Forma-1, a Fapados Cirkusz (3. topik)

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Kérdés, hogy mit nevezünk legnagyob bukásnak?
Ha azt, hogy óriásit bukott azzal, hogy nem szerezte meg a címet, akkor nem igaz.
Ha azt, hogy az utolsó kanyarban dőlt el a cím sorsa, akkor igaz.

Massa elmondta, miért volt jobb raikkönennél.

Tisztázhatnál nekünk valamit. Hogy van az, hogy Räikkönen képes volt megnyerni első ferraris évében a bajnoki címet, majd ezt követően 2008-ban te alapvetően jobb voltál nála?

F.M.: 2007-ben is jó szezont teljesítettem. Gyakran voltam gyorsabb nála a kvalifikációkon és Monzában még mindig előtte álltam a tabellán. Talán az lehet a kulcsa, hogy idén többet tudtam fejlődni, mint ő.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Szavazás az Indexen (részeredmény):

Kié a legnagyobb bukás?

1150 - Massáé
667 - Emmonsé
17 - A kínai kardozóké
55 - Az orosz kéziseké
11 - A dél-koreai kéziseké
98 - Csavicsé
177 - A Chelsea-é
38 - A cseh futballistáké
93 - A horvát futballistáké

Melyik a legnagyobb győzelem?

134 - A dán kéziseké
50 - A norvég kéziseké
301 - Phelpsé
436 - Hamiltoné
226 - Az MU-é
653 - A törököké
122 - Az ukrán kardozóké[/b]
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

grabanc írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONkimi nyugdíjazása még korai lenne...
Pontosan... nem felejtett el vezetni és semmivel sem rosszabb pilóta mint a brazil... Világos, hogy normál számítások szerint van egy teljes idénye, amikor ezt bizonyíthatja, hogy nem érdemtelenül lett bajnok (még ha a csillagok állása ott és akkor kedvezett neki).
Gondolom, egyenlőre Massa egy deka előnyben nem lesz csapaton belül, mivel "csak" előrébb végzett, de bajnok nem lett...
Massa eddig sem élvezett előnyt a csapaton belül, sőt! Pont ezért nagy dolog, hogy klasszis teljesítménnyel, kiharcolta magának az első számú versenyző pozíciót. Jövőre tiszta lappal indulnak, de nem rajta lesz a nyomás, hanem kimin. Az, hogy kimi a 2007-es bajnok, annak ma már csak annyi a jelentősége, hogy annak köszönheti, hogy még nem rúgták ki... viszont, ha jövőre is kikap Massától, akkor vb cím ide vagy oda, menni fog. Massát sokkal jobb versenyzőnek tartom, amit idén be is bizonyított! Klasszis teljesítményt nyújtott, bravúros előzésekkel, rajtolásokkal, és csak egy kanyaron múlt, hogy nem ő lett 2008 világbajnoka!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sztrego írtaCOLONkimi nyugdíjazása még korai lenne...
Pontosan... nem felejtett el vezetni és semmivel sem rosszabb pilóta mint a brazil... Világos, hogy normál számítások szerint van egy teljes idénye, amikor ezt bizonyíthatja, hogy nem érdemtelenül lett bajnok (még ha a csillagok állása ott és akkor kedvezett neki).
Gondolom, egyenlőre Massa egy deka előnyben nem lesz csapaton belül, mivel "csak" előrébb végzett, de bajnok nem lett...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLONSumi mellé odahozták az utódját, és most Alonso személyében Kimi utódját. Vagy azt gondolod, hogy Massa vízhordójának hozzák Alonsot?

Komolyan Sztrego, szánalmas vagy...

Megyek, csinálok gesztenyepürét gyesztenyeMASSA-ból. Arra talán jó lesz! Muhahaha.
Megint nem arra válaszolsz amire kéne. :)
kimi nyugdíjazása még korai lenne... csak ugye, a teljesítménye nem megfelelő, ezért kötöttek előszerződést Alonsoval, hogy: ahogy Irvine is mondta, ha kimi teljesítménye nem javul, akkor a Ferrari akár már év közben menesztheti, mint 1991-ben Alain Prostot! Ha a 3-szoros bajnokot kitették, akkor kimivel sem cicáznak majd, s ennek már elég sok előjele van.
Alonsot nem Massa vízhordójának hozzák -mintahogy kimit sem annak hozták, mégis az lett- hanem élversenyzőnek, aki hozza az elvárt teljesítményt, amit kimi nem tud.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Sumi mellé odahozták az utódját, és most Alonso személyében Kimi utódját. Vagy azt gondolod, hogy Massa vízhordójának hozzák Alonsot?

