Super Six Super Middleweight Tournament

Minden, ami profiboksz!

Ki lesz a torna győztese?

Carl Froch
2
6%
Mikkel Kessler
11
31%
Arthur Abraham
5
14%
Jermain Taylor
3
9%
Andre Ward
11
31%
Andre Dirrell
3
9%
 
Szavazatok számaCOLON 35

dermedt
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2006-02-05 17:10:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest XX.

Hozzászólás Szerző: dermedt »

Én is csak azért várom az Abra vs. Taylor meccset, mert nemigazán tudom eldönteni, hogy az örmény tényleg ilyen jó, vagy csak az ellenfelek kiválasztása és a hazai pálya segít neki.
Talán most kiderül az igazság. :)
BMW E34 serie 5 '89-'95
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem az elsõ körben Dirrell és Abraham fog diadalmaskodni.

Dirrell piszok jól képzett, ügyes, tehetséges bunyós. Igaz, nem volt még sok komoly ellenfele, de szerintem fel fog nõni a feladathoz. Froch Taylorral is gondban volt, így nem hiszem, hogy ezt a lábon sokat mozgó, képzett, gyors srácot le tudná gyõzni. Érdekes egyébként, hogy Dirrell állandóan váltogatja az alapállását, ezzel sem tudom, mit fog majd kezdeni az angol. Maximum egy lucky punchban bízhat, ami szerintem el fog maradni és Dirrell WP lesz a vége.

A másik találkozón viszont szerintem el fog csattanni az a lucky punch. Taylor kiüthetõ, ez már bebizonyosodott, és szerintem Abraham üt akkorát, mint Pavlik. A másik, hogy az örmény-német iszonyat éles szemû, és mindig meglátja a hibát, illetve a rést az ellenfél védelmén. Szerintem Taylor el fog húzni pontozással, Abra 4-5 menetig csak figyelni fog a kettõs fedezék mögül, aztán, úgy a 7-8. kör táján be fog tolni egy kontrát, ami összeomlasztja Jermaint.

A Kessler vs. Ward nagy dilemma nekem. Valamiért úgy érzem, ennek a tornának a gyõztese ebbõl a párosításból fog kikerülni, ezért is nagy dilemma a tippelés. Ward ügyes, képzett, gyors, és minden esélye megvan legyõzni a lassabb (fõleg lábon) dánt, de! az álla nekem nagyon gyanús, ez pedig a Viking ellen... Szerintem néhány szoros menet után Kessler ki fogja õt ütni.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én pont, hogy nem az Abra-Taylort várom, hanem inkább a másik két meccset... :)

Amúgy Dirrell-re szavaztam, nyilván előzetesen nem ő a torna esélyese, de valamiért van egy olyan érzésem, hogy ő lesz a befutó... :D
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
dermedt
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2006-02-05 17:10:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest XX.

Hozzászólás Szerző: dermedt »

Kessler és Ward között vacilláltam de végül Wardot ikszeltem be, mert ugyan Kessler simán verte legutóbbi ellenfelét, de kicsit bizonytalannak tűnt számomra (ez az én szubjektív véleményem) , míg Ward technikai képzettsége , gyorsasága elég meggyőző.
Viszont az amerikai meg kicsit gyengének tűnik a súlycsoportba , legalábbis látványra.
Mindenesetre várom már a meccseket, főleg az Abraham vs. Taylort.
BMW E34 serie 5 '89-'95
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Super Six Super Middleweight Tournament

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Erwin írtaCOLON
grabanc írtaCOLONItt már sokkal inkább a Super Six-ről kéne csacsognunk, ki mit vár? :roll:
Szerintem ez a torna megérdemel egy külön topikot, így mostantól itt lehet folytatni az eszmecserét, amit megspékelek egy átmenetei szavazással is.
No kérem, ezért vagy Te a psz guruja... Eszedbe jutott az, ami akkor nekem nem :wink: =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Kép
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Super Six Super Middleweight Tournament

Hozzászólás Szerző: Erwin »

grabanc írtaCOLONItt már sokkal inkább a Super Six-ről kéne csacsognunk, ki mit vár? :roll:
Szerintem ez a torna megérdemel egy külön topikot, így mostantól itt lehet folytatni az eszmecserét, amit megspékelek egy átmenetei szavazással is.
BUTTON_POST_REPLY