Itt lődd le topik

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

FEdor, egy isten ez tény, a Barnett meccs is nagyon nagy volt.
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Fedor honnan húzta elő azt az ütést? :o

Fedor vs Arlovski
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No, most kezdem el (vissza)nézni a K1 döntőt:

1. Aerts egyszerűen nem azt játszotta mint Shildt ellen...csak rúgni próbált és a karjaival távol tartani magától az őrült afrikait. Egyértelmű volt, hogy kevés lesz. Hari viszont baromi jó volt (pedig nem bírom!)
----------------------------------------------------------------------------------------

2. Ha Zimmerman-nak nincs a leütése (némi lucky punch) kb. 25 mp-cel a vége előtt, kíváncsi lettem volna, hogy ő ment volna-e tovább vagy a brazil... :roll:
----------------------------------------------------------------------------------------

3. Karajev nagy csalódás... :( , szerintem a megfontoltság és a nem kellő kondíció lett úrrá rajta... régebben egy ilyen mukit mint Saki, kb. 1 percen belül küldött volna haza. Erre most meg dinamizmusa sem volt. Azért ha (itt is) nincs a leütés, akkor nálam nem volt egyértelmű Saki győzelme. Talán kicsit szerencsésebben, jobban jött ki egy-egy ütéssorozataival menetenként.

(folyt. köv.)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Le Bannernek szerintem ez volt az utolsó fellépése.A már egyszer súlyosan sérült karja mondta fel újból a szolgálatot.Kíváncsi vagyok rá hogy mi van vele.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Kösz VRRRT!
Ez így tényleg gáz! :?
Bosco
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Másik fórumról átmásolva a hsz-em:

Nekem eleve az volt furcsa, hogy a 16osban Schilt pont azzal került össze, aki le tudja győzni. Schiltet még tartalékmeccsre se hívták meg, pedig egy 3x bajnok megérdemelte volna... Aztán a döntőre a 4 legjobb mindjárt az első körben találkozik.

Hari-Aerts: Aerts arcán már a meccs előtt látszott, hogy nincs rendben. Sztem végigállta volna, de fölösleges volt tovább kínlódnia. (a második leütés tarkós volt-ez szabályos?)
Zimmerman-Texeira: jó kis meccs volt, ha nincs a leütés, akkor extra menet, de így jogos Zimmerman győzelme.
Saki-Karaev: Karaev sokat ütött, de az irányzékkal gond volt. Ellenben a fordulóütést szépen benyelte... Saki a pontosabb találataival megérdemelten ment tovább.
Bonjasky-LeBanner: mintha 2 nyugdíjas küzdött volna. Ha Jerome nem sérül le, akkor valszeg extramenet jött volna...

Hari-Zimmerman: A leütés nem fogta meg Harit, de a menetet elvihette volna Zimmerman, ha nem megy a menet végén ész nélkül, és akkor érdekes lehetett volna a vége, de a leütés megfogta, aztán a következő menetben Hari befejezte.
Bonjasky-Saki: sima holland győzelem egy szép rúgással.

Manhoef-Slowinski: Manhoef simán nyert kiütéssel.
Sefo-Choi: Sefo hülyét csinált a dél-koreaiból. Choi legtisztább találata az volt, mikor seggbe rúgta Sefot.

Bonjasky-Hari: Az elsőmenetben Remy leckét adott Harinak, a leütésnél Hari nem volt túlzottan megfogva, de a térdest csak úgy tudta elkerülni, hogy lement a padlóra. Ha nem teszi, KO. A menet végén látszott, hogy Hari durvul, a bírónak gongnál be kellett "repülnie" közéjük.
2. menet: Hari jól kezdett, aztán meghülyült. Előbb a földre lökte Bonjaskyt, majd mikor a bíró közbelépett, akkor rávert egyet, és amikor a bíró megpróbálta elrángatni, szándékosan fejbetaposta a földön fekvő hollandot. A sarokig kellett görgetni Harit. Gondolom csak azért nem léptették le röngtön, mert a bíró nem látta a taposást...

Rossz volt így a befejezés, mert bármi lehetett volna a meccs vége(én pontozásos Bonjasky győzelmet tippeltem volna), de a szándékos, durva szabálytalanságok miatt jogos a leléptetés. Bonjasky nem volt tiszta, kába volt, amikor az orvos vizsgálta. Talán a pihenő után tudta volna folytatni, de esélye se lett volna, hogy kihúzza a meccs végéig, Hari így kivégezte volna.
Harit egy időre eltiltanám(+talán vkinek beszélni kéne a fejével...), de Bonjasky se lehet túl büszke erre a bajnoki címre.