Komolyan Sztrego, szánalmas vagy...

Megyek, csinálok gesztenyepürét gyesztenyeMASSA-ból. Arra talán jó lesz! Muhahaha.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON kimiről azt tartják, hogy ő nem az a PR versenyző, akit csak úgy tele lehet dumálni, hanem mindig őszintén beszél. AMcLarenneél ebből gondja is akadt, mert Dennis az a fajta főnök, aki kiköti a versenyzőinek, hogy mit mondhat, és mit nem.
kimi azt mondta, hogy nem volt motiválatlan, de később elismerte, hogy az utolsó futamokra, elment a kedve a versenyzéstől. Ennek oka az is, hogy Massa a vízhordójává tette, és bizony, ez a szerepkör nem volt az ínyére.
kimi Barcelónáig még motivált volt? Utána miért vesztett a motivációjából??
Alonso meg azért megy oda, mert Montezemolonak ő kell s nem a gyengén teljesítő finn.
Irvine egy Schumacher mellett versenyzett, így sok sikerre nem számíthatott. kimi is vízhordó lett volna Schumacher mellett.
elfáradtál sztrego, még a béna érveid is elfogytak...

ki tartja róla? kimi gyűlöli az egész cirkuszt, ami a forma 1 körül van. 27 millió eurót kap, nem fogja azt mondani nyilvánosan, hgy nem akar megdolgozni érte.

alonso azért megy, mert a ferarinak első számú pilóta kell, és massa nem az. tudom fáj, de a veled ellentétben a ferrari tisztában van vele, hogy massa soha nem lesz világbajnok, kimi kidőlt, és a helyére kell egy vele azonos kvalitású versenyző.

irvinennal kapcsolatos megjegyzésed inkább elengedtem a fülem mellett, annyira béna.

egyébként, akkor te is úgy látod, hogy a klicskók messze a legjobbak nehézsúlyban?
Tehát érvekre nincs ellenérved, ezért inkább bénázol? :wink:

Találtam neked valamit

Raikkönen elismerte, hogy elvesztette motivációját

Bár korábban cáfolta, Raikkönen a szezon után megerősítette, hogy valóban gondjai voltak a motivációjával az idei esztendőben, mikor világbajnokként egyáltalán nem úgy alakultak a dolgok számára, hogy azt eltervezte.

"Mindenki tisztában van azzal, hogy mikor az ember csak a harmadik helyért van harcban, nagyon nehéz megtartania a lendületét, és az egész helyzet rányomja a bélyegét a versenyére. Egyszerűen ilyen szituációban nem tudsz olyan gyors lenni a versenyen, mint egyébként" – mondta Raikkönen.

"Mikor esélyed sincs arra, hogy előzz, vagy javíts a helyezéseden, akkor az egész nem túlzottan érdekes. Mikor a bajnoki címért vagy harcban, akkor teljesen más a helyzet" – tette hozzá a finn pilóta

Erről ennyit! Tehát elárulta, hogy azért vesztette el a motivációját, mert gyengén szerepelt, és a vert mezőnyben autókázott.

Alonso meg azért kell a Ferrarinak, hogy két élversenyzője legyen, mert Massa személyében, jelenleg csak 1 van.

http://f1vilag.hu/cikk/20081217/A_Ferra ... Hamiltonra
Olvasd el ezt a cikket, aztán rájössz, mekkora butaság az, amit Massa ferraris szerepéről gondolsz! :wink:

Tehát azt gondolod, hogy Schumacher mellett, kimi első számú versenyző lett volna? :lol:
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Sztrego írtaCOLON kimiről azt tartják, hogy ő nem az a PR versenyző, akit csak úgy tele lehet dumálni, hanem mindig őszintén beszél. AMcLarenneél ebből gondja is akadt, mert Dennis az a fajta főnök, aki kiköti a versenyzőinek, hogy mit mondhat, és mit nem.
kimi azt mondta, hogy nem volt motiválatlan, de később elismerte, hogy az utolsó futamokra, elment a kedve a versenyzéstől. Ennek oka az is, hogy Massa a vízhordójává tette, és bizony, ez a szerepkör nem volt az ínyére.
kimi Barcelónáig még motivált volt? Utána miért vesztett a motivációjából??
Alonso meg azért megy oda, mert Montezemolonak ő kell s nem a gyengén teljesítő finn.
Irvine egy Schumacher mellett versenyzett, így sok sikerre nem számíthatott. kimi is vízhordó lett volna Schumacher mellett.
elfáradtál sztrego, még a béna érveid is elfogytak...

