Lennox Lewis vs Vitali Klitschko

Minden, ami profiboksz!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Lewis önmaga árnyékaként lépett ringbe, így érthető, hogy nem volt
fölényben. Rahman ellen is csak lépegetett és nyelte az ütéseket, csak az amerikai élni tudott a lehetőséggel. Klicsko meg nem.
Igazándiból szerencséje volt Vitalinak, hogy egy rossz Lewis állt vele szemben, mert így hamis mítoszt termethetett maga körül.
Lennox szabályos ütéssel sebezte meg Klicskot, aztán szépen felőrölte.
Klicskonak a sérülés után esélye nem vot, agyőzelemre, és ha nem állítják le a meccset, akkor a padlón végzi.

Ezek a statisztikák annyit érnek, mint a Roy Jones vs Tarver II-n
Jones vezetése az első menet után.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

capture írtaCOLONmiért talán Vitali uralta a mecset a végén??????nem hiszem...sztem mind1 hogy leléptették mivel ha tovább engedik ilyen állapotban megette volna Lewis...amúgy is.
Lewis uralta a meccset, hogy képes volt megnyerni 1-2 menetet?! Pff... Ne röhögtess már...
Nézd meg inkább a Punchstats-ot, amit beírtam a meccsről...
Ezek meg a TÉNYEK:

Total Punches - Landed/Thrown
Lewis: 102/222
Vitalij: 156/432

Jabs - Landed/Thrown
Lewis: 52/120
Vitalij: 77/240

Power Punches - Landed/Thrown
Lewis: 50/102
Vitalij: 79/192

Judges' Scorecards: 58:56 - all for Vitali Klitschko
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Hozzászólás Szerző: capture »

jó Michalczewski-t sztem hanyagoljuk mert az a meccs németbe volt,universumos és hazai környezetben...azok még akkor sem álitották volna le ha Darius padlózik és 10után áll fel...

miért talán Vitali uralta a mecset a végén??????nem hiszem...sztem mind1 hogy leléptették mivel ha tovább engedik ilyen állapotban megette volna Lewis...amúgy is.
omega
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-01-26 19:46:41

Hozzászólás Szerző: omega »

capture írtaCOLONmegkapta ez esélyt vitali...nem tudott vele élni hiába a sérülés,ennyi!! nem volt szerencséje...ha pedig engedik tovább akkor meg vége lett volna Vitalinak ez 100%!!!
Lewis úgy vonult vissza hogy szinte megvert mindenkit és naon helyesen tette...
Látod, capture, ez az, amit én kifogásolok.

Klicskót nem verte meg. A leléptetés jogos volt, ha nem akkor, néhány menettel később valószínű, hogy meg kellett volna állítani a meccset. Viszont Lewis így legyőzte Klicskót, de nem verte meg. (Kicsit off: ha jól emlékszem, Michalczewski ennél ramatyabbul nézett ki Hall ellen.)
Bizonyos értelemben pedig valóban Vitalij az eset győztese - őt tényleg nem ütötték ki, szemben Lewis-zal. Elnézve a jelenlegi mezőnyt, nem is fogják.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Leibi
"Vitalij sokkal jobb teljesítményt nyújtott, mint amire sokan számítottak és igenis egyenlő ellenfele volt Lewis-nak a meccsen"

ez is tény.
Örülök, hogy Te így látod... De vajon hány Lewis-fan látja így?!
Szerintem nem is annyira, hogy őket kárhoztatják, csak egyszerűen a 90-es évekhez (vagy akár előbbi) nagy nehézsúlyú meccshez szokottak egyszerűen nem túl látványosnak, színtelennek tartják őket. (Az utánuk következőket meg gyengének.)
Egyetértek, de pont emiatt már eleve hendikeppel indulnak egyes bokszrajnogók szemében...
Én nem ezt mondtam. Kérdeztem, hogy az jobb lett volna, ha odamegy 125 kilósan, kiütik pillanatok alatt, és felmarkolja a lét.
Ezt a végét nem írtad oda az előbb, ezért értettem félre...

