November 21 - közös meccs nézés

Minden, ami profiboksz!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Én is benne vagyok!Nekem jó a Boxutca is de bármilyen megoldás érdekel! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Azt jelenleg nem tudom, hogy mennyire érek majd rá, de ha gondoljátok, és a hely is megfelel, akkor beszélek a Boxutcával ez ügyben. Az egyik étterem vezető pár Erdei gálával ezelőtt már össze akart hozni egy meccsnézést, sőt, arról is volt szó, hogy egy pksz-boxutca bokszklub létrehozásával legyenek gyakori találkozók és videózások, de aztán nekem sem volt időm ezzel foglalkozni, és talán nem is nagyon volt olyan időben élő közvetítés, amire érdemben lehetett volna valamit alkotni, de most van egy bő hónap a szervezésre. Nyilván nem lenne a buli zárkörű (abban az időben valszeg úgyis a Madár gálát nyomnák a kivetítőkön, és csak annyi lenne az egész, hogy jelezném az illetékeseknek, hogy pár pksz-es vaddisznó is ott szándékozik dorbézolni :) ), de szerintem ez nem probléma. Persze ez csak egy lehetséges opció, és ha más helyben gondolkodtok az is érthető, viszont én mint vidéki fazon nem nagyon vagyok képben ilyen téren.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én maximálisan támogatom az ötletet! :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

November 21 - közös meccs nézés

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Sziasztok!

A főoldalon lévő kommentezések során már párszor felvetődött, hogy kéne egy közös meccs nézegetés, (búza)sörözgetés, és a jelenlegi boksz világ helyzetének megvitatása. Úgyis rég volt már pksz találkozó, egy kicsit fel kéne pezsdíteni a közösségi életet!
BUTTON_POST_REPLY