ki tartja róla? kimi gyűlöli az egész cirkuszt, ami a forma 1 körül van. 27 millió eurót kap, nem fogja azt mondani nyilvánosan, hgy nem akar megdolgozni érte.

alonso azért megy, mert a ferarinak első számú pilóta kell, és massa nem az. tudom fáj, de a veled ellentétben a ferrari tisztában van vele, hogy massa soha nem lesz világbajnok, kimi kidőlt, és a helyére kell egy vele azonos kvalitású versenyző.

irvinennal kapcsolatos megjegyzésed inkább elengedtem a fülem mellett, annyira béna.

egyébként, akkor te is úgy látod, hogy a klicskók messze a legjobbak nehézsúlyban?
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON Elhiszem, hogy valamivel magyarázni kell a vereséget, de a motiválatlanság több mint vicces. Barcelonáig még motivált volt, és csak utána lett motiválatlan? Hogy van ez? Ő maga mondta, hogy szó nincs motiválatlanságról, és minden futamon nyerni akar.
Ő keresi a legtöbb pénzt, de, ahogy azt Irvine is mondta, ezért a teljesítményrt nem érdemli meg.
nem tudsz olvasni? megismétlem.

nyilvánosság előtt soha nem fogja azt mondani, hogy motiválatlan. hiányzott a tűz belőle egész évben, csak a vakok nem látták.

plusz: mint írtam alonso nem véletlen megy oda. kiminek elege van, massában a saját csapata sem bízik.

plusz: irvine, mit örök vesztes tehetségtelen dumagép, jobb, ha befogja.

plusz: az analógiádból kiindulva vladimir és vitalij klicskó vitathatatlanul a világ legjobb nehézsúlyú bokszolói. ellenfelei sose mondták, hogy motiválatlanok, ezért nyilván nem is voltak azok... más kérdés, hogy sztrego fiam, annak láttad őket.
kimiről azt tartják, hogy ő nem az a PR versenyző, akit csak úgy tele lehet dumálni, hanem mindig őszintén beszél. AMcLarenneél ebből gondja is akadt, mert Dennis az a fajta főnök, aki kiköti a versenyzőinek, hogy mit mondhat, és mit nem.
kimi azt mondta, hogy nem volt motiválatlan, de később elismerte, hogy az utolsó futamokra, elment a kedve a versenyzéstől. Ennek oka az is, hogy Massa a vízhordójává tette, és bizony, ez a szerepkör nem volt az ínyére.
kimi Barcelónáig még motivált volt? Utána miért vesztett a motivációjából??
Alonso meg azért megy oda, mert Montezemolonak ő kell s nem a gyengén teljesítő finn.
Irvine egy Schumacher mellett versenyzett, így sok sikerre nem számíthatott. kimi is vízhordó lett volna Schumacher mellett.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Sztrego írtaCOLON Elhiszem, hogy valamivel magyarázni kell a vereséget, de a motiválatlanság több mint vicces. Barcelonáig még motivált volt, és csak utána lett motiválatlan? Hogy van ez? Ő maga mondta, hogy szó nincs motiválatlanságról, és minden futamon nyerni akar.
Ő keresi a legtöbb pénzt, de, ahogy azt Irvine is mondta, ezért a teljesítményrt nem érdemli meg.
nem tudsz olvasni? megismétlem.

nyilvánosság előtt soha nem fogja azt mondani, hogy motiválatlan. hiányzott a tűz belőle egész évben, csak a vakok nem látták.

plusz: mint írtam alonso nem véletlen megy oda. kiminek elege van, massában a saját csapata sem bízik.

plusz: irvine, mit örök vesztes tehetségtelen dumagép, jobb, ha befogja.

