Fórumbuli és Tippjáték díjátadó a Boxutcában jan. 17-én

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Carlsson írtaCOLONTélleg Nikike, te ugye jössz a fórumtalira? :)
Mondom "csendesen jegyzem meg..."
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Carlsson írtaCOLON
Antuofermo írtaCOLONGondoltam hogy a Tigris lesz a sztárvendég a fórumtalin!:) Kár hogy mégsem jön....:(
Ezt miből veszed? Az északi szelek fújták? :)
http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=13960#comment
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Télleg Nikike, te ugye jössz a fórumtalira? :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Blackpanther írtaCOLON
ogreface írtaCOLONNem akarom szítani a tüzet /dehogynem/ de mi lenne ha a Balzsay vs. Inkint néznénk meg együtt,vita indítónak.Közben lehet pontozni! :wink:
Fokozzátok picit, Karesz és Boros Tamás is legyen ott! :wink:
Csak csendesen jegyzem meg: tudom, hogy vicc, de miért operálnátok ti is rtl-es stílusban...? :roll:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Antuofermo írtaCOLONGondoltam hogy a Tigris lesz a sztárvendég a fórumtalin!:) Kár hogy mégsem jön....:(
Ezt miből veszed? Az északi szelek fújták? :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

ogreface írtaCOLONNem akarom szítani a tüzet /dehogynem/ de mi lenne ha a Balzsay vs. Inkint néznénk meg együtt,vita indítónak.Közben lehet pontozni! :wink:
Erre én is gondoltam, bár nem a tüz fokozás céljából, egyszerűen az aktualitása miatt. Bár lehet, hogy valamelyik félnehézsúlyú nagynevet kéne bedonunk, hogy meghozzuk Zsolti étvágyát a vacsorára. :)
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Ez nem hiszem hogy jó ötlet.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

ogreface írtaCOLONNem akarom szítani a tüzet /dehogynem/ de mi lenne ha a Balzsay vs. Inkint néznénk meg együtt,vita indítónak.Közben lehet pontozni! :wink:
Fokozzátok picit, Karesz és Boros Tamás is legyen ott! :wink:
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Nem akarom szítani a tüzet /dehogynem/ de mi lenne ha a Balzsay vs. Inkint néznénk meg együtt,vita indítónak.Közben lehet pontozni! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Antuofermo
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2005-05-15 22:02:54
Tartózkodási helyCOLON Kimle
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Antuofermo »

Gondoltam hogy a Tigris lesz a sztárvendég a fórumtalin!:) Kár hogy mégsem jön....:(
Strandröplabda, a játék!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

sztem én is ott leszek most, de addig még hosszú az idő :)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Mindenkinek jo szorakozast kivanoka bulihoz... sajnos iden nem tudok jelen lenni, kulfoldi tartozkodas miatt... de csinaljatok sok fotot es toljatok fel ide...
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Kint a kommenteknél már írtam a legújabb fejleményről.

Ma délelőtt még egyeztettem pár dologban a Boxutcával, és Csaba, az étterem egyik vezetője mondta, hogy terveznek egy - gondolom zártkörű - bankettot Madáréknak, hogy megünnepelhessék a magdeburgi győzelmeket, és erre valószínűleg szombaton este 7-8 óra körül kerülhetne sor. Felajánlották, hogy ha van rá igény, akkor a fórumbuli résztvevői is csatlakozhatnak a partihoz. Ez így egész jónak tűnik szerintem, bár azt hozzá kell tenni, hogy még az is elképzelhető, hogy pénteken tartják az Erdei féle bulit, de Csaba azt mondta, hogy megpróbálja úgy összehozni, hogy mi is részt tudjunk rajta venni a saját összejövetelünk után.

Így most 90%, hogy összejön a dupla parti. Ez esetben nem hívogatom külön Madárékat, mert úgyis jönnek este, ha meg mégis pénteken tartják a saját banzájukat, akkor nyilván elég nagy pofátlanság lenne tőlük elvárni, hogy másnap is jöjjenek el újra a mi kedvünkért.

Szóval 16 órakor kezdés. Tippjáték díjátadóval indítunk, ami pár perc, és nyilván mondok is pár keresetlen szót az összegyűltek köszöntésére, de hosszú litániára ne számítsatok, csak sok bakira :) Aztán bedobunk valami dvd-t (én 2008. legjobb meccsei közül gondoltam valamire, mondjuk Vasquez vs Marquez III., Cotto vs Margarito vagy hasonlók), és amíg a kivetítőn mennek a derbik, addig lehet dumálgatni, piálgatni, kajálgatni, majd csatlakozni a másik bulihoz.

