Lennox Lewis vs Vitali Klitschko

Minden, ami profiboksz!
omega
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-01-26 19:46:41

Hozzászólás Szerző: omega »

Engem egy kicsit a Cju-Hatton meccsre emlékeztet a szituáció, azzal a különbséggel, hogy ott Cju sosem kért visszavágót. Nem hivatkozott a Hatton-féle "sajátos" stílusra , és annak megengedésére a bíró részéről.

Klicsko viszont egyértelműen visszavágóért kiáltott már a meccs leállításának piillanatában. Lewis szerintem nagyon jól tudta, hogy miért nem ad visszavágót - az nem biztos, hogy ugyanolyan szerencsésen sül el a számára, mint ez a meccs. Ha egyszer lenne arra lehetőség, hogy a sérülést okozó ütést kikockázva feltegyétek a nyitóoldalon lévő videógyűjteménybe, akkor megoldódna a sérüléssel kapcsolatos aggályom. Addig igazából nem tudom eldönteni, hogy Lewis szerencsés ütése vagy bírói műhiba eredményezte Lewis győzelmét. Merthogy a fordulópontot ez jelentette a mérkőzésen, azt azt hiszem, egyikünk sem vitatja.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Egy mérkőzés 12 menetből áll... miből gondolod, hogy Vitali nyerte volna a hátralévő meneteket?
Kiütés csak azért nem volt, mert Vitalit leléptették.
Persze-persze, mert Vitalij-t már annyiszor kiütötték...

Te is a vízióidat írtad le...

Az, hogy mi lett volna a hátralévő menetekben, na látod, ezt szerettem volna meg tudni...! Legalább egy rohadt visszavágón...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Ha Nagyanyámnak kerekei lettek volna akkor villamos lett volna...
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

rocchia írtaCOLON
HAMED írtaCOLONÉs még kérdés hogy ki győzött azon a meccsen :D
Lewis nem "győzhetett", hiszen vesztésre állt mindhárom pontozónál, kiütés meg nem történt...
Egy mérkőzés 12 menetből áll... miből gondolod, hogy Vitali nyerte volna a hátralévő meneteket?
Kiütés csak azért nem volt, mert Vitalit leléptették.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

rocchia írtaCOLONÉn speciel kerestem az idevágó topicot, csak mint kiderült, hiába is kerestem, mert nem volt...
Ilyen esetben nyugodtan nyissatok új topikot, ezt minden regisztrált és bejelentkezett felhasználó megteheti.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Erwin írtaCOLONOFF

Legközelebb nem fogok szórakozni az offolásaitok után a hozzászólások szétszedegetéseivel, hanem törlöm a nem oda valókat. Szépen kértem azt gondolom, de mintha a falnak beszéltem volna...
"Erwin ököl, vasököl, odasújt, ahova köll!" :D

Erwin! Én speciel kerestem az idevágó topicot, csak mint kiderült, hiába is kerestem, mert nem volt...
Másrészt igazad van, hogy a vita nem jó helyen alakult ki, de így az egészet egyben is csak Te tudtad volna áttenni egy megfelelő topicba...
Roy!

Akárhogy is nézzük ez TKO volt. Ja vagy te arra gondolsz mi lett volna ha... De hidd el jobb így mert akkor nem három plasztikai műtétet hajtottak volna végre na jó lehet hogy hármat csak túlóráztak volna rajta a dokik.
Hamed!

Engem csak az érdekel, ne úgy nyerjen valaki, hogy az ellenfelét leléptetik, mert TÚL VÉRES AZ ARCA... És nem azért, mert ez valami utcai harc volt és agyba-főbe lett verve Vitalij, hanem csak azért, mert most ennyire bírta a bőre...

Ezért jó a visszavágó, mert Vitalij is valamit kitalált volna erre, hogy hogyan kerülje el újra ezeket, már amennyire el tudta volna, meg a nagy Lewis is jobban felkészülhetett volna, ha már minden Lewis-fannek ennyi a mentsvára...

Lewis-nak semmi igazi oka nincs arra, hogy miért nem bokszolt újra Vitalij-jal...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
jackson333
Újonc
HozzászólásokCOLON 32
CsatlakozottCOLON 2008-02-25 12:02:43
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: jackson333 »

Nem tudná valaki feltenni a videót ftp-re? nagyon szeretném megnézni újra.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

OFF

Legközelebb nem fogok szórakozni az offolásaitok után a hozzászólások szétszedegetéseivel, hanem törlöm a nem oda valókat. Szépen kértem azt gondolom, de mintha a falnak beszéltem volna...
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Roy!