plusz: az analógiádból kiindulva vladimir és vitalij klicskó vitathatatlanul a világ legjobb nehézsúlyú bokszolói. ellenfelei sose mondták, hogy motiválatlanok, ezért nyilván nem is voltak azok... más kérdés, hogy sztrego fiam, annak láttad őket.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No BUÉK! Nektek vitatkozós F1-kéim... :wink: :lol:
Jövőre ugyanitt! :lol: :lol:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
gallien írtaCOLONsztrego, pont annak az inverzét csinálod, amit a klicskóknál szoktál, úgyhogy akkor fogadd el, hogy massa egy messze alulmotivált kimit győzött le az idén, úgy ahogy szerinted a klicskók az ellenfeleiket. számodra annak nincs gyakorlati sportértéke, hát nekem ennek nincs. bocs, kénytelen voltam az idióta logikád szerint érvelni.

kimi jobb pilóta. idén nem volt jobb, összességében viszont massa bekötheti kimi cipőjét, és ezt (számodra) sajnos TÉNYEK bizonyítják.
kimi saját bevallása szerint sem volt motiválatlan. Én neki hiszek!
Tény, hogy a végére elment a kedve (kinek nem menne el egy vízhordói szereptől?) de ez Massa ellentmondást nem tűrő versenyzésének az eredméyne, ami őt is megtörte.
Ugye, azt, hogy két versenyző közül ki a jobb, azt úgy lehet eldönetni, hogy megnézzük, mie mentek ugyanazzal a csapattal, technikával egymás ellen. Nos, Massa a 2007-2008-as összesítésben több győzelmet, több pontot, több jobb helyezést s több pole pozíciót szerzett. kimi a leggyorsabb körökben és a véletlen bajnoki címével van előtte. Az a szerencséje, hogy tavaly megkapta a címet, mert csak emiatt van még a csapatnál. A jövője kérdéses, akár már év közben helyet cserélhet Alonsoval. Massa már túl sok neki, ez idén is látszott.
majd pont 27 millió euroért fogja elmondani országnak-világnak, hogy motiválatlan. az összehasonlítós ostobaságoddal meg ne fárassz megint. motiválatlan kimit verte idén massa, összességében pedig pont sehol nincs. nem is lehet egy lapon említeni őket.

az, hogy alonso megy a ferrarihoz, az meg pont azt jelenti, hogy a saját csapata se hiszi el massáról, hogy első számú versenyző lehet.
Elhiszem, hogy valamivel magyarázni kell a vereséget, de a motiválatlanság több mint vicces. Barcelonáig még motivált volt, és csak utána lett motiválatlan? Hogy van ez? Ő maga mondta, hogy szó nincs motiválatlanságról, és minden futamon nyerni akar.
Ő keresi a legtöbb pénzt, de, ahogy azt Irvine is mondta, ezért a teljesítményrt nem érdemli meg.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Sztrego írtaCOLON
gallien írtaCOLONsztrego, pont annak az inverzét csinálod, amit a klicskóknál szoktál, úgyhogy akkor fogadd el, hogy massa egy messze alulmotivált kimit győzött le az idén, úgy ahogy szerinted a klicskók az ellenfeleiket. számodra annak nincs gyakorlati sportértéke, hát nekem ennek nincs. bocs, kénytelen voltam az idióta logikád szerint érvelni.

kimi jobb pilóta. idén nem volt jobb, összességében viszont massa bekötheti kimi cipőjét, és ezt (számodra) sajnos TÉNYEK bizonyítják.
kimi saját bevallása szerint sem volt motiválatlan. Én neki hiszek!
Tény, hogy a végére elment a kedve (kinek nem menne el egy vízhordói szereptől?) de ez Massa ellentmondást nem tűrő versenyzésének az eredméyne, ami őt is megtörte.
Ugye, azt, hogy két versenyző közül ki a jobb, azt úgy lehet eldönetni, hogy megnézzük, mie mentek ugyanazzal a csapattal, technikával egymás ellen. Nos, Massa a 2007-2008-as összesítésben több győzelmet, több pontot, több jobb helyezést s több pole pozíciót szerzett. kimi a leggyorsabb körökben és a véletlen bajnoki címével van előtte. Az a szerencséje, hogy tavaly megkapta a címet, mert csak emiatt van még a csapatnál. A jövője kérdéses, akár már év közben helyet cserélhet Alonsoval. Massa már túl sok neki, ez idén is látszott.
majd pont 27 millió euroért fogja elmondani országnak-világnak, hogy motiválatlan. az összehasonlítós ostobaságoddal meg ne fárassz megint. motiválatlan kimit verte idén massa, összességében pedig pont sehol nincs. nem is lehet egy lapon említeni őket.