Önköltséges lesz minden, tehát aki amit fogyaszt azt fizeti, belépő viszont nincs. Mindenki kap majd egy sorszámot, és az alapján fogják írni az egyénenkénti fogyasztást, majd távozáskor a szám bemondása után kell fizetni a pultnál.

És akkor a résztvevők jelenlegi névsora (nyilván ez még bőven változhat szombatig):

Kokó

Rácz Félix

Szántó Imre (reményeim szerint legalábbis, de ez ügyben még nem intézkedtem, viszont Öcsi bácsi eddig is szívesen jött meccseket nézni)

Külföldi meglepetés vendég (nem véletlenül nem írom ki a nevét: egyrészt még nem biztos, hogy ideér, másrészt van egy olyan félelmem, hogy ha nyilvánosságra kerül a neve, akkor odacsődül egy halom vadidegen, és ő nyilván nem azért jön, hogy mondjuk 100 ember a nyakán lógjon egész délután)


Hollywood
Kozi
Leone
Alain
Alien
Hamed +1 fő
Justin
Roy Jones Jr
Chico
Don
prof
VMVKWA
Tyll Vietta +2 fő
Tomi
Beast Pete
Superman
Carlsson +1 fő
Imiket
Darien
Pyngy
Greg
Ogreface
Mancs
Berti +1 fő
Bosco
Attis
faceload
leibigab
Erwin + 1 fő

Nyugodtan sikítson, akit kihagytam, vagy aki mégsem tud jönni. Hely még van, de már nem olyan túl sok, viszont a törzstagokra/gurukra még mindenképpen számítok (Fly, Santos, WNB, Vito, Laslie, Gallien, Boniek és tsai :) - bocs, ha valakit kihagytam), illetve még folyamatban van pár ember meghívása is.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

miszter írtaCOLONNem vasárnap délelőtt szoktak lenni a fórumtalálkozók?
Lásd topiknyitó hozzászólás:
Erwin írtaCOLONIdén (2008) egy vasárnap délelőtti időpontban tartottuk a szeánszot, de azóta többen is írták, hogy szombat délután jobb lenne. A vidékiek (mint pl. én), könnyebben, kényelmesebben tudnak felutazni, nem kell már hajnalban útra kelni, és másnap még van idő kipihenni a fáradalmakat a munkahét kezdete előtt...
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Erwin írtaCOLONAlakul lassan a pontos program. A kezdés 16 óra lesz, az már biztosnak tűnik.
Nem vasárnap délelőtt szoktak lenni a fórumtalálkozók?
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hát ilyen nincs... Átok ül ezen a szombati napon... Épp az imént hívtak fel, hogy 17-én szombaton lesz a K3 gála is, ahová jön a két világbajnok francia kempo-s haverom... Egy esti fellépést már lemondtam, innen pedig kénytelen leszek már 3 óra körül lelépni... :D Máskor egy hét alatt nincs annyi programom, mint ezen az egy napon...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Darien írtaCOLON
harward írtaCOLON Gorcsev sok mindenben használhatónak bizonyult. Esténként a muzikális Halacska harmonikakísérete mellett énekelt. Ugyanis Gorcsev megtanította õket néhány igen szép Volga-dalra. Õ maga fütyülte a tercet, Privát Elek adta hozzá a basszust, Rézláb a tenort, és a hallgatag Drugics a pálinkát.
Tizennégy karátos autó?
Igen

Bár a dolog itt nagyon off, és éppen ezért csak nagyon röviden:
Megtalálható Itt vagy Itt

Vagy esetleg otthon a könyvespolcon...
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

harward írtaCOLON Gorcsev sok mindenben használhatónak bizonyult. Esténként a muzikális Halacska harmonikakísérete mellett énekelt. Ugyanis Gorcsev megtanította õket néhány igen szép Volga-dalra. Õ maga fütyülte a tercet, Privát Elek adta hozzá a basszust, Rézláb a tenort, és a hallgatag Drugics a pálinkát.
Tizennégy karátos autó?
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Alakul lassan a pontos program. A kezdés 16 óra lesz, az már biztosnak tűnik.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Értem, mindegy most már, megbeszéltem a szervezőkkel ,h majd egy másik 7végén megyek, biztos ami biztos... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
BUTTON_POST_REPLY