eccerűen... focííí...

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Juventus - Roma 1:2
"A mínusz 5 fokban rendezett meccsen fagyos volt a légkör - Claudio Ranieri először tért vissza Torinóba azok után, hogy tavaly tavasszal menesztették őt a Juventustól. "Ferrarának köszönni fogok, de a vezetőknek nem" - nyilatkozta a meccs előtt a Roma trénere, akit tavaly azok után rúgtak ki a Juvétől, hogy egy hétmeccses nyeretlenségi szériát produkált a gárdával. Igaz, a zebrák ezek közül a meccsek közül csak egyet veszítettek el."
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Blackpanther írtaCOLON
grabanc írtaCOLONFizetünk a tv adásért mint a barom és mindig más helyen adják a számunkra fontos dolgokat, mint amit nézni tudunk... :?
"Fizettünk" a TV adásért, a kábel vagy műholdas TV előfizetés nem ugyanaz, mint a régi kötelező rádió és tv készülék díj. :wink:
Ezt értem. De ettől még a szopás...szopás. És kezdem unni... felettünk épp úgy döntenek ahogy a zsebre tett pénz diktálja... :twisted:

Hol is látod a rendezvényt? Akárbárhol... és utólag, mint a SportKlub, bekerül valamilyen csomagba... ki van ez találva!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

VRRRT írtaCOLON
Blackpanther írtaCOLON közvetíthetné a VB-t a TV2 vagy RTL Klub is.
Nézted a 2006os VB-t? Akkor kezdték el igazán szopatni a sportszerető embereket. A kommentátorok jó része botrányos volt. Az összes meccset se láthatta a mezei néző. Az ember legalább az m1-m2-őn megtud nézni mindent, amit akar. TV2 nincs felkészülve erre, kb az lenne, mint 2006ban az RTLnél...
M1 sem a régi gárdával közvetít! (Knézy, Vitray, stb...)

Olimpiai közvetítések is gyengék voltak.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Blackpanther írtaCOLON közvetíthetné a VB-t a TV2 vagy RTL Klub is.
Nézted a 2006os VB-t? Akkor kezdték el igazán szopatni a sportszerető embereket. A kommentátorok jó része botrányos volt. Az összes meccset se láthatta a mezei néző. Az ember legalább az m1-m2-őn megtud nézni mindent, amit akar. TV2 nincs felkészülve erre, kb az lenne, mint 2006ban az RTLnél...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

grabanc írtaCOLONFizetünk a tv adásért mint a barom és mindig más helyen adják a számunkra fontos dolgokat, mint amit nézni tudunk... :?
"Fizettünk" a TV adásért, a kábel vagy műholdas TV előfizetés nem ugyanaz, mint a régi kötelező rádió és tv készülék díj. :wink:

Az M1 már őskövület, szintre nincs is nézhető műsor rajta, közvetíthetné a VB-t a TV2 vagy RTL Klub is.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.telesport.hu/Hirek/2010/01/2 ... arcat.aspx

Egy újabb idétlen hírhajhász link...
Persze mert elhagyja...
Persze csak kivárja, míg lesz jobb klubcsapat a Barcelona-nál... ezért inkább vár még egy kicsit... 8)

http://www.pepsifoci.hu/node/52459

A skót legendát fogadják... eszembe nem jutott volna más, mint az ezerszer elátkozott, de baromi eredményes Ferguson mester...
Most akkor örüljek? Hogy megismerhettem egy újabb legenda nevét?

http://www.fn.hu/foci/20100120/nem_adhatja_el_focivebe/

Ez pedig a legújabb... igazságtétel... amikor a bevétel nem minden. Amikor végre/valahára a testület (józanabbik része) a lábára áll és nem hagyja, hogy majmot csináljanak a nagyérdeműből. Fizetünk a tv adásért mint a barom és mindig más helyen adják a számunkra fontos dolgokat, mint amit nézni tudunk... :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Inkább csak próbáltam jelezni, hogy egy portugál nem csinál nyarat. Látod (Real) Madridban sem.
Ronaldo 15 gólt szerzett már idén, úgy hogy közben sérülés miatt egy csomót kihagyott... Az ő szerződtetése a legjobb húzás volt, amit a Real tehetett. A másik dolog, hogy nem tudom ki az, aki csodálkozik azon, hogy nem minden megy teljesen gördülékenyen rögtön az első szezonban, miután pl. a Mallorca elleni kezdőben 6 új ember volt, (de ez a szám lehetne akár 8 is...). És a Real Madrid így 2. a Ligában, ott van a BL-ben, stb.

Majd ha ez a csapat, annyi éve együtt lesz, mint most a Barcelona, akkor Messiék felköthetik a liberójukat, hogy az ő totál jóllakott csapatuk, hogy fog majd versenyezni egy sikerekre éhes Real Madriddal...
Az erősítés enyhén szólva k*va gyérre sikerült. Egy Juve nevű formációhoz képest mindenképp.
Ha a Juve vezetősége nem futballhoz nem értő üzletemberekből állna, akkor most nem itt tartana a csapat. Az igazolásokat egy barom irányítja (Secco), akinek semmilyen respektje, presztízse nincs a szakmájában. Mert ugye mit mondhatna az ember egy olyan valakire, aki olyanokat szerződtet a Juventushoz, mint: Boumsong, Tiago, Almirón, Poulsen, Knezevic (kölcsönbe), meg még ki tudja kit hagytam ki, most hirtelenjében...

