Super Six Super Middleweight Tournament

Minden, ami profiboksz!

Ki lesz a torna győztese?

Carl Froch
2
6%
Mikkel Kessler
11
31%
Arthur Abraham
5
14%
Jermain Taylor
3
9%
Andre Ward
11
31%
Andre Dirrell
3
9%
 
Szavazatok számaCOLON 35

jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

Nagyon jó bunyós ez a Ward!
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

rocchia írtaCOLON.

Mondjuk számomra abszolút hihetőnek tűnnek ezek az adatok, illetve abban biztos voltam mindig is, Haye többet talált, mint Valuev...
Legjobb ez a hozzászólás : :lol:
162 total punches landed by these numbers which averages to 13.5 punches landed per round for both fighters. Less than 7 punches landed per round per guy. Kép
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

OFF
Blackpanther írtaCOLONHaye - Valuev-ről még mindig nem jött ugyanez a statisztika? :roll:
Párduc, valami statisztika van az Eastside fórumán és a BoxRecre hivatkoznak, bár ott a meccs lapján nincs ebből semmi, de az egyik fórumozó, berakott valami linket, hogy a BoxRec honnan szedhette, de azt csak regisztrált tagok láthatják...
http://www.eastsideboxing.com/forum/sho ... p?t=182806

Valuev: 64/390 (16%)
Haye: 98/143 (68,5%)

Mondjuk számomra abszolút hihetőnek tűnnek ezek az adatok, illetve abban biztos voltam mindig is, Haye többet talált, mint Valuev...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

rocchia írtaCOLONMikkel Kessler vs Andre Ward (punchstats)
http://www.boxingscene.com/forums/view. ... ubox-stats
Haye - Valuev-ről még mindig nem jött ugyanez a statisztika? :roll:
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Mikkel Kessler vs Andre Ward (punchstats)
http://www.boxingscene.com/forums/view. ... ubox-stats
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Kép
Kép
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Roy Jones Jr.-kor.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Udo Von Raumschiff
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2009-10-23 15:34:53

Hozzászólás Szerző: Udo Von Raumschiff »

Nem egészen értem a nagy fölhorgadást. Lehet fikázni Frocht, de Dirrell egyszerűen nem nyert meg 7 menetet, a pontlevonás pedig teljesen jogos volt.
Volt olyan hang, hogy Frochtól is kellett volna pontot vonni, de a tarkósok oka az volt, hogy Dirrell ráakaszkodott Frochra.

Még azokban a menetekben, amiket én is Dirrellnek adtam (5 ilyen volt), az amerikai ütései paskolások voltak - a levegőben hátrafelé vagy oldalirányba "repülve" nem lehet erőt tenni az ütésbe. (Nézzétek meg Hopkinst, vagy Mayweathert, ők tudnak hátramenetből nagyot ütni, de nekik a válluk is arra mozog, amerre a kesztyűjük.) Az ötből 3 menetet azért adtam Dirrellnek, mert Froch sem tudta rendesen megütni őt, és akkor már legyen a menet a szebben mozgó fiúé. Egyszer tudott rendesen beleállni az ütésbe, akkor sikoltottak is a magyar kommentátorok, hogy meg van ütve Froch - pedig aki látta őt Taylor vagy Pascal ellen, az tudja, hogy kétszer ekkora ütés után is simán visszatámad.

Egyébként a két magyar kommentátoron is le lehetett mérni, mi történt. A meccs elejétől totál elfogultak voltak Dirrell javára, aztán a végén ők is azt mondták (sajnálkozva), hogy ezt bizony bebukta Andre, boxolás nélkül nem lehet boxmeccset nyerni.

