Balzsay Károly 2.

Minden, ami profiboksz!
nikike9
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-30 11:51:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Hozzászólás Szerző: nikike9 »

Én is mennék Veletek,ha befogadtok a "csapatba". :D
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

Ezen még én is elgondolkodom, a sörözés része már jól is hangzik :D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Természetesen a szerkesztőgárda jó néhány tagja is tervezi a megjelenést a gálán :)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Én sztem megyek és adom előtte a sörözést :-)
jegyet még nem vettem, de bőven ráérek.
You will never walk alone!
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Roy, én megyek, bár ez neked nem újdonság... :)

Szall senki többet harmadszor?

Eddig jönnék én, Roy, és iMikeT...

Jahh, és alap, hogy előtte összehozunk még valami söröcskézést is... :D
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Senki sem jön?
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Az aug.22-ei gálára vettettek már jegyet?
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

a mai nyomtatott NS-ben szerencsére korrigál Karesz, a neten még nem találtam meg...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én is úgy értettem, de ilyen szempontból sem lehet őket egy lapon említeni, mert mindketten sokkal alkalmasabbak a pr szerepekre, mint Karcsi.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Erwin írtaCOLONAzért elég durva és igazságtalan De La Hoyához és Tysonhoz mérni Karcsit, és nincs is értelme.
nem Karcsit mértem hozzá, hanem a PR szerepét a sikerben...
na.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Azért elég durva és igazságtalan De La Hoyához és Tysonhoz mérni Karcsit, és nincs is értelme.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Erwin írtaCOLON
alain írtaCOLONez mind oké, de attól még le lehetne nyilatkozni, hogy ide nekem az oroszlánt... mert ha nem is most, de 1-2 évvel később akár még jöhetne is... továbbra is azt mondom, hogy jó PR-ral igenis jelentősen lehet növelni az ismertségen, és részben ez a gázsin is emelne... no doubt
Egy jó nyilatkozat miatt nem kapna több pénzt, mert attól, hogy jókat mond még nem lenne (el)ismertebb, ez egészen biztos. Elismertséget eredményekkel lehet szerezni. Ha pedig csak hangoztatja, hogy leverném ezt és ezt, közben meg mégsem bokszol velük, akkor ugyan olyan kritikákat fog kapni, mint azok a bunyósok, akik a főoldalon napi szinten szidnak azért, mert csak a szájukat jártatják. Ja és azt se felejtsük el, hogy Karcsi külföldi nyilatkozatait az Universum irányítja, és ha őket megkerülve kezd el mindenfélét dumálni, akkor kockára teheti mind azt, amit korábban írtam.
persze, egy nyilatkozat önmagában nem váltja meg a világot, de egy tudatosan és jól felépített PR igenis sokat jelenthet abban, hogy a média kire figyel fel, kiért hajlandó egy idő után akár az átlagnál többet fizetni.

ODLH is bár kitűnő harcos, voltak nagy meccsei, legenda, stb, de mégis, több zakója volt és mégis a legtöbbet ő tudja kaszálni.. mert az évek során fel lett építve...

Tyson-nak más PR-je volt, de ő is kaszált.

Lehet a PR-t testre szabni... önmagában nem sokat ér, de ha van tartalma, akkor épp egy jó PR tudja azt eldönteni, hogy ki lesz a "befutó"...
executioner

Hozzászólás Szerző: executioner »

Nikike írtaCOLONValóban hülye kérdés. De már a fórumon is negatívkodsz kedvenc témádban?
Ricsi pedig egészen biztos "örülni" fog neki, hogy folyton megpróbálod betársítani, karon fogni egyfajta erôsítésként a gondolataidhoz.
Gondoltam itt is válaszolok:
1.Nem tudtam,hogy már a Balzsay témában Balzsayról se lehet írni!
2.Ricsit nem társítom be,nem szorul rám,de szerintem rád sem,a múltkor már leírtuk vmelyik kommentbe,hogy Inkin lesz az ellenfél,valószínû!
3.A reális kérdések mindig negatívak,igaz?Kár,hogy most nem én "negatívkodom",hanem Balzsay!
4.A reális kérdések alatt azt értem,ami érdekli az embereket,ezért nem fogok olyanokat kérdezni,mondjuk,hogy hányas a lába,stb. :)
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Valóban hülye kérdés. De már a fórumon is negatívkodsz kedvenc témádban?
Ricsi pedig egészen biztos "örülni" fog neki, hogy folyton megpróbálod betársítani, karon fogni egyfajta erôsítésként a gondolataidhoz.
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
executioner

Hozzászólás Szerző: executioner »