Egy Xabi Alonso 2008 júliusában azért nem került a Juvéhoz, mert ez a barom Secco karöltve az idióta Ranierivel sokallta érte a €18M-t, ehelyett odavitték a gyökér Poulsent, mert ő csak €10M-ba került...
Eleve hogyan nevezhettek ki egy örök vesztes, totál fogalmatlan edzőt, mint Ranieri a Juve élére?!

Végre valahára a 2009/10-es szezonra értelmes játékosok érkeztek (Diego, Felipe Melo, Grosso, Cannavaro, Cáceres) és a lúzer Ranieritől is megszabadultak végre, erre a fogalmatlan vezetőség kinevez egy igazi tapasztalattal nem rendelkező edzőt, a Juve élére. Mert volt annyi eszük, hogy ne hozzák oda a korábban vagy 10 évet a Juve ifjúsági csapataival foglalkozó edzőt, Gasperinit (Genoa), vagy az épp asszem szabadúszó Rijkaardot, aki szintén egy bevált edző!

De nem! Odahozták Ferrarát, akinek tényleges edzői nem volt - ezen a szinten. Mára pedig fényesen kiderült, hogy amikor nem megy a csapatnak, akkor nem tud kitalálni semmit. Ahogy az összes húzása becsődölt, amikor komoly tétje volt a meccsnek. Lásd Bayern-meccs félidei húzása: csatár helyett védekező kp a szünetben, holott addig is csak az óriási szerencsén múlott, hogy a Bayern nem vezetett már több góllal. Vagy most a soha nem látott, "be vagyok szarva-be vagyok húgyozva" 4-4-1-1-es felállás, hazai pályán egy hatpontos meccsen! Ez a vég...

És még sem érzi úgy, hogy el kéne húznia a francba... És ami még fájóbb, hogy a birka vezetők sem érzik úgy, hogy ennek semmi értelme, mert még az is elveszik, ami most van...
De szerintem kapásból jobb a keret mindkét milánói csapatnál és valszeg nem gyengébb a két rómainál sem. Akkor még nem is említettem Firenzét...
Ne haragudj, de ilyet meg nem mond olyan, aki képben a Serie A viszonyait illetően. A Juve keretétől az Interé jobb (nyilván), a Milanéval pariban van, a többi csapattal meg nincs is értelme összehasonlítani, pláne nem a Romával, meg a Lazioval... A Fiorentina kerete is egy nulla, bár jobb, mint a rómaiaké, de ez a nulla Bayern is ki fogja őket ejteni, vagy ha nem, az első angol vagy spanyol csapat...

Visszatérve a Juvéra...

5 új ember van a kezdőben, akik rohadtul nem szoktak össze még, amit ráadásul hátráltat, hogy az edző tapasztalatlan és bár még csak a szezon felénél járunk, már a 3. (!!!) formációban (4-3-1-2, 4-2-3-1, 4-4-1-1) játszatja a csapatot. Másrészt állandóan tele vannak sérülttel...

Ezek miatt szar a Juve...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

grabanc írtaCOLON
jozsika írtaCOLON
grabanc írtaCOLON Rendben. De ki jön?
Nehéz kérdés!!!! Mindenképpen valaki aki bátrabban kreatívabban játszatná őket.
De a játékos anyagot ha összenézed, akkor tán az első hatba ha befér... szerintem kell a vérfrissítés... edzőt nem tudok, mert a jók általában foglaltak. De pénz is kell egy-egy mágus elcsalásához...
Igazad van.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.telesport.hu/Hirek/2010/01/1 ... Lokit.aspx

Mitől poén ez? Ott ugyan mitől lesz több ez a pöcs brazil? Ja, sejtem. A lé...

Más:

Roy... ne idegeskedj, árt a szépségednek. Inkább csak próbáltam jelezni, hogy egy portugál nem csinál nyarat. Látod (Real) Madridban sem. Az erősítés enyhén szólva k*va gyérre sikerült. Egy Juve nevű formációhoz képest mindenképp. Egyre több a megkopott ember.
De szerintem kapásból jobb a keret mindkét milánói csapatnál és valszeg nem gyengébb a két rómainál sem. Akkor még nem is említettem Firenzét...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Már nem azért, de mi ez a hülyeség, hogy a Milan jól játszott, "ahogy az eredmény is mutatja"...?! Én még életemben nem láttam ilyen szar teljesítménnyel valakit 3:0-ra nyerni... És ezt nem a keserűség vagy Milan-ellenesség mondatja velem, mert a Juventus egy nagy rakás fos volt... Ferrara meg remélem levonja a konzekvenciát, az egyetlent, amit ezután a hulladék-moslék produkció után le lehetett... Azonnali lemondás, de ahogy olvasom, ez nem történt meg...

