Floyd Mayweather VS Juan Manuel Marquez

Minden, ami profiboksz!
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Hát ez gyönyörű volt az biztos.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

a remekül kontrázó megpróbálj megkontrázni a még nála is jobban kontrázó megkontrázhatatlant :lol:

Kép
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Simán... behúzva. Pedig sokan várták a naaaaagy meglepit... :wink:
Pretty Boy most sem volt jobb mint legutóbb. de ez morva jó így is... :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

ogreface írtaCOLON
Carlsson írtaCOLONSzerintem 4 potenciális ellenféljelöltje van most Floydnak, akiknek bármi keresnivalója lehetne ellene:

1. - Manny Pacquiao
2. - Miguel Angel Cotto
3. - Shane Mosley
4. - Paul Williams

Ebből a négyből a legsanszosabb valóban Mosley, esetleg a Pacman-Cotto meccs győztese. Williams-szel abban az esetben jöhetne létre a meccs, ha nagyon látványosan bedarálná Pavlikot, és Floyd pedig a Pacman/Cotto/Mosley meccse után fellépne újból nagyváltósúlyba.

A legtöbb esélye Pacquiao-nak van ellene sztem, adnék neki egy jóindulatú 40%-ot, Cottonak, Mosley-nak, és Williams-nek jó esetben 20-30%-ot. Az összes többi szóba jöhető bunyós erős underdog lenne sztem, akiknek 5%-ot sem adnék...
Szerintem Mosley és Williams nagyobb kihívás lenne mint Pac.
Mehet erre is egy sör? :wink:
Simán! :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Carlsson írtaCOLONSzerintem 4 potenciális ellenféljelöltje van most Floydnak, akiknek bármi keresnivalója lehetne ellene:

1. - Manny Pacquiao
2. - Miguel Angel Cotto
3. - Shane Mosley
4. - Paul Williams

Ebből a négyből a legsanszosabb valóban Mosley, esetleg a Pacman-Cotto meccs győztese. Williams-szel abban az esetben jöhetne létre a meccs, ha nagyon látványosan bedarálná Pavlikot, és Floyd pedig a Pacman/Cotto/Mosley meccse után fellépne újból nagyváltósúlyba.

A legtöbb esélye Pacquiao-nak van ellene sztem, adnék neki egy jóindulatú 40%-ot, Cottonak, Mosley-nak, és Williams-nek jó esetben 20-30%-ot. Az összes többi szóba jöhető bunyós erős underdog lenne sztem, akiknek 5%-ot sem adnék...
Szerintem Mosley és Williams nagyobb kihívás lenne mint Pac.
Mehet erre is egy sör? :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Szerintem 4 potenciális ellenféljelöltje van most Floydnak, akiknek bármi keresnivalója lehetne ellene:

1. - Manny Pacquiao
2. - Miguel Angel Cotto
3. - Shane Mosley
4. - Paul Williams

Ebből a négyből a legsanszosabb valóban Mosley, esetleg a Pacman-Cotto meccs győztese. Williams-szel abban az esetben jöhetne létre a meccs, ha nagyon látványosan bedarálná Pavlikot, és Floyd pedig a Pacman/Cotto/Mosley meccse után fellépne újból nagyváltósúlyba.

A legtöbb esélye Pacquiao-nak van ellene sztem, adnék neki egy jóindulatú 40%-ot, Cottonak, Mosley-nak, és Williams-nek jó esetben 20-30%-ot. Az összes többi szóba jöhető bunyós erős underdog lenne sztem, akiknek 5%-ot sem adnék...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Chico írtaCOLONViézkedett ő már nagyváltóban is...
Két év pihi után pont jó volt ez, amúgy sztem őt már csak az anyagi haszon motiválja annyi mindent elért már. Ezzel a visszatéréssel meg biztosan sokat kaszált a lehető legkisebb kockázattal. Remélem Mosley vagy Pac lesz a következő ellenfele! És azt is hogy kicsit sűrűbben lép majd ringbe, de arra elég gyér az esély.
Szerintem Mosley lesz Floyd következő ellenfele mivel hogy Pac szerintem ki fog kapni Cottotól.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Már a mérlegelésen eldőlt a meccs, Floyd nem erőltette meg magát, felveszi a nagy pénzt, amiből röhögve kifizeti a 600000-et. Ha 1M/font lett volna, vagy ha nem hozza, nincs meccs, akkor lehet, hogy érdekesebb lett volna a meccs, amennyiben a maradék súly leadása gondot okozott volna...

Le a kalappal JMM előtt, hogy becsülettel végigállta ekkora hátránnyal is a meccset, Moneyt meg szeretném látni valami épkézláb váltósúlyú vagy Pacman ellen.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Viézkedett ő már nagyváltóban is...
Két év pihi után pont jó volt ez, amúgy sztem őt már csak az anyagi haszon motiválja annyi mindent elért már. Ezzel a visszatéréssel meg biztosan sokat kaszált a lehető legkisebb kockázattal. Remélem Mosley vagy Pac lesz a következő ellenfele! És azt is hogy kicsit sűrűbben lép majd ringbe, de arra elég gyér az esély.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szép vsszatérés volt, de lehetett volna szebb is...ha mondjuk saját súlycsoportja környékéről választ ellenfelet. Mert lefelé lehet vitézkedni, de felfelé nehezebb.
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

Kép


szájkarate Mosley-val a meccs után

http://www.worldstarhiphop.com/videos/v ... 9fF93Ud62n
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Floyd is back! :)

Jó kis meccs volt, Floydon meg sem látszott a kihagyás. Marquez óriási bokszoló, de Mayweather mellett labdába sem tudott rúgni, nagyon nagy volt a különbség. Ennek ellenére elismerésem neki is, végig küzdött, de ez Floyd ellen csak ennyire volt elég.
Bosco
kihet
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2009-06-22 11:04:08

Hozzászólás Szerző: kihet »

Kép

Ez a 24/7 utolsó részéből van, gondolom mindketten cipőben. Azért itt már látszik a különbség.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

arrogant írtaCOLONmagasságra visszatérve, Floyd zokniban, Marquez sportcipőben van a stare down-nál.
Ez elkerülte a figyelmem. Én már már arra gyanakodtam,hogy a csodapisitől lehet...:)

Köszi.
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

magasságra visszatérve, Floyd zokniban, Marquez sportcipőben van a stare down-nál.
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

http://www.youtube.com/watch?v=7aNasN71oWQ

itt meg nem tűnik kisebbnek Marquez. Érdekes...
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Nekem csak most volt időm megnézni a 3részt. A szaggatot angol tudásommal is feltűnt hogy Marquez nagyon kapja az ívet Floydéktól.
Nagyon firkálják szegényt... Amikor szagolgatja azt a piros löttyöt és közben feszít mint tette azt Juan... :D Azon jót röhögtem ,de közben egy picit sajnáltam is csóri Marquezt. Ez a pisis téma sztem nagyon mellé ment akárminek is szánták. MAy viszont úgy tűnik nagyon egyben van és nem igazán koptak a képességei.
Természetesen Marquez is, de azt gondolom ez Floyd ellen kevés lesz.
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

Kép
arrogant
Kihívó
HozzászólásokCOLON 161
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 19:44:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: arrogant »

Mayweather Marquez 24/7 3. rész

http://www.megavideo.com/?v=7BW4AYAP
BUTTON_POST_REPLY