Fórumbuli és Tippjáték díjátadó a Boxutcában jan. 17-én

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Én benne vagyok a Vic vs Jorge meccsben. :D
Sajnos nekünk még utaznunk kellett bõ két órát, ezért kellett elmennünk fél tíz körül.
Viszont a következõ alkalommal majd szerzek fekhelyet, és akkor nem kell elõbb pattannom.
Carlsson, ha hozod a két szép hölgyet magaddal, egy korsó folyékony kenyér üti a torkodat! XD
;)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hehe, én is pont nemrég néztem meg, h Gomez idején a WBA-nál Tiozzo, majd Hill volt a bajnok... :)

Amúgy én is nagyon jól éreztem magam, jól eldumálgattunk, és én is egész végig maradtam... Remélem hamarosan sikerül összehozni egy újabb jóféle összeröffenést, pl. a Darchinyan-Arce mérkőzést is szívesen megnézném veletek, ahogy azt tegnap dumáltuk... :P
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Köszönjük a bulit Erwin, Pisti, meg midnenki, akinek jóvoltából összejött. :-)
Mindannyian nagyon jól éreztük magunkat, és azt hiszem többedmagam nevében mondhatom, hogy alig várjuk a következõ közös fórumtalálkozót.

U.i.: 2000-2001-ben cirkálóban a WBA-nál Hill volt a bajnok; ezt eltaláltam, egy pont ide. ;-P
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Köszi a bulit, tényleg jó volt!
Kozi: a többi képet (a nem ennyire szarokat :D) feltolod ftp-re?
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Köszönet Erwinnek a szervezésért,Pistinek a lehetőségért és a személyzetnek a profi kiszolgálásért.
Nagyon jó kis buli kerekedett megint.Jókat beszélgettünk,nagyokat röhögtünk és megint mi mentünk el útólsóként.Jó volt találkozni a fórumtársakkal.Remélem pár hónapon belül megint lesz egy ilyen! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Erwinnek meg kell köszönni megint, hogy leszervezte ezt a mókát, én is jól éreztem magam jó volt kicsit-nagyon röhögni ebben a jó társaságban:). Tényleg nagyon jó dolog, hogy kivétel nélkül jó fej mindenki, mindenkivel lehetett valami bokszsztoriról beszélgetni. Az hogy Bosco miatt majdnem odafagytam a Bajcsyra, vagy, hogy Leone kamuja miatt órákig stresszben voltam, hogy kikapott Fedor mellékesek, ezeket majd velük rendezem :) :).

Külön köszönet annak a sok "új" embernek aki először jött el ilyen találkozóra, kiemelve Justint aki nem gyenge távolságot tett meg azért, hogy itt legyen.

A már a helyszínen beigért képek is bemutatásra kerülnek (direkt válogatva, ezek a legszarabbak :))

Ezen Erwin ad át valami marhaságot profnak:

Kép

Itt Erwin beszél mellé ( Ő lemaradt a képről) és mindenki nagyon érdeklődve figyeli:

Kép

És megint Erwin az aki ész oszt, de a többséget már nem is érdekli:

Kép

Bocs Erwin nem hagyhattam ki, úgyis tudod mennyire szeretünk :):):)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Az a szignózott bandázs amiben Vlad kiütötte Rahmant nem egy hétköznapi erekje!

A világ minden részén büszke lenne bármelyik bokszrajongó vagy bokszoló, ha neki ilyen értékes kincse lenne! :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

En most értem haza a buliból :D Persze volt más dolgom is :)
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Köszönjük a szervezést! :)
Én valamikor 9 után jöttem el ha jól emlékszem. Addigra már csak egy kisebb társaság maradt, de jól elbeszélgettünk, sok poénos boksz-jelenet jutott eszébe mindenkinek. :D

Annak örülök, hogy most több emberrel is meg tudtam ismerkedni, valahogy könnyebben ment most a beszélgetés a fáradtságom ellenére. Nyugodtan jöhet ilyen találkozó gyakrabban is, pl a tavalyi három-havi terv talán még megoldható lenne.

A rosszul sikerült képeket meg várom kozi. :D
Fedor meg nem kapott ki, egy hét múlva védi a címét, úgyhogy megnyugodtam.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Most értem haza a buliból.

