Jégkorong VB 2009

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Háááát azért kisebb meglepi a finnek győzelme... de ennyire???!!! :shock: :shock: :shock:
A svédek teljesen kipukkantak a végére (és ezek a svédek verték három góllal a cseheket! :? beszarovátty! :evil: )
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

grabanc írtaCOLONMár nincs értelme új topikot nyitni a 2011. évi hoki vb-nek. Ezért ide teszem be, hogy csalódott vagyok a cseheket illetően. Volt egy szar meccsük és azt ki is használta az addig egyáltalán nem meggyőző svéd csapat :(
A 3. helyért laza ki-ki meccset nyomtak a ruszkikkal és legalább a bronzot elhozták =D>

Öcsim halála óta nem volt vb a svéd csapat. Ő komoly elkötelezettjük volt. Most egy esetleges győzelmüket neki fogom ajánlani. Én speckó az egyszereseknek szurkolok (épp most egyenlítettek a 2. harmad végén). Jó kis meccs, kiderül melyik csapat győzelmének fogok örülni... :wink:

Énis a rokonoknak meg a ruszkiknak szoktam szurkolni, az egyik bejött a másik nem. Mekkora öröm lenne Finnországban ha behúznák!?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Már nincs értelme új topikot nyitni a 2011. évi hoki vb-nek. Ezért ide teszem be, hogy csalódott vagyok a cseheket illetően. Volt egy szar meccsük és azt ki is használta az addig egyáltalán nem meggyőző svéd csapat :(
A 3. helyért laza ki-ki meccset nyomtak a ruszkikkal és legalább a bronzot elhozták =D>

Öcsim halála óta nem volt vb a svéd csapat. Ő komoly elkötelezettjük volt. Most egy esetleges győzelmüket neki fogom ajánlani. Én speckó az egyszereseknek szurkolok (épp most egyenlítettek a 2. harmad végén). Jó kis meccs, kiderül melyik csapat győzelmének fogok örülni... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

nem sok kellett volna... az a fránya emberhátrány....
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

most épp 3-3 az Magyar-Olasz...

annyira megérdemelné a csapat e feljutást, persze tudom, hogy ez nem erről szól, ki érdemli meg!
HAJRÁÁÁÁÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

grabanc írtaCOLONÉn speckó világéletemben csehszlovák drukker voltam, ezért most az örök riválisnak drukkolok... :wink:
...és ez be is jött... =D>
Szerintem ezzel az egy góllal jobbak is az oroszok. Ha már majdnem hazai pályán játszottak?! :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No kérem, ez lett:

http://www.hirsarok.hu/node/24800

Én speckó világéletemben csehszlovák drukker voltam, ezért most az örök riválisnak drukkolok... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Santos írtaCOLONU.i.: Finnek is búcsúztak az amcsik ellen... ehhhh.......
Szerintem a helyszínen "Döglégy" Zolee valamivel cifrábban fejezte ki magát a meccs után... :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Szívemből szóltál, alain! Én akkor is büszke vagyok arra, ami Svcájcban történt, ha minden meccsünket elveszítettük. Irány a Divízió 1 még egyszer és most már sokkal erősebben kell visszatérnünk.

Csak emlékeztetőül: 70 éve nem játszottunk a legjobbakkal tétmeccset. Még ha kiestünk is akkor is megérte. Nagy tanulópénz, és óriási tapasztalat, ami a fiatalokat vinni fogja előre!

HAJRÁ MAGYAROK!!!
alain írtaCOLONciki vagy nem ciki, de férfiasan bevallom, hogy a feljutás, az Ocskay halála, a mostani közönség és média reakciók nem egyszer könnycseppet csalnak a szemembe... pedig nem vagyok hoki fanatikus, de úgy ordítottam a gyönyörtől, mikor a feljutáskor a 3. gólt beütöttük... és egyszerűen csodás, ahogy a magyarok kint drukkolnak a csapatnak, és amit a csapat nyújt, nyilatkozik, stb.

és ez a két szoros meccs... komolyan már a csodában kezdtem bízni, hogy nyerünk meccset és nem a benntmaradásért játszunk... de talán még sikerülhet...

miközben a cimborák fix szállással, belépővel a kocsmaturnéval hívtak ki, de nem tudtam menni, marad a képernyő meg a cikkek...

amúgy lehet, hogy most kiöregszik egy korosztály, de olyan serdülő és ifi tehetségek vannak, ami reményt ad. van (pl. a Galló testvérek...), akiknek a sorsát közvetlen közelről ismerem... HAJRÁ MAGYAROK!!!
U.i.: Finnek is búcsúztak az amcsik ellen... ehhhh.......
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát a kezdeti fellángolás után, csak-csak pofozógépbe lendültünk át... :( Sajnos igazoltuk a papírformát.
Tegnap mekkorát játszottak a házigazdák az amikkal... =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

ciki vagy nem ciki, de férfiasan bevallom, hogy a feljutás, az Ocskay halála, a mostani közönség és média reakciók nem egyszer könnycseppet csalnak a szemembe... pedig nem vagyok hoki fanatikus, de úgy ordítottam a gyönyörtől, mikor a feljutáskor a 3. gólt beütöttük... és egyszerűen csodás, ahogy a magyarok kint drukkolnak a csapatnak, és amit a csapat nyújt, nyilatkozik, stb.

