Utazási lehetőség a január 10-i magdeburgi gálára

Minden, ami profiboksz!
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

Kaptam egy kisbuszos árajánlatot, ha valaki úgy érzi, hogy menne annyira, hogy összefogja az utazni kívánókat ,akkor essen neki! Én mindenkinek szólok levél útján aki eddig jelezte hogy jönne. ez kb 15embert jelent. Az ár a jegy miatt valamivel több, de talán összejöhet egy 8 fős (plusz sofőr) busz.

Feltételeket és az ajánlattevő elérhetőségeit idézem a levélből:
Mikrobusz 9 fős, sofőrrel
Bp-Magdeburg-Bp
Szombat de. - vasárnap du.
200.000 Ft, ill. 8 főnél 25.000 Ft/fő
1800km, max. 2000km-ig fedezi az ár
Csüt. du.-ig vissza kéne szólni és pontosítani (kiállás, mikorra kell kiérni, kb. visszaérkezés), ha elfogadják az ajánlatot.
Az árban benne van a cseh, osztrák és német autópályadíj ill. az üzemanyagktg is és a gkv napidíjai.
Ezen felül maximum a parkolási díj merülhet fel.

Ha valaki bevállalja, hogy összeszed annyi előleget, hogy azt tudja mondani, hogy meglesz a nyolc fő, akkor hajrá!

Elérhetőség: Brecska Csaba, 30/4880500
FONTOS! Erwin információi szerint az Univerzum jegykedvezmény ajánlata csak nagybuszra érvényes, úgyhogy a teljes jegyárat még bele kell kalkulálni a költségekbe!


Üdv mindenkinek!
Thoer
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem tovább már kár húzni a dolgot, ha eddig nem jött össze a létszám, akkor most, az utolsó utáni pillanatban sem fog. Szólok Attilának is, hogy ennyi volt. Sajnálom, de érthető, hogy nem tapossák egymást a jelentkezők.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Carlsson írtaCOLON...ha összejön a buszos dolog, és lesz rá annyi jelentkező, amennyi kell... :(
Most nem úgy néz ki, hogy összejön a megfelelő létszám. Vasárnapig, vagy maximum hétfőig még talán lehet várni, de én nem sok reményt fűzök már a dologhoz. Mondjuk a lehető legszerencsétlenebb időszakban van ez a gála, mert egyrészt az ünnepek után még kevesebb embernek van ilyenre pénze, ráadásul jövő szombat munkanap, és nyilván a legtöbben nem szabival akarják indítani az évet.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Rossz hírem van... Sajnos Január 10-e szombati munkanap, mivel a mostani hetet kell az embereknek ledolgozniuk, ezért a kocsi is ugrott... Csak akkor tudnék menni, ha összejön a buszos dolog, és lesz rá annyi jelentkező, amennyi kell... :(
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Jahh igen, majd el felejtettem mondani... RoyalEKO én volnék, anno ide is azzal a névvel reggeltem, csak később elfelejtettem a jelszavam, meg törölték is a freemailes mailcímemet, ezért más névvel kellett újrareggelnem magam... :) Amúgy próbálok intézni kocsit én is, ha sikerül összejönnie, h a haverommal kimenjünk, akkor 3 ember még befér hozzánk is, de ehhez az kell, h meg tudja szerezni a kocsit arra a 7végére...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Biztos nagy világ lesz annak aki ott lehet! :)

Szurkoljatik a mi nevünkben is!!!!
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

az én első körös buszajánlatom 620e forint, de erre még rájönne egy helyi hotel számlája, mert állítólag a német rendőrök felé ezt is prezentálni kellene a sofőrök pihenőidőjéről.

ahogy elnézem egyenlőre csak a harmada telne meg a busznak...
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

Erwin én busszal biztosan nem megyek, mert én kocsival fogok menni és a jegyem is megvan. A másik fórumon eddig két ember (Tyson4Life, RoyalEKO) jelezte, hogy benne lenne, de nekem még bizonytalannak tűnik a jelentkezésük. Holnap (ma) beszélek Sasival, hogy ő is rakjon ki hírt hogy igényfelmérés folyik az úttal kapcsolatban. Gondolom ők azon a fórumon jelentkeznek, én tájékoztatlak ha van valami.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

A hír felkerülése óta 3 ember jelezte, hogy szeretne utazni. Visszaolvasva a topikot tehát jelenleg a létszám így néz ki (jelezze, akit annak ellenére írtam fel, hogy mégsem akar utazni).