Nézd, lehet, hogy egy semleges bokszrajongónak nem tetszett volna, de engem különösebben nem izgatott volna, lévén, hogy Vitalij-nak szurkoltam volna és egy ilyen eredménnyel (Vitalij KO2) csak azokat a gondolataimat láttam volna visszaigazolva, amiket most is vallok...
Viszont, gondolkozhatok úgy is, hogy már sem kedvem sem energám az edzéssel foglalkozni....akkor meg minek, mire fel álljak ki???
Amikor Tyson-t megverte, akkor a meccs után közvetlenül azt nyilatkozta, hogy végre teljes a pályafutása, mert mindenkit megvert, aki számít!

Akkor miért nem vonult vissza egy ilyen tökéletes pillanatban???!!! Senki sem vitatta volna...

De nem vonult vissza mégsem... Miért???

Megmondom én... Bejött az Universum ajánlata, elég jó pénzt ígért, Vitalij-t lesajnálták (4:1 volt a fogadóknál Vitalij Lewis ellen...), a szakma is lesajnálta... Gondolták, könnyű pénz, miért is ne?! Aztán nem így alakult... És rájöttek, hogy nem igazán kéne a visszavágó, akkor sem, ha mindenki azt követeli...
ha pedig engedik tovább akkor meg vége lett volna Vitalinak ez 100%!!!
Igen, Capture, ezt álmodtad befejezésnek...
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Roy Jones Jr.-kor.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Roy

"Az, hogy Lewis azért nem állt ki a visszavágóra, mert a nézőknek nem akat csalódást okozni, az legalább ilyen rossz érvelés... "

Én nem ezt mondtam. Kérdeztem, hogy az jobb lett volna, ha odamegy 125 kilósan, kiütik pillanatok alatt, és felmarkolja a lét.

Viszont, gondolkozhatok úgy is, hogy már sem kedvem sem energám az edzéssel foglalkozni....akkor meg minek, mire fel álljak ki???

De megtehetné ezek után is, hogy odamegy mégis 125 kilósan azért a 20 milláér...
(Ha jól értelek, akkor ezesetben elégedett is lennél. Én pl. nem. Vagy jóformában lett volna értelme a visszavágónak, vagy sehogy. szerintem)
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Hozzászólás Szerző: capture »

megkapta ez esélyt vitali...nem tudott vele élni hiába a sérülés,ennyi!! nem volt szerencséje...ha pedig engedik tovább akkor meg vége lett volna Vitalinak ez 100%!!!
Lewis úgy vonult vissza hogy szinte megvert mindenkit és naon helyesen tette...
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Roy

Az, hogy túlsúlyos volt, tény. Abban is van valami, hogy Tyson után már nem igazán volt számára olyan ellenfél aki még tulságosan motíválta volna.

"Vitalij sokkal jobb teljesítményt nyújtott, mint amire sokan számítottak és igenis egyenlő ellenfele volt Lewis-nak a meccsen"

ez is tény.

"Csak sokan a Klicskokat kárhoztatják azért, mert ilyen most a nehézsúly, bezzeg Lennox Lewis, aki megvert egy Holyfield-et, meg egy Tyson-t... Ő az igazi utolsó hiteles világbajnok, pedig ő sem akkor találkozott egyikükkel sem, amikor azok a csúcson voltak..."

Szerintem nem is annyira, hogy őket kárhoztatják, csak egyszerűen a 90-es évekhez (vagy akár előbbi) nagy nehézsúlyú meccshez szokottak egyszerűen nem túl látványosnak, színtelennek tartják őket. (Az utánuk következőket meg gyengének.)

"Kétlem, hogy Vitalij-t különösebben kedvelték volna... Egy ukránt, aki európai stílusban bokszol, meg nem egy technikai fenomén... Ugyan már... "

Vitali hősiesen küzdött, ez mindenhol szimpátiát kelt, Lewist pedig előtte sem igazán kedvelték. Ki jöhet ki ebből jobban? De Lewis mit tehetett a leállításról? semmit. Ha továbbengedték volna, akkor folytatja...