Először is meg szeretném köszönni mindenkinek a részvételt. Kicsit kevesebben voltunk, mint egy éve, de ez a kb. 40 fő sem rossz azért, a hangulat pedig szerintem tényleg jó volt. Egy baj van ezekkel a bulikkal: olyan hamar eltelik a partira szánt idő, mintha csak pár perc lenne.

Szívem szerint még most is a Boxutcában ülnék (páran talán még most is ezt teszik :) ), de ahhoz nem lett volna nagy humorom, hogy az éjszaka közepén vezessek 200 km-et, ezért indultam el viszonylag korán.

Az étteremnek és az alkalmazottaknak is nagy köszönet jár, hogy újra kaptunk lehetőséget arra, hogy a bulit megtarthassuk, illetve szintén köszönet jár Kokónak (aki nagyon meglepett bennünk, mivel felajánlott a tippjáték győzteseknek még plusz ajándékokat, köztük olyan exkluzív dolgot, mint egy szignózott bandázst, amit Wladimir Klitschko viselt a Rahman elleni meccsen), Szántó Imrének, Rácz Félixnek és Pimpának, hogy megtiszteltek bennünk a jelenlétükkel. Igaz, hogy ők viszonylag hamar távoztak, mert az étteremből mentek Növényi meccsére, de – remélem ezt nem veszik zokon – a távozásuk után is remekül éreztük magunkat.

Külön meg kell említenem Alaint, aki a tippjáték díjátadó közben meglepett egy kis ajándékkal, amivel a többiek nevében is megköszönte a munkámat. Biztosan nem érdemeltem meg ezt a kedvességet, de nagyon-nagyon jól esett, és komolyan zavarba is jöttem. Köszönöm szépen mégegyszer.

Nagyon pozitív élmény volt számomra – most már nem először – hogy akik eljönnek ezekre a bulikra, azok egytől egyig nagyon jó arcok, és kitűnően el lehetett mindenkivel dumálgatni.

Igazi élmény volt veletek találkozni srácok, jövőre legkésőbb ismétlése következik! :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Friss hír, hogy Pimpa is tiszteletét teszi a buliban. Én lassan indulok is, mindenkinek jó utat és a buliban találkozunk! :)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Sziasztok sajnos nem tudok ott lenni az általam nagyon várt fórumtalálkozón. Közbeszólt az élet anyagi oldala és nem tudok ellene semmit tenni. Eddig még reménykedtem a megoldásban, de most már biztos hogy nem tudok ott lenni. Nagyon elkesredtem mert igazán szerettem volna elmenni és én voltam az elsők közt akik érdeklődtek és jelezték is hogy szívesen mennének. Sajnálom mert sok emberrel szerettem volna személyesen is megismerkedni. Nagyon jó bulit kívánok minden egyes fórumozónak és pksz tagnak. Ez most így alakult. Talán majd legközelebb....

sok sört igyatok helyettem is :D
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

:)
Már nagyon izgatott vagyok, nekem a holnapi lesz az elsõ fórumtalálkozóm.
Nem biztos, hogy jól emlékszem, hogy a korábbiakon mennyien voltatok, de ezen most részvételi rekord fog dõlni, nem? :D
Ahogy számolom, több, mint negyvenen leszünk.
Nagyon örvendek, hogy Marquez vs Vazquez III lesz (kedvenceim:)), de annak is örülök, hogy gondoltál Erwin a Villa vs Mtagwára. Nálam az a meccs a FOTY2008.
Holnap egykor már pattanunk is a buszra Veszprémben Darien kollégával. ;)

A holnapi viszontlátásra. :-)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Superman hoz magával még egy Superman-t... :)))
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Igen, tegnap kora este be akartam írni, hogy mégis péntekre tették az Erdei bulit, csak elfelejtettem... :(

Marad így a szimpla parti, de ez remélem nem tántorít el senkit sem.

Pontban 16 órakor kezdünk a rövid tippjáték díjátadóval, aztán meccsnézés jön (Vasquez vs Maquez III. egy speciális verziójára gondoltam, aztán utána még jöhet pár gyöngyszem, ha lesz igény - pl. a Villa vs Mtagwa meccset szerintem viszonylag kevesen látták, pedig 2008. egyik legjobb derbije volt).

