Fórumbuli és Tippjáték díjátadó a Boxutcában jan. 17-én

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Én is szívesen részt vennék. Már hosszú évek óta rontom itt a levegõt, de még egyszer sem sikerült eljutnom egy ilyen összejövetelre:). Úgyhogy most mindenképp' pótolni akarok! (Remélem, Sztrego is eljön:)).

Nekem elvileg akármelyik januári hétvége jó, legyen az 17, vagy 24, szombat, vagy vasárnap...
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Erwin

Ok értem.Én egy barátommal mennék mert ő ismerős Pesten és nagyon közel áll a küzdősportokhoz.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Igen, de a külsősök fizetik majd ki a végén a számlát :)

Viccet félretéve. Az nyilván nem probléma, ha valaki mondjuk a párjával jön, vagy egy-két haverral, de mivel a helynek is van egy határa, így a jelentkezéseknél mindenképpen előnyt fognak élvezni a tagok, és főleg az aktív userek. Nem az a cél, hogy ilyen bennfentes szeánszot rendezzünk, de azt sem lenne jó, ha odaállítana egy halom vadidegen, és a pksz fórumozói meg a járda szélén ülve innák a koktélokat :)
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Erwin

Azt szeretném megkérdezni hogy aki nem regisztrált tag a profibokszon eljöhet a találkozóra?
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

en meg megint lemaradok... sokadszorra :x ](*,)
(dec 26-tol jan 6-ig vagyok csak otthon)

Pedig mar evek ota rajta vagyok hogy el kene menni, minimum a bundaskenyer miatt :mrgreen:

mindenesetre irigykedem arra aki ott lesz.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Még az ünnepek előtt el lesz döntve a fix időpont, szóval időben tudni fogja mindenki.

Váltottam ma levelet Rácz Félixszel. Már az előző buliba is eljött volna szívesen, de mivel elég sokat tartózkodik külföldön, így pont nem volt jó neki az időpont, de most úgy néz ki, hogy januárban itthon lesz, így ha valami nem jön közbe, akkor jön ő is, illetve Golyoval is felvettem a kapcsolatot ez ügyben. Ő még nem tudja, hogy ráér-e, de megpróbál eljönni.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Én a szombat délutánokra tudok magamnak időt szervezni,csak tudjam két héttel előre hogy mikor lesz.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

faceload írtaCOLONNekem jan 17 a nyerő

Asszem az nekem is jó lenne
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Nekem is az a probléma hogy egyáltalán nem ismerem Pestet de nagyon jó lenne elmenni :D
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Így jobban meggondolva Jan. 19-én és 26-án OKJ vizsgám lesz, szall számomra a 31. lenne a legjobb időpont, de egy szombat estén nem múlik, ha előző hétvégén lesz, akkor is elmegyek rá... :D
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Nekem jan 17 a nyerő
You will never walk alone!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

karika írtaCOLON Eddig kb. ha 15ször vltam Pesten akkor is nagyrészt átutazóban, de majd csak meglesz a boxutca :lol:
Én meg 2x voltam Pesten átutazóba.
GPS a megoldás :D
Remélem sikerül eljutnom januárban végre...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Roy Jones Jr. méltatlan bár, de fórumbeli képviselője is tiszteletét fogja tenni, vagy legalábbis megoldja, mert ahogy Chico mondja, senkit sem ismer, de mégis mindenki ismerős lesz... :)

Szerintem az teljesen korrekt, hogy mindenki annyit fizet, amennyit fogyaszt... :)

Az időpontok közül most bámelyik jónak tűnik, bár nehéz így hetekkel előre megmondani...
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Mivel 3műszakban tolom nekem is teljesen mindegy. Valószínű úgy is szabit kell kivennem. Először megyek el rá, és tuti fura lesz, ennyi ismeretlen de mégis ismerős ember. tényleg nem ártana valami névtábla vagy ilyesmi:) de majd pár sör után alakul a nélkül is.
Eddig kb. ha 15ször vltam Pesten akkor is nagyrészt átutazóban, de majd csak meglesz a boxutca :lol: ha mégis vasárnappá alakul akkor a Tony meccs jól hangzik. szvsz nekem teljesen mindegy mert szeretnék elmenni és meg fgom oldani akárhogy alakul.
8)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Nekem szinte bármelyik időpont megfelel így elsőre, de ha választani kell, én is a 24-ére voksolnék, vagy az azutáni hétvégére. :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Fórumbuli és Tippjáték díjátadó a Boxutcában jan. 17-én

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Lépjünk a tettek mezejére :)

Már hónapok óta felmerül időről-időre a következő fórumbuli témája. Lassan az idei tippjáték is véget ér, így ma elkezdtem szervezni a díjátadó bulit.