)
Alain (?)
Greg (?)
Belizar plusz 2 fő (?)
Vlagyi
Carlsson
Faceload
Kocsis Máté plusz 2 fő

plusz a már említett 3 jelentkező

Összesen eddig tehát jó esetben 14 jelentkező van. Meglátjuk, adunk még a dolognak pár napot mindenképpen.
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

én is bekértem egy baráti buszos ajánlatot, majd meglátjuk, hogy mit sikerül ebből kihozni.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egy hírt azért még nyomunk a buszos lehetőségről, ahogy ígértem korábban is, aztán meglátjuk, hogy mi sül ki belőle.
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

Faceload, nálunk is van még 1-2 hely a kocsiban. Ha csatlakoznál azt örömmel vesszük, részletek magánba, de itt van egy idézet a másik fórumról:

Valaki írta:
Arra az esetre, ha nem sikerülne buszos utat szervezni, de valaki másképp is vállalná az utat, megismétlem korábbi ajánlatomat:

továbbra is fennáll, amit a fórumtalálkozók rovatba már beírtam: kocsival megyek ki (egyelőre Thoerral ketten), egy, esetleg kettő embert szívesen kiviszek, létszámarányos benzin- plusz szlovák/cseh autópályamatrica térítés fejében

Nem drága szállodában van szobánk foglalva, ha valakit érdekel: Sleep & Go Hotel Magdeburg (két illetve egy személyre egyaránt 60 euro reggelivel - a németeknél ez kifejezetten jó árnak számít - és cca 2 km-re van a csarnoktól) - valószínűleg lehet még ide szállást intézni, aki jönne. Belépőjegy árak széles skálán mozognak, Thoer tud segíteni abban is, hogyan lehet kikerülni az eventim.de 35 eurós postaköltségét, és +5 euróért eltetetni magadnak a jegyet a csarnok pénztárában.
A gálák mindig igen jó hangulatban szoktak zajlani, most ráadásul két magyar srác is vb-címért bokszol, gondoljátok meg.
Magam és Thoer részéről ennyiben tudunk segíteni.
Boldog Karácsonyt!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Engem is érdekel, de pesszimista vagyok. Hányan mondták eddig biztosra?
Ha nem lesz belőle semmi kocsis megoldáshoz keresek érdeklődőket, gép van.
You will never walk alone!
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Engem érdekelne az utazás, szívesen elmennék rá, annyiban tudok segíteni, hogy max még szólok egy-két embernek, hogy jöjjenek ők is, hogy minél többen legyünk, és meglegyen a 45 fő...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Erwin írtaCOLONMondjuk hozhatták volna a gálát közelebb is, ha már két magyar a főszereplő, és még két magyar is szorítóba lép a programban.
Olvaslak benneteket és max tisztelet, ahogy próbáltok úrrá lenni a körülményeken és a piszkos anyagiakon :-k
Tényleg nehéz ügy, sajna sok sportbarátnak kedvét szegi a kalkulált költség. Remélem találkozunk Karesz itthoni címvédő derbijén... 8)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Az összeg beszedésén már én is gondolkodtam, hogy hogyan kéne megoldani. Igazából szerintem senkinek nincsen itt 600 ezer forintja, hogy be tudja fizetni az összeget. Talán úgy lehetne megoldani, hogy aki komolyan gondolja a jelentkezést, az fizessen be x% foglalót, és így valamilyen szinten már bebiztosítjuk, hogy el is jön. Nehéz ügy ez, sajna. Talán el tudom érni, hogy részvételi jegyes járat induljon, amihez ugye meg kell vásárolni a jegyeket, csak akkor meg kéne szabni, hogy x fõ alatt nem indul el a busz. Csak találjuk ki gyorsan, mert az idõ sürget...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem is gondoltam én rád, sőt, te legalább tényleg próbálsz segíteni.