Akárhogy is nézzük ez TKO volt. Ja vagy te arra gondolsz mi lett volna ha... :D De hidd el jobb így mert akkor nem három plasztikai műtétet hajtottak volna végre na jó lehet hogy hármat csak túlóráztak volna rajta a dokik.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

BlaZe írtaCOLON
rocchia írtaCOLON
Az is tény, hogy a végén Vitya már elég sokszor igen komolyan meg volt fogva, és Lewis kezdte átvenni az irányítást.
Erre találták ki a visszavágót... Hogy ne maradjanak kérdések...
Szerintem nem sok kérdés maradt. Vitya le lett léptetve, mert szabályos ütésekkel harcra alkalmatlanná tette Lewis. Én nagyon drukkoltam Vityának, de teljesen jogos az eredmény. És kicsit örülök is, hogy nem lett visszavágó, mert így nincs oda Vitya kiüthetetlenségi mítosza. Ami azért akárhogy is nézzük, megtörtént volna, ha Lewis motiváltan lép ringbe. Ez számomra úgy sem kérdés, hogy Vityát jobban kedvelem, mint Lewist.
Tegnap néztem meg a Freitas-Barrios meccset... A 3.menettől kezdve 2 olyan sebből ömlött a vér végig a meccsen Barrios bal szeme fölül, mint ahogy Vitalij-nál látható... Mégsem léptették le... És ha nincs a 11.menet végi gongszókor a leütés, akkor Barrios talán megnyeri pontozással...
Erre mondanám azt, hogy eldöntetett. Lehet variálni, de azzal a fizimiskával? Roy! Te kiküldted volna győzni???!!!
Grabanc!
Egy győzelemre álló meccset nem adnék fel az biztos...
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Roy Jones Jr.-kor.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLON
HAMED írtaCOLONEz igaz. De megmentették őt a következő menettől vagyis a totális ko tól.
Olyan dologról vízionálsz, ami nem történt meg...

Ezek meg a TÉNYEK:

Total Punches - Landed/Thrown
Lewis: 102/222
Vitalij: 156/432

Jabs - Landed/Thrown
Lewis: 52/120
Vitalij: 77/240

Power Punches - Landed/Thrown
Lewis: 50/102
Vitalij: 79/192

Judges' Scorecards: 58:56 - all for Vitali Klitschko

The fight was stopped after the 6th round, on the advice of ringside doctor, Dr. Paul Wallace, due to a large cut over Klitschko's left eye.


Jó lenne, ha a tényeket tiszteletben tartanánk!

A bíró hozott egy döntést, ami Lewis számára volt kedvező, de egyáltalán nem győzte le Vitalij-t...
Erre mondanám azt, hogy eldöntetett. Lehet variálni, de azzal a fizimiskával? Roy! Te kiküldted volna győzni???!!!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

rocchia írtaCOLON
Az is tény, hogy a végén Vitya már elég sokszor igen komolyan meg volt fogva, és Lewis kezdte átvenni az irányítást.
Erre találták ki a visszavágót... Hogy ne maradjanak kérdések...
Szerintem nem sok kérdés maradt. Vitya le lett léptetve, mert szabályos ütésekkel harcra alkalmatlanná tette Lewis. Én nagyon drukkoltam Vityának, de teljesen jogos az eredmény. És kicsit örülök is, hogy nem lett visszavágó, mert így nincs oda Vitya kiüthetetlenségi mítosza. Ami azért akárhogy is nézzük, megtörtént volna, ha Lewis motiváltan lép ringbe. Ez számomra úgy sem kérdés, hogy Vityát jobban kedvelem, mint Lewist.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Az is tény, hogy a végén Vitya már elég sokszor igen komolyan meg volt fogva, és Lewis kezdte átvenni az irányítást.
Erre találták ki a visszavágót... Hogy ne maradjanak kérdések...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

rocchia írtaCOLON
HAMED írtaCOLONEz igaz. De megmentették őt a következő menettől vagyis a totális ko tól.
Olyan dologról vízionálsz, ami nem történt meg...

...

Jó lenne, ha a tényeket tiszteletben tartanánk!

A bíró hozott egy döntést, ami Lewis számára volt kedvező, de egyáltalán nem győzte le Vitalij-t...
Az is tény, hogy a végén Vitya már elég sokszor igen komolyan meg volt fogva, és Lewis kezdte átvenni az irányítást.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

HAMED írtaCOLONEz igaz. De megmentették őt a következő menettől vagyis a totális ko tól.
Olyan dologról vízionálsz, ami nem történt meg...

Ezek meg a TÉNYEK:

Total Punches - Landed/Thrown
Lewis: 102/222
Vitalij: 156/432

Jabs - Landed/Thrown
Lewis: 52/120
Vitalij: 77/240

Power Punches - Landed/Thrown
Lewis: 50/102
Vitalij: 79/192

Judges' Scorecards: 58:56 - all for Vitali Klitschko

The fight was stopped after the 6th round, on the advice of ringside doctor, Dr. Paul Wallace, due to a large cut over Klitschko's left eye.


Jó lenne, ha a tényeket tiszteletben tartanánk!

A bíró hozott egy döntést, ami Lewis számára volt kedvező, de egyáltalán nem győzte le Vitalij-t...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Ez igaz. De megmentették őt a következő menettől vagyis a totális ko tól.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

HAMED írtaCOLONÉs még kérdés hogy ki győzött azon a meccsen :D
Ez a kép csak arra válasz, hogy miért volt jogos leléptetni Vitalij-t... Ezt viszont nem is kérdőjelezi meg senki...
Lewis nem "győzhetett", hiszen vesztésre állt mindhárom pontozónál, kiütés meg nem történt...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Hozzászólás Szerző: capture »

:D:D::D:D::D
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

És még kérdés hogy ki győzött azon a meccsen :D
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lennox Lewis vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Justin írtaCOLONKép

:D
Huhhh!
Ezzel jól beszóltál a fan-oknak... 8)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
BUTTON_POST_REPLY