Fórumbuli és Tippjáték díjátadó a Boxutcában jan. 17-én

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Szerintem Bowe :D Ő sztárvendégnek elmegy, bokszolónak nem bokszoló, és nagyon komoly eredmény lenne leszervezni valahova :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Akkor szólunk a baloldali dagadt kezű fazonnak, hogy maradjon inkább otthon, mert csalódás lesz a jelenléte :D

Kép

Csak vicceltem, nem ő a titkos vendég, de még tényleg nem akarom elkiabálni a dolgot, hátha nem jön össze, ezért nem is lövöm még le a poént :)
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

pár tipp (a tippjátékban mázlim volt, hátha itt is bejön :lol:

http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2008/ ... _a_szexben

szintén ütős, és szintén külföldi:

http://www.bumeral.net/blog/2008/12/09/ ... year-2008/

és a következő ütős külföldi, ha megjelenne... hmmmmm:

http://www.topcelebs.com/archive/Anna-Kournikova.htm

Erwin, bárki egyéb jön,nagy csalódás lesz!!!

:wink:
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Vagy Teskohl. :D
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Akkor biztos Don King 8)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ki mondta, hogy bokszoló? :wink:
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote="Erwin"]Ma beszéltem az illetékesekkel, és jelen állás szerint 99%, hogy 17-én lesz a buli. Már csak egy e-mailt kell váltani, és jövök a részletekkel.

Van egyébként egy elég komoly új fejlemény is. Nagy esély van rá, hogy egy külföldi sztárvendég is tiszteletét teszi a bulin. A nevét egyelõre fedje jótékony homály, mert ha mégsem jön össze, akkor feleslegesen hergeltem fel a népet, de az biztos, hogy elég ütõs meglepi lesz, ha megjelenik :)[/quote]

Szerintem Ike Ibeabuchi lesz :D
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Erwin írtaCOLONTippelni lehet, de én meg vagyok olyan dög (egyelőre), hogy nem árulom el, hogy róla van-e szó, vagy másról :)
Erwin viszont tud titkot tartani, bár Leibinek bizonyos értelemben igaza van.
Tippelni lehet? Dariusz Michalczewski a tigris?
Persze, ő a tigris, nem kőoroszlán, üvegtigris, fapuma.
Mégcsak nem is cibetmacska. :lol:

Bár én aligha leszek ott, ezért könnyen beszélek, de az én tippem - ha már meglepetés- akkor, Fico lenne.
Ápolni kell a francia - magyar barátságot. Szükség esetén megpróbálok közvetíteni, de nem ígérem biztosra.

Minden Ficoról itt...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Én Sdunek mesternek is nagyon örülnék! :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Tippelni lehet, de én meg vagyok olyan dög (egyelőre), hogy nem árulom el, hogy róla van-e szó, vagy másról :)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Erwin írtaCOLONMa beszéltem az illetékesekkel, és jelen állás szerint 99%, hogy 17-én lesz a buli. Már csak egy e-mailt kell váltani, és jövök a részletekkel.

Van egyébként egy elég komoly új fejlemény is. Nagy esély van rá, hogy egy külföldi sztárvendég is tiszteletét teszi a bulin. A nevét egyelőre fedje jótékony homály, mert ha mégsem jön össze, akkor feleslegesen hergeltem fel a népet, de az biztos, hogy elég ütős meglepi lesz, ha megjelenik :)
Tippelni lehet? Dariusz Michalczewski a tigris? :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ma beszéltem az illetékesekkel, és jelen állás szerint 99%, hogy 17-én lesz a buli. Már csak egy e-mailt kell váltani, és jövök a részletekkel.

