Utazási lehetőség a január 10-i magdeburgi gálára

Minden, ami profiboksz!
belizar
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2007-10-26 12:18:57

Hozzászólás Szerző: belizar »

1 vagy két emberrel én is társulnék.
gulyaspisti
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2008-03-21 21:50:32

Hozzászólás Szerző: gulyaspisti »

Sajnos ezt a valaszt kaptam

"A 2008. 12. 19-én küldött árajánlatukra 2009. január 10-i Budapest-Magdeburg viszonylatban azt tudjuk nyilatkozni, hogy kapacitás hiányában nem tudunk Önnek autóbuszt biztosítani."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Na, én viszont már elõ tudok állni konkrét ajánlattal.

49 fõs busz fix 600.000 forintos áron, úgy, hogy kivisz a busz bennünket és a gála után jövünk is vissza. Plusz költségként még ki kell fizetni egy gépkocsivezetõi szállást, mert a sofõröknek egy ilyen oda-vissza út esetén mindenképp' ki kell venni a pihenõidejét. A német hatóságok igen kemények ezen a téren, ha nem találnak mindent rendben, simán félreállítják a buszt és nem engedik tovább menni, plusz ugye a bírság sem csekély...

Így ha lennénk mondjuk 45-en, akkor 13.000 forint/fõ lenne a tarifa, plusz ugye a gépkocsivezetõ szállásköltsége, ami szintén szétosztódna.

Vélemények?
gulyaspisti
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2008-03-21 21:50:32

Hozzászólás Szerző: gulyaspisti »

Most beszeltem a Tiszabusz kft vel, es holnapra kuldenek arajanlatot.
47 szemelyes a busz, es a gala utan vissza lehet jonni.

Honapra kuldom a reszleteket.
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

Részemről a téma sajnos lezárva, úgy tűnik a cégvezető már nemigen foglalkozik a céggel így az gyakorlatilag megszűnt. :(

Természetesen aki velünk tartana a kocsiban annak valószínűleg a teljes értékű jegyet és egy éjszaka szállást is be kell kalkulálnia az költségekbe, így várhatóan 60-70.000 Ft körül jön ki az egész túra. (Viszont egy feledhetetlen élménnyel gazdagabbak leszünk. ;) )
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egy fontos dolgot muszáj megemlítenem, mielőtt félreértés lesz belőle: az 50%-os jegy akció csak a külön busszal utazó magyar szurkolóknak szól, akik egyénileg, vagy kisbusszal mennek, azokra nem érvényes, ez Attila is kihangsúlyozta.
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

Továbbra sem sikerült elérni őket, ami persze egy utazási iroda esetében eleve elég meglepő. Részemről ha hétfőre nem sikerül korrekt árajánlatot szerezni, akkor nem erőlködök, de igazából még holnap ki kéne derülnie mindennek. Az esélyek nem túl jók, remélem gregnek jobban sikerültek a dolgok...
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

Sziasztok!

Most hívtam a főnököt, de nem értem el. Azért örülök, hogy legalább némi aktivitás van.

Én úgy gondolom, hogy többen szeretnének a meccs után visszajönni és minél olcsóbban megúszni a dolgot, ezért én alapvetően ilyen árajánlatot fogok kérni, de az jó lenne ha te is rákérdeznél greg! És nyugodtan megmondhatod, hogy az összes komolyabb hazai honlap az ügy támogatásáról biztosított és senki nem akar keresztbeszervezni.

OFF: Kicsit más himbilimbijével verem a csalánt, de ha van érdeklődő szerintem 1 vagy max 2 főt még ki tudunk vinni kocsival is, mi másnap jövünk vissza. Ha ez utóbbival kapcsolatban van érdeklődő, akkor magánba plíz.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Srácok, én a Volánnál dolgozom, ha kell, tudok én is egy ajánlatot kérni. Csak tényleg ki kéne találni, hogy ott alvással lenne-e, vagy azonnal jönnénk vissza, mikor akarnánk indulni, stb.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Thoer kér árajánlatot, és okosabbak leszünk. Lehet szó VIP jegyről, ha veszel :)
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

ha addig kirúgnak a munkahelyemről , akkor megyek berúgni...

viccet félretéve nem rossz ötlet, egyenlőre gondolkodom. szerintetek kb mennyibe jöhet ki egy ilyen buszos kirándulás pro Kopf? mennénk és gála után egyből jönnénk vissza? avagy ottalvással kellene számolni? Moncz Attila a VIP afterparty belépőt is elintézte az Uni-nál?
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Thoer személyében már van jelentkező a a busz leszervezésére. Jelenleg ott tart a dolog, hogy Thoer kér árajánlatot egy cégtől, és akkor lesz konkrét támpont a költségeket illetően. Ahogy ez meglesz, dobok majd egy hírt is, hogy minél többen értesüljenek a lehetőségről.
Csabi
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2008-05-09 18:01:33

Hozzászólás Szerző: Csabi »

Én már korábban is akartam kérdezni, hogy foglalkozik e valaki útszervezéssel. Engem érdekelne személy szerint. Ha lesz szervezés akkor részemről 1 jegy rendel.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Utazási lehetőség a január 10-i magdeburgi gálára

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Pár perce kaptam egy telefont Moncz Attilától, aki jelenleg Németországban tartózkodik.

Az Universum Attilán keresztül felajánlott egy kis segítséget azoknak a magyar szurkolóknak, akik szeretnének kiutazni a januári Erdei-Balzsay-Bedák tesók gálára Magdeburgba: ha van igény, és valaki le tud szervezni egy buszt, amivel a nézők kiutazhatnak, akkor az Universum fél áron beengedi a túra résztvevőit.

Tehát kell egy szervező, aki buszt szerez, kell annyi ember, hogy a busz azért megteljen nagyjából, és akkor fél áron lehet megnézni a gálát.

Ebbe a topikba jöhetnek a kérdések, észrevételek ezzel kapcsolatban, illetve itt lehet jelentkezni is egyelőre, hogy kiderüljön, mekkora az igény.

Akinek esetleg van konkrétan lehetősége buszt szerezni, és ténylegesen szeretne ebben az ügyben lépni, az írjon nekem az erwin@profiboksz.hu címre is, ne csak ide a topikba, és továbbítom a dolgot Attilának.
BUTTON_POST_REPLY