Mondjuk hozhatták volna a gálát közelebb is, ha már két magyar a főszereplő, és még két magyar is szorítóba lép a programban. Szerintem sokat jelentett volna akár már az is, ha mondjuk Münchenbe kellett volna csak utazni a szurkolóknak. Az úgy sacc kaliber 600 kilométerrel kevesebb utazást jelentett volna oda-vissza.
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

Természetesen nem állt szándékomban fikázni, részemről remélem hogy összejön.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ennél olcsóban szerintem nem nagyon lehet ezt megoldani. Meg nyilván nem arról szól a dolog, hogy mondjuk greg befizeti a teljes összeget, aztán utána majd izgul azon, hogy vajon összejön-e a 45 ember, hanem meg kell próbálni erre az ajánlatra rálépni, és elindítani a toborzást, és ha megvan a létszám, akkor lehet beszedni a pénzt.

Most úgy néz ki, hogy itt a pksz-en olyan 8-10 ember már érdeklődött (van olyan, aki ide még nem írt be), de egy hír egészen biztosan sokat dobhat még a történeten.

Az a baj, hogy bárhogy nézzük, meg bárhogy pattognak páran szidva a magyar szurkolókat, ma már sajnos 10-20 ezer forint kiadás sem mindegy sok embernek. Ennél olcsóbban pedig nehéz kijönni. Ha kocsival van megszervezve a túra, akkor is a benzin, a pályamatricák, parkolójegyek, belépő már el is visz kb. húszezret. És akkor nem ettél, nem aludtál sehol, nem vettél semmit. Utóbbit egyszer megjátszottuk, és kimentünk úgy Halléba, hogy szombat reggel indultunk, megnéztük a gálát, és egyből irány haza. Lehet, hogy spóroltunk pár ezer forintot (nem többet), de az is biztos, hogy csak a szerencse mentett meg bennünk attól, hogy nem patkoljunk el valahol a német sztrádán hazafelé.

Szóval bárhogy nézzük, nem olcsó egy ilyen kiruccanás, és én speciel egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy nem kerekedik fel több ezer honi drukker egy-egy ilyen gálára, és ezért el sem lehet ítélni senkit.
Thoer
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2006-11-07 11:03:06
Tartózkodási helyCOLON Budapest/Üröm

Hozzászólás Szerző: Thoer »

greg írtaCOLONNa, én viszont már elő tudok állni konkrét ajánlattal.

49 fős busz fix 600.000 forintos áron, úgy, hogy kivisz a busz bennünket és a gála után jövünk is vissza. Plusz költségként még ki kell fizetni egy gépkocsivezetői szállást, mert a sofőröknek egy ilyen oda-vissza út esetén mindenképp' ki kell venni a pihenőidejét. A német hatóságok igen kemények ezen a téren, ha nem találnak mindent rendben, simán félreállítják a buszt és nem engedik tovább menni, plusz ugye a bírság sem csekély...

Így ha lennénk mondjuk 45-en, akkor 13.000 forint/fő lenne a tarifa, plusz ugye a gépkocsivezető szállásköltsége, ami szintén szétosztódna.

Vélemények?
Gépkocsivezetővel plusz a szállásával együtt az mondjuk 640/650 lehet?
Az mondjuk 45 főre ~14.500.
Plusz a jegy ami 19-170EUR, de szerintem 25-80EUR-ig reális, az 7-22 ezer HUF, aminek a fele 3.5-11-ig.
Összesen tehát 18-25.000 forint per kopf, plusz ugye kaja-pia. Az utazást csak tippelem, de gondolom 10-12 óra mindkét irányba. Erre kéne 45 fő. Hogy megoldható-e ahhoz nem értek, de ha az én pénzem állna benne akkor félnék.
BUTTON_POST_REPLY