Kokó, Szántó Imre és Rácz Félix jönni fog. Madárt és Balzsay Karcsit viszont nem citálom vissza a mai bulijuk után holnap is újra, mert ezt kissé pofátlan dolog lenne elvárni tőlük.

A résztvevők jelenlegi listája:

Hollywood
Kozi
Leone
Alain
Alien
Hamed +1
Justin
Roy Jones Jr
Chico
Don
prof
VMVKWA
Tyll Vietta +3
Tomi
Beast Pete
Superman
Carlsson +1
Imiket
Darien
Pyngy
Greg
Ogreface
Mancs
Berti +1
Bosco
Attis
faceload
Superman
Dr Evil
Fly
Nagypapi
Erwin


Azt láttam a facebookon, Hogy Vito is meghirdette bulit, tehát jó esély van még a Vito, Santos, Gallien, Laslie stb. féle kemény mag :) megjelenésére is. A ki szeretne jönni, de lemaradt a listából, vagy még nem jelentkezett, az szóljon bátran, pár hely még van.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Úgy látom a Box Utca honlapján,hogy az Erdei,Balzsay tiszteletére adott VIP parti ma van.Ezek szerint a kettős buli kilőve.Nem baj, úgysem az lett volna a fő irány,attól mi még jól tudjuk magunkat érezni.
Gondolom már megvan a végső névsor is és a program is.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Erwin írtaCOLON
Blackpanther írtaCOLON
ogreface írtaCOLONNem akarom szítani a tüzet /dehogynem/ de mi lenne ha a Balzsay vs. Inkint néznénk meg együtt,vita indítónak.Közben lehet pontozni! :wink:
Fokozzátok picit, Karesz és Boros Tamás is legyen ott! :wink:
Sajnos túl nagy indulatokat szültek ennek a meccsnek az utózöngéi, ezért én azt mondom, hogy maradjuk csak az eredeti terveknél.
Mióta végig olvastam az összes hozzászólást a híreknél,már bánom hogy feldobtam a dolgot.Indulatok nélkül úgysem tudnék hozzá szólni,úgyhogy inkább hagyom a dolgot.Azért /nem/ kicsit elkedvetlenített,de majd elmúlik. :(
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

alain írtaCOLONpedig lehet, hogy jobb még "melegében" tisztázni a véleményeket, mint sok ideig kerülni a témát, az érintetteknek egymást, aztán majd nézhetjük és hallgathatjuk pl. Csisztut...

Nem mintha közöm lenne hozzá, de talán ideális lenne kommentátor szerepben szabógábor helyett.
De nekünk kéne ebben az ügyben rendet rakni, vagy kibékíteni a feleket? Szerintem ez nem a mi feladatunk. Egyébként hívtam Golyot a buliba, decemberben még úgy volt, hogy talán jön, de múlt héten (tehát a Balzsay meccs előtt már, mielőtt valaki elkezd mindenféle teóriákat gyártani) már közel sem volt egyértelmű a jelenléte, nincs is bent a listában.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Erwin írtaCOLON
Blackpanther írtaCOLON
ogreface írtaCOLONNem akarom szítani a tüzet /dehogynem/ de mi lenne ha a Balzsay vs. Inkint néznénk meg együtt,vita indítónak.Közben lehet pontozni! :wink:
Fokozzátok picit, Karesz és Boros Tamás is legyen ott! :wink:
Sajnos túl nagy indulatokat szültek ennek a meccsnek az utózöngéi, ezért én azt mondom, hogy maradjuk csak az eredeti terveknél.
pedig lehet, hogy jobb még "melegében" tisztázni a véleményeket, mint sok ideig kerülni a témát, az érintetteknek egymást, aztán majd nézhetjük és hallgathatjuk pl. Csisztut...

Nem mintha közöm lenne hozzá, de talán ideális lenne kommentátor szerepben szabógábor helyett.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Blackpanther írtaCOLON
ogreface írtaCOLONNem akarom szítani a tüzet /dehogynem/ de mi lenne ha a Balzsay vs. Inkint néznénk meg együtt,vita indítónak.Közben lehet pontozni! :wink:
Fokozzátok picit, Karesz és Boros Tamás is legyen ott! :wink:
Sajnos túl nagy indulatokat szültek ennek a meccsnek az utózöngéi, ezért én azt mondom, hogy maradjuk csak az eredeti terveknél.
BUTTON_POST_REPLY