és ez a két szoros meccs... komolyan már a csodában kezdtem bízni, hogy nyerünk meccset és nem a benntmaradásért játszunk... de talán még sikerülhet...

miközben a cimborák fix szállással, belépővel a kocsmaturnéval hívtak ki, de nem tudtam menni, marad a képernyő meg a cikkek...

amúgy lehet, hogy most kiöregszik egy korosztály, de olyan serdülő és ifi tehetségek vannak, ami reményt ad. van (pl. a Galló testvérek...), akiknek a sorsát közvetlen közelről ismerem... HAJRÁ MAGYAROK!!!
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

A francba: a nemetek kikaptak a franciaktol...Ez azt jelenti, hogy akkor tudunk bentmaradni, ha vagy megnyerjuk a negyes csoportot, vagy ugy vagyunk masodikak, hogy a nemetek nyernek. (a kovetkezo VB-t a nemetek rendezik, ezert nem eshetnek most ki...) Nem lesz egyszeru.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Miskolci írtaCOLONMost ért véget a fehérorosz meccs, hát őket is megszorongattuk... Nem feltétlen fogunk kiesni úgy gondolom, pedig játékerőben talán mi vagyunk a leggyengébbek, de most van bennük akkora akarat, hogy 1-2 A-s csapatot megcsípünk! Várom a következő 3 meccset! :wink:
Jön az alsóház, de ez egyáltalán nem degradáló egy ilyen kis harcos csapatnak mint a miénk... remélem valamelyik team-et megcsípjük :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Most ért véget a fehérorosz meccs, hát őket is megszorongattuk... Ez maradt nekünk úgy tűnik, 2 szoros vereség. Még vesztes csapatra nem voltam soha ilyen büszke, tényleg bizakodva várhatjuk a kieséses szakaszt, én azt hittem, hogy majd a szlovákokkal egy 6-1-et játszunk a Fehéroroszokkal meg vagy 5-1-et, erre mind a 2 csapattal partiban voltunk. Nem feltétlen fogunk kiesni úgy gondolom, pedig játékerőben talán mi vagyunk a leggyengébbek, de most van bennük akkora akarat, hogy 1-2 A-s csapatot megcsípünk! Várom a következő 3 meccset! :wink:
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

justy írtaCOLONSzvsz a norvegok ellene derbin dol el majd minden...
Illetve...most tudatosult, hogy ket csapat esik ki, vagyis a franciakat is meg kellene verni a bentmaradashoz...
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

Drukkolunk persze ezerrel, de azt azert latni lehet, hogy az alsohazi rangadokon lesz lehetosegunk kiharcolni a bentnaradast. Szvsz a norvegok ellene derbin dol el majd minden...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Először is:
Ro˘°ˇ^˛*ß&>#&>&#># meg a Fibernet, mert a Sport1-et eltüntette, és minden valamire való sportesemény természetesen ott megy, ahogy ez is...

Nagyon szép bemutatkozás volt, még akkor is, ha nem sikerült a csoda. Ha valaki azt mondja az elején, hogy így kapunk ki 4:3-ra, azt mondtam volna, hogy "ám legyen". A Fehéroroszokat mindenképpen meg kell vernünk, ha már Kanada ellen esélyünk sem lehet...

Nagyon meglepődtem, hogy mennyi magyar ment ki a vb-re, óriási hangulatot teremtenek és sokat segítenek a csapatnak. =D>

Az idétlen verekedést azért illene mellőzni... [-X

U.i.: Hajrá finn-ugorok!!! :D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Ááá... Ugyanúgy járt a távirányító, mint mikor Glock tavalyévvégén lassított... :evil:

Ha ez a balszerencsés vereség nem okoz károkat, akkor jó eséllyel bentmaradunk.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Jégkorong VB 2009

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Úgy gondolom, hogy a ma este után simán kijár egy külön topik a magyar hokisoknak és a világbajnokságnak.

http://www.nemzetisport.hu/jegkorong/ho ... 32905.html

Ilyen meccset, ilyen drámát... Az első perc után azt gondoltam, hogy lazán kapunk egy tízest... Később pedig nem hittem el, hogy 1:3-ról egyenlítünk egy ilyen csapat ellen. 13 másodperc kellett volna a csodához, de ahogy játszottunk, küzdöttünk, simán van realitása annak, hogy bent maradjunk. Döbbenetes volt a hangulat, és az, hogy mennyi magyar szurkoló kiutazott. Érdemes lesz nézni a következő meccseket is, az tuti.
BUTTON_POST_REPLY