"Ne haragudj, de ezt nagyon viccesnek tartom, hogy Lewis azért nem vállalta be az újabb meccset, mert nem akart csalódást okozni a szegény nézőknek... Akik persze minden pénzt megadtak volna azért, hogy lássák őket megint egymás ellen... "

Ezt csak kérdésként tettem fel, hogy akkor az úgy jobb lett volna-e?


Neked ha valamihez nagyon nincs kedved, nem szeretnéd (már), akkor az csak pénz kérdése, hogy megcsináld???
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

de az elég rossz érvelés, hogy ő azt mondta, hogy lát rendesen (szerintem a legtöbb, magát vérbeli bunyósnak tartó emberke még akkor is azt mondná, hogy minden oké, amikor a fél feje leszakad, mert viszi a vére)
Erwin!

Az, hogy Lewis azért nem állt ki a visszavágóra, mert a nézőknek nem akat csalódást okozni, az legalább ilyen rossz érvelés...

Másrészt, persze, hogy azt mondja, de arra akartam ezzel utalni, hogy nem lett (nagyon) rosszabb az a szem a 6.menetre, mint amilyen rossz volt már a 3. végén is... Meg lehet nézni...

Azt is elfogadom, hogy le lehetett léptetni Vitalij-t a sérülés miatt, de számomra nem tisztességes, hogy nem lett visszavágó, az meg pláne nem, hogy Vitalij véres arcára hivatkozva nagy verésről beszélt Lewis és beszélnek mind a mai napig is a fanjai... Ez felháborító...

Egy SD vagy MD után is szokták kötelezni a bajnokot visszavágó adására a szervezetek, ez pedig több volt egy SD-nél jóval...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Az a baj ezzel az egész témával, hogy vérmérséklettől függően szinte bármilyen véleményt alá lehet támasztani érvekkel.

Akik Klitschkoval szimpatizálnak, azok még 30 év múlva is azzal fognak érvelni, hogy ha nincs a sérülés (ami persze megint vitára ad okot, hogy mennyire volt súlyos... ) és tovább megy a meccs, ha Lewis korrekt lett volna, ha nem fél, ha nem fejel, ha bevállalja a visszavágót stb.... akkor ez és ez lett volna...

A másik oldal meg azt fogja mondani, hogy ha Lewis rendesen felkészül, motiváltan, jó formában lép szorítóba akkor agyonverte volna lazán Klitschkot, ja és ha tovább megy a meccs, akkor szintén ő nyert volna, mert kezdett fölénybe kerülni...

Nekem is van persze véleményem a "mi lett volna, ha" sztorival kapcsolatban, de eszem ágában sincs ebbe a végtelen történetbe bekapcsolódni :), de azért az ugye nem gondolja komolyan senki, hogy Klitschko sérülése nem indokolta a leállítást?

Most nem azt feszegetem, hogy mitől, miért sérült meg, de az elég rossz érvelés, hogy ő azt mondta, hogy lát rendesen (szerintem a legtöbb, magát vérbeli bunyósnak tartó emberke még akkor is azt mondná, hogy minden oké, amikor a fél feje leszakad, mert viszi a vére), de ha ezt a sérülést, sérüléseket nem ítélik az illetékesek súlyosnak, akkor vajon mit? Rommá volt szakadva a szeme és az arca...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Leibi

Én a tisztességet hiányolom Lewis-ból, hogy úgy állította be a dolgokat a meccs után, hogy ő szétverte Klicsko fejét, ha továbbmegy a meccs, tuti kiüti, csak megkímélte a bíró Vitalij-t a további veréstől meg ilyenek... és azóta ezt szajkózzák a Lewis-fanok is, mert Lennox-tól ezt hallották... Mindenről beszélnek (szar volt a felkészülés, túlsúlyos volt, motiválatlan volt, már Tyson után abba akarta hagyni, meg a többi blabla...), csak arról nem, hogy Vitalij sokkal jobb teljesítményt nyújtott, mint amire sokan számítottak és igenis egyenlő ellenfele volt Lewis-nak a meccsen, sőt...