Lehet, hogy Dirrell jobb bunyós, mint Froch. De ez most nem derült ki. Kell még tapasztalatot gyűjtenie, még túl nagy falat neki a Super6. Abraham, Kessler és Ward is simán veri, sőt, szerintem Taylor is megverte volna, ha ellene kezd...
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Szánalmas amit ezek a pontozók végeznek.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

jozsika írtaCOLONAz olasz pontozótól biztos megkérdezném mit is nézett!!
A zsebét... :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

Az olasz pontozótól biztos megkérdezném mit is nézett!!
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Szégyen és gyalázat!
zsotya
Újonc
HozzászólásokCOLON 24
CsatlakozottCOLON 2009-09-14 16:21:58

Hozzászólás Szerző: zsotya »

Hát ez tényleg érdekes amit az olasz pontozó csinált. Biztos csak a végén vette észre hogy bajban van a meccspénz. :)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Kép

Okulásképp, hogyan lehet elcsalni egy meccset... Pff...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Na, megnéztem a Froch vs. Dirrell találkozót, nálam is Andre Dirrell nyert, legszigorúbb pontozással nézve (a döntetlenszagúakat Frochnak adtam) 114:113 - ra, természetesen az intéssel együtt.

Amúgy az egész mérkõzés, a Dirrell intésig, egy Bernard Hopkins találkozóra emlékeztetett. Kevés akció, sok promenád, sok reklamálás és szabálytalanság.

Dirrellre õszintén szólva nagyon haragszom, mert, ha többet invesztált volna az ökölvívásba, mint a reklamálásba, meg nyavalygásba, akkor talán ki is hozzák gyõztesnek. Amit a hatodik menetben mûvelt... Mint egy sértõdött, óvodás hülyegyerek. Szóval, az edzõje helyében a meccs után adtam volna neki két tisztességes nyaklevest, az biztos. Mert, miután jött az intés, megmutatta, hogy bokszolni is tud és gyakorlatilag bohócot csinált az angolból. De addig legalább annyira el volt foglalva a panaszkodással, mint magával a meccsel. Oké, Froch sem szent, szerintem neki legalább annyira - ha nem jobban - kijárt volna egy intés, mint ellenfelének, de Frochról tudvalevõ, hogy nem egy Erdei szerû pacsizós, barátkozós lélek, erre felkészíthette volna magát az amerikai. Pont olyan volt, mint a gyerek, aki nyafog össze-vissza, mert nem akarja csinálni a feladatot, aztán, mikor kap az apjától két pofont, akkor kijózanodik és pár perc alatt tökéletesen megoldja. Lehet, hogy ha a hatodikban meginti a bíró Dirrellt, akkor még a pontozók szerint is nyert volna. Egyébként roppant ügyes gyerek, néha Roy Jonest idézték meg nekem az akciói (a gyorsasága persze elmarad tõle). Amikor tetszik, alapállást vált, mindkét kézzel mindent tökéletesen üt, nagyszerûen mozog lábon, remekül érzi az ütõtávot, és simán képes bohócot csinálni az ellenfelébõl. Csak hát Jones többet foglalkozott a boksszal, mint a nyafogással... Na, mindegy, remélem, hogy ezt a hülyeséget kinövi és a legközelebbi találkozóján úgy fog produkálni, mint az utolsó két menetben. Én esélyesebbnek látom õt Abraham ellenében, mint Taylort láttam.

Froch taktikusabb bunyót hozott, mint vártam tõle, azt hittem jobban le akarja majd lépni Dirrellt. Úgy gondolom, Kessler és Abraham ellen be fog gyûjteni két kiütéses vereséget, és - ha esetleg összekerülnek - Ward is simán kipontozza.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

http://www.boxingnews24.com/2009/10/doe ... t-dirrell/

Egy írás, amely tökéletesen elmondja, hogy mi történt a Froch-Dirrell meccsen... Amit sehol máshol a világon nem adtak volna Froch-nak, csak Nottinghamben...

Abraham azt tette amire számítottam, KO-val intézte el Taylort, de az egész meccsen jó benyomást tett rám. Én korábban nem láttam meccsét csak a Miranda I-et (azt is csak részleteiben), mert nem voltam kíváncsi a hurkatöltéseire...
De remekül abszolvált egy jónevű ellenfelet, a védekezése fantasztikus, úgyhogy komolyan számolni kell vele...