Csak egy hülye kérdés,miért kell ehhez vb-nak lenni?
Ha nem akar az elittel bokszolni,(ami normális szervezeteknél kikerülhetetlen)akkor miért nem adja vissza az övét?
Mert nagyobb elismertséget nem hoz neki,ilyen ellenfelekkel,szerintem!
Kár,hogy nincs ilyen szabály a 4 nagy szervezetnél,hogy aki nem akar bokszolni az elittel,akik ugye rajta vannak a ranglistán,az adja vissza az övét,és azzal bokszol akivel akar!
A pénz nagy úr,de hogy mit nyer vele a WBO,arra még nem sikerült rájönnöm!
Kár,hogy az utolsó nagy reménységünk is már a karrierje elején ilyet nyilatkozik!Most az egyszer nem örülök,hogy igazam lesz,és tovább nézhetjük a Masoe,Stieglitz,stb.meccseket!
Azért még az UBP döntését megvárom,mert ugye õk döntik el,hogy ki lesz a hivatalos kihívó,de tartok tõle,hogy ebben is igazunk lesz N_Ricsivel,hogy ismét Inkin! :cry:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

alain írtaCOLONez mind oké, de attól még le lehetne nyilatkozni, hogy ide nekem az oroszlánt... mert ha nem is most, de 1-2 évvel később akár még jöhetne is... továbbra is azt mondom, hogy jó PR-ral igenis jelentősen lehet növelni az ismertségen, és részben ez a gázsin is emelne... no doubt
Egy jó nyilatkozat miatt nem kapna több pénzt, mert attól, hogy jókat mond még nem lenne (el)ismertebb, ez egészen biztos. Elismertséget eredményekkel lehet szerezni. Ha pedig csak hangoztatja, hogy leverném ezt és ezt, közben meg mégsem bokszol velük, akkor ugyan olyan kritikákat fog kapni, mint azok a bunyósok, akik a főoldalon napi szinten szidnak azért, mert csak a szájukat jártatják. Ja és azt se felejtsük el, hogy Karcsi külföldi nyilatkozatait az Universum irányítja, és ha őket megkerülve kezd el mindenfélét dumálni, akkor kockára teheti mind azt, amit korábban írtam.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Erwin írtaCOLONBiztos(abb), stabil haszon hosszú távon, vagy komolyabb rizikó nagy(obb) pénzért, ami viszont nem jön egyik pillanatról a másikra, és áldozatot is kell érte hozni (mondjuk kisebb zsetonért bevállalni egy rizikós meccset, amiből csak később lehetne profitálni). Én kb. így látom a szituációt leegyszerűsítve.

Ha Karcsi megvédi a címét vagy tízszer, és nem csinál valami nagy hülyeséget, akkor még a gyerekének és az unokájának sem lesz anyagi gondja. Az dobja rá az első követ, aki nem így gondolkodna a helyében...

Viszont ha belemegy egy necces meccsbe, és kikap, és ne adj' isten kettétörik a karrierje, akkor se pénz, se biztos jövő. Nyilván utóbbi lehetőségben abban az esetben több ráció van, ha azt a bizonyos rizikós meccset megnyeri, de kockázatbecslés szempontjából előbbi lehetőség a jobb.

Az megint más kérdés, hogy amikor már eléri azt a szintet, hogy nem a családja jövőjét kockáztatja egy veszélyes meccsel és egy abból következő esetleges vereséggel, akkor is be lehet vállalni egy húzósabb derbit, csak semmi garancia nincs arra, hogy az össze is jön az után, hogy előtte hosszú ideig a biztosra ment.
ez mind oké, de attól még le lehetne nyilatkozni, hogy ide nekem az oroszlánt... mert ha nem is most, de 1-2 évvel később akár még jöhetne is... továbbra is azt mondom, hogy jó PR-ral igenis jelentősen lehet növelni az ismertségen, és részben ez a gázsin is emelne... no doubt
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Biztos(abb), stabil haszon hosszú távon, vagy komolyabb rizikó nagy(obb) pénzért, ami viszont nem jön egyik pillanatról a másikra, és áldozatot is kell érte hozni (mondjuk kisebb zsetonért bevállalni egy rizikós meccset, amiből csak később lehetne profitálni). Én kb. így látom a szituációt leegyszerűsítve.

Ha Karcsi megvédi a címét vagy tízszer, és nem csinál valami nagy hülyeséget, akkor még a gyerekének és az unokájának sem lesz anyagi gondja. Az dobja rá az első követ, aki nem így gondolkodna a helyében...

Viszont ha belemegy egy necces meccsbe, és kikap, és ne adj' isten kettétörik a karrierje, akkor se pénz, se biztos jövő. Nyilván utóbbi lehetőségben abban az esetben több ráció van, ha azt a bizonyos rizikós meccset megnyeri, de kockázatbecslés szempontjából előbbi lehetőség a jobb.

Az megint más kérdés, hogy amikor már eléri azt a szintet, hogy nem a családja jövőjét kockáztatja egy veszélyes meccsel és egy abból következő esetleges vereséggel, akkor is be lehet vállalni egy húzósabb derbit, csak semmi garancia nincs arra, hogy az össze is jön az után, hogy előtte hosszú ideig a biztosra ment.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

N_Ricsi írtaCOLONBalzsay: "nem akarom Amerikát meghódítani, nem vágyom tengerentúli karrierre"
http://www.fmh.hu/sport-nap_temaja/2009 ... _almodozik
bammeg...

egyszerűen nem értem...
N_Ricsi
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2009-01-16 16:49:19

Hozzászólás Szerző: N_Ricsi »

Balzsay: "nem akarom Amerikát meghódítani, nem vágyom tengerentúli karrierre"
http://www.fmh.hu/sport-nap_temaja/2009 ... _almodozik
BUTTON_POST_REPLY