Ahogy korábban már írtam, és ahogy arra legutóbb is példa volt, az egyik januári hétvégi nap a célpont. Decemberben táblás házzal megy a Boxutca (a helyszín szerintem adott), és mivel a tippjáték pont az ünnepek előtt ér véget, így csak a két ünnep között lehetne valamit összehozni, de akkor a legtöbben a családdal vannak, illetve más okokból sem lenne szerencsés ez a kapkodás.

Mindenképpen az lenne a jó, ha január 10. után lenne a buli megejtve, mert így van rá esély, hogy el tudjuk csalni Madárt, Balzsay Karcsit, Bedákékat stb. Ha Kokó itthon lesz, akkor reményeim szerint Ő is megtisztel bennünk, és hozza Szántó Öcsi bácsit is, és szólok Csepinek is természetesen. A többi esetleges prominens vendég személye pedig még kiforrja magát addig.

Idén egy vasárnap délelőtti időpontban tartottuk a szeánszot, de azóta többen is írták, hogy szombat délután jobb lenne. A vidékiek (mint pl. én), könnyebben, kényelmesebben tudnak felutazni, nem kell már hajnalban útra kelni, és másnap még van idő kipihenni a fáradalmakat a munkahét kezdete előtt, és így akár az estébe is simán belenyúlhat a dorbézolás 8). Ebben az esetben viszont kilőve az a típusú meccsnézés, ami idén is volt, hogy gyakorlatilag frissiben néztük meg a Jones vs Tito meccset. De ez szerintem nem nagy gond. Videónk van dögivel, szóval attól nem kell félni, hogy nem lesz mit nézni. Csinálhatunk akár egy visszatekintést a legjobb 2008-as meccsekre mondjuk.

Most így kapásból talán a Berto vs Collazo, vagy Margarito vs Mosley gálák utáni vasárnap reggel jöhetne talán szóba, ha mégis ezt a verziót lépjük meg.

Kokóval ma beszéltem, elvileg semmi akadálya a bulinak. Ami lényeges (ez azoknak szól főleg, akik most jönnek először): a banzájra belépő nem lesz, viszont teljesen önköltséges a dolog, magyarul, aki amit fogyaszt, azt fizeti. Lehet(ne) valszeg egy olyan lehetőség is, hogy lenne belépő, és akkor egy bizonyos keretig lehetne fogyasztani, de én nem szeretnék senkit sem rákényszeríteni kötelező költekezésre.

Jelen állás szerint akkor a következő időpontok közül kellene választani (ha szombat délutánnál maradunk): január 17., 24., 31. Én személy szerint a középsőt javaslom, azaz 24-ét.

Várom a véleményeket, kérdéseket, javaslatokat. Utóbbi kategóriába azért olyat találjatok ki, amit meg tudok valósítani 200 km távolságból is, mert sanszosan egyedül szervezem a bulit :). Ha sikerül dűlőre jutni (jó lenne minél előbb, hogy nem kelljen az utolsó pillanatban kapkodni), akkor a főoldalon is írunk róla hírt, akár többször is, mikor már lehet jelentkezni, de akkor már nem lesz variálási lehetőség, tehát - kissé mocsok módon írva ezt :) - aki nem jár be ide, csak kint kommentel, az kész tények elé lesz állítva.

Érdemes lesz időben gondolkodni az eljövetelről, mert az idén januári buliból kiindulva nagy érdeklődésre lehet számítani (a különterem gyakorlatilag megtelt teljesen). Feliratkozás lesz majd valószínűleg, hogy az étterem felé időben tudjuk jelezni, hogy mire számítsanak.

Addig is pár kép a kedvcsinálónak, hogy mire lehet számítani:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
BUTTON_POST_REPLY