Greg, kár, hogy nem maradtál fenn a meccsre, kíváncsi vagyok, mit gondolsz majd róla! Az "Amikor minden bokszra fordul"-ban a Te értékeléseddel értettem egyet, persze mi általában amúgyis egy véleményen szoktunk lenni... (most Haye a kivétel, de nála sem a képességeit kérdőjelezed meg :))

Ha nem lesz több meccse Froch-nak Angliában, akkor nem fog többet nyerni, márpedig a Sauerland úgysem fogja átengedni a rendezést sem Kessler ellen, sem Abraham ellen...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
zsotya
Újonc
HozzászólásokCOLON 24
CsatlakozottCOLON 2009-09-14 16:21:58

Hozzászólás Szerző: zsotya »

Hát Abraham kemény volt, egy meccsből nem szabadna nagyon következtetéseket levonni de szerintem döntőben lesz.És a másik meccs. Hát igen..... Szerintem Dirrel nyert.Frochot egyre jobban utálom.De majd ad neki Kessler, na meg Abraham. :)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Basszus, nem bírtam fenn maradni a Froch vs. Dirrell meccsig, így arról egyelõre nem tudok véleményt alkotni.

Viszont Abraham produkciója nagyon tetszett és õszintén szólva meg is lepett, azért ennél szorosabb meneteket vártam. Sokan azt mondták a mérkõzés elõtt, hogy Taylor az erõsebb kettejük közül, hát, a meccs pont nem ezt igazolta. Mikor Abraham megindult, úgy tolta maga elõtt az amerikait, ahogy nem akarta, nekem úgy tûnt, hogy Arthur abszolút fizikai fölényben van. Plusz úgy a meccs második felében Jermain már láthatóan tartott Abraham ütéseitõl, egyszerûen félt a KO vereségtõl, amit most nem az okozott, mint Froch ellenében. Az angol ellen nagyon elfáradt, most én úgy láttam, nem volt állóképességi problémája, egyszerûen Arthurnak rohadt jó szeme van a bunyóhoz és remekül tud idõzíteni, ennek esett áldozatul Taylor is. Az amerikai egyébként jókat ütött testre és próbálta levinni vele Abraham kettõs fedezékét, de a jól felhúzott nadrág és a bírói tevékenység ezeket a próbákat jelentõsen ledegradálta.

Hogy mi lehet a folytatás?

Szerintem Taylornak elsõsorban mentálisan kell most összeszedni magát. Én azt mondom, hogy Froch, Ward és Dirrell ellen is megvan a gyõzelmi esélye, a két "csikónál" a nagyobb rutinja miatt, Froch esetén pedig már láttuk 11 meneten keresztül, hogy fölé tud kerekedni..

Abraham most nagyot nõtt a szememben, szerintem õt igen nehéz lesz legyûrni, az ütõereje és a remek idõzítése és szeme miatt. Úgy gondolom, hogy Dirrell nem lenne ellene többre képes, mint Taylor, Ward pedig a nem túl jó ütésállósága miatt szívná meg Arthurral szemben. Frochban megvan az erõ, hogy szétverje Abraham kettõs fedezékét, de szereti magát nagyon nyitva hagyni, ami az örmény kontrái miatt nem túl elõnyös számára, és láttuk, hogy nem éppen vasból van az állkapcsa. Kesslerben viszont mindaz megvan, amivel Abrahamot le lehet gyõzni, megfelelõen kemény, nagy ütõ, és fizikálisan van olyan erõs, mint Arthur.
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

Éreztem én, hogy kicsit lehúztuk Arthurt!!!
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

Arthur Abraham - Jermain Taylor KO

http://www.youtube.com/watch?v=D8-tlIVaNb8
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

dermedt írtaCOLONPont ezért vártam ezt a meccset, mert kiváncsi voltam, hogy képes lesz-e Taylor megoldani Abra stílusát.
Sajna nem volt képes rá az amcsi.:(

Számomra egyébként az jött le, hogy Abrahamnak nagyon fekszenek ezek a vívó stílusú ellenfelek.
Őt szerintem csak egy valódi verekedős ellenfél tudná zavarba hozni.
Ők sem, Miranda is megkapta amit érdemelt a 2. mérkőzésen.
BUTTON_POST_REPLY