menedzsert keresek :)

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Pesten laksz? Olyan edzőt keresel, akihez lejárhatsz az edzéseire, vagy olyat, aki magántanítványként edz téged? Mert ez nem mindegy... Box edzéseket tudok ajánlani itt pesten, h hol érdemes megpróbálni, magánedzőt is tudnék, de az sokkal drágább lenne, és hidd el, jobb ha előbb sima edzésen leteszteled magad, mert az első pár pofon után már mindent másképp gondol az ember... :) Jahh, és még valami... Hány éves vagy? (Ez azért fontos, mert ha későn kezded el, már nem lehet olyan ütemben csinálni a dolgokat, mintha gyerekkorod óta erre szoktatnának rá, mert sokkal kevesebb idő áll a rendelkezésedre.)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

utánnajárok.
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
seboksandor
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2008-12-26 21:13:09
Tartózkodási helyCOLON 6600szentes

Hozzászólás Szerző: seboksandor »

Nagyon szépen köszönöm esetleg ha megkérnélek anyit megtenél hogy 1 telefon számot tudnál nekem adni amin öt esetleg eltudnám érni nagyon hálás lenék érte és még egyszer köszi:) :lol: :D
sziasztok rövid leszek 1 menedzsert keresek magamnak a box karieremhez irjatok ha tudtok segiteni elöre is köszönöm sebök sándor
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

hááát...én max. abban tudok segíteni hogy ismerem itt Félegyházán Ramocsa Sanyit. ő itt edző (gondolom hallottál róla) lehet hogy tud neked segíteni. de nem tudok igérni semmit.
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
seboksandor
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2008-12-26 21:13:09
Tartózkodási helyCOLON 6600szentes

menedzsert keresek :)

Hozzászólás Szerző: seboksandor »

sziasztok,ha lehetne 1 kivánságom azt kivánnám hogy legyen 1 menedzserem de talán akad kösztetek oly valaki aki 1 fiatal boxolni akaro fiatalembert keres nagy célok kituzésével és célok elérését akarja létrehozni remélem tud valaki segiteni közuletek?? :oops: ugye?? :cry:
sziasztok rövid leszek 1 menedzsert keresek magamnak a box karieremhez irjatok ha tudtok segiteni elöre is köszönöm sebök sándor
BUTTON_POST_REPLY