az, hogy alonso megy a ferrarihoz, az meg pont azt jelenti, hogy a saját csapata se hiszi el massáról, hogy első számú versenyző lehet.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sztrego írtaCOLON
gallien írtaCOLONsztrego, pont annak az inverzét csinálod, amit a klicskóknál szoktál, úgyhogy akkor fogadd el, hogy massa egy messze alulmotivált kimit győzött le az idén, úgy ahogy szerinted a klicskók az ellenfeleiket. számodra annak nincs gyakorlati sportértéke, hát nekem ennek nincs. bocs, kénytelen voltam az idióta logikád szerint érvelni.

kimi jobb pilóta. idén nem volt jobb, összességében viszont massa bekötheti kimi cipőjét, és ezt (számodra) sajnos TÉNYEK bizonyítják.
kimi saját bevallása szerint sem volt motiválatlan. Én neki hiszek!
Én meg gallien-nek! Kimi bizony motiválatlanná vált, sajna... de ezzel Massa csak csapaton belül tudott élni... :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLONsztrego, pont annak az inverzét csinálod, amit a klicskóknál szoktál, úgyhogy akkor fogadd el, hogy massa egy messze alulmotivált kimit győzött le az idén, úgy ahogy szerinted a klicskók az ellenfeleiket. számodra annak nincs gyakorlati sportértéke, hát nekem ennek nincs. bocs, kénytelen voltam az idióta logikád szerint érvelni.

kimi jobb pilóta. idén nem volt jobb, összességében viszont massa bekötheti kimi cipőjét, és ezt (számodra) sajnos TÉNYEK bizonyítják.
kimi saját bevallása szerint sem volt motiválatlan. Én neki hiszek!
Tény, hogy a végére elment a kedve (kinek nem menne el egy vízhordói szereptől?) de ez Massa ellentmondást nem tűrő versenyzésének az eredméyne, ami őt is megtörte.
Ugye, azt, hogy két versenyző közül ki a jobb, azt úgy lehet eldönetni, hogy megnézzük, mie mentek ugyanazzal a csapattal, technikával egymás ellen. Nos, Massa a 2007-2008-as összesítésben több győzelmet, több pontot, több jobb helyezést s több pole pozíciót szerzett. kimi a leggyorsabb körökben és a véletlen bajnoki címével van előtte. Az a szerencséje, hogy tavaly megkapta a címet, mert csak emiatt van még a csapatnál. A jövője kérdéses, akár már év közben helyet cserélhet Alonsoval. Massa már túl sok neki, ez idén is látszott.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.vezess.hu/forma1/f1_ingyen_sem_kell/16911/

Ahogy ebben az évben (és sajna előtte is :( ) csetlett-botlott az alakulat, nem is csoda...talán az egészből csak két értékes ürge van: Brawn és J.B.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

sztrego, pont annak az inverzét csinálod, amit a klicskóknál szoktál, úgyhogy akkor fogadd el, hogy massa egy messze alulmotivált kimit győzött le az idén, úgy ahogy szerinted a klicskók az ellenfeleiket. számodra annak nincs gyakorlati sportértéke, hát nekem ennek nincs. bocs, kénytelen voltam az idióta logikád szerint érvelni.

kimi jobb pilóta. idén nem volt jobb, összességében viszont massa bekötheti kimi cipőjét, és ezt (számodra) sajnos TÉNYEK bizonyítják.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLONhttp://www.youtube.com/watch?v=oqk98QCRMYY

összeállítás egy forma 1-es versenyzőről, akinek nagyságrendekkel több pontja, pódiuma, pole pozíciója, leggyorsabb köre, és hát mondjuk ki, világbajnoki címe van, mint massának. muhahahaha.

egyébként ilyen versenyzőből van pár. muhahahaha.
Ez elég ovis volt. :lol:

Pont ezért nagy dolog, hogy Massa ezt az embert győzte le!

Pontok: 97-75 Massa
Győzelmek: 6-2 Massa
Pole pozíciók: 6-2 Massa
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

http://www.youtube.com/watch?v=oqk98QCRMYY

összeállítás egy forma 1-es versenyzőről, akinek nagyságrendekkel több pontja, pódiuma, pole pozíciója, leggyorsabb köre, és hát mondjuk ki, világbajnoki címe van, mint massának. muhahahaha.

egyébként ilyen versenyzőből van pár. muhahahaha.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

BUTTON_POST_REPLY