Csak sokan a Klicskokat kárhoztatják azért, mert ilyen most a nehézsúly, bezzeg Lennox Lewis, aki megvert egy Holyfield-et, meg egy Tyson-t... Ő az igazi utolsó hiteles világbajnok, pedig ő sem akkor találkozott egyikükkel sem, amikor azok a csúcson voltak...
Bár Lewist alapból nem annyira szerették az amcsik. (Nem amerikai, de szinte az összes szobajöhető amerikai bunyóst lenyomta ...talán ezért sem kedvelték annyira)
Kétlem, hogy Vitalij-t különösebben kedvelték volna... Egy ukránt, aki európai stílusban bokszol, meg nem egy technikai fenomén... Ugyan már...

A fütty sem anti-Lewis fütt volt, csak jól érezte mindenki, hogy Lewis nem érdemelte meg ezt a győzelmet... Főleg, úgy nem, hogy a pontozóknál is vesztésre állt...
Tényleg kissé szigorú vagy
Ha bevállalta volna a visszavágót 15-20 milláért és megjelenik a ringben 125 kilósan és Vitali kiütötte volna 2 menetben, akkor most elégedett lennél?
Persze, hogy elégedett lennék...

De még az semmi biztos, hogy Vitalij nyert volna a visszavágón, pont ezért kellett volna sort keríteni rá...
Mert ugye a Lewis-fanok itt is azt mondják, hogy az "igazi" Lewis megette volna reggelire a legjobb Vitalij-t is... Na, hát ez az, miért nem láttuk?!

Ha Lewis úgy gondolta, hogy csak a kiütéstől mentette meg a bíró Vitalij-t, miért nem bizonyította be ezt egy visszavágón, ahogy megtette azt Rahman ellen?!
(Én azt gondolom, hogy ha valakiben már nincs meg az a fajta motíváció, hogy tisztességgel felkészüljön, és már csak a pénzért megy oda, becsapva a nézőket, akkor az inkább vonuljon vissza!)
Ne haragudj, de ezt nagyon viccesnek tartom, hogy Lewis azért nem vállalta be az újabb meccset, mert nem akart csalódást okozni a szegény nézőknek... Akik persze minden pénzt megadtak volna azért, hogy lássák őket megint egymás ellen...

Ha kikap Vitalij, akkor kikap, nekem nem jelentett volna ez semmilyen lelki problémát... Én el tudom fogadni a vereséget, ha az jogos...

Ott van Tarver, kiütötte Roy Jones-t - a legnagyobb kedvencemet - de mégsem mondom azt, hogy egy szar és azt is elfogadom, hogy teljesen megérdemelten nyert a 3.meccsükön is...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

bár én abszolult vitali szurkoló vagyok mégis azt mondom hogy sajnos de jogos volt a leállítás. én már számtalanszor láttam a meccset és az a csúnya sérülés a 3. menet elején egy súlyos lewis jobbegyenes eredménye. azután kezdett vitali hátrányba kerülni. mindezek ellenére 1 visszavágó nagyon kijárt volna és akkor kiderült volna hogy 1 motivált lewis elleni meccs aki ismerte mostmár vityát a ringben (u.e. fordítva) hogyan végződött volna. mert azért ne feledjük lewis technikásabb és dörzsöltebb volt mint vitya de azért az ukrán stílusa senkinek nem ízlett így lewisnak sem. és a jó formában lévő lewisnak is voltak ellenfelei mint a mercer elleni meccs (ajánlom mindenki figyelmébe) ahol 1 nagy ütő és igen ütésálló ellenfélbe szaladt bele az angol és igen nyögvenyelősre sikeredett a meccs (ezt lennox is elismerte). tyson elleni teljesítményéhez kellett tyson akkori formája is ami nem sok jóval kecsegtetett... szó mi szó nagyon kellett volna 1 visszavágó!
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Roy

Azt én is szívesen megnéztem volna, hogy mi van ha tovább megy a meccs :) ...de a kiváncsiságomon felülemelkedve azt gondolom, hogy helyesen döntött az orvos, hogy leállíttatta.