Remélem, jövőre a 8as fináléban ismét láthatjuk Schiltet, egy összeszedett Aertset, egy nem lesérülő LeBannert, egy lehiggadt Harit és még másik 4 kiváló harcost is.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Mi történt??
Bosco
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Az egész éves mérkőzéseit nézve és a fináléban nyújtott teljesítményét kivéve amit a döntőben művelt Hari érdemelte volna meg világbajnok legyen.
De ilyen ember aki ilyet tesz egy ilyen komoly rendezvényen az ellenfelével az minősíthetetlen viselkedés és nem sportemberhez méltó!
Teljesen jogos volt a leléptetés.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Harit egy különösen alapos orvosi tesztnek vetném alá,mert szerek nélkül egy sportoló ilyen elmebeteg nem lehet!
Ha nem találnak semmit,akkor pedig kizárni a versenyből,mert az agya miatt életveszélyes az ember!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Hát nem ilyen végjátékra számítottam... :) Ott kezdődött a dolog, hogy Hari rommá verte Aerts-et, amire azért nem számítottam, hogy ilyen fölénnyel fogja verni... A Teixeira-Zimmerman és a Karaev-Saki párharcok közül szerintem mindkét esetben a jobbik harcos esett ki, természetesen nem vitatom a pontozást, de a leütéseket leszámítva a meccs képe alapján a két kieső nyújtott jobb teljesítményt, más kérdés persze, hogy abszolút igazságosan kaptak ki, mert azért egy leütés sokat számít a meccs képe szempontjából. A Bonjasky-Le Banner csata nekem annyira nem tetszett, de ha Le Banner nem sérül le, véleményem szerint akkor is kikapott volna. A Choi-Sefo meccs már csak a méretek miatt is nagyon mókás volt, az elődöntők nagyjából hozták a papírformát, azt a kis Hari-botlást leszámítva a 2. menetben. A döntőben Bonjasky-nak drukkoltam, jobban is állt a leintés pillanatáig, Hari DQ-ját pedig én is aláírom, mivel az agressziónak és a sportszerűtlenségnek is van határa...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nah mind 1 az a lényeg, hogy három kedvenc közül legalább 1 világbajnok lett! Nem vártam Remy feltámadását de hála az égnek.

A tippjeim sehogy nemjöttekbe :lol: Le Banner-t sajnálom azért, mindig közbejön a sérülés. Zimmerman nagyon kellemes meglepetés volt, azt hittem, hogy ő lesz a leg esetlenebb a mezőnyben, pedig 2 nagyon jó meccset csinált. Hari csak megerősítette bennem azt, hogy utáljam, a legjobb, legpörgősebb meccs a Karaev-Saki meccs volt! Sefo sem volt rossz. Most kéne visszavonulnia. Manhoef pedig elpusztíthatatlanul tört előre, remélem jövőre a 8-ba is benne lesz.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Egyetértek a párduccal. Sztem egyből diszkvalifikálni kellett volna. Már az első menet végén se bírt magával az agresszív baromja...
Remy megérdemelten nyert, DQ helyett pontozással is simán lehozta volna(ha nem tapossák fejbe...)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nem ebből a szempontból sajnálom, hanem azértmert 1 vagy több év komoly melót qrt most el az idiótasága miatt. Ha nincs ott a bíró, szerintem ájultra verte volna a földön fekvő Remyt az idiótája. :|
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

en nem sajnalom
akkor kellett volna gondolkozni mikor beletaposott a fekvo bonjasky fejebe kb 1 oraval azutan hogy a spori alj!-t parancsolt
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Justin írtaCOLONNem tudom ki nézi most élőben. de mi a véleménye az adott helyzetről? Hari idegbeteg...az megvan, de most akkor, hogy lesz?
Meg is lett a válasz, diszkvalifikálták a marokkóit. egyik sem örül most, az tuti #-o
Sajnálom azért Harit
Sima leléptetés!

Megfogja a lábát és így viszi földre, földön fekvő embert üti, utána a bíró mellett lábbal beletapossa fejét a ring padlójába.

Eltiltanám, minimum 1 évre.
Justin írtaCOLONSajnálom azért Harit
Sajnálni, ezt a barmot?
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Blackpanther-kor.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nem tudom ki nézi most élőben. de mi a véleménye az adott helyzetről? Hari idegbeteg...az megvan, de most akkor, hogy lesz?
Meg is lett a válasz, diszkvalifikálták a marokkóit. egyik sem örül most, az tuti #-o
Sajnálom azért Harit
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Hari vs Zimmerman

Bombameglepetés...............lett majdnem. Első menetet egyértelmű fölénnyel hozta Hari, aztán a második menetben a semmiből Zimmerman úgy lecsapta Harit, hogy nem sok jót josoltam neki. Azután felállt, túlélte a nehéz pillanatokat és az utolsó másodpercekben már Zimmerman találta magát a padlón :) Harmadik menetben is szűk Hari fölény volt, de benne lógott a levegőben mindkét oldalról a le/kiütés lehetősége, végül Hari felülkerekedett és kb. félmerevre ütötte a surinamit, vergődött is a padlón 10 másodpercig mint a partra vetett hal, amíg fel nem segítették :D

Saki vs Bonjasky

Első menetet simán hozta Bonjasky, másodikban pedig kapott egy akkora oldalbarugást a kis török, hogy aztakúva :shock: Kiszámolták...

Döntő: Hari vs Bonjasky. Kíváncsian várom, szerintem megjósolhatatlan, hogy ki nyer.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Hari a sz@rt is kiverte Aertsből 2 menet alatt. 1. menetben 1 padlózás, 2ikban meg 2 vagy 3 és leállította a meccset a bíró.

Most vonul be Teixeira és ZimmerFeri :D


Szoros meccs volt nagyon, de az utolsó 25 másodpercben Zimmerman leütötte Teixeirát és ezzel biztosította a pontozásos győzelmét.


Nagyon jó iramú meccsen szintén egy utolsó menetbeli leütéssel bebiztosította pontozásos győzelmét Gokhan Saki.


Harmadik menetben Bonjasky sípcsonttal nagyon keményen megrúgta Le Banner könyökét, furcsán is nézett ki az a könyök, nem tudom mi történhetett vele nem értek hozzá, de az orvos nem engedte tovább a meccset, így: Hari/Zimmerman vs Saki/Bonjasky (mind a 4 tippem bejött :P)


Pótmeccsek: Sefo kipontozta simán Choit.
Manhoef pedig durván kicsapta Slowinskit, kb úgy "ült" le a sarokba pihenni mint anno Maussa Hatton ellen :D
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Justin-kor.
BUTTON_POST_REPLY