K-1 World GP 2009

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Viszont mindig megszólom Harit, hogy koxolt azért azt meg kell jegyezni, hogy Overeem is elég jó húsban volt most, meg a Teixeira meccse is nagy volt, az a dupla térdelés olyan volt mint vmi bunyós filmben! :D
Am Schillt sem volt egy rakéta, főleg Bonjasky ellen látszott, hogy nem vmi gyors reagálású fickó, de azokkal az lassú ütésekkel falat lehetne bontani!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Miskolci írtaCOLONOvereem mindig merev szerintem! Úgy járkál a rindgben ahogy mma-ban szokták 2 teli talppal a földön, sajnos K-1-ben ez nem kifizetődő! Karaev meg sajnos nem tud védekezni...
Most még annál is merevebb volt.A múltkor is amikor végül kiütötte Harit,a meccs elején megindult az "idegbeteg" felé,azt hittem viccelődik!Úgy cammogott mint a maci a mezőn.
Azért most is lehetett látni hogy Oveereembe benne van nagyon az MMA,mert amikor először vágta földhöz Harit,nagyon látszott a mozdulataiból hogy menne rá "csomagolni". :)
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
pipee
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2005-10-25 18:23:07

Hozzászólás Szerző: pipee »

Harinak szurkoltam a végén de sajnos Schilt visszavágott neki a multkoriért. Overeemben csalódtam.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Overeem mindig merev szerintem! Úgy járkál a rindgben ahogy mma-ban szokták 2 teli talppal a földön, sajnos K-1-ben ez nem kifizetődő! Karaev meg sajnos nem tud védekezni...
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

"Szerintem Hari vs Oveereem és Schilt vs Bonjasky elődöntő lesz. A döntőbe jutást pedig a pillanatnyi forma és az előző mérkőzés hosszúsága és keménysége fogja eldönteni."
Ezt írtam augusztusban,nagyjából be is jött csak a döntőbe Oveereemet vártam Hari helyett.Most olyan merevnek tűnt nekem a "nagydarab".
Schilt remekelt még a földről felállva is győzni tudott és mindig egy menet alatt.LeBanner maradt az örök ígéret,szerintem már nincs előtte nagy jövő.Bonjasky nem volt csúcs formában,kicsit fáradtnak tűnt.Texiera nem okozott csalódást de Karajevtől többet vártam.Hari pedig nem sokat technikázott hanem ment előre mint a gőzgép elég fejetlenül,helyre is lett rakva rendesen./Szerencsére.../
Soha rosszabb döntőt!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Ezt azért sokan megéreztük, hogy ki lesz a döntőben, a kevésbé unszimpatikus nyert! :D Még Schillt is jobb mint Hari. Még 1-2 vb cím összejöhet neki mielőtt visszavonul!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Komoly egy döntő volt, majdnem mindegyik kiütéssel ért véget. Bonjasky lpaldóztatta Schiltet-ami nagy szó-mégis kapitulált. Hari visszavágott Overeemnek, TKO-val. Schilt meg neki, a döntőben.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Sztrego írtaCOLONÁ, Le Banner sajnos már kevés ide. Hari szétcincálná, mint Sefot. Schiltet is csak hari képes elintézni, a többiek paráznak tőle. Bonjasky essen ki, mert a végén még valahogy odakerül, és az nem lenne jó.
Nem is azt mondtam, hogy az lesz!:D Továbbra is Schilt vs Hari a legsanszosabb szerintem.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Én Schilt vs Oveerem döntőt várok.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Á, Le Banner sajnos már kevés ide. Hari szétcincálná, mint Sefot. Schiltet is csak hari képes elintézni, a többiek paráznak tőle. Bonjasky essen ki, mert a végén még valahogy odakerül, és az nem lenne jó.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Rég láttam hozzászólásodat Supras, de hari, ha megkeseredik és megdönti Hoost rekordját, a szememben akkor is egy főemlős marad! Le banner Overeem döntőt akarok! :D
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Én Shilt Hari döntőre szavaznék :roll:
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Hari nyerjen ő a királyy :) Kíávncsi leszek a végeredményre meg hogy Overeem hogy szerepel.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Hari nyerjen, mert ő a legizgalmasabb bunyós!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sztrego írtaCOLONBonjasy vs Karaevre van kb 1% esély. Meg aztán jó unlamas egy döntő lenne. Minden idők két legunalmasabb döntője 2003-2004
Karajevnek nincs unalmas meccse. Legfeljebb másnak drukkolsz. Nagykaland. 1%? Nagykaland.
Jó meccsek legyenek és ne Hari nyerjen... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Bonjasy vs Karaevre van kb 1% esély. Meg aztán jó unlamas egy döntő lenne. Minden idők két legunalmasabb döntője 2003-2004
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Többeket is sokszor láttam már mérkőzni, de nekem Karajev marad a kedvencem. Tehát szívem szerint átlép az árnyékán és meglepetést okoz :) .
Hari-t viszont sehogy sem bírom. Lehet bármekkora tehetség. Nagyon esélyes nem vitás, de remélem valaki elkalapálja a száját legkésőbb a döntőben.
Ezt a civilben kedves gólemet (aki asszem a jelenlévők közül a legeredményesebb) vajon ki állítja meg? Talán Hari - Schilt döntő lesz?
Le Banner-től már az is szép hogy itt van, de öreg. Bonjasky talán a legképzettebb, de kissé uncsi. Van hogy szinte alibizik és vár... csak vár. Esetleg még Oveereem. De szerintem ő sötét ló, lehet hogy már a brazilt sem éli túl.

Szerintem Hari - Schilt döntő várható. (esetleg Karajev - Bonjasky :wink: )
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Hát szerintem sajnos megnyeretni sem kell vele... Ha lesz egy kis józan esze simán nyer! Remélem nem lesz igazam, tavaly egy meccs végkimenetelét találtam el a 4-ből, szal van rá sansz, hogy idén is mellé célzok :oops: :lol: Hari Overeem Schilt Bonjasky 4-es l holland házi rangadó a legsanszosabb szerintem! Szívem szerint Overeem-Le Banner döntőnek örülnék, de hát ez az egyik legkevésbé sanszos.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Hát szerintem sajnos megnyeretni sem kell vele... Ha lesz egy kis józan esze simán nyer! Remélem nem lesz igazam, tavaly egy meccs végkimenetelét találtam el a 4-ből, szal van rá sansz, hogy idén is mellé célzok :oops: :lol: Hari Overeem Schilt Bonjasky 4-es l holland házi rangadó a legsanszosabb szerintem! Szívem szerint Overeem-Le Banner döntőnek örülnék, de hát ez az egyik legkevésbé sanszos.
pollev
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2007-11-26 21:08:53

Hozzászólás Szerző: pollev »

Remélhetőleg Hari megtanulta kezelni az indulatait. Iszonyú nagy tehetség, de ha az önuralma cserbenhagyja, kibújik belőle az "állat". Karaevvel nagyon jókedvűen pacsiztak a sorsoláson, emlékeim szerint nem volt mindig ilyen felhőtlen a viszonyuk. :D
BUTTON_POST_REPLY