"Jól elmond mindent, hogy los angeles-i közönség Vitalij-t éltette, Lewis-t meg fújolta... "

Azt a fujjolást szerintem nem érdemelte meg Lewis. Nem ő állította le a mérkőzést... Bár Lewist alapból nem annyira szerették az amcsik. (Nem amerikai, de szinte az összes szobajöhető amerikai bunyóst lenyomta ...talán ezért sem kedvelték annyira)


"Az, meg, hogy Lewis-nak nehezére esett már edzeni, ez nem érdekel, kifogás csak... A 10 millió dollár felvételéhez nem volt fáradt, amiért meg sem dolgozott... "

Tényleg kissé szigorú vagy :)
Ha bevállalta volna a visszavágót 15-20 milláért és megjelenik a ringben 125 kilósan és Vitali kiütötte volna 2 menetben, akkor most elégedett lennél? :)

(Én azt gondolom, hogy ha valakiben már nincs meg az a fajta motíváció, hogy tisztességgel felkészüljön, és már csak a pénzért megy oda, becsapva a nézőket, akkor az inkább vonuljon vissza!)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

De, pont azt kérdezem, hogy szerinted, mi lett volna, ha nem léptetik le Klicskot?
Mi lett volna? Semmi! Megy tovább... Egyik sem volt fáradtabb a másiknál... Vitalij azt mondta, hogy LÁT, a ringsarokban senki sem volt pánikban, senki nem volt ideges vagy ilyesmi, csináltak mindent úgy, ahogy korábban...

Közben pont a 6.menetben Vitalij is kreált egy szép kis vágást Lewis orrára, szép hosszú volt, még abból is el lehetett volna valamit indítani, hogy Lewis arca is "szép" legyen...

Nem láttam CompuBox statisztikát menetről menetre, de én az 1-2-4-6.meneteket adnám Vitalij-nak és a 3-5.meneteket Lewis-nak... Szóval ment volna tovább az adok-kapok és Lewis arca is jobban ki lett volna dekorálva...

Jól elmond mindent, hogy los angeles-i közönség Vitalij-t éltette, Lewis-t meg fújolta...

Az, meg, hogy Lewis-nak nehezére esett már edzeni, ez nem érdekel, kifogás csak... A 10 millió dollár felvételéhez nem volt fáradt, amiért meg sem dolgozott...
Igen, beígért egy visszavágót, de ő is rájött, hogy...
... rájött, hogy egy visszavágón, akármi lehetne, mert jócskán alábecsülte Vitalij képességeit... Ha akkor még volt benne kétség, hogy van-e értelme folytatni, a meccsen rájött, hogy "itt az idő"...

Ajánlom mindenkinek a 2.menetet a meccsen, amikor Vitalij rátette Lewis-ra a bohócsapkát... És a visszavágón is lett volna még olyan, az biztos...
csak akkor ne örökké az köszönne vissza tőle is, hogy agyonverte Klicskót már az első meccsen is.
Ja, ez a hülye non-szensz dolog...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
omega
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-01-26 19:46:41

Hozzászólás Szerző: omega »

Ez eddig rendben is lenne, sztrego, csak akkor ne örökké az köszönne vissza tőle is, hogy agyonverte Klicskót már az első meccsen is.

Lehet, hogy csak akkor fogja elismerni Klicskót és az első mecss szorosságát, ha már az ukrán is visszavonul. Pedig nem ártana vele a saját tekintélyének, ha elismerné, hogy bizony Klicskó pariban volt vele azon a meccsen. Lehet, hogy Klicsko sem követelne úton-útfélen visszavágót.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

rocchia írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
rocchia írtaCOLON Persze-persze, mert Vitalij-t már annyiszor kiütötték...

Te is a vízióidat írtad le...

