WBO kongresszus, 2009. Budapest

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Erwin írtaCOLON....olyan bizalommal van irántam, amit egészen biztosan nem érdemlek meg.

na igen, én is épp ezt akartam írni...

:wink:

egészen biztosan. tuti. zicher.

:lol:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Emlékszem igen, azonnal felismertem.
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote="Erwin"] Nagyon jó volt a buli, Santos barátodék szó szerint levették a lábukról a kongresszus résztvevőit :) [quote]



Húúú,,, akkor nem történt nagyobb baj... :)

Mindig De la Hoya kihívására fente a fogát... :)

Amúgy talán emlékszel Serre, évelején a fórum találkozón is ott volt, még pár foton is kivehető amit feltöltöttél, szemben üldögél velem...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

miszter írtaCOLONEste vagy mikor két világi cimborám fog zenélni a kongresszuson, a Sergio Santos és Hugo Sanchez duó.

A spanyol nyelvű delegáltaknak egészen biztosan nagyon be fog jönni a zene, mivel olyan lesz mintha otthon lennének... :)
Nagyon jó volt a buli, Santos barátodék szó szerint levették a lábukról a kongresszus részvevőit :)
Carlsson írtaCOLONErwin, lehet, hogy rossz helyen kérdezem, de hogy lehet bekerülni ilyen körökbe, és mi a módja annak, hogy valaki az aktív sporttevékenységen kívül is komolyabban részt vehessen a boxvilág eseményeiben? Engem ez komolyan érdekelne, mert érzek némi affinitást a dolog iránt, csak nem tudom mi ennek a menete... (Remélem nem csak az ismeretségen múlik) :)
Őszintén szólva ez elég nehéz kérdés. Aki ismer az tudja, hogy én egy elég csendes vidéki gyerek vagyok, és a mai napig nehezen tudom feldolgozni pl. hogy most a napokban olyan emberek között mozoghatok, akik számomra gyakorlatilag félistenek. Nekem óriási szerencsém volt úgy érzem, és nem a szaktudásomnak (ami nincs), ismeretségemnek (ami szintén nem volt) köszönhetem ezt az egészet. Talán a kitartás és a fanatizmus lehet az, ami valamilyen szinten célra vezetett, na meg az, hogy a régi szerkesztők nagyon hamar befogadtak és nem csak munkatársként, hanem barátként tekintenek rám, és ezért nem győzök eléggé hálás lenni, illetve nem titok, hogy sokat köszönhetek Kokónak, aki olyan bizalommal van irántam, amit egészen biztosan nem érdemlek meg.

Kép
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Erwin, lehet, hogy rossz helyen kérdezem, de hogy lehet bekerülni ilyen körökbe, és mi a módja annak, hogy valaki az aktív sporttevékenységen kívül is komolyabban részt vehessen a boxvilág eseményeiben? Engem ez komolyan érdekelne, mert érzek némi affinitást a dolog iránt, csak nem tudom mi ennek a menete... (Remélem nem csak az ismeretségen múlik) :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Este vagy mikor két világi cimborám fog zenélni a kongresszuson, a Sergio Santos és Hugo Sanchez duó.

A spanyol nyelvű delegáltaknak egészen biztosan nagyon be fog jönni a zene, mivel olyan lesz mintha otthon lennének... :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

=D> =D> =D>

](*,)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

WBO kongresszus, 2009. Budapest

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nyitok egy új topikot, hogy ne offoljuk szét a Kedvenc képeket, illetve reményeim szerint lesz pár jó sztori, amit itt lesz érdemes megosztani veletek.

Az már tegnap kiderülhetett számotokra, hogy Kozival együtt részt veszünk a budapesti WBO kongresszuson, ami hivatalosan hétfőn kezdődött és csütörtök estig tart. És akkor most reagálok a másik topik kérdéseire.
undespuited írtaCOLONírjatok majd valamit. beszéltetetek vele? jó arc? boxol majd decemberben? nagyon kiváncsi vagyok milyen élőben [-o<
Már fent van a hír, amelyben Klitschkoról is van pár mondat. Jó arc, kedves ember, bár kicsit szűkszavú, ami azért sanszosan annak is betudható, hogy nem ismer bennünk. Kozival mi vittük reggel a reptérre Boentével együtt (Klitschko privát gépel repült el), és út közben tudtunk velük váltani pár szót. Nem bokszol decemberben, csak jövő év elején, de az ellenfél változatlan (Chambers).
Chico írtaCOLONSrácok hány centi magasak vagytok?
Ez nagyon durva hogy mekkora ez az ember!
Csoda hogy mindenki összeszarja magát ahogy a ringben szembenéznek egymással.

Köszi szépen a gyors reagálálst és a képeket:)
Én 174 cm vagyok, ehhez kell viszonyítani. Mondjuk így is fel voltam kenődve a szélvédőre a csontig előretolt anyósülésen ülve, hogy Wladimir hátul elférjen valahogy az Opel Zafira, ami azért nem egy kicsi autó :)
leone510 írtaCOLONhttp://www.notifight.com/artman2/publis ... dapest.php

vajon ki az a három csóka a negyedik képen.... :)
Ez a Notifight link elég aljas volt Leone :) Őszintén szólva fogalmunk sem volt, hogy a fotós nem csak valami hobbista, és sajnos meg is látszik rajtunk, hogy az elmúlt napokban nem az alvás volt a főszereplő :) A harmadik srác sofőrként dolgozik a kongresszuson egyébként.
BUTTON_POST_REPLY