Hogy ki legyen az új edző?

Guus Hiddink
A ruszkikkal nem jutott ki a vb-re, úgyhogy nem lehet komoly akadálya annak, hogy eljöjjön egy ilyen klubhoz, mint a Juve.


Ja, meg Grab, ezt valami viccnek szántad, hogy a Juventus kerete a 6-ba belefér?!
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

jozsika írtaCOLON
grabanc írtaCOLON
jozsika írtaCOLONNem fog hiányozni, szerintem.
Rendben. De ki jön?
Nehéz kérdés!!!! Mindenképpen valaki aki bátrabban kreatívabban játszatná őket.
De a játékos anyagot ha összenézed, akkor tán az első hatba ha befér... szerintem kell a vérfrissítés... edzőt nem tudok, mert a jók általában foglaltak. De pénz is kell egy-egy mágus elcsalásához...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

grabanc írtaCOLON
jozsika írtaCOLON
grabanc írtaCOLON Az Inter még mindig vagy 7 ponttal lohol a Milan előtt... tehát ez csak a fennmaradásra elég Ronaldinho-éknak. Viszont nekem nem a Milan nagyszerű játéka, sokkal inkább a Juve egyszeri (kevés elképzeléssel bíró) játéka volt szembetűnő... arról nem is besz, hogy a gólok rögzített helyzetből történtek...szerintem Ferrara-nak annyi...
Nem fog hiányozni, szerintem.
Rendben. De ki jön?
Nehéz kérdés!!!! Mindenképpen valaki aki bátrabban kreatívabban játszatná őket.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

jozsika írtaCOLON
grabanc írtaCOLON
jozsika írtaCOLONNem bizony! A Milan jól játszott, sokkal jobban, mint az eredmény is mutatja.
Az Inter még mindig vagy 7 ponttal lohol a Milan előtt... tehát ez csak a fennmaradásra elég Ronaldinho-éknak. Viszont nekem nem a Milan nagyszerű játéka, sokkal inkább a Juve egyszeri (kevés elképzeléssel bíró) játéka volt szembetűnő... arról nem is besz, hogy a gólok rögzített helyzetből történtek...szerintem Ferrara-nak annyi...
Nem fog hiányozni, szerintem.
Rendben. De ki jön?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

grabanc írtaCOLON
jozsika írtaCOLON
grabanc írtaCOLON Most sem...

Juventus - Milan 0:3 (!!!) :shock:
Nem bizony! A Milan jól játszott, sokkal jobban, mint az eredmény is mutatja.
Az Inter még mindig vagy 7 ponttal lohol a Milan előtt... tehát ez csak a fennmaradásra elég Ronaldinho-éknak. Viszont nekem nem a Milan nagyszerű játéka, sokkal inkább a Juve egyszeri (kevés elképzeléssel bíró) játéka volt szembetűnő... arról nem is besz, hogy a gólok rögzített helyzetből történtek...szerintem Ferrara-nak annyi...
Nem fog hiányozni, szerintem.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

jozsika írtaCOLON
grabanc írtaCOLON
jozsika írtaCOLONCiro Ferrara deffenzív elképzelése nem volt eredményes. Sajnos!
Most sem...

Juventus - Milan 0:3 (!!!) :shock:
Nem bizony! A Milan jól játszott, sokkal jobban, mint az eredmény is mutatja.
Az Inter még mindig vagy 7 ponttal lohol a Milan előtt... tehát ez csak a fennmaradásra elég Ronaldinho-éknak. Viszont nekem nem a Milan nagyszerű játéka, sokkal inkább a Juve egyszeri (kevés elképzeléssel bíró) játéka volt szembetűnő... arról nem is besz, hogy a gólok rögzített helyzetből történtek...szerintem Ferrara-nak annyi...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
jozsika
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2009-05-31 20:43:24
Tartózkodási helyCOLON Balatonlelle

Hozzászólás Szerző: jozsika »

grabanc írtaCOLON
jozsika írtaCOLONCiro Ferrara deffenzív elképzelése nem volt eredményes. Sajnos!
Most sem...

Juventus - Milan 0:3 (!!!) :shock:
Nem bizony! A Milan jól játszott, sokkal jobban, mint az eredmény is mutatja.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

jozsika írtaCOLONCiro Ferrara deffenzív elképzelése nem volt eredményes. Sajnos!
Most sem...

Juventus - Milan 0:3 (!!!) :shock:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... laha-30854

Érdekes, tavaly még a csapatot vitte a vállán... oszlopos tagja volt a MU-nek... szerintem Ferguson elmehetne már a jó büdös... sóhajok hídjára!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2010/ ... madridbol/

No ezen a párosításon nem csodálkoznák. Sz@rul megy mindkettőnek, együtt talán tudnának alkotni valamit...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... apott.html

Gerzson gólja továbbra is azt mutatja, hogy sokkal fineszesebb az ottani átlagnál. A cselzi győztes gólja meg (hát mit is monnyak?) szoppancs (mondaná a kölköm)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BUTTON_POST_REPLY