Az, hogy mi lett volna a hátralévő menetekben, na látod, ezt szerettem volna meg tudni...! Legalább egy rohadt visszavágón...
Szerinted, ha nem állítják le a meccset, akkor Vitali nyer?
Én kizártnak tartom.
Nem az a lényeg, hogy Vitalij kikap-e vagy nem, hanem az, hogy végigmegy, aztán lesz valami...

Ha Vitalij reggeli lett volna a "nagy és felkészült" Lewis-nak, akkor mi volt az akadálya a visszavágónak?

Mindenki akarta, a tv, a szurkolók, a meccspénz legalábbb 1,5-szer annyi lett volna... Mi más ok van arra, hogy elmaradt a visszavágó, mint a félelem?!
De, pont azt kérdezem, hogy szerinted, mi lett volna, ha nem léptetik le Klicskot?


Lewis már fél lábbal nyugdíjban volt a Klicsko meccs idején is, ez jól látszott a felkészülésén... 1 év kihagyás után lépett ringbe, túlsúlyosan. Az volt a gond, hogy nem tudott csúcsformába kerülni, nem ment neki az edzés, és nem is volt kedve hozzá... megcsömörlött. A Tyson meccs után mondta, hogy a visszavonulást fontolgatja, mert elege lett az állandó edzésekből. A Klicsko meccs megmutatta, hogy nem beszélt mellé. Igen, beígért egy visszavágót, de ő is rájött, hogy akármennyire is szeretné, nem tud formába lendülni. A Tyson meccsen látott formáját nem tudta volna hozni, ezért inkább visszavonult. Helyesen döntött.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Mindenki akarta, a tv, a szurkolók, a meccspénz legalábbb 1,5-szer annyi lett volna... Mi más ok van arra, hogy elmaradt a visszavágó, mint a félelem?![/quote]

Lehet éppen az is, hogy az a 1,5-szer annyi meccspénz már édes kevés volt arra, hogy egy 2 hónapos kőkemény felkészüléssel "megerőszakolja" a testét...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Sztrego írtaCOLON
rocchia írtaCOLON
Egy mérkőzés 12 menetből áll... miből gondolod, hogy Vitali nyerte volna a hátralévő meneteket?
Kiütés csak azért nem volt, mert Vitalit leléptették.
Persze-persze, mert Vitalij-t már annyiszor kiütötték...

Te is a vízióidat írtad le...

Az, hogy mi lett volna a hátralévő menetekben, na látod, ezt szerettem volna meg tudni...! Legalább egy rohadt visszavágón...
Szerinted, ha nem állítják le a meccset, akkor Vitali nyer?
Én kizártnak tartom.
Nem az a lényeg, hogy Vitalij kikap-e vagy nem, hanem az, hogy végigmegy, aztán lesz valami...

Ha Vitalij reggeli lett volna a "nagy és felkészült" Lewis-nak, akkor mi volt az akadálya a visszavágónak?

Mindenki akarta, a tv, a szurkolók, a meccspénz legalábbb 1,5-szer annyi lett volna... Mi más ok van arra, hogy elmaradt a visszavágó, mint a félelem?!
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Persze hogy tudta Lewis hogy Nem lesz képes legyőzni Vitalijt egy esetleges visszavágón. De így ő maradhatott sokak szemében az "utolsó" hiteles bajnok. És attól a pillanattól fogva a nehézsúly is egy nagy " gyenge szar" lett sokak szerint, és csak ezért tudnak a Klitschkok érvényesülni...
Lewis nem akart kiütéses vereséggel búcsúzni, ezért nem akarta a visszavágót.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

rocchia írtaCOLON
Egy mérkőzés 12 menetből áll... miből gondolod, hogy Vitali nyerte volna a hátralévő meneteket?
Kiütés csak azért nem volt, mert Vitalit leléptették.
Persze-persze, mert Vitalij-t már annyiszor kiütötték...

Te is a vízióidat írtad le...

Az, hogy mi lett volna a hátralévő menetekben, na látod, ezt szerettem volna meg tudni...! Legalább egy rohadt visszavágón...
Szerinted, ha nem állítják le a meccset, akkor Vitali nyer?
Én kizártnak tartom.
BUTTON_POST_REPLY