Van egyébként egy elég komoly új fejlemény is. Nagy esély van rá, hogy egy külföldi sztárvendég is tiszteletét teszi a bulin. A nevét egyelőre fedje jótékony homály, mert ha mégsem jön össze, akkor feleslegesen hergeltem fel a népet, de az biztos, hogy elég ütős meglepi lesz, ha megjelenik :)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

Köszi Carlsson, páran biztos várakoztak volna egy ideig ezekre a buszokra :D:D:D
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Carlsson írtaCOLONFly: autóbusz (914, 931, 950, 950-A)

Ezek elvileg tényleg meg is állnak ott, csak az az egyetlen bökkenő, hogy ezek mindd éjszakai járatok, és nappal nem közlekednek... :) Pesten amúgy minden buszjárat ami 9XX, az éjszakai járat, és nappal nem közlekedik. A lehető legjobb megoldás valóban a 3-as metró, ha az ember tömegközlekedéssel jönne, mert szinte pont ott van az Arany János utcai megálló, ahol a Box Utca. Vagy aki jobban ismeri Pestet, az csinálhatja úgy is, hogy leszáll a Deák Téren vagy a Nyugai pu-nál az adott járműről (mert ott rengeteg megálló van), és átgyalogol egy megállónyit a Bajcsi-Zsilinszky út mentén, kb. egy 10 perces séta lenne. Illetve aki Földalattival jönne, annak a Bajcsi-Zsilinszky megálló a legjobb, mert akkor nem kell külön átszállnia a 3-as metróra...
A buli végén még jól is fog esni az az egy megállónyi séta. :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Fly: autóbusz (914, 931, 950, 950-A)

Ezek elvileg tényleg meg is állnak ott, csak az az egyetlen bökkenő, hogy ezek mindd éjszakai járatok, és nappal nem közlekednek... :) Pesten amúgy minden buszjárat ami 9XX, az éjszakai járat, és nappal nem közlekedik. A lehető legjobb megoldás valóban a 3-as metró, ha az ember tömegközlekedéssel jönne, mert szinte pont ott van az Arany János utcai megálló, ahol a Box Utca. Vagy aki jobban ismeri Pestet, az csinálhatja úgy is, hogy leszáll a Deák Téren vagy a Nyugai pu-nál az adott járműről (mert ott rengeteg megálló van), és átgyalogol egy megállónyit a Bajcsi-Zsilinszky út mentén, kb. egy 10 perces séta lenne. Illetve aki Földalattival jönne, annak a Bajcsi-Zsilinszky megálló a legjobb, mert akkor nem kell külön átszállnia a 3-as metróra...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ma kaptunk egy új szponzori felajánlást, ugyanis a tárnoki Katlan ( http://www.katlan.hu/ ) tulajdonosának köszönhetően 2 órás ingyenes bowlingozást nyer valaki. Úgy gondoltuk, hogy ezt a lehetőséget a fórumbuli keretében fogjuk kisorsolni a jelenlévők között, szóval ezért is érdemes lesz eljönni :)

Péntek estig egyébként le szeretném fixálni a buli időpontját, hogy egyrészt az ünnepek között ne kelljen ezzel zajgatni az illetékeseket, én sem akarok a telefonon lógni az ünnepekben, és így jó időben tudni fogja mindenki az időpontot, és lesz idő rákészülni.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

admin írtaCOLONNekem eveznem sem kell csak fennmaradnom a víz tetején, levisz a sodrás :)
Az ötlet sztem is kiváló, hiszen így 1 db (vagy 1 pár) evezővel megoldható a mutatvány. Miután Chico felevezett, nyugodtan átadhatja az evezőt, mert később majd leviszi a sodrás, te pedig nyugodtan flyevezel... :lol:

Mint Mazaj apó, az orosz folklór közismert figurája, az elmaradhatatlan vodkásüveggel... :D

Kép

Bocs :!: :oops:
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

Nekem eveznem sem kell csak fennmaradnom a víz tetején, levisz a sodrás :)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Köszi szépen Fly. Most már látom a térképen, hogy csak felevezek a dunán és aztán jobra :D Viccet félretéve tényleg köszönöm így egyszerűbb lesz.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

Annak aki nem ismerős Budapesten, itt a térkép:

>>> BOX UTCA ÉTTEREM a Google mapson, klikk ide <<<

METRO (M3), autóbusz (914, 931, 950, 950-A) a közelben, kocsival is meg lehet állni a közelben itt-ott. (remélem jól írom) :)

***szerk: a buszok éjszakai járatok, szóval tömegközlekedésnek marad a 3-as Metro, vagy amit itt feljebb mond Carlsson. Köszi! :)
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 admin-kor.
BUTTON_POST_REPLY