November 21 - közös meccs nézés

Minden, ami profiboksz!
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Ehh, szokásom szerint utoljára maradtam az értékelésemmel, de nehéz is már bármi újat mondanom... :)

Köszönetet mondanék én is mindannyiunk nevében:
Kokónak (a lehetőségért a helyszínt illetően és Dariusz kapcsán is),
Dariusznak (aki nagyon jó fej volt és mostantól nehéz szívvel fogom kritizálni a bokszát :D),
Erwinnek (aki a foglalásban oroszlánrészt vállalt),
Erdei Zsoltnak (hogy tökéletessé tette az estét a nagyszerű győzelmével)
és a többieknek - név szerint Ogrének, IMiKeT-nek, Carls-nak (+a képekért), Alainnek, és Antonionak, hogy az egész este fantasztikusan jó volt az elejétől a végéig és mert sosem fogom elfelejteni! :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

kicsit én is lehet, hogy túl beleéltem magam a meccsbe, de végülis hányszor van ilyen az ember életében? Nagy volt Zsolti, nagyon nagy!!!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Nagyon jó buli volt,remek hangulattal.Szerintem az előttünk ülő Csepi semmit nem hallott az RTL közvetítésből mert azt túl ordítottuk,de megúsztuk. :D
Remélem hamarosan újra lesz ilyen közös meccsnézés,nagyon jól éreztem magam,Köszönöm nektek!
/Hacsak nem tiltottak ki bennünket onnan.../ :)

Külön köszönet Carlssonnak a képekért és a Boxutca személyzetének a kiszolgálásért és a türelemért!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Sziasztok!

Köszi a képeket, Carlsson, szerintem nagyon jók lettek. Tényleg vannak vicces arcok, de ezt nem csodálom, hatalmas hangulat volt. Már attól féltem a végén, hogy kicsapnak minket a Box Utcából. :D

Szerintem nem vagyok egyedül, ha azt mondom, várom is a következõ alkalmat egy közös trécselésre és partizásra a többi elvetemült bokszfannal. :D ;) :oops:
ringcsoda.blog.hu
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nagyon örülök, hogy jól sikerült a buli és köszi a képeket. Darekkel élmény lehetett összefutni, bár lehet Kokó szétrúgja a seggemet, hogy leadtam nektek a drótot, hogy elcsíphetitek őket a Boxutcában :oops: :wink:. Ez az a ritka eset, amikor bánom, hogy olyan távol lakom Pesttől, és emiatt nem tudtam csatlakozni...
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Na uraim, ahogy ígértem itt is lennének a Box Utcában készített képek, nem valami sok, nem valami profi minőség, de legalább a mienk... :D

Amúgy én nagyon jól éreztem magam az egész este folyamán, ez úton is szeretnénk köszönetet mondani a barátnőmmel Kokónak, Erwinnek, és a Box Utca legénységének, hogy elfogyaszthattunk egy remek vacsorát... :)

Vacsi után viszont a söré volt a fő szerep, amit igencsak tetemes mennyiséggel integráltuk be a szervezetünkbe az est folyamán, melynek meg is lett az eredménye, mire a meccs véget ért: Mintha a kelleténél egy kicsit hangosabban ünnepeltük volna a magyar győzelmet... :)

A közös képek egyébként a meccs és vagy 8 korsó sör után készültek, így remélem nem lesz fura másoknak, ha úgy vigyorgunk rajta, mint a tejbetök... :D

Minden összevetve ez egy remek találkozó volt, külön örülök, hogy voltak olyan rendesek Darius-ék is, és sikerült közös képeket csinálnunk vele, és ez úton is köszönöm azoknak akik eljöttek, és együtt szoríthattunk, és később ünnepelhettük Zsolti győzelmét! :)

A képek pedig innen tölthetők le: http://olivercarlsson.com/boxutca.rar
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Na hello mindenki! Sorry, hogy csak most jelentkezem, de kicsit sokáig tartott kihevernem a tegnap éjszakát, legurítottunk "pár" korsó sört, így aztán jött is a másnaposság... :)

A képek is jól sikerültek, hamarosan fel töltöm őket, és kilinkelem ide...

Beszámolót is írok természetesen, addig viszont itt van az Erdei-Sahnoune meccs teljes egészében, amit megígértem tegnap a srácoknak, hogy belinkelem:

http://www.megaupload.com/?d=99WWAWY4

Na hamarosan jelentkezem, és küldöm a képeket is! :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

ogreface írtaCOLONSzétordítottuk a Boxutcát,most értem haza,gyönyörű győzelem volt!
A Tigris is tök közvetlen volt,ott még igazán nem látszott rajta semmi.
Rajtunk igen... :D
Részletes beszámolót és képeket kérünk :)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Ez úton köszönöm szépen Én is, 6 órára ottvagyunk, mi 3-an jövünk, a Box Utcában pedig csatlakozik hozzánk Roy és a többiek... Reméljük jó kis meeting lesz... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Igazán nincs mit. Ez úton is jó szórakozást kívánok mindenkinek!
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Erwin!

Az imént telefonáltam és megvan a foglalás 8 főre... Köszi, hogy szóltál!
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Srácok, holnap délelőtt szóljatok a Boxutcának vagy a Csabának asztalfoglalás ügyben, ha menni szeretnétek, mert azt mondja, hogy eddig még senki sem jelzett a pksz felől ez ügyben (vagy esetleg neten jelentkeztetek, csak ő még nem tudott róla?). Carlssonnak már le van foglalva a helye 2 személyre, mert ő most kérte a tippjátékos nyereményét, de a meccsnézés az külön buli.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

családi rendezvény miatt én csak estefelé tudok odaérni. talán 8 körül? de ne hozzám igazodjatok, majd maximum behozom a lemaradásom :lol:
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Köszönjük a segítséget, Erwin.

Na srácok, akkor szedjük össze magunkat!
Bár én bejárós leszek pestre, nekem szinte bármely délutáni órától jó lenne a kezdés, mert elég sok buszom van napközben.
Éjszaka már más lesz a helyzet... :roll:
ringcsoda.blog.hu
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Most beszéltem az üzletvezetővel, Ludmán Csabával a buli ügyében. Várnak mindenkit szeretettel, mindössze annyit kell tennetek, hogy a napokban valamikor csörögjetek rá, amikor már minden fix lesz, hogy mikor érkeztek és hány személyre kértek asztalt. Csaba száma: 06-30-311-2781.

Írtam egy hírt is a meccsnézésről, ma vagy holnap ki is kerül a főoldalra.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Szerintem most már össze kéne szedni hogy hányan is leszünk pontosan és azt is hogy hány órakor legyen a gyülekező.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Én is mennék...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Természetesen csatlakozom ogrehez, és a Szuper Hatoshoz. Remélem még Super Six, vagy inkább már több is, mint kevesebb... :D
ringcsoda.blog.hu
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Én mennék ha még van hely... :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Sajnos még nem volt időm beszélni a Boxutcával, de hétfőn valahogy kerítek rá sort. Elsőre kellene egy alap lista azok neveivel, akik biztosan tudnak menni, hogy az étteremnek tudjak valami támpontot mondani, aztán hét elején, miután kiderült, hogy mennyi embert tudnak fogadni, írok egy hírt is a szeánszról.
BUTTON_POST_REPLY