerikában?! Top Rank, Golden Boy, Gary Shaw mind nagyobb, mint Lou.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Egy cikk az origo-ról:

http://www.origo.hu/sport/boksz/2011060 ... ernek.html

Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de Csötönyi úgy tudja, hogy Hopkins bokszolt Ottke ellen?? Mert nekem az jön le a szavaiból. Vagy az Ottke vs. Mitchellre gondol?
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Még mindig tévesen azt írják, hogy DiBella menedzseli Hopkinst... valaki felvilágosíthatná őket végre!
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Hozzászólás Szerző: pepeq »

pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

http://www.origo.hu/sport/boksz/20110602-erdei-zsolt-interju

Hozzászólás Szerző: pepeq »

HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Csak már lenne meccse és valaki tényleg jó ellenféllel :roll:
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
BUTTON_POST_REPLY